Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10 11 ... 107
(Read 456214 times)
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Finančna kriza
Reply #120 - 10.03.2009 at 11:04:31
 
Quote:
satis wrote on 09.03.2009 at 23:27:44:
Ajde, sveta trojica.  Cool Boštija sem izpostavila, ker je največkrat on tarča. Zakaj? Ker je človek srčno dober in ima v primerjavi z mnogimi tule vsaj nekaj pravega duhovnega znanja, pa je največkrat prešibak, zna bit premalo ostrojezičen,  da bi lahko kontriral napadom z vseh strani.

In pa če ste že tako visoko duhovno napredni, čemu imate takšno silno težnjo to soforumašem vsiliti po principu, če se ne strinjaš z mano, si pa budala? Kaj pa tisto živi in pusti živeti?

Jaz se sploh nimam za duhovnega. Tudi ti nisi, ne zavajaj se. Pa vedi, da vem, kaj je prava duhovnost.

Boštija, pa sploh nimam za takšnega reveža, kakor imaš ti mnenje o njem.

Lp,Igor


Se hecaš, da se imam jaz za duhovno?  Smiley Pa saj je vsakemu količkaj normalnemu, ki pokuka na tale forum jasno, da razen svete trojice ni duhoven nihče.  Grin

Če pa kdo kaj drugače misli, je takoj razglašen za bedaka in kretenčka in prej ali slej mrkne.

Štekaš? Ni problem v duhovnosti, ker itak nobeden ni kaj dosti duhoven, ampak v nizki ravni komunikacije.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Finančna kriza
Reply #121 - 10.03.2009 at 11:28:21
 
Satis, k duhovnikom (gurujem) pa le hodiš in jih recitiraš. Dejanja kažejo tvojo miselnost za katero praviš da je količkaj normalna. Poleg tega se imaš za neko razsodnico pameti in poznavalko ljudi. To mi deluje zelo šizofreno in v tistem nasmehu vidim prikrit obup.

Seveda te štekam, ne se delat preveč pametne. Imaš problem z razumom in komunikacijo sprejemaš tako kot se ti zdi v tistem trenutku zase najbolje. Malo sprenevedanja, obračanja, naslanjanja pa ti gre. Začni malo samostojno razmišljat in se samo tolažit, kako normalna, da si.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Finančna kriza
Reply #122 - 10.03.2009 at 12:05:47
 
satis wrote on 10.03.2009 at 11:04:31:
Quote:
satis wrote on 09.03.2009 at 23:27:44:
Ajde, sveta trojica.  Cool Boštija sem izpostavila, ker je največkrat on tarča. Zakaj? Ker je človek srčno dober in ima v primerjavi z mnogimi tule vsaj nekaj pravega duhovnega znanja, pa je največkrat prešibak, zna bit premalo ostrojezičen,  da bi lahko kontriral napadom z vseh strani.

In pa če ste že tako visoko duhovno napredni, čemu imate takšno silno težnjo to soforumašem vsiliti po principu, če se ne strinjaš z mano, si pa budala? Kaj pa tisto živi in pusti živeti?

Jaz se sploh nimam za duhovnega. Tudi ti nisi, ne zavajaj se. Pa vedi, da vem, kaj je prava duhovnost.

Boštija, pa sploh nimam za takšnega reveža, kakor imaš ti mnenje o njem.

Lp,Igor


Se hecaš, da se imam jaz za duhovno?  Smiley Pa saj je vsakemu količkaj normalnemu, ki pokuka na tale forum jasno, da razen svete trojice ni duhoven nihče.  Grin

Če pa kdo kaj drugače misli, je takoj razglašen za bedaka in kretenčka in prej ali slej mrkne.

Štekaš? Ni problem v duhovnosti, ker itak nobeden ni kaj dosti duhoven, ampak v nizki ravni komunikacije.



SATIS

TOLE SI DOBRO ZAPOMNI: MRKNEJO SAMO TISTI;KI IGRAJO KAKO DOBRI IN PRAVIČNI DA SO--- V RESNICI SO TO DUHOVNI POHABLJENCI;KI NISO SPOSOBNI SPREJETI DEJSTVA;DA JE ZLO RAVNO TAKO KoT DOBRO NAŠE VEČNO-SEDANJE ŽIVLJENJSKO DEJSTVO:

KER SO PA TI UTOPIČNI IDEALISTI V RESNICI ZGUBLJENCI IN NAIVNEŽI, NE MOREJO SPREJET ZGORAJ OPISANIH DEJSTEV.

NEVEDNOST JE LAHKO VELIKO V PREJ  SLUŽBI  ZLA KOT, DOBROTE: VI KLIČETE K DOBROTI, A V RESNICI STE NEVEDNI IN ZASLEPLJENI S SVOJO DOBROTO;KI JE V BISTVU IGRA VAŠE ZLOBE IN NE MILOSTI TER VEDENJA: ZAVESTNEGA DELOVANJA ZA DOBROBIT ŽIVLJENJA VI (čast izjemam) SPLOH NE DOJEMATE.


Lp Alojz Cool Cool Cool

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Finančna kriza
Reply #123 - 10.03.2009 at 14:00:55
 
Quote:
... Poleg tega se imaš za neko razsodnico pameti in poznavalko ljudi.


Le zakaj neki naj bi bilo to na tem forumu rezervirano samo za tebe?
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Finančna kriza
Reply #124 - 10.03.2009 at 14:05:53
 
Bamby wrote on 10.03.2009 at 14:00:55:
Quote:
... Poleg tega se imaš za neko razsodnico pameti in poznavalko ljudi.


Le zakaj neki naj bi bilo to na tem forumu rezervirano samo za tebe?

Končno si se začel spraševati. Ko najdeš odgovor, sporoči.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Finančna kriza
Reply #125 - 10.03.2009 at 14:06:02
 
Quote:
... Poleg tega se imaš za neko razsodnico pameti in poznavalko ljudi.


Le zakaj neki naj bi bilo to na tem forumu rezervirano samo za tebe?




... Alojza in Sandiba:

Alojz in Sandib wrote on 10.03.2009 at 12:05:47:
SATIS

TOLE SI DOBRO ZAPOMNI:



... in nahate


Quote:
Alojz  Smiley

Ljudje bežijo pred resnico in hkrati sami pred seboj.  

Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Finančna kriza
Reply #126 - 10.03.2009 at 14:08:08
 
Bamby wrote on 10.03.2009 at 14:00:55:
Quote:
... Poleg tega se imaš za neko razsodnico pameti in poznavalko ljudi.


Le zakaj neki naj bi bilo to na tem forumu rezervirano samo za tebe?


Mi tudi domobrance ne obsojamo. To je tiste,ki so obsedeni s komunizmom. Mi jim ne kratimo svobodne volje.Lahko po mili volji pojejo glorijo beli gardi.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Finančna kriza
Reply #127 - 10.03.2009 at 17:48:22
 
satis wrote on 10.03.2009 at 11:04:31:
Se hecaš, da se imam jaz za duhovno?  Smiley Pa saj je vsakemu količkaj normalnemu, ki pokuka na tale forum jasno, da razen svete trojice ni duhoven nihče.  Grin

Če pa kdo kaj drugače misli, je takoj razglašen za bedaka in kretenčka in prej ali slej mrkne.

Štekaš? Ni problem v duhovnosti, ker itak nobeden ni kaj dosti duhoven, ampak v nizki ravni komunikacije.


Torej praviš, da inkvizicija še vedno živi.   Ti boš prva gorela  Grin

Velika je tvoja glava, kaj vse notri gre,na žalost same neumnosti.  Grin

Resnica je daleč in blizu, zate na žalost daleč.

Daleč pa zato, ker si ne dovoliš, da bi pokukala izven svoje uboge verice.  Exclaim

Kaj pa imaš proti sveti trojici  Questioning Brahma  Višnu  Šiva  a ti ni nič znana sveta trojica ?


Pa vero imet v sveto trojico , mi širimo ljubezen, dobrega duha in pozitivnost, kdor je proti, gori.  ha ha ha  Grin
Taka je božja resnica, 11 zapoved  Grin


Blagor tistim, ki razumejo.  Cool

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Finančna kriza
Reply #128 - 10.03.2009 at 19:10:57
 
Quote:
satis wrote on 10.03.2009 at 11:04:31:
Se hecaš, da se imam jaz za duhovno?  Smiley Pa saj je vsakemu količkaj normalnemu, ki pokuka na tale forum jasno, da razen svete trojice ni duhoven nihče.  Grin

Če pa kdo kaj drugače misli, je takoj razglašen za bedaka in kretenčka in prej ali slej mrkne.

Štekaš? Ni problem v duhovnosti, ker itak nobeden ni kaj dosti duhoven, ampak v nizki ravni komunikacije.


Torej praviš, da inkvizicija še vedno živi.   Ti boš prva gorela  Grin

Velika je tvoja glava, kaj vse notri gre,na žalost same neumnosti.  Grin

Resnica je daleč in blizu, zate na žalost daleč.

Daleč pa zato, ker si ne dovoliš, da bi pokukala izven svoje uboge verice.  Exclaim

Kaj pa imaš proti sveti trojici  Questioning Brahma  Višnu  Šiva  a ti ni nič znana sveta trojica ?


Pa vero imet v sveto trojico , mi širimo ljubezen, dobrega duha in pozitivnost, kdor je proti, gori.  ha ha ha  Grin
Taka je božja resnica, 11 zapoved  Grin


Blagor tistim, ki razumejo.  Cool

Lep pozdrav  Smiley



Nahatee Grin Grin Grin

Mi neverniki bomo zažgani na grmadi , Grin  ker ne verjamemo vernikom, ki razglašajo samo dobroto tega sveta v imenu božjem.

Jaz že študiram da bi se zapisu u kakšno alelujo,da bom varen pred božjim srdom vernih.

SATIS je še kej prostora pri vas,bi me zasčitila pred teboj.? Oprostite gospodična Satis saj vam verjamem, da verujete zaradi lastnega strahu,da vas ne bi kak nevernik krstil v imenu zlobe.

Res smo golazen mi,ki trdimo,da je na svetu tudi prostora za zlobne in ,da imajo oni iste pravice kot vi verni. Takšna je vera,ki se ji reče razumevanje,spoznanje,vedenje. Op0rostite gospodična Satis saj bomo pridni obljubljamo,samo grmade ne!!!!.

Lp Alojz Shocked Shocked Shocked Shocked
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Finančna kriza
Reply #129 - 10.03.2009 at 20:05:23
 
Alojz in Sandib wrote on 10.03.2009 at 19:10:57:
Op0rostite gospodična Satis saj bomo pridni obljubljamo,samo grmade ne!!!!.

Lp Alojz Shocked Shocked Shocked Shocked


Bomo knjige prodajal, kukije pekl, pa pesmice pel , vse za vero, sam da namo gorel.  Grin Grin Grin

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Finančna kriza
Reply #130 - 10.03.2009 at 20:42:25
 
Takšne posvetne zadeve vaju ne bodo rešile grmade. Zaman upata. Priporočam vama izgradnjo najmanj 33 m visokega križa iz armiranega betona, oblečenega v visokosijajni inox. Obisk najmanj dvanajstih Harekrisna skupnosti z bogatim darovanjem in za konec enomesečno namakanje v sveti reki Ganges ob bivolih.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Finančna kriza
Reply #131 - 10.03.2009 at 21:15:25
 
Quote:
Takšne posvetne zadeve vaju ne bodo rešile grmade. Zaman upata. Priporočam vama izgradnjo najmanj 33 m visokega križa iz armiranega betona, oblečenega v visokosijajni inox. Obisk najmanj dvanajstih Harekrisna skupnosti z bogatim darovanjem in za konec enomesečno namakanje v sveti reki Ganges ob bivolih.

Lp,Igor


Igor

Ne ga srat Igor. Ti bi rad,da bi jaz garjast po svetu hodu ko kak Jon.
A si ti res moj prjatu? Takšne pokore ne prenesem tudi če sem iz betona in inoxa ob enem. To lahko sam Bošty prenaša!

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Finančna kriza
Reply #132 - 10.03.2009 at 21:24:27
 
Verski fanatizem je vsega zmožen. No sedaj so bolj obrnjeni na denar, kot pred 500 leti, ko si odkupil grehe. Vendar pa ne bi zanemarjal verske fantazije in je ob njihovi iniciaciji vse mogoče. Ne boj se grmade, pa je vse rešeno.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Finančna kriza
Reply #133 - 10.03.2009 at 21:26:45
 
Quote:
Takšne posvetne zadeve vaju ne bodo rešile grmade. Zaman upata. Priporočam vama izgradnjo najmanj 33 m visokega križa iz armiranega betona, oblečenega v visokosijajni inox. Obisk najmanj dvanajstih Harekrisna skupnosti z bogatim darovanjem in za konec enomesečno namakanje v sveti reki Ganges ob bivolih.

Lp,Igor


Igor tudi ti si v nevarnosti pred grmado, Satis te šteje zraven k sveti trojici, si pozabil.  Grin

Lep pozdrav  Smiley

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Finančna kriza
Reply #134 - 10.03.2009 at 21:31:04
 
Quote:
Verski fanatizem je vsega zmožen. No sedaj so bolj obrnjeni na denar, kot pred 500 leti, ko si odkupil grehe. Vendar pa ne bi zanemarjal verske fantazije in je ob njihovi iniciaciji vse mogoče. Ne boj se grmade, pa je vse rešeno.

Lp,Igor


Jaz se ne bojim samo grmade!!!! Jaz se predvsem bojim onih ko sam rožce vidjo in sebe kot ljubke dobrohotne rožce,ki jih sam stvarnik boža.
Kaj smo pa mi zlobna drhal? A nismo tudi mi božji? To je dilema biti,ali ne biti. Hamlet je danski princ, mi pa lazeča golazen. Tko pravjo oni res dobri,ki nikogar nič ne opljuvajo samo tko malo za hec ga zapaljo, če ne diši po njih.

Lp Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10 11 ... 107