Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 107 108 109 110 111 ... 118
(Read 164681 times)
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1620 - 24.02.2012 at 00:17:37
 
Albert se že itak preveč v grobu obrača toliko se omenja njegova formulacija , kaj češ še marsikdo se bo pa nikoli nebo vedel niti v grobu ,  da ni hotel upoštevat , kar ne veš pa ne boli pravijo  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1621 - 24.02.2012 at 00:26:29
 
Kot jaz vem je najprej napisal formulo s konstanto, nato je čez leta to konstanto črtal, ker je ni povsem razumel in ni bil prepričan v njo. Formulo je objavil in ljudje so jo zapopadli ter ga slavili. Po nekaj letih se mu je malce zasvitalo in je rekel, da bi jo moral postaviti nazaj (konstanto), vendar je formula v tem času zaslovela tudi s svojo všečnostjo (trojica) in se je zopet premislil. Verjetno, ker je ni povsem razumel. Zato se je tudi obrnil k spiritualnosti.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1622 - 24.02.2012 at 09:47:37
 
Quote:
Kot jaz vem je najprej napisal formulo s konstanto, nato je čez leta to konstanto črtal, ker je ni povsem razumel in ni bil prepričan v njo. Formulo je objavil in ljudje so jo zapopadli ter ga slavili. Po nekaj letih se mu je malce zasvitalo in je rekel, da bi jo moral postaviti nazaj (konstanto), vendar je formula v tem času zaslovela tudi s svojo všečnostjo (trojica) in se je zopet premislil. Verjetno, ker je ni povsem razumel. Zato se je tudi obrnil k spiritualnosti.

Lp,Igor



Pa še res je Igor. Točno tako.On je sam vedel,da ni dorasel zadevi!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1623 - 24.02.2012 at 11:08:31
 
Alojz in Sandib wrote on 23.02.2012 at 19:07:24:
Boštyxz wrote on 23.02.2012 at 18:18:44:
Mislim, da si ga ti Alojz žal spet napačno razumel .

Namreč, materija Ni Nikoli bila neodvisna od Energije .

Zato pa je obratno neskončno bolj resnično : Energija Je Zelooo Lahko Neodvisna od materije .

In, naš brat M.L. to še predobro ve, in je vedno tako tudi razlagal .

Ti pa mu potem podtikuješ takele "obratne" fore .

In spet mu delaš krivico . Žal.

Ma , saj , to sploh ni tolk' problema, ker nas, takele "prave brate" pač nezmoreš užaliti .

In , to, vidiš, to je edina sreča pri takleih tvojih zmotnih podtikovanjih .

No, lep večer želim še vsemskupajtukajtamkaj  Roll Eyes

B + #



Bošty jaz točno vem ka vas moti,da trdite,da je energija neodvisna od materije,ker ne razumete,da materija seva energijo in hkrati  obratno.

EC2=M in obratno MC2=E Razumeš o?


Ta enačba velja za nasilno združeno in nasilno ločeno materijo kjer prehaja materija v energijo in obratno, katero ti trdiš in podpiraš. Ne velja pa za nenasilno ločeno energijo iz materije, kjer se materija popolnoma preobrazi v energijo in se nikoli več ne vrne v materijo.

To je Einstein verjetno tudi vedel, samo ni vedel kako in kako bi setavil to enačbo. Sicer pa to, da te enačbe ni zapisane, sploh ni pomembno za tistega, kateri to znanje ima, saj ja ta enačba takšnemu človeku dostopna vsak trenutek, zato ker se vsak trenutek tudi realno izvaja v njegovem Duhu.

Ne dvomim, da Einstein te enčbe ni poznal, ampak ker je za materialni svet nepomembna, je tudi ni zapisal.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1624 - 24.02.2012 at 12:35:35
 
Ti ML si navadno dogmatično nerealno gobezdalo.Einstein je naredilm edino napako,ker ni dojel dve sočasni vrednosti mase-energije  JAV _NAV kjer se obe vrednosti zlivata izmenično-ciklično druga v drugo česar vzrok in posledica je EM sila PRAV (tvoj duhec) butelj zagaman. Kje se zlivata preteklost in prihodnost v točki nič sedaj.Ti butelj iz te točke nikoli ne oreš stopiti od rojstva o smrti.Kaj ti jodlar RKC razumeš?? SimboliNAV PRAV JAV SO SLOVANSKI.Butelj pojdi spat.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1625 - 24.02.2012 at 23:23:44
 
ego-3p wrote on 24.02.2012 at 00:17:37:
Albert se že itak preveč v grobu obrača toliko se omenja njegova formulacija , kaj češ še marsikdo se bo pa nikoli nebo vedel niti v grobu ,  da ni hotel upoštevat , kar ne veš pa ne boli pravijo  Grin


Alberta ni tam v grobu !!!!!!!!!!  Exclaim !!!!!!!!!!

On je zdaj že prav blizu Nebes, če ne že celo v kakih "višjih Nebeških sferah" , kajti bil je precej poduhovljena duša od Zgoraj , inkarniran iz nekega Boljšega Planeta kot je pa naša bedna Zemlja .

V grobu njegovega telesa pa je zdaj le navadna materijalna trohnoba, in nič več kot to !!!  Exclaim Exclaim !!!

On , ki je precej "svetla duša" , pa možno da bo kmalu prišel nazaj na Zemljo, ob Stvarnikovem Drugem Prihodu .

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1626 - 24.02.2012 at 23:26:12
 
Quote:
Kot jaz vem je najprej napisal formulo s konstanto, nato je čez leta to konstanto črtal, ker je ni povsem razumel in ni bil prepričan v njo. Formulo je objavil in ljudje so jo zapopadli ter ga slavili. Po nekaj letih se mu je malce zasvitalo in je rekel, da bi jo moral postaviti nazaj (konstanto), vendar je formula v tem času zaslovela tudi s svojo všečnostjo (trojica) in se je zopet premislil. Verjetno, ker je ni povsem razumel. Zato se je tudi obrnil k spiritualnosti.

Lp,Igor


N E !!! Duhoven je bil že prej ! Sem bral njegove zapise, življenjepis, raziskave, dognanja, teorije, znanja, in videl, da njegova duša Nikakor Ni bila "od včeraj"  Exclaim Exclaim Exclaim

Bil je poslan "Od Zgoraj" , torej inkarniran iz "Višjih Planetov" .

Lp + #
Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1627 - 24.02.2012 at 23:36:33
 
M.L. wrote on 24.02.2012 at 11:08:31:
Alojz in Sandib wrote on 23.02.2012 at 19:07:24:
Boštyxz wrote on 23.02.2012 at 18:18:44:
Mislim, da si ga ti Alojz žal spet napačno razumel .

Namreč, materija Ni Nikoli bila neodvisna od Energije .

Zato pa je obratno neskončno bolj resnično : Energija Je Zelooo Lahko Neodvisna od materije .

In, naš brat M.L. to še predobro ve, in je vedno tako tudi razlagal .

Ti pa mu potem podtikuješ takele "obratne" fore .

In spet mu delaš krivico . Žal.

Ma , saj , to sploh ni tolk' problema, ker nas, takele "prave brate" pač nezmoreš užaliti .

In , to, vidiš, to je edina sreča pri takleih tvojih zmotnih podtikovanjih .

No, lep večer želim še vsemskupajtukajtamkaj  Roll Eyes

B + #



Bošty jaz točno vem ka vas moti,da trdite,da je energija neodvisna od materije,ker ne razumete,da materija seva energijo in hkrati  obratno.

EC2=M in obratno MC2=E Razumeš o?


Ta enačba velja za nasilno združeno in nasilno ločeno materijo kjer prehaja materija v energijo in obratno, katero ti trdiš in podpiraš. Ne velja pa za nenasilno ločeno energijo iz materije, kjer se materija popolnoma preobrazi v energijo in se nikoli več ne vrne v materijo.

To je Einstein verjetno tudi vedel, samo ni vedel kako in kako bi setavil to enačbo. Sicer pa to, da te enačbe ni zapisane, sploh ni pomembno za tistega, kateri to znanje ima, saj ja ta enačba takšnemu človeku dostopna vsak trenutek, zato ker se vsak trenutek tudi realno izvaja v njegovem Duhu.

Ne dvomim, da Einstein te enčbe ni poznal, ampak ker je za materialni svet nepomembna, je tudi ni zapisal.

Pa lep pozdrav.


he, hi, he, eeejjjjj, ampak tole si pa Res Čudovitodobro " pogruntu" , heh,  Wink Grin Smiley Cheesy Shocked Huh Roll Eyes Cool Exclaim

No, jaz skoraj nočem soditi koliko je Albert glede teh Višjeglobljih zadev razumel/vedel, ker ga žal nisem dovolj poznal.

Bi pa skoraj rekel, da , ... mah, kajpavem.

Možno je tudi da ni razmišljal , možno da je . Nisem nikjer zasledil ko sem bral o njem + njegovih posredovanjih Božjega dela skozi njega .

Možno, pa da je res vedel več o tem, vendar res ni znal izpeljati izpeljanke-sestavljanke za končni prikaz Stvarnikovega energijskega delovanja na materijo in Njegovih "interferenčnih" učinkih tudi prek materije .

Ma, saj nam bo kmalu tudi razložil , ko bo - če bo prišel z Najvišjim, kako je takrat razmišljal , bo pa tudi še kaj novega povedal, kako se je imel potem.

No, saj, če je Tisto našel, potem bo Zagotovo prišel nazaj, drugače pa bo ostal zunaj Zemljine duhovne sfere .

Drugače , pa, če ni našel, pa itak nebo zmogel priti nazaj .

Lp do tedaj, ajd', čaw
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1628 - 25.02.2012 at 21:57:42
 
Roswell - Alien Interview - The Letter From Mrs. MacElroy


http://youtu.be/SQx3nI8Z2zg


Ostalo:

http://www.youtube.com/playlist?list=PLD2B86237E0454AC1&feature=view_all




Meni, ZELO dober intervju, dobri odgovori    Smiley
Back to top
« Last Edit: 25.02.2012 at 23:03:33 by Mr.Smith »  
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1629 - 26.02.2012 at 14:16:57
 
Mr.Smith wrote on 25.02.2012 at 21:57:42:
Roswell - Alien Interview - The Letter From Mrs. MacElroy


http://youtu.be/SQx3nI8Z2zg


Ostalo:

http://www.youtube.com/playlist?list=PLD2B86237E0454AC1&feature=view_all




Meni, ZELO dober intervju, dobri odgovori    Smiley


Mr.Smith

Me je prepričalo,da Matilda govori resnico. Je in so stvari,ki mi potrjujejo njeno resnico. Tole je zame popolnoma verodostojno.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1630 - 26.02.2012 at 16:37:44
 
Mr.Smith wrote on 25.02.2012 at 21:57:42:
Roswell - Alien Interview - The Letter From Mrs. MacElroy


http://youtu.be/SQx3nI8Z2zg


Ostalo:

http://www.youtube.com/playlist?list=PLD2B86237E0454AC1&feature=view_all




Meni, ZELO dober intervju, dobri odgovori    Smiley

Lahko bi malo napisal kaj bistvenega kot pa angleški linki, da o čem pravijo?  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1631 - 26.02.2012 at 18:38:27
 
ik.kanu.na wrote on 26.02.2012 at 16:37:44:
Mr.Smith wrote on 25.02.2012 at 21:57:42:
Roswell - Alien Interview - The Letter From Mrs. MacElroy


http://youtu.be/SQx3nI8Z2zg


Ostalo:

http://www.youtube.com/playlist?list=PLD2B86237E0454AC1&feature=view_all




Meni, ZELO dober intervju, dobri odgovori    Smiley

Lahko bi malo napisal kaj bistvenega kot pa angleški linki, da o čem pravijo?  Roll Eyes


Govori o tem kako je danes 83 letna Matilta telepatsko komunicirala z izvenzemeljskom bitjem leta 47 .Dobila je kup uporabnih informacij .
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1632 - 26.02.2012 at 19:55:52
 
In vse od leta 47 gospa čaka na balkonu da se ponovno vzspostavi telepatska zveza in da se bitja vrnejo  Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1633 - 26.02.2012 at 20:35:03
 
ego-3p wrote on 26.02.2012 at 19:55:52:
In vse od leta 47 gospa čaka na balkonu da se ponovno vzspostavi telepatska zveza in da se bitja vrnejo  Cool


Ona je bila bolničarka tam,če sem prav razumel? Nekaj zadev je,ki jih nihče ne more zanikat.Je pa dejstvo,da vsem niso poznane.Nikogar ne podcenjujem.Matildi enostavno verjamem,ker mi je nekaj razkrila,kar sem dolgo čakal.Da se razumemo opisujem zgolj svoje videnje.Vsak ima pravico,da dvomi. Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #1634 - 26.02.2012 at 20:58:17
 
Nebi vedel kaj je bila ona , bolj  verjetno vedo tisti ki so bli takrat tam zraven mogoce tudi edini . Se razume vsak pac po svoje pove kaj misli  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 107 108 109 110 111 ... 118