Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 5
(Read 32561 times)
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Vedeževanje
17.03.2008 at 15:12:27
 
Vprašal bi sledeče.
Zakaj rečmo 3 različne vedeževalke povejo 3 različne odgovore na isto vprašanje.
Ali se pri večina vedeževanj zadeva uresniči samo zato, ker človek verjame v to kar so mu prerokovali?

Ali se da spremeniti tisto, kar mu je bilo napovedano, če se človek odloči tako?
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Vedeževanje
Reply #1 - 17.03.2008 at 17:47:58
 
Blisk1 wrote on 17.03.2008 at 15:12:27:
Ali se da spremeniti tisto, kar mu je bilo napovedano, če se človek odloči tako?

valjda
to kar ti naprerokujejo je samo ena od možnosti ... ki mogoče več pove o vedeževalcu kot o tebi ... odvisno pomoje h kakšnim greš ... vedeževalkam ...
to kar si skreiraš, to maš ...
če okolica npr vpilva nate ... je to zato ker si tko izbral ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
tai
3
***
Offline

I am grateful to be ME

Posts: 233

Gender: female
Re: Vedeževanje
Reply #2 - 17.03.2008 at 23:22:20
 
gape wrote on 17.03.2008 at 17:47:58:
Blisk1 wrote on 17.03.2008 at 15:12:27:
Ali se da spremeniti tisto, kar mu je bilo napovedano, če se človek odloči tako?

valjda
to kar ti naprerokujejo je samo ena od možnosti ... ki mogoče več pove o vedeževalcu kot o tebi ... odvisno pomoje h kakšnim greš ... vedeževalkam ...
to kar si skreiraš, to maš ...
če okolica npr vpilva nate ... je to zato ker si tko izbral ...


ja, odvisno h komu greš.
mislm, da so določene stvari, ki se jih pa ne da spremenit.
astrologija lahko pokaže da ima človek v določenem mesecu/letu nek specifičen "pretres", in temu ne morš uidt,
vprašanje pa je, kolk človek naredi na seb, da to pride v čimboljši obliki

Back to top
 

Be the change you wish to see in the world.
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Vedeževanje
Reply #3 - 18.03.2008 at 08:07:10
 
Ma ta ženska je povedala o meni popolne nesmisle in neresnico.
Stvari, ki zame sploh ne držijo.
Ne vem, kako lahko sploh govori take zadeve.
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Vedeževanje
Reply #4 - 18.03.2008 at 11:00:57
 
ne vem zakaj se potem sploh obremenjuješ s tem. ravno tako vidiš kdo res obvlada in to je tisti, ki ti pove točne stvari glede tebe iz preteklosti in te drugače ne pozna. tak ti zna tudi potem dosti točno povedat za naprej.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Vedeževanje
Reply #5 - 18.03.2008 at 11:03:06
 
Thunderlight, žena te bo načevljala, če se boš še naprej gonil okrog kot stekel pes, ne zarad šlogarce.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Vedeževanje
Reply #6 - 18.03.2008 at 13:43:03
 
Petra. wrote on 18.03.2008 at 11:00:57:
ne vem zakaj se potem sploh obremenjuješ s tem. ravno tako vidiš kdo res obvlada in to je tisti, ki ti pove točne stvari glede tebe iz preteklosti in te drugače ne pozna. tak ti zna tudi potem dosti točno povedat za naprej.

zato, ker je škoda že storjena!
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Vedeževanje
Reply #7 - 22.03.2008 at 13:09:00
 
Takole je to ; ni toliko problemov z "videnji", vendar mora prerokovalec VEDNO dodati zraven ČE .
Že Gape je nekoliko nakazal, in tudi Blisk je zaznal.
Namreč, če se ne poda zraven možnost rešitve, je sodba prehuda , kar pa ni NIKOLI v skladu z večnim redom / voljo Vsemogočnega Boga .

In, da,  Cheesy... namreč VEDNO je možna/dopuščena sprememba , kot svoboda, svobodna odločitev svobodne volje (prihodnosti) .

Torej , takole sam pravi;

Če bi nekdo rad, da se neki dogodki spremenijo, in potem za to prosi Boga, poln Ljubezni do Boga, ter se z vso gorečnostjo + vso svojo ljubeznijo obrne k Njemu , in, če ga tudi Bog zelo ljubi ( ko moledovalec dobro izpolnjuje Njegovo voljo, ki je Večni najboljši red ), ... ;
potem bo Bog vso prihodnost ( kar se tega tiče) napeljal prosilcu v prid , ter mu tako ustregel  Shocked.

In, tako se spet izkaže Who is who in Love. ( kaj zmore Moč Živega Boga in kdo so "njegovi" ( zvesti ) ) .

Pa dober , spoznan dan, še naprej , juuuheej  Cheesy Cool.

by Boštyxz + ###
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Vedeževanje
Reply #8 - 27.01.2010 at 17:38:45
 
Bom pa še jaz dodala nekaj na to temo...lani nekje oktobra sem šla  h neki vedeževalki...povedala mi je nasplošno stanje za bližnjo prihodnost nato pa še večje dogodke tekom življenja
Ženska je delovala dokaj prepričljivo, zdelo se je kot da je padla v trans in hitro pripovedovala... Takrat res nisem vedla kaj naj si mislim, napovedala pa mi je več ali manj lepe stvari, pač lepo življenje
Vsemu skupaj nisem pripisala velikega pomena, se nisem obesila na vsako besedo in sem na vse skupaj čez čas pozabila
Znova sem se spomnila nanjo po prometni nesreči, ki sem jo imela okoli novega leta, na poti na urgenco pa sem se spomnila da mi je bilo to napovedano...takrat se je moje mnenje malo spremenilo in čisto informativno sem šla h njej še enkrat pač preverit kakšno naj bi moje življenje bilo v drugo
No ko mi je v drugo napovedala isto, z manjšimi odstopanji ampak overall isto me je kar malo šokiralo, ker je preteklo tako veliko časa in pa vmes je imela veliko strank tako da se me ni mogla spomniti
V vsakem primeru je najbolje vse kar ti napovejo jemati z veliko rezervo, vprašanje je tudi ali je vedeževalka verodostojna no men se tale sploh ni zdela švoh
drugače pa živeti naprej in pustiti da njene besede vplivajo nate le toliko kot jim sam dovoliš, jaz sem vse skupaj vzela kot neko motivacijo in možnost...
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Vedeževanje
Reply #9 - 27.01.2010 at 17:51:38
 
Pri sebi pa sem opazil, da mi sanje večkrat napovejo prihodnost.
Večkrat je tako, da se na njih spomnim šele takrat, ko se že tisto zgodi.
Zgleda, da vsega res ne moremo preprečiti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Vedeževanje
Reply #10 - 27.01.2010 at 17:57:46
 
Ja sanje tut, čeprov sm se js interpretaciji za neki cajta odrekla ker se z lahkoto zgubiš v svoji glavi, in je na koncu čist bedn filing. Tko da ne letim več, sm pa budo spoznala! hahaha
Drugač pa Robi, kaj pa sploh lah preprečmo/ nadzorujemo? bol mal... Pomoje da tko k je je, je že za neki dobr Smiley
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Vedeževanje
Reply #11 - 27.01.2010 at 18:05:20
 

Vse je tko kot je,ker drugače sploh bit ne more. KO to veš,veš po mojem že veliko. Ozavestiš dejstvo samoobstoja. Um ti bo pri tem kljub vsemu še ponagajal,ker je to v nas to naravno neskladje.Nismo popolni!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Vedeževanje
Reply #12 - 27.01.2010 at 18:12:15
 
Alojz in Sandib wrote on 27.01.2010 at 18:05:20:
Vse je tko kot je,ker drugače sploh bit ne more. KO to veš,veš po mojem že veliko. Ozavestiš dejstvo samoobstoja. Um ti bo pri tem kljub vsemu še ponagajal,ker je to v nas-to naravno neskladje.Nismo popolni!

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Vedeževanje
Reply #13 - 27.01.2010 at 20:59:59
 
Alojz in Sandib wrote on 27.01.2010 at 18:12:15:
Alojz in Sandib wrote on 27.01.2010 at 18:05:20:
Vse je tko kot je,ker drugače sploh bit ne more. KO to veš,veš po mojem že veliko. Ozavestiš dejstvo samoobstoja. Um ti bo pri tem kljub vsemu še ponagajal,ker je to v nas-to naravno neskladje.Nismo popolni!


Ja no sej a ni to lajf? Maš svoj um zdej pa najdi se, če to nisi ti pol kdo si kaj si...um ponagajal...si popoln v svoji nepopolnosti...čaki h čem pol stremimo sploh
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Vedeževanje
Reply #14 - 27.01.2010 at 21:52:32
 
Miara wrote on 27.01.2010 at 20:59:59:
Alojz in Sandib wrote on 27.01.2010 at 18:12:15:
Alojz in Sandib wrote on 27.01.2010 at 18:05:20:
Vse je tko kot je,ker drugače sploh bit ne more. KO to veš,veš po mojem že veliko. Ozavestiš dejstvo samoobstoja. Um ti bo pri tem kljub vsemu še ponagajal,ker je to v nas-to naravno neskladje.Nismo popolni!


Ja no sej a ni to lajf? Maš svoj um zdej pa najdi se, če to nisi ti pol kdo si kaj si...um ponagajal...si popoln v svoji nepopolnosti...čaki h čem pol stremimo sploh


Stil mi je všeč! Wink K ravnovesju-skladnosti Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 5