Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 18252 times)
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: zanimiva izkušnja?
Reply #15 - 21.01.2008 at 21:27:09
 
Dejan82 wrote on 21.01.2008 at 01:51:27:
kako ten-nej to povezuje na duhovno raven ali pa če je to v nas in živalih že zaradi samega razmnoževanja in se to z našo evolucijo ni spremenilo..
sej smo  komplicerana bitja in mene to kr  fascinera  Smiley



Če so naša telesa nosilci nečesa nematerialnega (duhovnega), je to zagotovo informacija, ki je zapisana v naših genih - feromoni tukaj stopijo v igro pri preverjanju tega, kakšna je ta informacij, oziroma kako se sklada z drugimi takimi informacijami.

(informacija je nasploh najbrž najbolj duhovna zadeva, kar jih dejansko obstaja)


uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Dejan82
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 28
Ig
Gender: male
Re: zanimiva izkušnja?
Reply #16 - 21.01.2008 at 21:36:45
 
Kaj pa vem Kopron, to se pravi kšna ženska k ji rata zanosit na recimo 1nočni avanturi je najdla sorodno dušo? Nekateri pari pa sam ne vem spremenita položaj pri spolnem odnosu ali pa se rešita kšnih psihičnih težav... in jima rata zanosit..?
....sej kr napiši še ostale duhovne vzroke  Wink
Back to top
 
Dejan82  
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: zanimiva izkušnja?
Reply #17 - 21.01.2008 at 22:16:11
 
jes ne vem no

moj nos je očitno mal pokvarjen  Undecided

so me privlačili že tipi, ki so imeli težave z erekcijo

ajme  Huh
Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: zanimiva izkušnja?
Reply #18 - 21.01.2008 at 23:36:21
 
ajme, ste zakompliciral zadevo zdej  Smiley

sej sem vam lepo napisu: karma

karma razloži tud vse drugo, tud feromone... npr. zakva ma en človk glih take feromone kot jih ma... tko kot vse drugo.. zakva se en rodi lep pa bogat pa z dobro erekcijo, drug pa grd pa reven pa zapovrh še s problematično erekcijo?! Zakaj sta se dva človeka sploh srečala tam nekje v enem diskaču, da so pol njuni feromoni sploh mel možnost se med sabo ovohavat? Itd. itd.

Bi vam predlagu eno fajn knjigco, ki lepo razloži to zadevco, karmo, pa je v Slo. skor sigurno ne boste dobil... sicer je ta stvar razložena marsikje, ampak v tej knjigci pa sploh dober, sploh na temo odnosov, zakaj s kom, itd. No, če bo koga vseen potegnil, naslov je: AGHORA, At the Left Hand of God  (avtor: Robert Svoboda); 4. poglavje: Rhanubandhana in 9. poglavje: Sex

Sicer pa tud kar kopron prav, po moje drži na neki ravni, ampak dejstvo je, da povezave duš tuki v telesih, na tej zemeljski ravni (kot tud astralni in mentalni) pač delujejo po karmi. Lahko so izza tega tud kakšne bolj pristne "dušne" vezi, ampak so v 99% primerih prekrite z zunanjim bitjem (um, čustva, fizične senzacije = karmična energija). Prave dušne povezave so (vsaj po mojem skromnem mnenju) možne samo med "realiziranimi" dušami.
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: zanimiva izkušnja?
Reply #19 - 22.01.2008 at 09:28:26
 
Dayaran wrote on 21.01.2008 at 23:36:21:

sej sem vam lepo napisu: karma

karma razloži tud vse drugo, tud feromone... npr. zakva ma en človk glih take feromone kot jih ma... tko kot vse drugo.. zakva se en rodi lep pa bogat pa z dobro erekcijo, drug pa grd pa reven pa zapovrh še s problematično erekcijo?! Zakaj sta se dva človeka sploh srečala tam nekje v enem diskaču, da so pol njuni feromoni sploh mel možnost se med sabo ovohavat? Itd. itd.

Bi vam predlagu eno fajn knjigco, ki lepo razloži to zadevco, karmo, pa je v Slo. skor sigurno ne boste dobil... sicer je ta stvar razložena marsikje, ampak v tej knjigci pa sploh dober, sploh na temo odnosov, zakaj s kom, itd. No, če bo koga vseen potegnil, naslov je: AGHORA, At the Left Hand of God  (avtor: Robert Svoboda); 4. poglavje: Rhanubandhana in 9. poglavje: Sex

Sicer pa tud kar kopron prav, po moje drži na neki ravni, ampak dejstvo je, da povezave duš tuki v telesih, na tej zemeljski ravni (kot tud astralni in mentalni) pač delujejo po karmi. Lahko so izza tega tud kakšne bolj pristne "dušne" vezi, ampak so v 99% primerih prekrite z zunanjim bitjem (um, čustva, fizične senzacije = karmična energija). Prave dušne povezave so (vsaj po mojem skromnem mnenju) možne samo med "realiziranimi" dušami.


Karma je ideološka predpostavka, s katero so indijski šefi vzdrževali svoj kastni sistem - predvsem pa svojo šefovsko pozicijo... u bistvu je nekaj zelo podobnega kot ideja izvirnega greha, kjer se človeku poskuša že v osnovi podtakniti nekakšno izvirno metafizično krivdo, ki deluje čezčasno in čezprostorno in zaradi katere naj bi tukaj in sedaj in v prihodnosti odkupil tako, da bi poslušal svoje šefe in ubogal njihova pravila.

Karma razloži vse - predvsem tistim, ki ne znajo ali ne upajo misliti s svojo glavo... škoda, ker je u bistvu mišljenje ena redkih stvari, ki so dejansko polje svobode...

Naša usoda je, da smo, kar smo, in kar bomo - lahko se borimo ali bežimo, nikoli je ne spremenimo... heroji se z usodo borijo, bedaki pa mislijo, da ji bojo ubežali, če bodo poslušali druge bedake, ki imajo predvsem polna usta obljub in seveda predvsem veliko koristi od tistih, ki jih ubogajo...

In če hočeš realizirati svojo dušo, jo osvobodi telesa - vzemi že tist štrik pa bo...  Grin


uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: zanimiva izkušnja?
Reply #20 - 22.01.2008 at 09:46:25
 
Dayaran, res je, precej vloge igrajo karmični odnosi/dolgovi , ki pa posredno pogojujejo tudi srečevanje + nadaljni potek sorodnosti duš Cool.
No, nekateri  so spet zgrešili, ker žal delujejo ( razmišljajo ) na prenizkem ( preveč materialnem ) nivoju, in se težko ( nikakor ) ne zmorejo povzdigniti na energijski ( duhoven ) nivo , ki je pač precej bolj resničnejši, čeprav ga z našimi čutili skorajda ne zaznavamo  Shocked Cry Roll Eyes.
Torej, mi gremo/hodimo tukaj v raziskave globljih, resnejših vzrokov, kot pa nizkomaterialne feromonske zadeve ( vzroke )  Tongue.
Kaj meniš , "t", ali obstaja še kaj več, kot pa samo groba materija  Cheesy Roll Eyes?
No, pa da nebom tudi jaz postal preveč grobo-materialen, vam vsem skupaj zaželim lep, predvsem pa dober dan ( od lepote se ne da živeti Wink ), z Bogom, seveda, še naprej , ...juhej, ... Cheesy Cool
Boštyx + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: zanimiva izkušnja?
Reply #21 - 22.01.2008 at 09:59:37
 
Boštyxz wrote on 22.01.2008 at 09:46:25:
Dayaran, res je, precej vloge igrajo karmični odnosi/dolgovi , ki pa posredno pogojujejo tudi srečevanje + nadaljni potek sorodnosti duš Cool.
No, nekateri  so spet zgrešili, ker žal delujejo ( razmišljajo ) na prenizkem ( preveč materialnem ) nivoju, in se težko ( nikakor ) ne zmorejo povzdigniti na energijski ( duhoven ) nivo , ki je pač precej bolj resničnejši, čeprav ga z našimi čutili skorajda ne zaznavamo  Shocked Cry Roll Eyes.
Torej, mi gremo/hodimo tukaj v raziskave globljih, resnejših vzrokov, kot pa nizkomaterialne feromonske zadeve ( vzroke )  Tongue.
Kaj meniš , "t", ali obstaja še kaj več, kot pa samo groba materija  Cheesy Roll Eyes?
No, pa da nebom tudi jaz postal preveč grobo-materialen, vam vsem skupaj zaželim lep, predvsem pa dober dan ( od lepote se ne da živeti Wink ), z Bogom, seveda, še naprej , ...juhej, ... Cheesy Cool
Boštyx + #



Energija je lastnost/sposobnost telesa/materije, da opravi delo...

še par "slovarskih" definicij

energija [grško, ‘delovanje’]

1) energija, splošno: dejavnost, volja do uveljavitve.


2) energija, fizika: pomembna fizikalna količina, ki meri sposobnost za
opravljanje dela ali izmenjavo toplote. Energija je v razl. oblikah; med njimi so
najpomembnejše: 1. mehanska energija v dveh oblikah: a) potencialna energija
(energija položaja), b) kinetična energija (energija gibanja, vrtenja); 2. notranja
energija, tj. vsota kinetičnih energij vseh molekul neke snovi. 1. in 2. sta med
seboj povezani z mehanskim ekvivalentom toplote; 3. energija polja, npr.
gravitacijskega, magnetnega, električnega ali elektromagnetnega polja (tudi
svetlobe); 4. energija sevanja delcev (elektron, proton, nevtron, ion); 5.
kemijska energija; 6. vezavna energija npr. nukleonov v atomskem jedru
(jedrska fizika) ali elektronov v atomu; 7. lastna energija, ki po Einsteinovi zvezi
E = mc2 (c = svetlobna hitrost) kaže, da vsebuje masa silno veliko energije.
     

Zakon o ohranitvi energije: eden najpomembnejših fizikalnih zakonov, pravi, da
energija ne nastaja in se ne uniči, temveč le spreminja iz ene oblike v drugo, v
delo ali toploto ali pri jedrskih reakcijah v maso (ohranitveni zakoni). V zaprtem
sistemu (npr. vesolje) je vsa energija oz. njena ekvivalentna masa konstantna
(oskrba z energijo). Enota energije je joule, oznaka J (zakon o merskih enotah,
od 1.1.1978). Dopustna enota je še elektronvolt za merjenje majhnih energij v
svetu atomov in wattsekunda v elektroenergetiki. Velja
1 J = 1 Ws = 0,102 kilopondmetra (kpm) = 0,239  
kalorij (cal) = 107 erg = 6,24· 1018 elektronvoltov (eV). V termoenergetiki za
energijo uporabljajo enoto energetski ekvivalent premoga (EEP). 1 EEP ustreza
energija, ki se sprosti pri sežigu 1 kg premoga. Velja:
1 EEP = 7000 kcal = 29,3 · 106 J.

3) energija, kopron: še sam Bog njegov, če bi obstajal, ne bi vedel, kaj je to,
kar kopron imenuje energija, še manj pa kaj je energetski nivo.

Cool


uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Nahate.d
Ex Member




Re: zanimiva izkušnja?
Reply #22 - 22.01.2008 at 11:24:19
 
No da dodam še jaz eno mnenje, ki se še ni pojavilo.

Vse skupaj je lahko vzrok karmičnih vezi, kot pravi Dayaran.

Zanimiva je tudi  karmična vez je med avtorjem teme Dejanom in to bivšo punco, da ga ta zadeva tako zelo zanima.

Ali je to zgolj prijaeljstvo ali še vedno kaj več    Wink


Drugače pa, še ena možna razlaga tu je karizma.

karizma izvira iz grške besede »kharizma«, kar pomeni milost,
usluga, dar …

Karizmatični ljudje izredno dobro obvladajo (morda se tega sploh ne zavedajo) veščine komuniciranja, ki zajemajo vid, sluh ter različne občutke.

Ni nujno, da so karizmatične osebe vizualno izredno privlačne, temveč je bolj pomembno, kako komunicirajo in kaj storijo.

Lep pozdrav   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: zanimiva izkušnja?
Reply #23 - 22.01.2008 at 15:49:07
 
Quote:
Zanimiva je tudi  karmična vez je med avtorjem teme Dejanom in to bivšo punco, da ga ta zadeva tako zelo zanima.

Ali je to zgolj prijaeljstvo ali še vedno kaj več    ;

Ja, nahate, tole sem se pa tud jst že vprašu  Cheesy



Quote:
Drugače pa, še ena možna razlaga tu je karizma.

karizma izvira iz grške besede »kharizma«, kar pomeni milost,
usluga, dar …

Karizmatični ljudje izredno dobro obvladajo (morda se tega sploh ne zavedajo) veščine komuniciranja, ki zajemajo vid, sluh ter različne občutke.

Ni nujno, da so karizmatične osebe vizualno izredno privlačne, temveč je bolj pomembno, kako komunicirajo in kaj storijo.

Lep pozdrav   Smiley

Ja, kr relevantna razlaga tole s karizmo. In po moje gre vštric s karmo. Ker še vedno je sila karme tista, zarad katere sta se tadva človeka sploh srečala...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dejan82
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 28
Ig
Gender: male
Re: zanimiva izkušnja?
Reply #24 - 23.01.2008 at 01:15:37
 
hehe to bo še zaplet.. sva prjatla... ker jest sem šel naprej, končala sva po 3 mesecih ampak čist iz drugih razlogov... ampak me vseeno zanima ker meni osebno se kej tazga ni zgodilo in sem pomislu da je kdo tuki k se mu je kaj takega zgodilo in bi delil izkušnjo...recimo da sem samo radoveden.... kdo išče ta najde  Smiley
Se pa strinaj s T-jem glede Karme je lepo napisu da je ideološka predpostavka in da je ustvarjena v glavah ljudi.... mogoče se motim in delujem na preveč materialnem nivoju  Smiley ampak jest ne vidim povezave.. ali pa odvisno kaj si kdo predstavla pod definicijo besede "karma"
Ta moja bivša punca je rekla da ko se je po 1letu dobila z njem je po cca. 30 min. v njegovi bližini začela zopet čutit to neznansko privlačnost? Nekateri pravite da jih je recimo karma,usoda... in da je še ne vem kaj naštimal da sta se sploh najdla..zanimivo je tudi da pa je mene neka astrologinja napovedala da bom prišel v njeno življenje... sej tudi otroka je napovedala pa nič s tem, razn če ji bo ratal z nekom drugim.....
Ne vem no jest bi kr v tem mojem primeru karmo pa feromone dal pod isto besedo sam drugo pakovanje.. pač eni si lažje predstavljajo na besedo karma(mogoče tudi energija) drugi na feromone oz. na duhovno pa materialstičn predstavo ??? in smo res vse skupi zakompli....da jest še bol..

Glede predstave:
Sej kako naj bi vse skupi nastalo? Energija oz. zmes plinov kjer je prišlo do ne vem neke reakcije in iz tega je nastalo osončje,zemlja, sonce, planeti... to se pravi vse je nastalo iz  istega "šmorna"  saj jest si tako razlagam vpliv planetov,lune na nas.. in pa povezanost nas z zemljo, naravo živalmi in pa med samimi ljudmi Smiley
ups malo sem zašel iz teme

Back to top
 
Dejan82  
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: zanimiva izkušnja?
Reply #25 - 23.01.2008 at 15:39:31
 
Dobro, "t", saj, malo slovarskih podatkov nam tudi ne bo škodilo  Cool Cheesy. Hvala  Cool .
In, od kje naj bi po "slovarskih podatkih" tale naša "uporabna" energija prišla  Cheesy ?
Dejč', vsi Planeti + Zvezde pa tudi niso nastali iz začetne sprostitve atomov  Exclaim.
Primer;  naša Zemlja je "izšla" iz Sonca  Roll Eyes.
In, nekoč se bo tudi vrnila vanj, za zadnjo preizkušnjo , torej "ognjeno" preizkušnjo, kot preizkus duhovnega v njej  Huh.
No, podobno pa je tudi naša bližnja Luna izšla iz naše Zemlje  Roll Eyes .
Vsi ti sončni sistemi pa predstavljajo + sestavljajo ( ogrooomne ) atome v telesu Velikega Vesoljnega Človeka, v katerem se gibljemo + živimo  Shocked Exclaim.
Da, vsi skupki Vesolij, so sestavni deli Velikega Vesoljnega Človeka, ki pa je še vedno izredno majhen  Shocked.
Sedaj si približno lahko predstavljate te neznansko velike dimenzije  Wink Wink . Vendar, se tu začnejo šele samo začetki, ... ta-pravo šele pride  Wink  Cool
In, vse to skupaj , pa ureja + vzdržuje Vsevrhovna Energijska Inteligenca, ki se je razvila iz te iste energije, vendar je izredno-izredno skrita, zato ker se nam ne razkazuje kot kak razstavni exponat Lips Sealed Cool.
No, pa da ne bomo predolgi, si zaželimo še nadalje takole čudovit + lep + dober sončen dan, še naprej, juhejjjjj,  Cheesy Cool
Bošt'
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dejan82
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 28
Ig
Gender: male
Re: zanimiva izkušnja?
Reply #26 - 24.01.2008 at 00:52:57
 
mal offtopic

hmm Kopron ti si zdej naredu tako piramido? kok me to spominja na naše sisteme.. človek skoz poveže oz. sestavi sliko iz svojga okolja tko da to kar si ti napisu..recimo Vrhovna sila pri nas je kdo že? predsednik države pol so že kšni ministri in do navadnga folka... ali pa recimo v neki tovarni direktor in nejgova desna roka leva roka in vse počasi do navadnega delavca  Wink tko da zelo dvomim v kakršno koli Energijsko Inteligenco... ki ima vse stvari pod kontrolo...
Jest mam bol predstavo da je v vesolju nek eko-sistem kot je bil na zemlji(ljudje smo ga za moje pojme že porušl) to se pravi neka energija ki se pretaka oz. prehaja iz ene "oblike" v drugo in vse skupi kroži... in da ni nobene prekrite višje "sile" ki bi to uravnavala... sej glede same velikosti vesolja pa se mi ne sanja  Smiley sploh si ne predstavlam... Questioning
Back to top
 
Dejan82  
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: zanimiva izkušnja?
Reply #27 - 24.01.2008 at 09:46:36
 
dobro, jaz bi se pa vrnila na temo

in sicer, ja feromoni, očitno nekateri posamezniki proizvajajo bolj privlačne feromone

mislim, poznam ženske, sam da se usedejo v lokal, že majo tipe okrog (mimogrede tud dobr zgledajo  Roll Eyes )

dobro, lahko, da so ti feromoni tudi vzrok za to karizmo

zdej, lahko, da so ti feromoni karmično pogojeni

ampak tle se men zatakne: jaz si lahko razložim zadeve za nazaj, pač moja karma bla bla, in itak me za nazaj več tok ne zanima, razen, če ugotovim, da se v sedanjosti pretekle zadeve na nek nezaveden način vpletajo bla bla -- a za naprej me pa nekak ta karma spotika, nekako imam rada stvari odprte, mislim, da se odločam na podlagi intuicije, ki jo čedalje bolj razvijam, glede na sanje, glede na moj razum, pač, če ga ravno vpliv kakšnih močnih feromonov ne zmoti ... se odločam, tko da razvijam pozitivno

sploh pa ne vem, kako mi lahko v sedanjosti pomaga spoznavanje teh karmičnih vezi, kakor pravite, pač kaj si lahko pomagam s tem, da rečem, ja to je karma ...

(upam, da mi bo kdo dal kakšen namig)
Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
Dejan82
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 28
Ig
Gender: male
Re: zanimiva izkušnja?
Reply #28 - 25.01.2008 at 02:29:56
 
hehe dvomim Sijaj da ti bo kdo dal namig.. Moje mnenje je da se ravnaš po svojem občutku... kako se boš pa ti odločila je pa tvoja stvar.... saj jest sem ravno tako svetoval svoji bivši.....tvoje mnenje šteje.. sej bo že pršu čas zate do takrat pa deli po svojih občutkih ....saj tako delam jest...
ajd  cao..lepo se mejte Sijaj, folk.....
Back to top
« Last Edit: 25.01.2008 at 09:38:39 by Dejan82 »  
Dejan82  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: zanimiva izkušnja?
Reply #29 - 28.01.2008 at 13:04:40
 
hehe
tale dejan je postou samo vprašaj
zgleda da ga je shbalo
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3