Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 626 627 628 629 630 ... 764
(Read 1114056 times)
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9405 - 16.04.2010 at 11:35:07
 
Quote:
Tukaj in pri ostalih dednih boleznih naj ne bi bilo mogoce nic narediti, ker naj bi bilo DNK zapisno pogojeno.

Človek je seveda programirano bitje, kot stroj. A od njega ga loči zavest in inteligenca.
Se strinjam, da nek zapis v DNK lahko pomeni večje možnosti za nastanek neke bolezni. Vendar, ker je človek zavestno bitje, ta zapis seveda ni 100%, ampak pomeni le nagnjenje.
Zato lahko človek, ki uporabi lastno zavest in inteligenco, spremeni svojo programirano pot, ki je privedla do določenega zapisa.
Back to top
 
 
IP Logged
 
loto
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9406 - 16.04.2010 at 12:06:18
 
Etrex wrote on 16.04.2010 at 11:26:56:
Jaz bi pa zdaj malo preusmeril na eno drugo tematiko.

Kot smo se pogovarjali, naj bi bil v DNK, bom vzel en najbolj "prakticen" primer- rak. Torej zapis- raka naj bi bil v DNK cloveka, ki ima potomca ki seveda podeduje DNK torej naj bi bil zapis ze v njem.

Tukaj in pri ostalih dednih boleznih naj ne bi bilo mogoce nic narediti, ker naj bi bilo DNK zapisno pogojeno.

Jaz sem preprican da to ni resnica kot taksna, no da obrazlozim podrobneje.

DNK pri rojstvu sprejmemo in bolj kot neizpodbitni zapis za raka v samem genomu, je to samo vzorec ki ga podedujemo- kot akumuliran kodni zapis v DNK, ta pa ni isto kot fiksno neizpodbitno pogojena koda v genomu.

Tako da ni res da tu nimamo kaj, ce razbijemo vzorec ki prinasa bolezen v nasem primer rak, avtomaticno delujemo na akumulirano vrednost DNK in ne nosi vec iste informacije.

Mnogo primerov je ze bilo ko je clovek imel raka in se je z razbitjem vzorca- preprogramiranjem DNK tega bolezenskega stanja resil.

To je jasen znak da lahko vplivamo na sam DNK ampak SAMO kar se bolezni tice da ne bo pomote, tu ne mislim kod kot so barva las, oci, oblika telesa,...

Tako da ne bi poenotil zapisa v genomu ki je pogojen nespremenljiv (kaksen bo clovek) in bolezenskih stanj, ki so vedno vzrok nasih vzorecev, pride blokada nastane bolezen, ceprav so tudi slednje kodirane in dedne v DNK so te spremenljive vrednosti.

L.p.


Mislim da je vzrok raka človek sam . Naša skupna zavest .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9407 - 16.04.2010 at 13:32:44
 
Quote:
Mislim da je vzrok raka človek sam . Naša skupna zavest .


To hocem povedat, da sta tesno povezana zavest- um in DNK, del genoma, ki nosi akumulirane podatke, ki odrejajo kaksen bo clovek, ti so fiksni, nespremenljivi, nimamo vpliva nanje.

Del genoma ki nosi akumulirane podatke recimo o "dednih" boleznih je spremenljiv, vplivamo nanj direktno preko zavesti in uma.

Ce imamo (podedujemo) DNK, ki ga je imela veriga nasih prednikov z akumulirano doloceno dedno boleznijo, enostavno podedujemo globoko zakoreninjen vzorec v DNKju, ki ustvarja to bolezensko stanje. Vzorec pa je mogoce spremeniti.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9408 - 16.04.2010 at 17:13:52
 
Etrex wrote on 16.04.2010 at 13:32:44:
Quote:
Mislim da je vzrok raka človek sam . Naša skupna zavest .


To hocem povedat, da sta tesno povezana zavest- um in DNK, del genoma, ki nosi akumulirane podatke, ki odrejajo kaksen bo clovek, ti so fiksni, nespremenljivi, nimamo vpliva nanje.

Del genoma ki nosi akumulirane podatke recimo o "dednih" boleznih je spremenljiv, vplivamo nanj direktno preko zavesti in uma.

Ce imamo (podedujemo) DNK, ki ga je imela veriga nasih prednikov z akumulirano doloceno dedno boleznijo, enostavno podedujemo globoko zakoreninjen vzorec v DNKju, ki ustvarja to bolezensko stanje. Vzorec pa je mogoce spremeniti.

L.p.


Že realiziransnovni-elementarno vezje vzorec RIme DNk bo mogoče spremeniti-nikoli pa ne bo mogoče spremeniti akumulirano INme vrednost DNk (dušo-fotonski zapis človeka)ker potem ne bi bili več  takšni kot smo-ljudje.Šarili bomo po že formiranem kromosomu-- nikakor pa ne bomo mogli šariti po nevidni akumulirani fotonski podlagi,ki samobitno narekuje snovno vezje v naš DNK . Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9409 - 16.04.2010 at 21:20:07
 

Danes sem z enim očesom gledal na 2 programu nizozemski dokumentarec;; E.T. javi se!!! Govori o nezemeljskih civilizacijah.Ko sem to gledal in poslušal razlage teh nastopajočih v dokumentarcu sem ratal takoj vesel.da imamo tale forum.Tem ljudem se o zadevah in pravi vesoljni resnici še sanja ne!!Bodimo veseli Slovenci da živimo tu v Sloveniji pod Trimužjatom!! Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9410 - 17.04.2010 at 14:20:14
 
Alojz in Sandib wrote on 16.04.2010 at 21:20:07:
Danes sem z enim očesom gledal na 2 programu nizozemski dokumentarec;; E.T. javi se!!! Govori o nezemeljskih civilizacijah.Ko sem to gledal in poslušal razlage teh nastopajočih v dokumentarcu sem ratal takoj vesel.da imamo tale forum.Tem ljudem se o zadevah in pravi vesoljni resnici še sanja ne!!Bodimo veseli Slovenci da živimo tu v Sloveniji pod Trimužjatom!! Smiley Smiley


Kaj je naredila Ameriska propaganda iz nezemeljskih civilizacij, male (ali 2m velike) zelene, kuscarske,... ki so hudobni in ugrabljajo ljudi za preizkuse.

To usrano Amerisko sranje je spralo ljudem pamet, da zadeve vidijo priblizno tako kot bi lahko bile edinole v risankah.

Kaj rabi napredna izvenzemeljska civilizacija ugrabljati ljudi, ce pa je 1000x naprednejsa? To je samo za nevedneze, ki mislijo da je zemlja v vsem vesolju nekaj posebnega, trenutno po neumnosti je res bolj izjemna ja.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
D7
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9411 - 17.04.2010 at 21:40:12
 
koga zanima tak pride iz teh nekih "populističnih" odaj na kaj bolj resnega
Veš kaj je meni večji bad
ful aktivna krščanska kampanija na netu, češ, vse to kar leti po zraku oz. razni NLP-ji in ejlieni - to so - demoni. Ni ejlienov to je vse samo varka to so demoni.
In treba se borit proti njim, kr ma satan prste zraven.
Svašta...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9412 - 17.04.2010 at 22:06:10
 
Ljudi je treba drzati v kletki, kar je izven kletje je nevarno.

KONTROLA- ki hvalabogu dobesedno trohni socasno z nasim ozavescanjem.

Vcasih je verjelo 95% ljudi da je to in ono demonsko, zaradi velikega cikla rasti zavesti, se tehtnica prevesa in je ze nekje na skrajni tocki torej je obratno 95% ki taksnim neumnostim ne naseda vec.

Pac zapuscina RKC telesa, ki se malce trza, isti efekt ko bitje umre, zaradi zivcnega sistema se malce trza, to je to naposled RKC kadaver v vsej svoji gloriji Wink

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9413 - 18.04.2010 at 11:23:14
 
Dokler bo vesoljno samodogajanje za nas(VEČINO)skrivnost,bodo možne vse manipulacije in mistifikacije tega vesoljnega samodogajanja.Mi enostavno ne razumemo in ne poznamo te večno-sedanje vesoljne samoigre-samodelovanja-zakonitosti zato živimo v iluziji in mistiki v samem vesoljnem nesamospoznanju.
Mi resnično ne razumemo kdo smo, od kje in kam gremo??

Zakaj smo sploh rojeni na Zemlji in kaj nam je v življenju početi-kako naj bomo kodplanetarno občestvo sploh organizirano poenoteni v smislu vesoljnega življenjskega samoobstoja in ostalega življenja nasploh.

Mi lastnih  življenjskih temeljev ne poznamo!! Kako naj potem modro uravnoteženo vesoljno-življenjsko delujemo,če tavamo tu na Zemlji v življenjski vesoljni temi???
Čas je,da se mi spremenimo-in to se sedaj vesoljno samodogaja-sesuva se nam mit o naši vesoljni življenjski superiornosti,ki vse bolj kaže nam samim- kakšni življenjski bedniki smo v resnic tu na Zemlji!!!Razmislite? Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9414 - 18.04.2010 at 18:05:54
 
Alojz in Sandib wrote on 18.04.2010 at 11:23:14:
Dokler bo vesoljno samodogajanje za nas(VEČINO)skrivnost,bodo možne vse manipulacije in mistifikacije tega vesoljnega samodogajanja.Mi enostavno ne razumemo in ne poznamo te večno-sedanje vesoljne samoigre-samodelovanja-zakonitosti zato živimo v iluziji in mistiki v samem vesoljnem nesamospoznanju.
Mi resnično ne razumemo kdo smo, od kje in kam gremo??

Zakaj smo sploh rojeni na Zemlji in kaj nam je v življenju početi-kako naj bomo kodplanetarno občestvo sploh organizirano poenoteni v smislu vesoljnega življenjskega samoobstoja in ostalega življenja nasploh.

Mi lastnih  življenjskih temeljev ne poznamo!! Kako naj potem modro uravnoteženo vesoljno-življenjsko delujemo,če tavamo tu na Zemlji v življenjski vesoljni temi???
Čas je,da se mi spremenimo-in to se sedaj vesoljno samodogaja-sesuva se nam mit o naši vesoljni življenjski superiornosti,ki vse bolj kaže nam samim- kakšni življenjski bedniki smo v resnic tu na Zemlji!!!Razmislite? Wink


Hehe Alojz, to bom povedal se malo drugace.

Lepo jabolko, ki zori do svoje polne velikosti- mi smo dosegli to tocko, zdaj pocasi bomo zaceli gniti kot jabolka zgnijejo slej ali prej.

Pa clovek ko raste je mlad, lep zori, potem pa se zacne starati in veneti kot vse ostalo, vse plava v isti vesoljni juhi, tako da nasa zavest ni izjema.

Tako to je  Smiley

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9415 - 18.04.2010 at 18:14:05
 
Tomaž

Malo bomo še zreli pred gnitjem. Jabolka ostane nekaj časa še zrela in ne gnije takoj-Se mora ves vesoljni samoscenarij dogoditi vnebovzetje-da isti,ki ostanejo tu vedo in spoznajo zavestno- da bodo prostovoljno padli iz galaktičnega drevesa našega rodu in življenja- s tem ko se odločijo sami ostati tu na Zemlji.Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9416 - 18.04.2010 at 18:27:37
 
Vem vem, nisem mislil da bomo zaceli takoj gniti, seveda jabolko ostane nekaj casa se lepo, ampak sem zelel povedat, da ko doseze limit, ki je pogojen- dolocen v fotonskem telesu je to to.

Ni vec rasti jabolka, jabolko tako ne bo postalo se vecje lepse,...

Se razumemo Alojz  Smiley

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9417 - 18.04.2010 at 20:44:08
 
Etrex wrote on 18.04.2010 at 18:27:37:
Vem vem, nisem mislil da bomo zaceli takoj gniti, seveda jabolko ostane nekaj casa se lepo, ampak sem zelel povedat, da ko doseze limit, ki je pogojen- dolocen v fotonskem telesu je to to.

Ni vec rasti jabolka, jabolko tako ne bo postalo se vecje lepse,...

Se razumemo Alojz  Smiley

L.p.

Ja se razumeva.Povedal sem samo zato,da ne bo kdo mislil,da tu govorimo o kašnih zemeljskih ampak govorimo o galaktičnih ciklih-letnih časih S/J . Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9418 - 20.04.2010 at 08:00:35
 
Življenje je iz niča!  Cheesy Grin Wink

Meni nič, tebi nič, grem se ič postrič!  Cheesy

Na kahlo!  Smiley
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9419 - 20.04.2010 at 10:11:57
 
El Pesnik wrote on 20.04.2010 at 08:00:35:
Življenje je iz niča!  Cheesy Grin Wink

Meni nič, tebi nič, grem se ič postrič!  Cheesy

Na kahlo!  Smiley


Lahko rečemo življenje se materializira iz same vesoljne zavesti. Wink WinkDa ni glih iz niča,ker je nič neobstoj!! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 626 627 628 629 630 ... 764