Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 676 677 678 679 680 ... 764
(Read 1114184 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10155 - 13.10.2011 at 21:17:16
 
Boštyxz wrote on 13.10.2011 at 19:45:15:
Alojz in Sandib wrote on 06.10.2011 at 21:42:52:
Bošty

Ti ne razumeš pojmov:masa-energija-sila!! Daj mi jih razloži ti?

Konanenko je kar je -žal!


Ja, a ti ni že Ajnštajn dost razločn razložu ?

Glej, vse je Energija . Tudi materija katere maso merimo po duhovnem zakonu Stvarnikove Ljubezni  .

A si še kaj drugega mislu morda ?

Lp + #


Masa energija sta ekvivalentni.Pravijo,da je energija sposobnost mase za delo .Delo se pa meri  z mersko enoto za silo! To je zame popolnoma napačno gledanje in razumevanje! Danes je tako.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10156 - 13.10.2011 at 23:47:15
 
Alojz in Sandib wrote on 13.10.2011 at 21:17:16:
Boštyxz wrote on 13.10.2011 at 19:45:15:
Alojz in Sandib wrote on 06.10.2011 at 21:42:52:
Bošty

Ti ne razumeš pojmov:masa-energija-sila!! Daj mi jih razloži ti?

Konanenko je kar je -žal!


Ja, a ti ni že Ajnštajn dost razločn razložu ?

Glej, vse je Energija . Tudi materija katere maso merimo po duhovnem zakonu Stvarnikove Ljubezni  .

A si še kaj drugega mislu morda ?

Lp + #


Masa energija sta ekvivalentni.Pravijo,da je energija sposobnost mase za delo .Delo se pa meri  z mersko enoto za silo! To je zame popolnoma napačno gledanje in razumevanje! Danes je tako.

Itak .
Energija je Duh .
Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10157 - 21.10.2011 at 07:40:43
 
Boštyxz wrote on 13.10.2011 at 23:47:15:
Alojz in Sandib wrote on 13.10.2011 at 21:17:16:
Boštyxz wrote on 13.10.2011 at 19:45:15:
Alojz in Sandib wrote on 06.10.2011 at 21:42:52:
Bošty

Ti ne razumeš pojmov:masa-energija-sila!! Daj mi jih razloži ti?

Konanenko je kar je -žal!


Ja, a ti ni že Ajnštajn dost razločn razložu ?

Glej, vse je Energija . Tudi materija katere maso merimo po duhovnem zakonu Stvarnikove Ljubezni  .

A si še kaj drugega mislu morda ?

Lp + #


Masa energija sta ekvivalentni.Pravijo,da je energija sposobnost mase za delo .Delo se pa meri  z mersko enoto za silo! To je zame popolnoma napačno gledanje in razumevanje! Danes je tako.

Itak .
Energija je Duh .
Lp + #


Bošty

Ti imaš vse pojme pomešane-žal.Energija sposobnost mase za delo. Duh je v resnici EM sila izmeničnega sočasnega samozlivanja akumulirane in realizirane mase-energije-česar vzrok in posledica je EM sila kot osnovna sila.Gravitacija -šibka-močna sila so soodvisne sile masno-energetskih medsebojnih vezji.Gravitacija medsebojni vpliv teles.Šibka in močna jederska sila =masno-energetsko vezje,kjer so šibko jedrsko silo že poenotili z EM silo. Tako jaz razumem zadeve,ti jih pa drugače!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10158 - 25.10.2011 at 21:51:42
 
Mal' si prezakompliciral zadevo, ampak drugače pa ni panilke  Wink

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10159 - 26.10.2011 at 10:28:06
 
Boštyxz wrote on 25.10.2011 at 21:51:42:
Mal' si prezakompliciral zadevo, ampak drugače pa ni panilke  Wink

Lp + #

Imaš prav- ni panike! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10160 - 15.12.2011 at 22:49:55
 

OSONČJE-malo za razmislek

Uradna znanost trdi,da je naš Sončev sistem(pravilno osončje)staro 4,6 milijarde let in,da ima Sonce goriva za 10 milijijardno življenjsko dobo,ko naj bi se razširilo in postalo bela
pritlikavka.Zame osebno takšne razlage niso sprejemljive in mi nakazujejo večnje zmote,kot je mogoče ?moje osebno razmišljanje.
Najnovejše teorije govorijo da se H vodik v obliki plazmičnih vredosti Devtrija (D)in v obliki T Tritija (fuzija)medsbojno zlivata iz česar nastane He-težje jedro helija ?+nevtron+ kinetična energija. Ta teorija je že blizu, vendar ima eno pomankljvost,ker izolira samo Sonce,od gravitacijskega polja osončja in ne pove,ali je Sonce soodvisno v svojih gravitacijskih me vezeh od ostalih 3 % mase-energije osončja.
Vsakakor se strinjam,da poteka na Soncu fuzija (H) vodikovega Devtrija in Tritija - posledico ,ki nastane se povzel.HE itd.

Če zadevo obrnemo na moj šarlatanski jezik in razumevanje bi najprej postavil 1.) Sonce v soodvisnost do tistih ostalih 3 % mase-energije osončja
.2.)Devtrij bi označil kot plazmično Akumulirano vrednost (AHme )vodika in Tritij kot Realiziranoplazmično vrednost mase energije vodika RHme.
3.) Uzrl bi se na Jupiter in se vprašal zakaj Jupitrovo in Sončevo leto 11,9leta skoraj sovpadata in zakaj???
Potem bi sprejel sklep,da sta Sonce in Jupiter sodvisna in vezana po nekakšni EM osi kjer poteka masno-energetska komunikacija med njima.
Mogoče je Jupiter nosilec H vodika akumulirane vrednosti H-Devtrija ( AHme) in Sonce RHme Tritija? POtem se dogaja na obeh obratno sorazmeren proces fuzije -fizija!

Sončeva RHme sprejema Jupitrov AHme in ga pretvarja v He*nevtrone? ki imajo kinetično energijo? Jaz bi laično imenoval zadevo takole na Soncu se dogaja topla fuzija na Jupitru hladna fizija,ki pretvarja RHme Tritij Sonca v AHme Devtrij,kjer je posledica povečan gravitacijski vlek Jupitra,kateri raste premosorazmerno prejeti RHme iz Sonca.

PO meni bo Jupiter postal bela pritlikavka,ki bo ob koncu 15 milijardnega cikla vase potegnila razširjenordečovelikanko Sonce in celotno ostalo me osončja in to bo povzročilo sočasen konec Omega starega in Alfa začetek novega 15 milijardnega cikla.
Če zadevo in naše osončje razumemo kot elemenarno celico naše galaksije.Naše osončje ima znotraj galaksije točno določeno gravitacijsko polje v katerem se lahko ciklično ( analogno bio celici) -samozliva!! Ne vem pa,če bo zadeva razumljiva vsem?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10161 - 16.12.2011 at 17:44:01
 
Uradna znanost je popolnoma zgrešila, in tudi ti skupaj z njo vred .

Namreč, ona "vidi" - odkriva le do površine sončeve izredno vroče atmosfere , preko nje pa ne .

Zato meri energijske izbruhe ki so nad njo, potem pa zmotno teoretizira, da je to že sončeva površina .

Kar je seveda popolnoma zmotno .

Namreč, Pravi "svet" , torej prava, resnična - trdna Sončeva tla se začenjajo precej kilometrov pod to povrhnjo vročo oblo Atmosfere .

Žal nikoli nihče nebo zmogel pogledati preko nje na ta "živ" Planet z imenom Sonce , ker tako mora biti za uspešno delovanje Vesolja .

Torej vsa ta zmotna fuzijskofizijska krama odpade , ker je to žal slepa ulica .

Res pa je, da tam materija obstaja (deluje) pod drugačnimi fizikalnimi pogoji, zato so tam , na površini tega Popolnega Planeta - pod vročo Atmosfero pač možne stvari, katere se nam zdijo nemogoče za obstoj glede na "naše razmere".  

Je pa res, kot si deloma napačno namignil že poprej, da je vsako osončje - tudi naše - kot "Atom" tega ogromnega Vesoljnega celičnega sistema ki uspešno usklajeno deluje .

Dobro razmišljanje vam želim + lep večer , še naprej .

B + #

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10162 - 16.12.2011 at 21:03:06
 
KAKO BO ZGLEDALA KONČNA ELEMENTARNA IN ŽIVLJENJSKA ENOTNA VESOLJNA ZAKONITOST, ALI KONČNA TEORIJA SPOZNANJA

Sam sem šel v svojem razmišljanju še v nedovoljeno področje (za znanost bogokletno).Jaz maso energijo,prostor,čas,*življenje delim znotraj vsakega X mept*pojava na Akumulirano in Realizirano vrednost,ki se navzven izražajo v X enotni mapt*vrednosti.Osebno (laično)mislim,da to načelo velja tudi v medsebojni vezavi delcev,ko en delec lahko izraža s svojimi vezavami z drugimi delci enkrat Akumulirano drugič Realizirano vednost mase-energije.Če grem na konkreten primer lune-Meseca.Luna izraža do Zemlje Akumulirano vrednost mase energije do asteroidov pa Realizirano vrednost. Če vzamemo samo proton- elektron potem proton izraža Realizirano vrednost mase energije in elektron Akumulirano,če v to konfiguracijo dodamo pozitron potem verjetno pride do dvojnega medsebojnega izražanja določenega delca,ali pa celotne konfiguracije v medesojnih vezeh.Recimo da elektron ostane kot akumulirana me vrednost nasproti protonu---- dočim v odnosu do pozitrona izkazuje sočasno realizirano me vrednost. Dvojnost delcev v konfiguraciji Xmept.Po meni se lahko brez težav (laično) poenoti šibka in močna jedrska sila z gravitacijo(medsebojni vlek odboj) X konfiguracije.Pomeni gravitacija določa konfiguracijo vseobsežnega vesolja od X do X in najmanjšega delca.Tako jaz prostor enačim z gravitacijsko konfiguracijo Xmept* EM silo pa kot  silo ki izraža (vzrok- posledico)interakcije sočasno izmeničnega prehajanja obeh vrednosti znotraj določene X konfguracije opazovanega Xmept* pojava.
Napisano je laično vendar mislim,da bo šel bodoči razvoj fizike v iskanju enotne elementarne in življenjske vesoljne zakonitosti v to smer.Moje laično mnenje..Če vzamemo točko T časa 0 nič -sedaj v sebi izraža enotno vrednost,kjer se odvija proces sočasnega izmeničnega zlivanja preteklosti-prihodnosti-isto je z maso-energijo prostorom življenjem.

Xmept* = Amept* EM A.O. Rmept* = Xmept*
Novo : Akumulirana-Realizirana vrednost mept* in sočasna dvojnost mept* izražanja vsaki X konfuguraciji.

GRavitacija določa konfiguracijo in dvojni izraz delcev vsakega X pojava mept*.Poenotenje šibke močne jedrske sile z gravitacijo.EM ostane vzročno-posledična sila sočasnih izmeničnih zlivanj- prehajanj A-Rmept* Mislim,da je dovolj nazorno! Tako bo izgledala poenotena končna teorija. Živi bili -pa videli!!

Bošty mislim,da se ti niti sanja ne,kaj je resnica in kje se skriva.Bolj si podoben ovci,ki bleje samo zato,da bleje.
Back to top
« Last Edit: 17.12.2011 at 00:46:06 by Alojz in Sandib »  

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10163 - 16.12.2011 at 21:09:20
 
Čudi me,da je tole prebralo 300 ljudi v enem dnevu!!Ali so morali po dvakrat odpirati,da bi razumeli?! Me veseli! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10164 - 17.12.2011 at 07:51:56
 
Alojz in Sandib wrote on 16.12.2011 at 21:09:20:
Čudi me,da je tole prebralo 300 ljudi v enem dnevu!!Ali so morali po dvakrat odpirati,da bi razumeli?! Me veseli! Smiley


Danes je samo čez noč Končno teorijo bralo 200 obiskovalcev!Zgleda ,da se jim je čist odpelo.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10165 - 17.12.2011 at 09:02:22
 
Quote from Alojzij : "Bošty mislim,da se ti niti sanja ne,kaj je resnica in kje se skriva ... "

No, vidiš, ti to le - misliš, jaz pa Vem da je pri tebi vsaj za malenkost bolje kot si zame opisal .

Nekaj se ti res že sanja, ampak zaenkrat ti Stvarnik žal še ni dal globljega vpogleda v Njegove Zakone katere tako gorečezvesto - le - teoretiziraš .

Ma, bo tudi zate enkrat še prišel čas Spoznanja, ampak : za zdaj še ne kmalu , Kajti Tako Mora Biti , zaradi več skrivnih Modrih Razlogov od Najmodrejšega Stvarnika-Boga .

Malo boš moral še potrpeti , počakati, pol pa bo . Saj bo . To je zaradi drugih . Saj nebo tako prehudo .

Vem Da Bo Tako  Exclaim

Mora Biti , ker je Tako Določil Najvišji-Najmodrejši Stvarnik-Bog od Večnosti .

Lep pozdrav do tedaj, čaw  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10166 - 17.12.2011 at 09:38:22
 
NAŠE OSONČJE- NI HELIOCENTRIČNA KONFIGURACIJA ME

Če že pišem in vse to ostane zabeleženo na internetu- potem bom napisal vse kar sem spoznal o našem osončju. Vsi vemo,da je Johannes  Kepler prvi postavil Sonce v središče našega osončja.
Če bi mi kdo danes trdil,da astro fizika (astronomija)napreduje,bi mu oodgovoril :dragi moj, mi nismo uspeli v 450 letih popolnoma nič novega odkriti o masno-energetski-konfiguracijski  zgradbi našega osončja.
Za vsako določanje masno-energetske konfiguracije ,ki je v resnici gravitacijska konfiguracija(šibkih in  močnih sil) med telesi osončja.To gravitacijsko konfiguracijo določajo razmerja med medsebojnimi vezmi akumulirane in realizirane mase-energije osončja.Gravitacijska konfiguracija omogoča sočasno izmenično EM zlivanje med A akumulirano in  R realizirano vrednostjo maso energijo,čear vzrok in posledica je sočasno izmenično elektromagnetno valovanje-rotacija, obeh vrednosti med seboj,kolahko vsako telo v vezju(konfiguraciji)izraža dvojno vrednost mase-energije.Primer.Luna do Zemlje izraža Akomulirano vrednost do asteroidov pa realizirano me vrednost.To pomeni konfiguracijo (vezi)določata A-R me vrednosti.To bodo v Cernu šele ugotovili,da se lahko me energija izraža v dvojni vrednosti,znotraj vsake konfiguracije Xme pojava,kljub temu,da se X pojav me navzven izraža v enotni me vrednosti.Pomembna je sočasna dvojnost me v medsebojni  konfiguraciji vezi A-Rme vrednosti.Šele ta gravitacijska  konfiguracija(šibkih-močnih medsebojnih vezi) omogoča nemoten sočasen izmenični !!ciklični pretok-zlivanje!! obeh me vrednosti med seboj.
Torej gravitacijska konfiguracija (šibkih močnih medsebojnih vezi omogoča A-Rme izmenični ciklični tokokrog zlivanje osončja česar vzrok je sama konfiguracija posledica pa je--- izmenično  sočasno  EM valovanje-rotacija kjer vsak konec cikla Omega zlivanja A-R  pomeni nov Alfa začetek istega zlivanja.
Povedano je že,da je naše osončje v resnici elementarna celica(analogna bio celici v živem telesu)galaktične konfiguracije (njenega elementarnega telesa. Kot vsaka bio celica ima naše osončje znotraj galaktičnega telesa svoje gravitacijsko polje,ker je ujeto v galaktično konfiguracijo šibkega močnega vezja-njenega telesa.Torej se naše osončje lahko ciklično samozliva (umira-rojeva)samo tam kjer mu pripada njegovo mesto v galaktični konfiguraciji-isto je z bio celico(lahko se deli samo na svojem konfiguracijskem mestu,ki ji v telesu pripada-nikjer drugje,ker jo tam držijo (šibke-moćne-gravitacijske vezi telesne konfiguracije!!
Šele sedaj lahko preidemo na t.i.individualno kofiguracijo  A-R me vezi znotraj našega osončja.ČE razumemo bio celico kot podvojeno 4 parno kromosomsko vezje potem lahko ovrednotimo enako  4 pare v kvarkov me  v osončju galaksiji itd.
Sonce in Jupiter tvorita t.i. osni par osončja,kjer Sonce predstavlja Realizirano me vrednost in Jupiter akumulirano.Planeti krožijo okoli te glavne EM osi(vezi)preko katere si Sonce in Jupiter direktno izmenično zlivata svoji R-A me vrednosti-posledica izbruhi Sonca pad sončevega gravitacijskega vleka-rdeča pega Jupitra in premosorazmerno prejeti R meSonca- rastoč  gravitacijski vlek Jupitra.
Ugotovitev-posamični cikel osončja(celice)od samozlitja do samozlitja  traja 15 milijard zemeljskih let.Vse drugo je pojasnjeno-povezujte. Sedaj smo obdelali osni par osončja.Sonce Rme-Jupiter Ame-Satelita Sonca Merkur in Venera A me.
Jupitrovi sateliti A mept,ker Jupiter nasproti Sonca Izkazuje Ame vrednost nasproti satelitov Rme-sočasnost dvojnega izraza JUpitrove me vrednosti me znotraj konfiguracije (vezja šibko-močno)osončja..Jupiterjevo in  Sončevo leto sovpadata in sta povezana kot gong na zvonu.Zgoraj vpet spodaj -rotira-niha.
Sonce torej ni središče osončja ampak je središče osončja (gong)os,kjer je njeno EM izmenično  stičišče-nihanje v asteroidnem pasu osončja.Os Sonce Jupiter ( gong) je ustvaril središčni  asteroidni pas osončja..
Notranji par osončja v zvonu tvorita Mars Rme satelita Ame in Zemlja Rme -luna Ame.Zemlja-Mars sta preko polov vezana naprej s svojim EM repom na osrednjo os -nazaj na svoje satelite-Zemlja  preko Antarktike j pola naprej  nazaj preko S pola Arktike na luno.Od te EM vezi dobimo t.i. severni in južni polarni sij.ZEmlja -luna si preko teh EM tokov izmenjujeta svojo me .Na Zemlji se to kaže v obliki bibavice,atmosferskih morskih tokov,letnih časih itd.
SEdaj imamo  osni in notranji me par osonča (gong-zvon)Osredni par osončja tvorita Saturn in Uran s sateliti zopet konfiguracija Rme Eme .Četrti par ,ali zunanji par tvorita Neptun in Pluton s sateliti. Zunanja para nista  vezana na os gonk,ampak na zvon,s katerim se vrtita v isto smer-sateliti v obratno smer. Osončje si lahko predstavljate kot osrednje jajce v disku,ali zvon v zunanjem disku.

Kogar zanima še več ,bo povezoval z gornjima objavama. Upam,da bo Johannes Kepler odšel po 400 letih v zaslužen znaanstveni pokoj.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10167 - 17.12.2011 at 09:41:09
 
Bošty

Vsak ima svoje poslanstvo v življenju-Ti še ne razumeš svojega.Tako,da- ne bodi sodnik.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10168 - 17.12.2011 at 11:11:51
 
to ti gledaš po številki kolkrat je bil prebran ta topic ... PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
?
tud če bi en in isti človk prebral (odprl) use strani od tega topica bi bil isti rezultat ... kar pa je malo verjetno, tko da verjemimo da je dejansko tolk pozornosti padl po nas
+500 klikov samo na ta topic
bog ve zakaj
mogoče pa folk išče odgovore
na bolj specifična vprašanja


samo en kamenčič še na tele tvoje razlage ...
ti gledaš povezave med planeti, te povezave so postavljene na enak način kot povezave med elektroni ... in usem umes ...
mikrokozmos==makrokozmos ... vse je hologram ... v vsakem delčku holograma je zapis o celotnem hologramu ... skratka
vse je eno (in isto)
na nekam nivoju smo vsi povezani
na nekam nivoju - percepciji - sm jest vesolje ... njegova slika ... obstaja pa odstopanje ... ego ...

zdej sm pa že predeleč
Tongue
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10169 - 17.12.2011 at 11:31:40
 
gape wrote on 17.12.2011 at 11:11:51:
to ti gledaš po številki kolkrat je bil prebran ta topic ... PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
?
tud če bi en in isti človk prebral (odprl) use strani od tega topica bi bil isti rezultat ... kar pa je malo verjetno, tko da verjemimo da je dejansko tolk pozornosti padl po nas
+500 klikov samo na ta topic
bog ve zakaj
mogoče pa folk išče odgovore
na bolj specifična vprašanja


samo en kamenčič še na tele tvoje razlage ...
ti gledaš povezave med planeti, te povezave so postavljene na enak način kot povezave med elektroni ... in usem umes ...
mikrokozmos==makrokozmos ... vse je hologram ... v vsakem delčku holograma je zapis o celotnem hologramu ... skratka
vse je eno (in isto)
na nekam nivoju smo vsi povezani
na nekam nivoju - percepciji - sm jest vesolje ... njegova slika ... obstaja pa odstopanje ... ego ...

zdej sm pa že predeleč
Tongue


Ma kako predaleč.Si točno na pravem mestu postavil  vprašanje ega!
Zelo lepo si ugotovil vsepovezanost v enost.

Ego-je naš stalen pojav.Saj če ne bi imeli ega se sploh ne bi znali evidentirati zavestno z Jaz sem,ki sem!
Problem sedanjega cikla je naše sprejemanje  EM frekvenc iz galaksije (povezanost),ko te EM frekvenco določajo naše metafiziko skozi našo gensko  bioeletrodinamiko.NAš um ne zmore odpreti zaradi EM frekvenc kanale do naše gensko akumulirane brezčasne spominske kode(duše).

MI v resnici vse vemo že v sebi,vendar nam EM frekvence ne omogočajo poti do tja,kjer v sebi vse vemo. Zato je danes naš um v službi nam samim zagotoviti najbolj ugodne pogoje fizičnega preživetja.To je naš um v tej potrošniški dobi opravil do nivoja perfekcije,hkrati pa nam je'' zaprl pot v bistvo našega bivanja'''.
ZAto je večina ljudi umsko odvisna od potrošništva, a hkrati intuicijsko nezadovoljna,ker nam um zapira     tisto kvaliteto življenja,ki jo mi zgolj intuicijsko zaznavamo kot pravo življenjsko opcijo.Paradoks časa v katerem živimo.
Upam da se da razumeti napisano?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 676 677 678 679 680 ... 764