Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 5739 times)
klement
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 9

Zelo zanimivi članki
06.08.2007 at 10:19:52
 
Kako se vam zdi članek z naslovom Ljudje sklepajo pogodbo s hudičem na naslovu:
http://www.eksorcist.com/article_apr_2007.php in članek z naslovom Kaotično stanje duha in psihe na naslovu http://www.eksorcist.com/article_avg_2007.php ? Ali ima morebiti avtor prav ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: Zelo zanimivi članki
Reply #1 - 06.08.2007 at 10:32:23
 
meni je tip čist mimo
Back to top
 
 
IP Logged
 
klement
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 9

Re: Zelo zanimivi članki
Reply #2 - 06.08.2007 at 10:50:33
 
Quote:
meni je tip čist mimo

Zakaj ti je čisto mimo? Ali čisto mimo glede tematike ali nasplošno čisto mimo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: Zelo zanimivi članki
Reply #3 - 06.08.2007 at 11:09:39
 
...zabluzil v neke temne vode?

ma kaj jaz vem, nočem bit nesramen, meni osebno je pač čist mimo to lahko mirno rečem...
Videl sem ga po TVju in prebral nekaj njegovih zadev, škoda mi je energije za take stvari

sicer pa...
če je njemu ok potem je ok

Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zelo zanimivi članki
Reply #4 - 06.08.2007 at 12:47:28
 
sploh ni toliko mimo, vsaj po teh člankih sodeč, ... Cheesy...
... kje pa je kdaj bil na tv ? Undecided
BO CoolOŠTJAN
Back to top
 
 
IP Logged
 
klement
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 9

Re: Zelo zanimivi članki
Reply #5 - 06.08.2007 at 13:19:49
 
Boštyxz wrote on 06.08.2007 at 12:47:28:
sploh ni toliko mimo, vsaj po teh člankih sodeč, ... Cheesy...
... kje pa je kdaj bil na tv ? Undecided
BO CoolOŠTJAN


Hvala za vse odgovore. Vsako mnenje je pač potrebno spoštovati, tudi če je negativno. Drugače pa meni osebno ta dva članka tudi nista tako mimo. Zelo všeč in logično mi je npr. v članku z naslovom Kaotično stanje duha in psihe naslednje besedilo (citiram):

" ... Naj navedem primer: če se porežemo in imamo rano na telesu odprto, teče kri in mislim, da je potrebno to rano razkužiti in zaščititi. Enako velja za človeka, ki je psihično in duševno ranjen, da se umiri, zaužije določen čaj ali tableto, ki jo dobi od zdravnika, opravi kakšen pogovor s kakšno pozitivno osebo (prijatelj, sorodnik, ...), gre v naravo na sprehod, in le tako se to stanje začne izboljševati. Opažam pa ravno nasprotno. Ko so ljudje v takih situacijah, gredo v neprimerne skupine, iščejo meditacije, odpirajo se nekim kvazi energijam in kvazi zdravilcem in na svoje odprte rane dajejo iz onostranstva še več negativnosti, ter počasi iz leta v leto vedno bolj zbolevajo.
Ali sedaj razumete primer odprte rane katero je vsekakor potrebno zaščititi, ne pa še bolj odpreti in jo izpostavljati vsem okužbam iz okolice? .... "

Všeč mi je  tudi naslednje besedilo, kjer avtor članka navaja tudi Al Gore-a in dr. Janeza Drnovška:

" .... Šokanten je tudi primer nekega duhovnika pri nas v Sloveniji, ki je javno, med sveto mašo opozoril ljudi, da je opazil nenavadna dogajanja v fari. Slišal je za neke sekte in čarovnice, ki so zlorabljali hostije. Niso jih pojedli v cerkvi, ampak so jih nesli iz cerkve, in jih koristili v zle namene. Duhovnik je med sveto mašo bil videti zelo strog in nesproščen. Povedal je, da se zadnje čase slabše počuti in da ima nočne more.
Da bo prišel čas velikega zla, sem že sam opozarjal pred petnajstimi leti. Na žalost me mnogi niso jemali resno in so se mi posmehovali. Današnji čas potrjuje vse to, na kar sem opozarjal, pisal in svetoval. Še več ... Bivši podpredsednik ZDA gospod Al Gore je prav tako že pred dvajsetimi leti opozarjal na katastrofalne posledice globalnega segrevanja ozračja, ki se danes kažejo v uničujočih podnebnih razmerah in spremembah. Prav tako tudi njega takrat niso jemali resno in so se mu posmehovali. Danes nam je lahko vsem jasno, narava nam vse to potrjuje.

Rad bi še pohvalil Dr. Janeza Drnovška za njegov prispevek današnjemu času in razmišljanju, čeprav ga mnogi ne razumejo. Sam osebno ga popolnoma razumem in ga tudi podpiram. Sedaj bom citiral nekaj njegovih besed iz internetne strani Gibanja za pravičnost in razvoj: ... Določeni ljudje bruhajo blato ... Sam dodajam: ... Tisti, ki bruhajo blato še niso toliko nevarni, bolj nevarni so tisti, ki bruhajo kobre ... Drugi njegov citat je: ... Ljudje danes hodijo kot lupine ... Jaz dodajam: ... Te lupine lahko v sebi skrivajo marsikaj ... Razmislite ... Še en njegov citat: .. Nekateri ljudje si niti ne zaslužijo imena, ki ga imajo ... Tudi o tem razmislite.  ..... "

Boštjan mislim, da je bil avtor teh člankov (g. Mladen Golić), kolikor sem si ga sam uspel pogledati na TV, v oddaji Osebno na RTV Slovenija in v oddajah Labirint in Reporter-X .... Kje drugje ne vem, da bi se še kje pojavil.

Back to top
 
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: Zelo zanimivi članki
Reply #6 - 06.08.2007 at 19:49:16
 
..kaj je to? Direktni marketing?  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
klement
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 9

Re: Zelo zanimivi članki
Reply #7 - 07.08.2007 at 09:09:04
 
Quote:
..kaj je to? Direktni marketing?  Roll Eyes

Ne vem ... Meni se to ne zdi, da bi bil kakšen marketing  Huh ... Pač debatiramo o raznih stvareh ...
Drugače pa mi je tudi naslednje besedilo iz omenjenih člankov zelo OK:

" ... Še enkrat strogo opozarjam, da proti Božji volji in volji človeka se v življenju ne sme nikdar in nikoli nič početi !!! Zavedajte se dobro, če počnete kaj takšnega, da ste prodali dušo hudiču in hudičevim delom in zavedajte se da boste te grehe plačali za časa svojega življenja oz. lahko te "vaše" grehe plačajo tudi vaši otroci, vnuki, pravnuki, ... itd. ...
... Opozarjam vas, če želiti sebi dobro in ne mislite nanašati sebi in drugim slabo, bodite pošteni do sebe in drugih, ne izkoriščajte ljudi na kakršen koli način in kar si boste izbrali v življenju tako boste tudi živeli, torej lepo, mirno in zdravo ali pa težko oz. z različnimi težavami in boleznimi. ... "

Kako se pa ostalim zdi takšno razmišljanje ... oz. dobronamerno opozarjanje in svetovanje ??? Ali se vam to zdi negativno ?

Back to top
 
 
IP Logged
 
Svobodnjak
2
**
Offline

*Duhovno  osvobojen*
Posts: 79

Gender: male
Re: Zelo zanimivi članki
Reply #8 - 07.08.2007 at 11:12:36
 
klement wrote on 06.08.2007 at 13:19:49:
Boštyxz wrote on 06.08.2007 at 12:47:28:
sploh ni toliko mimo, vsaj po teh člankih sodeč, ... Cheesy...
... kje pa je kdaj bil na tv ? Undecided
BO CoolOŠTJAN


" ... Naj navedem primer: če se porežemo in imamo rano na telesu odprto, teče kri in mislim, da je potrebno to rano razkužiti in zaščititi. Enako velja za človeka, ki je psihično in duševno ranjen, da se umiri, zaužije določen čaj ali tableto, ki jo dobi od zdravnika, opravi kakšen pogovor s kakšno pozitivno osebo (prijatelj, sorodnik, ...), gre v naravo na sprehod, in le tako se to stanje začne izboljševati. Opažam pa ravno nasprotno. Ko so ljudje v takih situacijah, gredo v neprimerne skupine, iščejo meditacije, odpirajo se nekim kvazi energijam in kvazi zdravilcem in na svoje odprte rane dajejo iz onostranstva še več negativnosti, ter počasi iz leta v leto vedno bolj zbolevajo.
Ali sedaj razumete primer odprte rane katero je vsekakor potrebno zaščititi, ne pa še bolj odpreti in jo izpostavljati vsem okužbam iz okolice? .... "



Dejstvo je da je ta člančič zelo na mesto.Posebaj prvi stavek sam to redno prakticiram.

Želim le dodat,da kadar spiš ob ognju v naravi pod zvezdnim nebom,posebaj nekaj dni,mogoče se tist trenutek ne opaziš spremem v sebi,vendar kadar prideš v civilizacijo,so opazne spremembe.

Narava sama po sebi kadar si v stiku z njo poskrbi zate za vse tvoje rane,pa ni ti treb druzga,kot da si v naravi in spiš na odprtem jo opazuješ poslušaš ter razvijaš svoja čutila to je vse.

Vsakemo bi priporočal naj si naredi  v naravi primitivni tabor z mrtvega materjala iz okolice ter naj to poizkusi,seveda naj se tudi prehranjuje z okoliškimi rastlinami.
Seveda upoštevaj da si tam na obisku in čimajn motiti okoliških prebivalcev.

In zagotavljam,da ne potrebuješ nikaršnih gurujev ter samanov.eksorcistov,duhovnikov...
Back to top
 
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: Zelo zanimivi članki
Reply #9 - 07.08.2007 at 11:53:20
 
svobodni, a nisi trdil da se človek ne spreminja?  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zelo zanimivi članki
Reply #10 - 07.08.2007 at 16:51:55
 
klement wrote on 06.08.2007 at 10:19:52:
Kako se vam zdi članek z naslovom Ljudje sklepajo pogodbo s hudičem na naslovu:
http://www.eksorcist.com/article_apr_2007.php in članek z naslovom Kaotično stanje duha in psihe na naslovu http://www.eksorcist.com/article_avg_2007.php ? Ali ima morebiti avtor prav ?

men se kr ne odpre članek noben
ampak tole
http://www.eksorcist.com/slogan.php?ref=http://www.eksorcist.com/article_apr_200...
Smiley
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
klement
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 9

Re: Zelo zanimivi članki
Reply #11 - 08.08.2007 at 08:12:02
 
gape wrote on 07.08.2007 at 16:51:55:
klement wrote on 06.08.2007 at 10:19:52:
Kako se vam zdi članek z naslovom Ljudje sklepajo pogodbo s hudičem na naslovu:
http://www.eksorcist.com/article_apr_2007.php in članek z naslovom Kaotično stanje duha in psihe na naslovu http://www.eksorcist.com/article_avg_2007.php ? Ali ima morebiti avtor prav ?

men se kr ne odpre članek noben
ampak tole
http://www.eksorcist.com/slogan.php?ref=http://www.eksorcist.com/article_apr_200...
Smiley

Jaz sem kliknil na gumb z oznako VSTOPI in prikazala se mi je še ena stran, kjer sem še enkrat moral pritisniti na gumb z oznako VSTOPI in potem sem članek lahko prebral. Ne vem zakaj je sicer tako narejeno, mogoče s kakšnim določenim namenom ... ne vem ...

Drugače pa sem zasledil omenjenega avtorja člankov tudi na mednarodni strani myspace.com na naslovu http://www.myspace.com/eksorcist . Zelo zanimivo v glavnem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Svobodnjak
2
**
Offline

*Duhovno  osvobojen*
Posts: 79

Gender: male
Re: Zelo zanimivi članki
Reply #12 - 08.08.2007 at 12:40:28
 
Quote:
svobodni, a nisi trdil da se človek ne spreminja?  Wink


Človek se nespreminja-gledajoč na družbena dogajanja kot celoto!

Obstajajo pa posamezniki izjeme.

Back to top
 
 
IP Logged
 
nahate.d
Ex Member




Re: Zelo zanimivi članki
Reply #13 - 18.08.2007 at 17:49:34
 
Ko sem prebrala ta zadnji odstavek od gospoda Mladena Goliča na  http://www.eksorcist.com/article_apr_2005_1.php  

Vse, ki so s pomočjo raznih kvazi duhovnosti že globoko zabredli (joga, regresija, meditacija, tehnike dihanja - vdih hudiča, rebirthing, lucidne sanje, astralna projekcija, kristaloterapija, pranoterapija, reiki magnetoterapija, akupresura, su jok, delavnice, meditacije, tibentanske vaje pomlajevanja, razne sprostitvene tehnike, terapije z barvami, pranajama, dinamična meditacija, izventelesne izkušnje ipd.), naprošam, da me ne kličejo, saj se nimam časa ukvarjati s paraziti, ki črpajo energijo, saj le to potrebujem za reševanje težav ljudi, ki se jim še da pomagati.

Sem ugotovila, da nisem primerna za njegove terapije, saj se ukvarjam z jogo, tudi meditiram, izvajam tehnike dihanja- vdih hudiča kot trdi on, veliko se sproščam, imam rada kristale, tudi po žerjavici sem hodila ( le kaj bi za to rekel  Smiley ) in še kaj bi se našlo, tako da sem očitno preveč parazitska in stoprocentno pregloboko zabredla.  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Zelo zanimivi članki
Reply #14 - 18.08.2007 at 23:16:46
 
Pač vernik, njemu se stvari tako kažejo, drugemu drugače in normalno je, da drugega dol tlačiš - vsaj za veliko večino "pravih" vernikov.
Tako je ustvarjena človekova psiha. Ošlak recimo roti Papeža, da naj že vendar pove muslimanom, da s svojo vero ne bodo prišli v nebesa.  Smiley Sad
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2