Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 8261 times)
MihaK
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 2

Kako dolgo traja spolni odnos...
02.07.2007 at 16:12:44
 
Prosil bi vas, če bi mi lahko povedali kako dolgo traja normalen, povprečen spolni odnos... Včasih mam občutek, da je odnos trajal premalo časa in da potem ni parnerka mela nič od tega  Undecided
Mogoče ima kdo kakšen dober, fajni nasvet kako jo bolše zadovolit...
Upam, da mi bosta znali pomagat in da bi lahko to nevšečnost rešil... hvala!
lp! Miha
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mateja B.
4
p
****
Offline


Posts: 441

Gender: female
Re: Kako dolgo traja spolni odnos...
Reply #1 - 02.07.2007 at 17:57:44
 
To je tako individualna in intimna zadeva, da se je ne da spravit v številske omejitve. No ja, da se že (statistika in to, a je ne poznam), ampak ni smiselno.
Najbolje bo, da vsa zgornja vprašanja (in podvprašanja) zastaviš kar svoji dragi, da ti pove, kaj ji paše in kaj ne. Če z nekom lahko počneš nekaj tako konkretega, kot je ljubljenje, ne moreš pa se z isto osebo o tem pogovarjat, potem to gotovo ni v redu in je del problema, ki je tudi za popedenat.

Vsega pač nihče ne obvlada popolnoma že kar po defoltu. Naučimo se šele s prakso.

Torej, povejta si želje in občutke in predvsem – prakticirajta. Wink
In to z zavestnim namenom, da celostno izboljšata kvaliteto odnosa.
Ker namera dela k veter. Smiley

(namera = odločitev + vztrajnost & volja za izpeljavo odločitve)
Back to top
 

I love to live and I live to love.
WWW WWW  
IP Logged
 
MihaK
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 2

Re: Kako dolgo traja spolni odnos...
Reply #2 - 02.07.2007 at 18:34:25
 
hm... sicer saj sem jo spraševal in še jo sprašujem... samo vedno dobim enak odgovor da je blo vredi in da je uživala... samo bentiš občutek mi vedno drugače pravi... upam da me vara ... vseeno hvala
Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Kako dolgo traja spolni odnos...
Reply #3 - 02.07.2007 at 22:41:32
 
Najprej potrebuješ pravo "predigro", ki lahko traja tudi ves dan in če je ta ves "zdrekan" in potem tak še večer in prava predigra, potem boš potreboval dolg odnos, da ji pride.
Drugač pa pravijo, da traja cel odnos 30 minut, 10 minut slačenja in lezenja v posteljo, 5 minut skupaj, nato pa 15 minut se spravita pokonci in oblečeta. Grin
Če te pa že čisto konkretno zanima, lahko sex v smislu "mal mene v tebe" traja manj kot minuto ali pa tudi uro in več. Uro matranja da bi moškemu prišlo ali uživanja ob zadrževanju orgazma. Ko ti bo enkrat rekla, ma dost je tega, jest ne morem več zdržat, dej že končajva, potem si presegel njeno normo  Smiley
Te pa očitno zanima, če je doživela orgazem? Ženske to lahko (nekatere redno) hlinijo, vendar ko je tam gori na platoju pred orgazmom, se ji obraz tako spremeni (pri nekaterih postane nebeško lep), sploh pa grimase ob orgazmu, tako da jih hitro najdemo, tudi brez ne vem kake prakse.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Kako dolgo traja spolni odnos...
Reply #4 - 05.07.2007 at 08:46:32
 
Ne razueme ravno najbolje stavka:"Upam, da me vara...!"
pa te?
Imam občutek, da te daje paranoja. Domišljec, domišljavi. Embarrassed
Zakaj te v biti zanima čas? Čas je relativen pojem. Jaz nemalokrat rečem, da se včasih tudi ustavi.
Pravijo pa takole:"Laž, velika laž...statistika."
Na statistiko jaz ne bi dajala kaj dosti povdarka. Vsak je enkraten in neponovljiv. Sploh pa nem, v kateri enoti bi lako užtek zmeril. V časovni definitivno ne. Prej je važna kvaliteta, kot pa kvantiteta.
Da se ne bo prežvečno bralo, bom raje končala. Ti pa še kaj vprašaj. Saj veš, več glav, več ve. Mislim zgornjih.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ozzy
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 9
Ljubljana
Gender: male
Re: Kako dolgo traja spolni odnos...
Reply #5 - 13.07.2007 at 07:52:27
 
MihaK wrote on 02.07.2007 at 16:12:44:
Prosil bi vas, če bi mi lahko povedali kako dolgo traja normalen, povprečen spolni odnos... Včasih mam občutek, da je odnos trajal premalo časa in da potem ni parnerka mela nič od tega  Undecided
Mogoče ima kdo kakšen dober, fajni nasvet kako jo bolše zadovolit...
Upam, da mi bosta znali pomagat in da bi lahko to nevšečnost rešil... hvala!
lp! Miha


Povprečen spolni odnos traja 30 minut. 1 minuta za predigro, 1 za sex, 28 pa opravičevanje pa da bo naslednjič bolje. Grin Grin
Back to top
 
Ozzy  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1