Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 5398 times)
petra32
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 3

DUŠE
11.06.2007 at 12:09:09
 
POZDRAVLJENI

PRED KRATKIM SEM IZVEDELA,DA IMAM NA SEBI PRILIMANO DUŠO,KI MI KRADE ENERGIJO ŽE CELO ŽIVLJENJE,BI LAHKO KDO KAJ VEČ VEDEL O TEM ALI MI CELO KAJ SVETOVAL
Back to top
« Last Edit: 11.06.2007 at 13:15:53 by petra32 »  
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: DUŠE
Reply #1 - 11.06.2007 at 12:32:32
 
Grin

Svašta, prlimane duše  Shocked

Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: DUŠE
Reply #2 - 11.06.2007 at 13:38:43
 
Ne vem od kje takšne neumnosti o prilepljeni duši, ki krade energijo. Energije imaš pač premalo in za to si kriva sama. Nobena duša ti ne more krasti energije. Preprosto je nimaš, ker je ne znaš pridobiti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
plesnamesecu
Ex Member




Re: DUŠE
Reply #3 - 11.06.2007 at 15:29:44
 
Kaj pa je to za en vir, iz katerega si zvedela, da imaš 'prilimano' dušo, ne zna pa kaj več povedati o tem?
Back to top
 
 
IP Logged
 
tai
3
***
Offline

I am grateful to be ME

Posts: 233

Gender: female
Re: DUŠE
Reply #4 - 11.06.2007 at 15:29:48
 
hm, men se je zgodil pa neki ful čudnega.
ok, mal izven topica, pa vseeno. (sori petra32, če ti "kradem" temo  Wink)

prejšnji teden sem sedela na balkonu, bil je en čisto navaden dan.
gledala sm v nebo in oblake in so se mi zdel tko neverjetno lepi.
ful mi je blo hecno k sm kr strmela in čutla kt da nikol še nism vidla tolk lepote. čutila sm tak mir in jasnost k sm ga čutla mogoče dvakrat v življenju. res intenziven občutek.

pol čez neki časa je pršla kolegica k men na kavo.
in zvečer se je ta občutek ful nenavadno povečal. v takem smislu, da sm dejansko vidla, kako simpl je vse. kako nepomembne so stvari s kerimi se obremenjujem. ampak to vse na en tak mirn način. vse se mi je zdelo prav - tud če ne zmorem določene stvari se mi je zdelo ok, bila sem pomirjena sama s sabo in svetom... mislm, ne znam opisat, ampak je blo super.
fora je pa v tem, da mi je po drugi strani en del mene (nevem kater) čisto odpovedal.
v desni roki sm do ramen čutla tolk močne mravljince, da me je že bolelo. srce mi je noro bilo. bilo mi je slabo, kar mi je blo pa najbolj čudno - jaz sem bila 100 procentna, da bom umrla.

resno! prepričana sm bla, da je ta dan zadnji dan mojega življenja. pa ne zarad tega, kar se mi je dogajal na fizični ravni (slabost, vrtoglavica...)... ampak kr tko, nevem, čutla sem, da je to to. da je pršu čas zame in da se sigurno ne bom več zbudila.
hecno res. ne razumem tega, da sta se mi pojavla dva taka ekstrema - čimbolj sem čutla čisti mir v seb in predvsem jasnost, tembolj sm bla prepričana, da se naslednjega dne ne bom zbudila.
nevem, men se take nenavadne stvari nikol ne dogajajo, tko da je bla to prva res intenzivna izkušnja zame.
Back to top
 

Be the change you wish to see in the world.
 
IP Logged
 
plesnamesecu
Ex Member




Re: DUŠE
Reply #5 - 11.06.2007 at 15:47:49
 
To me je pa zdaj sprovociralo. Meni se ti občutki že nekaj časa ponavljajo, brez tistega drugega dela (občutka, da bom umrla). Pravzaprav me je to pripeljalo na ta forum. Meni se včasih tudi niso dogajale nenavadne stvari, niti si jih nisem želela in sem poskušala živeti in razlagati vse zelo racionalno. In še vedno se mi zdi, da se da vse razložiti racionalno, problem je bolj v tem, kako razložiti tisto, česar še ne poznamo.
Ali imaš morda občutek, da si te procese nekako povzročila sama, čeprav nehote? Čudno sem vprašala, tako ali tako vse povzročimo sami. Hočem reči, pri sebi imam občutek, da je to posledica preusmeritve zavesti v druga področja, ti procesi pa so nenačrtovana dodatna posledica.

Mah, vidim, da mi ne gre takšno razlaganje. Izgleda, da je res mogoče opisati samo občutke in nič drugega.
Back to top
 
 
IP Logged
 
petra32
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 3

Re: DUŠE
Reply #6 - 11.06.2007 at 18:41:10
 
Quote:
Kaj pa je to za en vir, iz katerega si zvedela, da imaš 'prilimano' dušo, ne zna pa kaj več povedati o tem?



verjemi,da lahko veliko več o tem napišem,a žal so tudi ljudje ,ki bi se temu posmehovali,in drugi razlog je,ne znajdem se dobro na tem forumu še
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: DUŠE
Reply #7 - 11.06.2007 at 19:54:38
 
petra32 wrote on 11.06.2007 at 12:09:09:
POZDRAVLJENI

PRED KRATKIM SEM IZVEDELA,DA IMAM NA SEBI PRILIMANO DUŠO,KI MI KRADE ENERGIJO ŽE CELO ŽIVLJENJE,BI LAHKO KDO KAJ VEČ VEDEL O TEM ALI MI CELO KAJ SVETOVAL
Duše kot take ni mogoče prilimati nikamor.
Tako da tisto, kar si 'zvedela', ni izvedljivo, torej si lahko brez skrbi...
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: DUŠE
Reply #8 - 11.06.2007 at 19:55:43
 
petra32 wrote on 11.06.2007 at 18:41:10:
Quote:
Kaj pa je to za en vir, iz katerega si zvedela, da imaš 'prilimano' dušo, ne zna pa kaj več povedati o tem?



verjemi,da lahko veliko več o tem napišem,a žal so tudi ljudje ,ki bi se temu posmehovali,in drugi razlog je,ne znajdem se dobro na tem forumu še
Jaz se gotovo nebi posmehoval.
Hvaležen ti bom za kakršnokoli informacijo, ki bi pomagala preveriti moje dosedanje prepričanje.
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Zaggy
3
***
Offline

Riba, ki se je izgubila
v morju, je še vedno
doma.
Posts: 109

Gender: male
Re: DUŠE
Reply #9 - 11.06.2007 at 22:03:31
 
tai wrote on 11.06.2007 at 15:29:48:
hm, men se je zgodil pa neki ful čudnega.
ok, mal izven topica, pa vseeno. (sori petra32, če ti "kradem" temo  Wink)

prejšnji teden sem sedela na balkonu, bil je en čisto navaden dan.
gledala sm v nebo in oblake in so se mi zdel tko neverjetno lepi.
ful mi je blo hecno k sm kr strmela in čutla kt da nikol še nism vidla tolk lepote. čutila sm tak mir in jasnost k sm ga čutla mogoče dvakrat v življenju. res intenziven občutek.

pol čez neki časa je pršla kolegica k men na kavo.
in zvečer se je ta občutek ful nenavadno povečal. v takem smislu, da sm dejansko vidla, kako simpl je vse. kako nepomembne so stvari s kerimi se obremenjujem. ampak to vse na en tak mirn način. vse se mi je zdelo prav - tud če ne zmorem določene stvari se mi je zdelo ok, bila sem pomirjena sama s sabo in svetom... mislm, ne znam opisat, ampak je blo super.
fora je pa v tem, da mi je po drugi strani en del mene (nevem kater) čisto odpovedal.
v desni roki sm do ramen čutla tolk močne mravljince, da me je že bolelo. srce mi je noro bilo. bilo mi je slabo, kar mi je blo pa najbolj čudno - jaz sem bila 100 procentna, da bom umrla.

resno! prepričana sm bla, da je ta dan zadnji dan mojega življenja. pa ne zarad tega, kar se mi je dogajal na fizični ravni (slabost, vrtoglavica...)... ampak kr tko, nevem, čutla sem, da je to to. da je pršu čas zame in da se sigurno ne bom več zbudila.
hecno res. ne razumem tega, da sta se mi pojavla dva taka ekstrema - čimbolj sem čutla čisti mir v seb in predvsem jasnost, tembolj sm bla prepričana, da se naslednjega dne ne bom zbudila.
nevem, men se take nenavadne stvari nikol ne dogajajo, tko da je bla to prva res intenzivna izkušnja zame.


Zdravo!
Saj dejansko je ves čas vse tako lepo mirno in jasno. Taki momenti nam sporočajo, da je možno. Saj to je Ljubezen.  Ohranjati takšno zavest je verjetno težje.
Še posebna milost pa je bilo tisto nasprotje, ki te je po moje opozorilo, da je telo še vedno kljub vsemu minljivo.
Verjetno je dušo prevzela takšna radost, da niti telo ni ostalo ravnodušno.
Super, hvala za posredovano izkušnjo.
LP

Back to top
 
 
IP Logged
 
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: DUŠE
Reply #10 - 12.06.2007 at 09:10:19
 
Quote:
To me je pa zdaj sprovociralo. Meni se ti občutki že nekaj časa ponavljajo, brez tistega drugega dela (občutka, da bom umrla). Pravzaprav me je to pripeljalo na ta forum. Meni se včasih tudi niso dogajale nenavadne stvari, niti si jih nisem želela in sem poskušala živeti in razlagati vse zelo racionalno. In še vedno se mi zdi, da se da vse razložiti racionalno, problem je bolj v tem, kako razložiti tisto, česar še ne poznamo.
Ali imaš morda občutek, da si te procese nekako povzročila sama, čeprav nehote? Čudno sem vprašala, tako ali tako vse povzročimo sami. Hočem reči, pri sebi imam občutek, da je to posledica preusmeritve zavesti v druga področja, ti procesi pa so nenačrtovana dodatna posledica.

Mah, vidim, da mi ne gre takšno razlaganje. Izgleda, da je res mogoče opisati samo občutke in nič drugega.


meni pa se zdi da ti gre zelo dobro, lepo si napisala.
Podobno doživljam tud jaz, nekako kot bi bil zlit s celim svetom.
Back to top
 
 
IP Logged
 
tai
3
***
Offline

I am grateful to be ME

Posts: 233

Gender: female
Re: DUŠE
Reply #11 - 16.06.2007 at 18:23:21
 
Quote:
To me je pa zdaj sprovociralo. Meni se ti občutki že nekaj časa ponavljajo, brez tistega drugega dela (občutka, da bom umrla). Pravzaprav me je to pripeljalo na ta forum. Meni se včasih tudi niso dogajale nenavadne stvari, niti si jih nisem želela in sem poskušala živeti in razlagati vse zelo racionalno. In še vedno se mi zdi, da se da vse razložiti racionalno, problem je bolj v tem, kako razložiti tisto, česar še ne poznamo.
Ali imaš morda občutek, da si te procese nekako povzročila sama, čeprav nehote? Čudno sem vprašala, tako ali tako vse povzročimo sami. Hočem reči, pri sebi imam občutek, da je to posledica preusmeritve zavesti v druga področja, ti procesi pa so nenačrtovana dodatna posledica.

Mah, vidim, da mi ne gre takšno razlaganje. Izgleda, da je res mogoče opisati samo občutke in nič drugega.


itak da ti gre razlaganje, meni se tud zdi, da si dobr napisala !
ja, men se tud zdi, da ta proces sama povzročim. recmo, z gledanjem lepote narave.
pa ne tko, da gledam rože kok so lepe. ampak kokr sm napisala, včasih se zastrmim v okolico in kr onemim ker začutm tako lepoto okol sebe. in potem se to pretvor nekak v zavedanje, da je v bistvu to znotraj mene in kr spontano vse doživljam.
če se ti te občutki že stalno ponavljajo, ti lahko samo rečem, da kr tko naprej !  Smiley

men se taki momenti zdijo eni izmed najlepših, lih zato sm bla tko presenečena, da sm prvič zraven doživela še tako negativno izkušnjo občutka, da bom umrla... itak ima pa vsaka stvar že svoj namen, tko da je že prov da je tko naneslo.
Back to top
 

Be the change you wish to see in the world.
 
IP Logged
 
U.
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 45

Re: DUŠE
Reply #12 - 16.06.2007 at 22:50:29
 
tai - izkušnjo, ki jo doživljaš, tvoj podzavestni spomin povezuje s smrtjo, saj podobno stanje zavedanja doživimo ob fizični smrti. to ozavesti, kar ti bo sprostilo vzorec in pogumno naprej.

lp

Back to top
« Last Edit: 17.06.2007 at 03:00:45 by U. »  
WWW WWW  
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: DUŠE
Reply #13 - 17.06.2007 at 13:41:44
 
petra32 wrote on 11.06.2007 at 12:09:09:
POZDRAVLJENI

PRED KRATKIM SEM IZVEDELA,DA IMAM NA SEBI PRILIMANO DUŠO,KI MI KRADE ENERGIJO ŽE CELO ŽIVLJENJE,BI LAHKO KDO KAJ VEČ VEDEL O TEM ALI MI CELO KAJ SVETOVAL

Te "goste" imamo več ali manj vsi, le da se eni tega ne zavedajo ( B.) , zato ni toliko panike  ::). Tudi jaz se ti ne bom nikoli posmehoval, ( kot recimo - žal spet - Bardo  :P) .
No, kakorkoli, dobro je, če se čim bolj ubranimo takih "zajedalskih" duš, ki tavajo okrog nas  ::) :exclamation. Ker nas res malo "molzejo" ( energijsko ) >:(.
Pa lep pozdrav, čaw,
by Bošty + Kopron team  8-)
Back to top
 
 
IP Logged
 
tai
3
***
Offline

I am grateful to be ME

Posts: 233

Gender: female
Re: DUŠE
Reply #14 - 18.06.2007 at 15:49:02
 
U. wrote on 16.06.2007 at 22:50:29:
tai - izkušnjo, ki jo doživljaš, tvoj podzavestni spomin povezuje s smrtjo, saj podobno stanje zavedanja doživimo ob fizični smrti. to ozavesti, kar ti bo sprostilo vzorec in pogumno naprej.

lp



mhm, moje mišljenje je tudi v tej smeri.
hvala ti.
Back to top
 

Be the change you wish to see in the world.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2