Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 15270 times)
milkyway
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1

sem pod vplivom črne magije?
12.12.2006 at 09:37:58
 
pozdrav,

malce sem obupana in ne vem, kaj naj si mislim; itak so moje misli trenutno čisto zmedene. zadnje čase sem precej depresivna in brez energije, zato me je frendica včeraj peljala k bioenergetiku. ta je ugotovil, da sem pod vplivom črne magije, začarana. in da potrebujem zaščito (katera mimogrede stane 40.000sit). ne vem, kaj naj si mislim... verjamem, da take stvari obstajajo in da se jih ljudje poslužujejo...in bolj ko brskam po možganih, mi ne pride na misel oseba (naj bi bila ženska), ki naj bi mi želela slabo...ali pa samo optimistično upam, da me nihče ne sovraži tako močno Smiley
tukaj imate (kot berem) kar precej izkušenj in vas prosim za kakršenkoli nasvet - kaj lahko naredim sama, ali poznate koga, ki bi mi naredil (kvalitetno) zaščito, kakšna je zaščita in kako deluje...vsakega odgovora bom vesela,saj sem skoraj čisto obupana...

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: sem pod vplivom črne magije?
Reply #1 - 12.12.2006 at 10:00:41
 
črna magija se nam dogaja vsem ves čas - za mene so to preprosto kr misli drugih ljudi, takih ki nas poznajo, usmerjene proti nam - slabe misli - sploh ne nujno slabe misli o nas - čeprov kadar je čm u igri, so kr o nas te misli ...
zato je tolk pomembno s kom in predvsem kakšne odnose imamo
zato je pomembno zataknjene odnose - energije - razrešit ...
vedno je energija zataknjena v odnosu do nečesa ali nekoga

klele
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1140550166/15#19
sm veliko večino tega zbral ...
in še na več tega dal povezave ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: sem pod vplivom črne magije?
Reply #2 - 12.12.2006 at 10:23:07
 
ja, ampak, imaš tudi posebne uroke, programe-kode , kjer lahko energije, kot negativne duhove pošiljaš kamorkoli + komurkoli , da potem nastanejo problemi + težave + obsedenja, posedenja vsakršnih stanj+stopenj . Tiste uboge črne misli pa še niso " PRAVA črna magija " .In, ko te entitete nekdo sprogramira, lahko doseže velike škodljive učinke na neko osebo . Bi rekel, da se je treba obrniti najprej na Boga . šele potem se začenja razreševanje . Lp, B .
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: sem pod vplivom črne magije?
Reply #3 - 12.12.2006 at 10:24:59
 
milkyway wrote on 12.12.2006 at 09:37:58:
pozdrav,

malce sem obupana in ne vem, kaj naj si mislim; itak so moje misli trenutno čisto zmedene. zadnje čase sem precej depresivna in brez energije, zato me je frendica včeraj peljala k bioenergetiku. ta je ugotovil, da sem pod vplivom črne magije, začarana. in da potrebujem zaščito (katera mimogrede stane 40.000sit). ne vem, kaj naj si mislim... verjamem, da take stvari obstajajo in da se jih ljudje poslužujejo...in bolj ko brskam po možganih, mi ne pride na misel oseba (naj bi bila ženska), ki naj bi mi želela slabo...ali pa samo optimistično upam, da me nihče ne sovraži tako močno Smiley
tukaj imate (kot berem) kar precej izkušenj in vas prosim za kakršenkoli nasvet - kaj lahko naredim sama, ali poznate koga, ki bi mi naredil (kvalitetno) zaščito, kakšna je zaščita in kako deluje...vsakega odgovora bom vesela,saj sem skoraj čisto obupana...




ma kakšna zaščita za 40 čukov. joj joj... groza. kdo pa je ta vrli bioenergetik? ko me zjezajo taki Angry

ne ga srt pa ne kupuj ničesar. nihče nima vstopa v tvoj energetski sistem brez tvojega dovoljenja.
nekdo vpliva nate samo, če se ga bojiš ali si od njega zapeljana, ga občuduješ.

črna magija lahko "deluje nate" samo, če se je bojiš. zavestno in podzavestno ti mora bit (brez sence najmanjšega dvoma) logično in jasno, da imaš svojo energetsko avtonomijo, svoje malo vesolje, s katerim upravljaš sama in ni nikogar, ki bi lahko posegel vanjo (ali vplival nate) brez tvojega dovoljenja
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: sem pod vplivom črne magije?
Reply #4 - 12.12.2006 at 13:58:36
 
Ja, saj res, : 40-jurska zaščita !!!  Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Akasa
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 2

Re: sem pod vplivom črne magije?
Reply #5 - 17.12.2006 at 02:51:49
 
[quote author=milkyway link=1165912678/0#0 date=1165912678]pozdrav,

malce sem obupana in ne vem, kaj naj si mislim; itak so moje misli trenutno čisto zmedene. zadnje čase sem precej depresivna in brez energije, zato me je frendica včeraj peljala k bioenergetiku. ta je ugotovil, da sem pod vplivom črne magije, začarana. in da potrebujem zaščito (katera mimogrede stane 40.000sit). ne vem, kaj naj si mislim... verjamem, da take stvari obstajajo in da se jih ljudje poslužujejo...in bolj ko brskam po možganih, mi ne pride na misel oseba (naj bi bila ženska), ki naj bi mi želela slabo...ali pa samo optimistično upam, da me nihče ne sovraži tako močno Smiley
tukaj imate (kot berem) kar precej izkušenj in vas prosim za kakršenkoli nasvet - kaj lahko naredim sama, ali poznate koga, ki bi mi naredil (kvalitetno) zaščito, kakšna je zaščita in kako deluje...vsakega odgovora bom vesela,saj sem skoraj čisto obupana...

ŽIVJO MILKYWAY


Težko ti odgovorim na kratko pa vendar bom poizkusila. Prvo kar lahko storiš je da poizkušaš biti ne obupana in poskušaj misliti čim bolj pozitivno. Kajti misel ima tisočkrat močnejšo moč kot beseda. Predvidevam, da se ti je v tem trenutku porodila vprašane kako, če ne morem! To misli, misli raje da zmoreš! Vsi zmoremo vse.
Poznam depresivne dni in vem kakšno je počutje brez energije. Tudi sama sem bila na tem! Najbolj zanimivo je pa to da je energije pravzaprav na pretek, vendar jo moramo znati sprejeti. Nekoč sem slišala stavek:"Če ne znaš objeti drevesa, ti ne morem pomagati". Stori to in bodi sama prepričana da te nihče ne vidi, da ne boš razmišljala nič drugega kot to, da si objela drevo. Predstavljaj si, da ti daje energijo in ti jo sprejemaš z odprtim srce. Pojdi v naravo, zavedaj se svojega dihanja, in predstavljaj si da dihaš pozitivno energijo! Poizkusi, večkrat.
Lepo od prijateljice da te je peljala k bioenergetiku, morda ti bo pomagal tudi pri teh vajah, morda bodo tudi njej koristile. Biomedicina je odličen način za zdravljenje takšnih situacij  v kakršni si ti. Tudi meni se je začelo življenje obračati na sončno stran po obisku bioenergetika. Vendar pa sem morala tudi sama v to veliko vložiti. Res pa je, da pa bioenergetiki niso ravno poceni, vendar meni ni žal nobenega tolarja. Danes  pa vem da smo bioenergetiki lahko vsi in vse se začne pri samozdravljenju. To pa pomeni, da ti nihče ne more pomagati, pa tudi če mu plačaš 40 tisoč tolarjev, če ti tega me sprejmeš. Največ lahko narediš ti sama.
Zdaj pa se nekaj o črni magiji, povedala ti bom svojo izkušnjo. Tega nisem nikakor pričakovala. Izvajala sem vodeno meditacijo "Rezanje vezi z arhangelom Mihaelom" od Marjetke Novak.  (www.svetangelov.com) (upam, da lahko delam reklamo) Roll Eyes  meditacija poteka tako, da z nekom s katerim imaš negativne vezi s pomočjo arhangela Mihaela, Rafaela in drugih angelov, te negativne vezi prerežeš, kdo bo ta oseba si lahko izbereš sam ali pa prosiš angele, naj pač oni pripeljejo osebo, s katero bi bilo v tem trenutku najbolj potrebno prerezati negativne energijske vezi. izbrala sem si slednje, bila je oseba, ki je nisem mogla prepoznati, vendar intuicija" mi reče "črna magija" med nama je  bila debela črna energijska vez., ki sem jo s pomočjo arhangela Mihaela prerezal. Izvedela sem kdo je ta oseba in zakaj se je to zgodilo. Moram priznati, da sem bila po tem dogodku, kar precej energijsko izčrpana.
Predvidevam, da nisi še nikoli meditirala (mogoče se motim), če nisi ti priporočam, da to prvič storiš z nekom, ki je že meditiral ali s prijateljico, da se lahko pogovoriš o izkušnjah. nekaj navodil za meditacijo in vodenih meditacij  najdeš tudi na strani: www.keter-sp.si  (malo pobrskaj). Samo toliko: »Meditacija je vstop v višjo energijo.« »Angeli so energije, ki so višje od naše«
Drugače pa ti predlagam naslednje vaje, zaščite ali kakorkoli želiš:
Nadangel  Mihael je naš angel za zaščito. V vsakem trenutku ga lahko prosiš: Nadangel  Mihael  prosim pomagaj mi!
ali "Nadangel Mihael prosim pridi kličem te. Nadangel Mihael prosim pridi kličem te. Nadangel Mihael prosim pridi kličem te. Prosim zaščiti mojo auro z neprebojnim plaščem svetlobe skozi katerega vstopa le svetloba, radost in ljubezen.
lahko si predstavljaš da te je oblila rožnata, vijolična ali zlata svetloba.
ali ponavljaš afirmacijo Vse negativne energije odidite namesto njih naj vstopi ljubezen, radost in svetloba. S tem vajami se polniš z pozitivno energijo, in negativna izginja, tudi črna magija, pomembno pa je da to verjame 100%.
Težko je na kratko napisat, lahko bi pisala v nedogled ali pa bi napisala v dveh stavkih ker je v resnici to tako enostavno, samo vemo ne ker nas tega ni nihče naučil oziroma smo vse vedeli, ko smo se rodili, a smo si možgane napolnili z vsemi nepotrebnimi informacijami, ki jih v resnici ne potrebujemo in nam večkrat škodujejo kot koristijo. Vse kar sem ti zdaj napisala je košček bioenergije, bioenergija je frekvenca ali valovaje ali energija ni pomembno poimenovanje. Misli, drevesa angeli, barve, zvok  so frekvenca ali valovanje ali energija. Tudi mi smo frekvenca ali valovaje ali energija.
Vprašanje je le koliko je v nas pozitivne energije, kako visoka je, koliko slabe moramo še nadomestiti z pozitivno.
V mojem življenju ni več problemov so samo še izzivi, in vsakič ko premagam enega imam več energije. Tudi tebi želim tako. Vse kar moraš narediti: delaj z pozitivno energijo in verjemi, verjamem v tvoje pozitivne rezultate.

Radi se imamo!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: sem pod vplivom črne magije?
Reply #6 - 17.12.2006 at 12:12:07
 
Dobro povedano  Cool, Akasa . Vendar , pa je nad vsemi Ustvarjenimi angeli še SEDMI angel , in Ta se imenuje ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Akasa
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 2

Re: sem pod vplivom črne magije?
Reply #7 - 17.12.2006 at 19:36:06
 
Boštyxz wrote on 17.12.2006 at 12:12:07:
Dobro povedano  Cool, Akasa . Vendar , pa je nad vsemi Ustvarjenimi angeli še SEDMI angel , in Ta se imenuje ...


Verjetno si mislil, da je nad sedmimi angeli še Bog! Ali pa si imel v mislih Luciferja,  o katerem sveto pismo pravi, da je bil celo najvišji angel, Lučenosec,se je pa zaradi sle po oblasti bogu uprl in bil zato kaznovan, z večno pogubo.Sedem angelov ki v Razodetju stoje pred Bogom, običajno opisujemo kot nadangele.  Krščanski in judovski viri soglašajo s številom sedem.
Najbolj so znani štirje nadangeli Mihael (angel zaščite), Gabriel (je znana kod vodnica), Rafael (angel zdravljenja) in Uriel (prinaša notranji mir), ti štirje naj bi gotovo stali pred obličjem boga, kateri trije pa naj bi bili poleg njih, se ne ve oziroma še nisem zasledila,  Obstaja pa še kar nekaj nadangelov Metatron, Remiel, Sariel, Anael, Raguel, Raziel, arilel, Kamuel, Jofiel… Angeli so razporejeni v treh padajočih ravneh. Vsaka raven ima tri stopnje ali redove. Vrhovno trojico sestavljajo serafi, kerubi in prestoli. Ti so v neposrednem stiku z bogom in sprejemajo čisto božjo svetlobo. Drugo trojico, ki obdaja Boga, sestavljajo gospostva, vladarstva in oblasti, ki sprejemajo svetlobo od prve trojice in jo posredujejo spodnji trojici- močem, nadangelom in angelom.Veliko je pozitivnih energij, ki so nad nami in med nami, najmočnejša je bog. Izredno močna energija je Kristusova in Marijina, Buda, Krishna...   … na katerokoli se obrneš ti vedno pomaga, obstaja pa eno pravilo nikoli ne bodo posredovali brez vaše privolitve razen kadar  (smo) v življenjski nevarnosti.


Živimo vsak trenutek v ljubezi!  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: sem pod vplivom črne magije?
Reply #8 - 17.12.2006 at 21:19:49
 
very good,  close, but not enough ...  Cool keep on ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
tai
3
***
Offline

I am grateful to be ME

Posts: 233

Gender: female
Re: sem pod vplivom črne magije?
Reply #9 - 18.12.2006 at 00:19:07
 
Milkyway,

če boš začela verejt, da si pod vplivom črne magije, boš še sama sebe prepričala v to.
Če ti je ta človek ponudil zaščito za 40 čukov, potem je to sigurno nateg!!!
Če si depresivna še ne pomeni, da si pod vplivom črne magije, je pa verjetno najlažje verjet, da je to tko in tud še lažje druge ljudi prepričat v to.
Res je, da črna magija obstaja, ampak ne moreš kar nekomu škodit na ta način, da slabo misliš o njem. Če bi blo to tko lahko, veš kolk ljudi bi potem to počel  Wink
Tudi če ti nekdo res hoče škodit, ne gre to kr tko lahko- Bi mogla potem poznat ljudi, ki so profiji v tem. Vsi ostali, ki hočejo samo izkoristit črno magijo tako, da bi škodil drugim, škodijo samo sebi. V to sem prepričana !

Uglavnem, nč se bat, jaz osebno mislm, da te je samo nekdo hotel pošteno prestrašiz z namenom, da potegne od tebe denar. ne pozabi, da je predvsem od tebe odvisno al boš nosila v seb razne slabe neg. misli, zato ti predlagam, da mal predihaš zadevo in se spomniš na to, da si sama sebi lahko sonček in za to ne rabiš zaščite drugih  Cheesy

Back to top
 

Be the change you wish to see in the world.
 
IP Logged
 
talytha
1
*
Offline

glej v nebo....tam je
resnica
Posts: 5

Gender: female
Re: sem pod vplivom črne magije?
Reply #10 - 18.12.2006 at 04:25:22
 
Je tako!!  Ne ubupaj pa tudi to moraš vedeti - slabe misli pritegnejo slabo energijo in nasprotno, torej dobre+pozitivne misli privlacijo pozitivno energjo.
Tako da draga moja...razmisljaj pozitivno in sigurno se bodo stvari obrnile na bolje, dobre misli so kot nek zaščitni ovoj okrog nas...pa se privarčevala boš 40jurčkov Grin
Smiley lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: sem pod vplivom črne magije?
Reply #11 - 18.12.2006 at 10:08:22
 
tai wrote on 18.12.2006 at 00:19:07:
Bi mogla potem poznat ljudi, ki so profiji v tem.


Ni ga profija, ki bi lahko izvajal črno/kakršnokoli magijo na meni (ali komurkoli) ne da bi mu jaz kot dotični osebi zavestno in/ali podzavestno (ali pa črni/dotični magiji na splošno) priznaval moč (se je/ga bal, spoštoval...).
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
tai
3
***
Offline

I am grateful to be ME

Posts: 233

Gender: female
Re: sem pod vplivom črne magije?
Reply #12 - 18.12.2006 at 21:59:50
 
ixtlan wrote on 18.12.2006 at 10:08:22:
tai wrote on 18.12.2006 at 00:19:07:
Bi mogla potem poznat ljudi, ki so profiji v tem.


Ni ga profija, ki bi lahko izvajal črno/kakršnokoli magijo na meni (ali komurkoli) ne da bi mu jaz kot dotični osebi zavestno in/ali podzavestno (ali pa črni/dotični magiji na splošno) priznaval moč (se je/ga bal, spoštoval...).


Hm.... Ja, dobr zate,če v to verjameš.
Mislm, da morš bit za to kr na visoki duhovni ravni.
Back to top
 

Be the change you wish to see in the world.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: sem pod vplivom črne magije?
Reply #13 - 18.12.2006 at 23:37:45
 
Torej, kdo bi lahko bil potem, "Sedmi", ( Angel )  ki je nad vsemi angeli in ostalimi angeli varuhi ?  Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: sem pod vplivom črne magije?
Reply #14 - 19.12.2006 at 00:21:34
 
tai wrote on 18.12.2006 at 21:59:50:
ixtlan wrote on 18.12.2006 at 10:08:22:
tai wrote on 18.12.2006 at 00:19:07:
Bi mogla potem poznat ljudi, ki so profiji v tem.


Ni ga profija, ki bi lahko izvajal črno/kakršnokoli magijo na meni (ali komurkoli) ne da bi mu jaz kot dotični osebi zavestno in/ali podzavestno (ali pa črni/dotični magiji na splošno) priznaval moč (se je/ga bal, spoštoval...).


Hm.... Ja, dobr zate,če v to verjameš.
Mislm, da morš bit za to kr na visoki duhovni ravni.


Vse kar je treba je to, da veš, da vesolje deluje na tak način. Če to veš, potem te ni strah. Če pa te je strah, potem posledično temu lahko nate deluje in vpliva vse možno. Torej edina izbira je: strah ali ne strah. Hmmmmmm Wink

Mimogrede, s postavljanjem ljudi na različne duhovne ravni ne naredi človek čisto nič dobrega. Najbolje, da na ta koncept kar pozabiš. Je ena večjih in nevarnejših iluzij.

Če že hočeš meriti svoj napredek, predlagam, da ga meriš s svobodo uma. Kar v grobem bistvu pomeni, da razmišljaš o čemer hočeš kadar hočeš ter si gospodar svojih občutkov.
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4