Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 10166 times)
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: The Secret of Attraction
Reply #15 - 28.11.2006 at 09:45:21
 

Lep filmček, čeprav sem vseskozi imel občutek natikanja roza očal, vse skupaj me je še najbolj spominjalo na razna pranja možganov znotraj mrežnih marketingov (žal prevečkrat na pranja najnižje vrste)...

Pa s tem ne pravim, da niso povedali marsičesa koristnega, gre za nekaj, čemer bi gape dejal "delovanje na najnižjem nivoju", ki se najlepše vidi v metafori o poti z avtom ponoči, kjer je dovolj, če ti luči osvetljujejo nekaj metrov pred teboj, vendar sem imel sam občutek, da to razglaga ekipca, ki uživa v hitri vožnji v prepad, hkrati pa razlaga, da se kolesa na vozu vsekakor še vedno vrtijo pravilno.

Naučili so se obvladati nekaj tehnik, ki so precej efikasne, žal pa nimajo nobenega uvida v realnost, kar bi pričakoval pri pravih mojstrih: vsi skupaj so na trenutke izgledali kot ekipca slepcev (tudi slepa kura zrno najde  je najbrž njihov osnovni moto), ki bi rada vodila vse ostale invalide.

Vseeno mislim, da film prinaša neko v osnovi pozitivno sporočilo in vsekakor nekaj dobrih tehnik z "najnižjega nivoja".


uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Janez B.
1
*
Offline


Posts: 22

Re: The Secret of Attraction
Reply #16 - 28.11.2006 at 12:03:16
 
Ima morda kdo slovenske podnapise filma The Secret ali link kje se jih da dobit?
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: The Secret of Attraction
Reply #17 - 28.11.2006 at 16:51:59
 


http://www.podnapisi.net/


samo trenutno jih še ni...


uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Sprehajalec
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1

Re: The Secret of Attraction
Reply #18 - 30.11.2006 at 21:07:43
 
Bi bil kdo pripravljen pomagat pri kreiranju slovenskih podnapisov?

Ce je vas odgovor DA, mi poslte OS da se zmenmo kako in kaj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2