Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 8402 times)
HereAndNow
1
*
Offline

:)
Posts: 1
Ljubljana
Gender: male
Chi energijske krogle
01.11.2006 at 10:20:53
 
Zanima me, ce kdo to poucuje v Sloveniji. Pred parimi meseci sem se zacel s tem ukvarjati, in te stvarce so mi postale izredno zanimive. Ali morda kdo od vas tudi to prakticira, ima morda kaksen nasvet, kako zbrati vec energije, in najpomembnejse, kje se da to uciti pri nas (ce se sploh da).

Hvala, lp! Wink
Back to top
 

Wink
HereAndNow HereAndNow  
IP Logged
 
Janez B.
1
*
Offline


Posts: 22

Re: Chi energijske krogle
Reply #1 - 12.04.2007 at 14:40:21
 
Mislis na Qi Gong oz. zbiranje energije v obliki energetske krogle v spodnjem Dantienu ?
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Chi energijske krogle
Reply #2 - 07.07.2008 at 18:24:31
 
Tudi meni je ta tema izredno privlačna pa še sama ne vem zakaj. Torej sem se malo samostojno izobraževala in nedavno tudi sama probala.
Krogle vidla sicer nisem, tut ne vem kako naj bi to zgledalo, v tem primeru mogoče je bilo kej. Smešno mi je, da sem jo samo čutila. Kakor eno zgostitev zraka. Pa tut ni se hotlo oblikovat v kroglo nekak je bla to ena taka masa. Prsti so se mi tresl, nekak mi je vse deloval kokr en odboj med mojima rokama...je možno, da mi je uspelo kaj v tej smeri? x)
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Chi energijske krogle
Reply #3 - 08.07.2008 at 00:35:49
 
Miara wrote on 07.07.2008 at 18:24:31:
Tudi meni je ta tema izredno privlačna pa še sama ne vem zakaj. Torej sem se malo samostojno izobraževala in nedavno tudi sama probala.
Krogle vidla sicer nisem, tut ne vem kako naj bi to zgledalo, v tem primeru mogoče je bilo kej. Smešno mi je, da sem jo samo čutila. Kakor eno zgostitev zraka. Pa tut ni se hotlo oblikovat v kroglo nekak je bla to ena taka masa. Prsti so se mi tresl, nekak mi je vse deloval kokr en odboj med mojima rokama...je možno, da mi je uspelo kaj v tej smeri? x)

Vsekakor.  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Chi energijske krogle
Reply #4 - 08.07.2008 at 14:02:53
 
Fino, če sem iskrena sem zdej mal pomirjena. Ker, če kaj takega omenim komu od prijateljev me pogledajo kot da se mi je totalno snel.  Wink
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Chi energijske krogle
Reply #5 - 08.07.2008 at 14:04:30
 
ponavad
a sneti so oni ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Chi energijske krogle
Reply #6 - 09.07.2008 at 13:34:10
 
Miara wrote on 08.07.2008 at 14:02:53:
Fino, če sem iskrena sem zdej mal pomirjena. Ker, če kaj takega omenim komu od prijateljev me pogledajo kot da se mi je totalno snel.  Wink

Vsak, ki je kdaj delu chi-gong al pa kej podobnga, je izkusu to čutenje energije. Tko da - čist neki normalnega. Prijateljem pa lahko daš za narest te vaje - večina jih bo začutla. In pol bojo drugač žvižgal  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Chi energijske krogle
Reply #7 - 28.06.2009 at 23:14:15
 
Hej

Brez zamere,.... kaj je sploh to,.... a to mislite uno k ima en tip v eni japonski risanki v rokah kao eno svetlobo pol pa jo usmeri nekam pa bum in tresk rata,...... Cheesy. ne resno,... O čem se to pogovarjate sploh k mi ni kapnlo.

Lepopozdravljenii Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1