Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 28118 times)
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
14.06.2006 at 15:23:14
 
Pozdrav vsem!

Kot vsi vemo, danes v Sloveniji deluje ogromno raznih zdravilcev, z razlicnimi tehnikami in metodami. Glede na osebne izkušnje bi lahko rekel, da ti lahko pomaga marsikateri zdravilec premaknit stvari nekoliko na bolje, vendar pa ne morejo poseči v dolgoletne, globoko zasidrane, fizične ali energetske težave. Pa vendar tu pa tam naletimo na zgodbe ljudi, ki pričajo o energetskih ozdravitvah težkih in dolgotrajnih obolenj, kjer uradna medicina odpove oz. nima pojma, zakaj sploh gre.
Zanimajo me vaše izkušnje. Ali kdo pozna zdravilca (iz lastnih izkušenj!!), ki mu je pomagal trajno pozdraviti ali razrešiti kakšen težji "kroničen" primer fizičnega obolenja, energetskih ali čustvenih težav? Zdravilca, ki je močan v svojem delovanju, ki zna poiskati pravi vzrok nastalih težav in jih primerno sanirati. In ki ne nateguje ljudi, kot to žal počnejo mnogi v Slo.

LP,
D.
Back to top
 
 
IP Logged
 
lunanai
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1

Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #1 - 05.08.2006 at 18:08:14
 
Jaz sem bila pri zdravilki, ki zdravi po Domančićevi metodi.
Problem sem imela z ščitnico, srčno popuščanje in zdaj je po terapiji ščitnica v redu, golšavost je izginila in ni več znakov srčnega popuščanja Shocked
Tako da sem na dobri poti k zdravju. Naj povem še, da sem imela 140kg - zdaj hujšam Roll Eyes

Vse ki vas zanima glede zdravljenja, si poglejte na:
http://www.in-mediasres.com
Back to top
 
 
IP Logged
 
Titania
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 10

Gender: female
Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #2 - 07.08.2006 at 20:05:54
 
Kaj pa Titan (iz radencev)? A ima kdo kakšne izkušnje?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #3 - 01.11.2006 at 18:36:42
 
Jaz imam izkušnje z zdravljenjem po Novem Razodetju od Jakoba Lorberja . Naj smer, max way . In za nameček je to še domača izdelava fenomenalnih zdravil po sistemu naredi-si-sam Smiley , sam-svoj-zdravilec ... Try-it ... Smiley = uspešno samozdravljenje . Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #4 - 26.12.2006 at 12:55:31
 
kopron,

a lahko mal vec poves????
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #5 - 26.12.2006 at 13:01:09
 
Neverjetno, kolk mal postov na to temo!? A ma folk tolk mal dobrih izkusenj z zdravilci?!

Zadnjic sem bral eno anketo - bojda je skor cetrtina anketiranih, ki se je zdravila z alternativno medicino, bila povsem ozdravljenih, pribl. polovici so taksne terapije le delno pomagale, pribl. cetrtina pa ni imela kaksnega rezultata. Da jim je skodovalo, je navedlo manj kot 1% anketiranih. Meni se zdijo ti rezultati izredno dobri, sploh v primerjavi z uradno medicino.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #6 - 05.02.2007 at 22:05:10
 
...mogoce se pa ne zelijo izpostavljat  Wink
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #7 - 05.02.2007 at 22:31:46
 
Hu... to pa kar tezko verjamem. Preprican sem, da bi marsikdo podelil svojo izkusnjo, se posebej ce je zelo pozitivna. Saj ze s tem lahko zelo pomaga tud drugim.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #8 - 05.02.2007 at 23:33:59
 
jst ga še nisem srečal takega, ki bi mu lahko zaupal..... Sad
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #9 - 06.02.2007 at 16:05:39
 
O Dayaran

Zdej, jst verjamem, da je dober zdravilec tist, ki ti dotajča, da morš ti sam prit do vzroka svoje težave, odpravit vzrok in se pozdravit.
Eni to clo znajo. Recimo, jst sem kr dober. Zase. Un k me je učil tud rajtam.

Wink Smiley

Skor bi pozabu. Gotov da ti lahko pomagajo, recimo, odkrivat kake zakonitosti, ti stat ob strani, te vzpodbujat, pa tko...ampak, delal boš pa sam. Če pa prčakuješ, da boš prišel k nekomu in mu dejal "tle maš dnar, ti me pa pozdrav", jah, boš pa na take naletu a ne, da se bo treba skoz vračat k njim. Saj si njim predal odgovornost za svoje zdravje /ker pa tudi za svojo denarnico, jo bojo zelo odgovorno tud praznili, mislm, če so pametni a ne/.
Hec, mah, ni hec.
Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #10 - 06.02.2007 at 16:07:29
 



Menda tista prst na dobračevskem britofu pozdravi vse bolezni...



Grin
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #11 - 06.02.2007 at 16:12:09
 
t wrote on 06.02.2007 at 16:07:29:
Menda tista prst na dobračevskem britofu pozdravi vse bolezni...



Grin


Pa korenince od cipres Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
quadesh
1
*
Offline

In love with live
Posts: 37

Gender: female
Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #12 - 06.02.2007 at 17:27:13
 
en_bk wrote on 06.02.2007 at 16:05:39:
O Dayaran

Zdej, jst verjamem, da je dober zdravilec tist, ki ti dotajča, da morš ti sam prit do vzroka svoje težave, odpravit vzrok in se pozdravit.
Eni to clo znajo. Recimo, jst sem kr dober. Zase. Un k me je učil tud rajtam.

Wink Smiley

Skor bi pozabu. Gotov da ti lahko pomagajo, recimo, odkrivat kake zakonitosti, ti stat ob strani, te vzpodbujat, pa tko...ampak, delal boš pa sam. Če pa prčakuješ, da boš prišel k nekomu in mu dejal "tle maš dnar, ti me pa pozdrav", jah, boš pa na take naletu a ne, da se bo treba skoz vračat k njim. Saj si njim predal odgovornost za svoje zdravje /ker pa tudi za svojo denarnico, jo bojo zelo odgovorno tud praznili, mislm, če so pametni a ne/.
Hec, mah, ni hec.
Smiley


Smiley

Tudi jaz sem takega mnenja...
Kar sem sama sprobala je momentalno sicer imelo nek "efekt"... tisti dober občutek.... ki pa na žalost slej ko prej zbledi... Jap, vsak bi moral znati sam sebe v roke vzet in se pozdravit, ne pa tega "prelagat" na nekoga drugega...

Če pa se že spravim nekoga izpostavit, je to definitivno Stephen Turoff... kvalitetno zdravljenje ni kej... Smiley

Bodite fajn
Back to top
 

Več svetlobe, ko spustiš vase, svetlejši postane svet v katerem živiš.
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #13 - 06.02.2007 at 19:37:02
 
...na koncu je vse okej...
Vse vmes pa je del poti...  

 "vse je za nekaj dobro" ...  "vse je del plana"...    

..ni naključij......
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Iščejo se dobri zdravilci v Slo.
Reply #14 - 11.02.2007 at 16:07:11
 
čisto preprosto, ljudje ne znajo cenit to " zdravljenje " ...... in pol pricakujejo, da bos namesto njih kr use naredu. Primer podobeb; tip iskal vidko, pa da ti ne povem....kaj so pol use pricakoval od te vidke......

jst NE SPLOH NE VEC .......
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4