Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 54961 times)
slavko G.(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #15 - 05.04.2006 at 22:36:00
 
Zato je povsem nepomembno se prepričevati kdo ima prav. Vse to sem napisal na spletni strani.

Hudo pa je če varaš, ne da bi se tega sploh zavedal. Nekateri so tako drugi pa drugače zadovoljni. Svet pa gre naprej v propad.

Vsi milijonarji so veliki reveži. Niti za sebe ne znajo poskrbeti. Veliko sem izvršil meritev, nekaj deset tisoč v preteklih 18 letih. Vse gre po istem programu.
1. Zavojenost zaradi BETA smrtnih žarkov ter visoke škodljive statične in dinamične BIOkibernetske transformacije.
2 Neustrezna prehrana, pijača, zdravila, predmeti, notranja oprema itd.
3. Velika prevara ker mislijo, da lahko z denarjem kupijo zdravje. To je zelo velika neumnost. Nobeno cepivo ni ustrezna proti ptičji gripi, samo ALFA žarki in preklopi AP01 do AP33 itd.

Pozdrav, Slavko
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ales P.(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #16 - 05.04.2006 at 22:39:47
 
Virusno problematiko je rešilo pred njim že velik ljudi od radionike od resonančnih frekvenc, tko da lepo ga prosim, da namesto da nas usmerja v to naj sam prebere kaj že obstaja, da ne bo odkrival amerike. Zadeva pa bojda (tega ne trdim) zaradi lobijev ni uspela zaživet.

Slovenija bi lahko bila bogata, če bi to svojo tehnologijo znali prodat v tujino in slovencem potem dati sredstva od tega. In da ne bo kdo smešno izpadel in spet odkril kaj novega, od tega Slovenija itak živi, samo da to ustvarjajo podjetja iz drugih branž.

Obratno ne gre, oz gre v to, da če slovencem jemlješ nimajo več od tega.

Glede na moje vedenje o trženju dajem brzeplačen predlog za začetek in do sedaj je vse kar je tako(oz v to smer) delovalo uspelo in je merjlivo z količino denarja, ki priteče nazaj:

Gospod naj aktivira po Sloveniji toliko žarkov kot je potrebno da virus uničimo in da se ne bo razvil in bomo samo mi sredi Evrope brez tega in mel celo ozdravitve, ko mu bo to uspelo, bodo vsi hoteli tehnologijo, brez vprašanj ( kot hočejo od Ršeja zdravila) in bomo bogati vsi, in to samo do davka, ki ga bo dal državi, več ne rabimo, samo 20%.

lp.

Aleš
Back to top
 
 
IP Logged
 
slavko G.(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #17 - 05.04.2006 at 22:43:38
 
Dober dan gospod Roman

Tu je BIOkibernetski vzorec angelov. Do njih pridete tako, da najprej ugotovite kako je človek umrl. To ugotovite tako da izmerite njegovih 1128 BIOparametrov.  v D13 in D33. Potem izvršite BIOtransfer. Ker večina umre v BETA smrtnem žarku gre njihova duša vedno v pekel.

No te je težka tema in zahteva zelo natančno opredelitev za katero zdaj nimam časa. Nekaj je na spletni strani, ostalo bo v knjigi..

V priloženi datoteki je še nekaj več podatkov. Podrobosti sledijo, če ne boste uspel ustrezno prečitati .

Striček je en človek, ki je bil že popolnoma odpisan. Zdaj pa že kar nekaj let živi. Noče ravno vsega narediti kar mu svetujem vendar kar vozi , še kar dobro..

Ljudje hitro pozabijo, da so bili že na poti v grob.

BK vzorec ANGELA je viden v D33. Njegovi BIOparametri so maksimanlno zdravli to je L384 in delujejo tam kjer delujejo kot pravi zdravniki, če šlovek sodeluje. Sodeluje pa lahko samo šlovek, ki temeljito razume BIOfiziko 7, 13 in 33 dimenzionalnega prostora v katerem živimo. Gre za izredno zahtevno tehnologijo.

Pozdrav, Slavko

To je bil tudi moj motiv da sem na neumnosti Tatjane odgovoril. Saj se ji sploh ne sanja zakaj se gre na mejnem področju znanega.

Vsak pravilno umrli človek postane ANGEL ostali gredo v PEKEL. To je katastrofalni šok za vse religije. Nobenega pojma nimajo kako te zadeve delujejo. Svoje vernike varajo po dolgem in počez in vse sistematično pošiljajo v PEKEL. To je v sedmo dimenzijo. Merilni vzorec imate v tabelah.
Back to top
 
 
IP Logged
 
slavko G.(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #18 - 05.04.2006 at 22:45:18
 
Dober dan gospod Roman

Ni problem za denar. ZaA Vas je potrebno seminar drugače pripraviti. Vi vsi zelo dobro poznate del BIofizike to je 7. dimenzijo. Potrebujete še spoznati 13. in 33 dimenzijo. Nekateri ugotavljajo da je nekaj narobe pa se ne znajo iz tega izkopati.

Trenutno hodi na seminar nek BIoenergetik iz Gusuplja, ki se ukvarja z raziskavo vode. Zelo zanimiv človek.

On bi VAm lahko morda marsikaj povedal. Je še na etku pa že zelo napreduje in zelo hitro.

To pa je za vse VAs zelo enostavno. Ne bo se Vam treba matrati kot so počeli nekateri sicer redki na preteklih štirih seminarjih.

JAz sem bolj za to, da najprej organiziramo okroglo miro, razgovor enakopravnih partnerjev, brez evforije in v korist vseh nas. Samo to je pomembno in nič drugega. Vsi imamo na vratu nekatere zablojene politike in razne mojstre, ki še za sebe ne znajo nič narediti.

NAjhuje je to, da sistematično uničujejo mladi rod.

Pozdrav, Slavko

Predlagam, da prevzamete inciativo za okroglo mizo . da preizkusimo delovanje ALFA in BETA žarkov ter se o tem pomenimo. najdemo ljudi, ki so občutljivi za zaznavanje višjih dimenzij in bo zadeva stekla. Mnogo je dobrih ljudi, ki ne vedo kako bi se izvili iz objema BETA inteligence.

Predlagam, da napišete seznam tem ali vprašanj, ki bi jih bilo potrebo opredeliti
Back to top
 
 
IP Logged
 
slavko G.(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #19 - 05.04.2006 at 22:48:22
 
Dober dan gospod Roman

Popolnoma Vas razumem. Ne gre za kreganje. Gre za postopno spoznavanje problematike v kateri smo vsi skupaj ne po naši volji in prepričanju.

Gospodu Janušu Luznarju, ki ima to možnost da se bo seznanil z izsledki znanosti in tehnologije ne tem pordročju predlagam, da jih spomni na moje odkritje. Če jih bo zadeva zanimala se lahko dogovorimo za kakšno bolj konkretno akcijo.

Pošiljam kopijo pisma neke dane, žene nekega diplomata, ko sem ji aktiviral ALFA žarek preko telefona v ZDA.

Pozdrav, Slavko

Tu je tekst:

I am going on a Business trip to Orlando, Florida on 18th February.
Do You think You wiill be able to fix  a Life Ray for me at the hotel?

I am going to stay at the Mariott Fairfield Inn  Hotel  near the Oracle
Office.
http://marriott.com/property/propertypage/MCOFA

in tu je rezultat:

Good evening Mr. Gorenc,

Attached is a plan of the Life Ray location in the Fairfield Mariott hotel in Orlando.
Just for the  record-keeping.

Many thanks for Your help once again - I  don't know if I could survive  in  the previous  12m Beta Ray.

To samo mimogrede.

Takih zadev imam zelo veliko. Zadeva deluje izvrstno.

LAhko se dobimo na Skypu, ni problema. SAmo prej mi sporočite po e-pošti kdaj, da potrdim termin.

Gospod Luznar lahko pokliče iz Londona če želi, pa bomo kakšno rekli. naslov je, saj niti ne vem. Bom pogledal , lahko ga najdete . Vpišite Slavko Alojz Gorenc pa ga boste dobili

Lep pozdrav, Slavko
Back to top
 
 
IP Logged
 
r om an(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #20 - 05.04.2006 at 22:54:21
 
Pozdravljeni!
>
> Vaše povabilo je zelo zanimivo.
>
> Zelo veseli bi bili, če bi nam dovolili, da si hojo po žerjavici ogledamo
> z vidika Slovenske globalne biokibernetske diagnostike. Interesantno bi
> nam bilo spremljati, kaj se takrat dogaja z biosistemom.
>
> V kolikor bi bilo mogoče nam prosim sporočite.
>
> LP Društvo za duhovno prenovo S 33
lahko,
naredim jo pa za vas in g.Gorenca en teden prej,7.4. ob  18.00..če vam je
prav,ker naslednji teden imam za sopotapaljače in znance,pa ne bi imel
dovolj časa za vas...
Back to top
 
 
IP Logged
 
slavko G.(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #21 - 05.04.2006 at 22:56:05
 

To bi z veseljem opravil samo ne sme biti četrtek. A lahko še koga pripeljem s seboj, Zna biti res zanimivo
Pozdrav, Slavko

prosim stroko znanstveno, brez zamere, bom zelo obzirno govoril. Eno je pismo Vam ker moram naravnost povedati, drugo pa je javnost, da ni takoj preveč užaljena,. Potem ni nič dobrega narejeno

Pozdrav, Slavko
Back to top
 
 
IP Logged
 
r om an slavko g.(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #22 - 05.04.2006 at 22:57:58
 
g.Slavko..tudi jaz znam te stvari delat in tudi energije vaše hiše vam lahko
pregledam na daljavo..-ampak ne delam nič brez povabila in potem se mi ni
treba skoz pucat,ker ne želim nič delat proti naravi in ljudem,ampak samo v
dobro in nič na silo..prav tako poznam ljudi,ki znajo take stvari in še
veliko večje pa se ne razglašajo okoli ampak samo so in naredijo takrat ,ko
je potrebno in vodeno iz kozmičnega računalnika.vse dobro r om an

> Samo v AKTIVIRANEM ALFA življenjskem žarku po metodah AP01 do AP33 se
> lahko
> voda aktivira, da ni škodljiva za BIosistem. Celo več, po teh metodah, če
> je
> osnova dobra, čista studenčnica na ustreznih lokacijah, lahko generiramo
> pravo vodo življenja. O tem vsi samo sanjajo, jaz pa lahko to dejansko
> naredim.
> Pozdrav, Slavko
Back to top
 
 
IP Logged
 
slavko G.(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #23 - 05.04.2006 at 23:06:01
 
Dober dan gospod Roman

Hvala za informacijo. Moj namen je ta, da bi seveda povsem anonimno
spremljal kaj se v bistvu dogaja z vidika BIotehnologije G-ALFA. Pri moji
znanki sem sicer ugotavljal posledice na koži podplatov in na BIosistemu
vendar en poskus še zdaleč ni dovolj . Vsak BIOsistem se po svoje  brani
pred opeklinami.
Podobno je tudi z vrtenjem mize ne da bi se jo dotikali. To lahko počno le v
velikem in močnem BETA smrtnem zarku. Ko sprožiš postopek, da S-ALFA BETA
žarek izklopi to več ne deluje. RTVSLO to noče ponoviti. Raje farbajo ljudi
s takimi sicer zanimivimi vendar za BIosistemi škodljivimi oddajami.
Želel bi zadevo posneti in jo analizirati z merilno BIotehnologijo za 7, 13
in 33 dimenzionalni prostor.

Pravkar smo preizkusili neko zaščito mobilnega telefona. Menda jo je gospod
Kononenko preizkusil na njegovi napravi . Ugotovil sem da je to zopet ena
velika prevara. ZAščita popolnoma nič ne deluje. Bolje deluje Bk zaslonka,
ki jih proizvajam čeprav ni namenjena za tako uporabo.

Prava rešitev je povsem druga. In sicer. MOBILNI telefon mora imeti pravo
obliko. Vsebino škodljivih BIOenergij, ki jih ima vsak predmet pa lahko
odstranite le z uporabo BIOfizike 7, 13 in 33 dimenzionalnega prostora v
katerem živimo. To je z uporabo metod, ki sem jih opredelil kot AP01 do
AP33. Podrobnosti so v članku ptičja gripa na moji spletni strani
www.ati-e-import.si na linkih na literaturo za 6. mesečni seminar. Če Vas
kaj več zanima Vam pošljem datoteko.

Pozdrav, Slavko

OPOMBA: NAjbrž danes ne bom mogel priti pogledati kako se hodi po žerjavici.
Back to top
 
 
IP Logged
 
slavko G.(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #24 - 05.04.2006 at 23:07:47
 
Dober dan gospod Roman

Ja čudni tiči so ti komentatorji.
Jaz nobenega ne žalim, niti nisem žalil. Ugotavljam kako deluje črna magija,
Akupunktura, homeopatija, REIKI, Duhovna prenova itd.. Reagiram tudi na
nekatere izjave ljudi, ki niso sposobni niti prečitati kaj sem odkril niti
niso sposobni to preveriti na en raziskovalni način, kot se to spodobi.
Blebetajo kar tja vprek. Denar pa jemljejo ljudem s prevaro. Ljudje pa imajo
od tega samo škodo.

Vse kar trdim sem preveril z ustreznimi strokovnjaki, zdravniki , psihologi
in nekaterimi družbeno priznanimi raziskovalci, ki imajo ustrezne doktorske
nazive in so priznani, svetovno znani raziskovalci.
Ne bom povzemal njihovih komentarjev. Lahko rečem samo en tipični stavek
nekega dekana.

Gorenc, preveč je zblojenih ljudi, da bi razumeli tako zahtevno tehnologijo.
Vsi so zastrupljeni s tehnologijo ki uničuje svet in ima domovino na
Kitajskem in v Indiji, vse skupaj pa poganja amerika, tako ali drugače.
Pojdi ven in boš uspel. Zunaj imajo več posluha za tako revolucionarno
odkritje. Krvavo ga potrebujejo, če je le malo res od tega tako, da se da
fizikalno dokazati kar navajaš.

Vse se mora fizikalno dokazati. tako ali drugače na BIOsistemih. Drugače nič
ne velja.

S tem se tudi jaz popolnoma strinjam

NAJ ČAS POKAŽE. je moj odgovor.

Pozdrav, Slavko
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #25 - 06.04.2006 at 00:34:24
 
Trije posti Slavka Gorenca. http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?action=usersrecentposts;username=Slavko...


Profil Slavka Gorenca: http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?action=viewprofile;username=Slavko

Nekdo torej anonimno pošilja naprej Gorenčeve maile.

In mimogrede. Če Slavko Gorenc nebi imel nič prav, bi ga že zdavnaj pobrisali.  To lahko trdim, saj v boxu se mi je nabralo 383 njegovih mailov, kar je 5% mojega inboxa.  Je pa na svoji poti nekje tudi zgrešil, a to ne zadeva samih meritev in dolgoročnega diagnosticiranja.  To nekoliko bolj zadeva strategijo kot ne.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
makita
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 2

Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #26 - 06.04.2006 at 12:40:02
 
pozdrav vsem

odkritje spremljam že 13 let in tudi uporabljam.
kaj sem v tem času ugotovil? naštel bom le nekaj pomembnih stvari

- da sta 2 tipa žarkov ALFA življenski in BETA smrtni žarek, na prvem se regenriramo na drugem propadamo
- da so škodljive in zdravilne bioenergije, prav tako je avra lahko pozitivna ALI negativna
- da oblike predmetov v žarkih povzročajo škodljivo ali zdravilno BKtransformacijo ki vpliva na našo psiho in telo
- naše odločitve so odvisne od sposobnosti našega BIOsistema do dostopa višjih dimenzij (INTUICIJA je lahko pozitivna ali negativna), če imamo dostop do samo 7 dimenzije smo BIOroboti in sploh ne upravljamo z našim življenjem (večina naših odločitev je slabih), če imamo dostop do višjih dimenzij do 13 in 33 so LAHKO naše odločitve pravilne (na razpolago imamo in dobre in slabe predloge, vendar le čas pokaže kaj bi bilo pravilno odločiti se v danem trenutku), vendar je odločitev na nas samih kako se bomo odločili, od tega je na koncu odvisna tudi kvaliteta našega življenja
- kaj pomeni vedeti in kaj pomeni pravilno dojeti kar vemo
- predvsem pa to DA NIHČE NE MORE NIKOGAR POZDRAVITI, VSAK SE LAHKO POZDRAVI LE SAM
.....

Žal je tako (kakor za koga) da BIOtehnologija deluje na vse nas pa če nam je to všeč ali pa ne. Nikamor se ne moremo skriti, nobene misli ne moremo skriti, čisto smo prozorni...

lep dan še naprej Marko
Back to top
 
 
IP Logged
 
roman(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #27 - 06.04.2006 at 15:53:43
 
Je pa na svoji poti nekje tudi zgrešil, a to ne zadeva samih meritev in dolgoročnega diagnosticiranja.  To nekoliko bolj zadeva strategijo kot ne.  

Andres  


a lahko to bolj razločno poveš,kje vidiš da je g.Gorenc zgrešil ?

maile objavljam jaz Roman Derlink,moj page http/roman.king.si Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
slavko G.(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #28 - 06.04.2006 at 16:00:24
 
Problematika je zelo obsežna. Poskušal bom zelo poenostavljeno prikazati kaj ta črnina pomeni.

1. BIOfizika obvladuje celoten barvni spekter. TAko je namreč predstavljena množica BIoenergij, BIoparametrov in drugih podatkov večdimenzionalnega prostora v katerem živimo.
2. dejstvo je, da nastopata dva osnovna tipa žarkov. ALFA življenjski in BETA smrtni žarki. Tega do danes ni še nihče pojasnil in kaj povzročata.
3. BIOenergetiki in zdravilci, vsi po vrsti uporabljajo BETA smrtne žarke , ki nič ne zdravijo. delujejo kot analgetiki. Gre za veliko zablodo in prevaro, ki jo generira SUPERinteligenca G-BETA, ki nadzoruje BETA smrtne žarke. Zato gre na svetu vse narobe. Kateri normaleni človek se bo razstrelil. Gre za popolno uničenje psihe teh ljudi. Prikazujejo se jim vrsta prikazni, ki jih generira G-BETA. Izvor vse te svinjarije je v religijah in verskih sektah, ki so do popolnosti izpilili to zablodo.
4. BETA žarki delujejo neposredno za celično membrano. ZAščita je le BIolaser in popolnoma nič drugega. To se da dokazovati, kjer koli želite, samo prav je treba to ugotavljati. MAlo si prečitajte merilni sistem G-ALFA. to je v bistvu BIokibernetika. To je obvladovanje vseh teh fenomenov z slovensko merilno BIotehnologijo G-ALFA.
5. Karkoli škodljivega daste okoli vratu in na telo propadete. NAjprej na psihičnem potem pa še na fizičnem področju. Vse to je zdaj merljivo in ni nobene možnosti za drugačno vrednotenje. Vse je to zdaj materialno in fizikalno dokazljivo.
6. Štirikotna piramida povzroča BIOkibernetski kriminal. Ko jo postavite v BETA žarek ali v ALFA žarek začne žarek generirati škodljive BIOenergije 4 škodljive BIoenergije. Vodna , jota, gama in H. H je najbnolj nevarna, ki deluje kot mamilo. Enako deluje koničasten kamen in vsi predmeti škodljive oblike.
7. Osem kotna piramida povzroča generiranje 7 zdravilnih BIoenergij, ko jo postavite v ALFA življenjski žarek. No, ta  piramida je samo za vzdrževanje ALFA življenjskih žarkov. Če jo kar tako postavite v ALFA žarek, se počasi ALFA žarek iztroši in se preklopi v BETA žarek. Ta postopek je počasen in lahkjo traja vrsto let ali desetletij.  Predlagam, da prečitate teorijo BIOfizike, ki jo imete na moji spletni strani. Gre za izredno zanimivo odkritje. Zdaj je vse popolnoma jasno. Smo tako neumni da ni kaj. No, zdaj imamo pot kako naprej. Žal pa je samo ena pot in to večino moti. Vse kar sos e naučili o mejnem področju lahko vržejo stran. vse kar večina počne je črna magija.

8. Črnina je v bistvu fenomen sedme dimenzije. Če karkoli narobe počnete ali mislite, že se okoli VAs nabira črnina. Če. se z mislimi sprehajate po večdimenzionalnem prostoru in to se vsi, potem mimogrede kasirate črnino. To sicer ni nevarno, ker poznamo metodo G-ALFA in S-ALFA, da vse to lahko odstranimo iz telesa.
Zelo nevarno pa je, če tega ne znamo storiti. Potem si generiramo G-BETA BIosistem, to je hitro nasičenje telesa s škodljivimi BIoenergijami, generira se negativna AURA., generira se bolan duh v zdravem ali že bolnem telesu in problemi so tu. TAk človek vedno propade, telesno in umsko. Samo dovolj časa potrebuje. To pa je odvisno od njegovega genetskega imunskega in hormonskega sistema. V bistvu od kakovosti njegove rodbinske veje, življenjske filozofije , predvsem pa od kakovosti hrane, pijače in zdravil. To zadnje je najbolj nevarno. Vse to se da zdaj izmeriti z merilno BIotehnoogijo G-ALFA, pa še slovenska je. Čimprej se naučite to uporabljati.

Toliko na kratko.

No so še druge zelo nevarne zadeve, samo te so zelo težko dojemljive in sicer:

1. Ko se rodimo vpiše S-ALFA v telo BIOvzorec, dušo v bistvu. Če se rodimo v ALFA žarku je duša boljša, v BETA žarku je duša slabša.

Potem se pa začne problematika, ki je odvisna od mnogo parametrov.

Vse to je zdaj merljivo.

2. Če gledate film kjer nastopajo BETA igralci si poškodujete svoj BIosistem. V bistvu črnina počasi leze v Vas. Globje pride prej pride do medicinske diagnoze o poškodbi organov, tkiva, kože itd, itd. Ali pa nikoli. To je odvisno od lokacije kjer se zadržujete in še od mnogo vplivov, ki so zdaj merljivi.

3. Če poslušate BETA glasbo, ki je v večini, dobre je zelo malo, zopet vlečete na sebe črnino.

4. Edina zaščita je sledeča:

a) zaslonke v katerih je vpisani ustrezno število zdravilnih BIoenergij. TAkoj ko si jih nalepite na levo in desno senca se generira pozitivna AURA. Top je zdaj dokazljivo po BETA in ALFA metodi. AENI in drugi ugotovijo, da se je nekaj okrog telesa zgodilo.
b) BIolaser ščiti ko stopimo v BETA žarek, da nam ne poškoduje mehanizmov za celično membrano. To je zdaj dokazljivo.

a in b je zelo pomembno, da ne pride do medicinskih okvar.
Potem nastopa telepatski vpliv na BIosisteme. Pred temi vplivi pa pomaga metoda S-ALFA 1,2,3,4,. NA 33 načinov lahko preklopite AKTIVIRAN ALFA žarek, ki VAm potemm uredi priho in telo. Seveda osebam, ki to hočejo in razumejo. Kdor tega noče avtomatično zavije v BETA področje in propade. Na koncu se njegov BIOsisten znajde v peklu, to je sedma dimenzija.
Ven se tak BIosistem spravi z BIOTRANSFEROM. To bi moral znati vsak papež, župnik. No, to znam trenutno sprožiti jaz.

Ko to izvršite prenehajo prihični problemi pri bolnikih. psiha se umiri. V bistvu vse napačno umrle duše delujejo kot škodljivi BIoparaziti itd, itd.

Zdaj smo pa pri bistvu religij. Sistematično pošiljajo duše v pekel. zelo redke izjeme so pri njih. Teh pa tudi oni ne maralo. Zgodovina pozna take primere.

KAko pravilno videti.
PA smo zopet pri slovenski globačlni BIOkibernetski diagnostiki ( SGBKD). TO JE PRAVILNO VIDENJE SPEKTRA BIOOENERGIJ. TRI DEKLETA SO TRENUTNO VRHUNSKO USPOSOBLJENE. ENA OD TEH JE VESNA. NO, VSE SE ŠE UČIJO. GRE ZA ZELO ZAPLETENO IN ZAHTEVNO ZADEVO. VIDIJO ORGANE IN VSE KAJ SE V TELESU IN OKOLI TELESA DOGAJA, VIDIJO KAKŠNA JE HRANA, ITD.

TOLIKO NA KRATKO. Ne me za desede držati, zelo sem poenostavil. Zadeva je res izredno zahtevna. Čimprej se jo morate naučiti. Vsi , ki se ukvarjajo z mejnim področjem znanega in neznanega. Zdaj imamo meter, ki lahko izmeri vse kar želimo. To je največji šok za vse nas. Nič se ne da skriti. Kar precej ljudi že zna marsikaj izmeriti.

Pozdrav, Slavko


Upam da je za začetek dovolj. če imate še vprašanja mi prosim to sporočite. Za tiskarske napake se že naprej oproščam.      
Back to top
 
 
IP Logged
 
aleš p.(Guest)
Guest




Re: Slavko Gorenc znanstveni raziskovalec in ...
Reply #29 - 06.04.2006 at 16:02:10
 
Ostro protestiram proti navedbam v članku!!!!

1. To je vse staro k svet in nič novega.
2. To da se ima za tako pametnega in veleumnega je znak, da je brezmodrosti, ker pa v tem svetu samo ta ter ljubezen štejeta, saj če tega ni ti ne pomaga nobena ALFA, če ta je pa tega itak ne rabiš, ker ni več pomembno.

Takrat je vse eno.

Če bi bil samo v tej dimenziji bi bilo 97x bolj enostavno dojet vse skupaj in uporablajt vse skupej, tako pa folk ponavadi vse obrne, da se dokoplje do tega iz česar vse izhaja.

Prav pa ma v tem, da smo neumni, ker tega ne vidimo.

Pa še glede magije, moje skromno mnenje, večina tehnologije je magija, prodanjanje le te kot edine poti od odrešitve pa še 2x večja, poleg tega pa glede na to koliko večina tovrstne tehnologije stane, to ni samo to ampak je celo neetično, ker si je velika večina ljudi, ki jim ta tehnologija v bistu namenjena ne more privoščiti.


Sonca poln dan

Aleš Pevc
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5