Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 9288 times)
aisha(Guest)
Guest




ne znam!
27.01.2006 at 02:09:59
 
Pozdrav vsem, ki znate! Jaz preprosto ne znam!
Zmeri bolj me duši in boli, da zmeraj igram žrtev zarad "neusojene" ljubezni, da pri 25-ih še zmeraj samska.
Žalostno, da mi ni uspelo pri teh letih vzpostaviti globljega, daljšega odnosa.
Že res, da semi glede izražanja čustev zelo nesamozavestna, zaprta, toga, zategnjena...tega se zavedam!!!!
Sem ok oseba vizuelno...skulirana, s ciljiblem je to, da ne znam obdržat osebe, ki mi je všeč-če je npr. obojestr.
saj, v preteklosti sem zarad razlogov končala vezico(vzrok, leta-moj fax..., prebolela!!!).
Vsa leta faxa in zdaj se vrtim v začaranem krogu!!!!
sv tem času sem poznala veliko tipov, kolegialno, vedno z željo imet vezo, urejeno, z mero svobode, pač uživat v odnosu!!!brez dvomov in strahu!!!pač hotla sem imet zrelega in zanesljivega moškega !!a se mi nikol ni obneslo žal!!!
začelo in končalo se je pri debatnih,in prekletih pijačah:)!ki jih imam vrh glčave in vedno novega spoznavanja...
najbolj me skrbi bom sploh kdaj našla človeka zase, želim pa samo ljubezen!!SmileyKAJTI   zmeraj  na koncu ostanem sama s solzami in samopomilovanjemm:), češ saj bo še vse ok...bla-bla...
razlogi so npr neenotna pričakovaja, enostranska simpatija, zaljubim se v oddanega ipd.... če pa mi je preprosto ker všeč, pa zmer vse zajebem zarad svojega karakteja in vse je v zraku in se konča še prej preden se je kaj začelo. enostavno ne znam!!! ne znam vzpostaviti, obdržati, povedati, razložiti...pa itak  da je to tako preprosto! mogoče se izogibam odgovornosti in bežim a v resnici pa si fuuul želim veze, ko pa gre zares, pa ne upam! sem tako daleč že:), da sem se dobila  7X s fanti, ki sem jih spoz nala na chatu...itak, da se ni obneslo, zdaj pa sem čisto sesuta glede mojih ljubezenskih prigod. in v resničnem strahu, kje začet, iskat, kdaj bom našla ..ipt. zlo me skrbi in boli tole !!!prosim za vaše nasvete,! mi je še pomoči? kje vidite rešitve! itak vem, da bom mogla bit bolj samozavestna glede tega. Ker svi ok fantje teh let so itak že poodani.žal!
lepo se imejte in uživajte v ljubezni,  če ste je deležni!!tisti ste lahko največji srečneži!zavejte se tega!!!Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
en(Guest)
Guest




Re: ne znam!
Reply #1 - 27.01.2006 at 11:37:37
 
potrud se.

ce pa ne gre, pa pros za pomoc koga.
Back to top
 
 
IP Logged
 
en(Guest)
Guest




Re: ne znam!
Reply #2 - 27.01.2006 at 11:39:01
 
Quote:
ce pa ne gre, pa pros za pomoc koga.

tazga k mu uspeva tist, kar si ti zelis.
Back to top
 
 
IP Logged
 
guest(Guest)
Guest




Re: ne znam!
Reply #3 - 27.01.2006 at 17:28:36
 
mislim da se brezveze sekirash, take stvari se zgodijo RANDOM in takrat ko najmanj pricekujesh! planing wont make influence.

relax!

ne gre na silo.  

lp


Back to top
 
 
IP Logged
 
1(Guest)
Guest




Re: ne znam!
Reply #4 - 27.01.2006 at 21:56:11
 
Brez panika, nisi edina, pa tudi tisti fantje, ki so resni so ti še sigurno na
voljo verjemi mi. Mogoče si prav tiste slabe zamudila in te čaka še
veliko presenečenje !?
Ne vem sicer kaj je bilo narobe pri tvoji prvi zvezi, ki jo navajaš, verjetno
prav tam tiči odgovor zakaj ti zmanjkuje samozavesti. Na chatu pa dvomim,
da boš našla svojo pravo ljubezen. Kaj se ti pa na pijači dogaja, da "zaledeniš" oz. zaledeni tvoj sogovornik?  Mogoče mu ne daš vedet, da
bi rada z njim tudi kaj več, kot samo drink. Ali se pa za sogovornika že v naprej odločiš, da bo le tvoj prijatelj...ne vem napiši!

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Astral
Ex Member




Re: ne znam!
Reply #5 - 27.01.2006 at 23:12:50
 
Pomoje pa lahko najdeš tudi na chatu pravo ljubezen,sej chat ti služi za spozavanje in ze ma chatu vidiš s kom se bolj razumes in s kom se ne,če si že na chatu nimaš kej preveč za povedat je na pijači zadeva ista.Seveda potem za naprej pa nesmes vzdrževat odnosa samo prek chata.

Lp Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
aisha(Guest)
Guest




Re: ne znam!
Reply #6 - 27.01.2006 at 23:49:48
 
Thanks vsem za odgovor!

Da "zeledenim" na pijači je morda res krivo to, da tipu ne dam vedet, pokazat, očitno na pravi način to, da želim ne samo prijatelstvo, ampak tud morda kaj več, kar bi pač lahko spontanost prinesla...
mimogrede, kako naj to nardim?Smiley. Nimam mere, kdaj je to to, kdaj in v kakem času je trreba kaj naredit, korak, da se nadaljuje, ker očitno, bom morala jaz, tud predlagat!!!
Nikol ne grem na drink  s prepričanjem!oz. vedno grem, z upanjem, končno, da bo le kaj:):
Vedno so ok debatne na pijači, fant vedno ponavadi predlaga še nadaljevanje, drugo pijačo...ali karkoli, toda vedno sem fer!
No, v primeru, da se "zagrejem", moram povedat, da je pa res, tu sem ful konservativec, oz.pač, nekako želim, da tip izpelje zadevo,(če štekaš)
in sem sama nekako pasivna glede tega, vsaj na žečetnih. jaz premalo, kaj vem, jaz ne predlagam, da se še dobima..nekako čakam, da on predlaga, s tem si zagotovim, da mu je do mene, Smiley, da misli "resno"...(to je morda krivo to, da se nikoli nisem rabla trudit, "preveč", zato  najbrž! tud tista vezica se je tako začela, da se je moral prav ok zborit zame in je on prevzel stvar v roke; vendar, tu je razčiščeno!!!).
Glede nadaljevanja...delujem verjetno precej zategnjeno in pasivno! ne razčistim.ma, dorečema, ostane nedorečeno in se konča, no propade!:
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mikron
3
***
Offline

Free your mind and the
rest will follow
Posts: 182

Gender: male
Re: ne znam!
Reply #7 - 28.01.2006 at 02:38:29
 
Pomoje je najbolj pomembno, da točno veš kaj hočeš in da točno veš kaj iščeš.

Po napisanem sklepam, da s tem ne boš mela prevelikih problemov, zato se ne obremenjuj .....najbrž samo ne veš, da veš kaj iščeš  Wink

Back to top
 

A sem to jest napisu? Smiley
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: ne znam!
Reply #8 - 28.01.2006 at 12:19:41
 
Nekje sem enkrat prebrala, da če si česa preveč želimo, lahko realizacija od presilne želje izgori. Nisem čisto razumela, ampak vem pa nekaj: morda ima življenje sedaj zate pripravljene druge izzive. Prepusti se in zaupaj v dobro, ne imej pričakovanj, ko boš šla ven z nekom, dovoli si, da začutiš energije, tudi če ni odziva na nasprotni strani- vzami to tako kot je, da tako pač mora biti. Nikar se preveč ne trudi. Ko bo čas pravi, bodo prišel moški sam od sebe. Le pusti vrata odprta, ne zakrkni se vase. V vmesnem času pa vlagaj energijo v stvari, ki te veselijo, te izpolnjujejo.
Morda ne bi bilo odveč v okviru psihoterapije preveriti svoj odnos do ljudi, marsikaj je lahko odzadaj. Če povem le na enem primeru - recimo, če je v človeku latentni strah pred bližino: tudi če si človek zavestno zelo želi zvezo, bo na nezavednem nivoju naredil vse, da zvezo sabotira. Ker mu je tako bolj varno. Ne sliši se logično, je pa psiho-logično.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: ne znam!
Reply #9 - 28.01.2006 at 15:45:13
 
Lilith wrote on 28.01.2006 at 12:19:41:
Nekje sem enkrat prebrala, da če si česa preveč želimo, lahko realizacija od presilne želje izgori. Nisem čisto razumela, ampak vem pa nekaj: morda ima življenje sedaj zate pripravljene druge izzive. Prepusti se in zaupaj v dobro, ne imej pričakovanj, ko boš šla ven z nekom, dovoli si, da začutiš energije, tudi če ni odziva na nasprotni strani- vzami to tako kot je, da tako pač mora biti. Nikar se preveč ne trudi. Ko bo čas pravi, bodo prišel moški sam od sebe. Le pusti vrata odprta, ne zakrkni se vase. V vmesnem času pa vlagaj energijo v stvari, ki te veselijo, te izpolnjujejo.



Lilith to zna napisat kot se za gre Cool

mislm da so bili že v enmu topicu obdelani ti kofetki, ki ne prerastejo v nekaj več...
sama sem mela podbne težave, s to razliko, da nism nič pričakovala in da si niti nism želela, da bi preraslo v kej več, ker tako kot je bilo je bilo men v redu... pa sem si mislila, če že kaj bo, bo... sploh pa rabm jz časa da se zagrejem Huh enivej no in ko so se moji kofetkarji naveličal samo kofetkanja z mano, sem ostala 'sama'. no pol sem rahlo pogrešala te kofetke oz. druženje z njimi, pravzaprav njih same. U glavnem, kar hočem povedat je, da sm tak 'vzorc' kofetkanja ponavljala, vsakič znova z nepričakovanji in ne željo po čem več in potem je prišel en, ki se ni po dveh mesecih naveličal kofetkanja, ampk je vztrajal na kofetkih z mano pol leta in je za nekega prvega maja ratal kar je ratal... in od takrt nism več 'sama' Grin


Lilithkin nasvetk je dobr nasvetk!!!

Quote:
Morda ne bi bilo odveč v okviru psihoterapije preveriti svoj odnos do ljudi, marsikaj je lahko odzadaj. Če povem le na enem primeru - recimo, če je v človeku latentni strah pred bližino: tudi če si človek zavestno zelo želi zvezo, bo na nezavednem nivoju naredil vse, da zvezo sabotira. Ker mu je tako bolj varno. Ne sliši se logično, je pa psiho-logično.


še ena dobra Cool in je zelo logično! I know it!

npr.: do kofetkanja z mano niso prišli tisti, ki so mi dali takoj, še pred kofetkom vedt, da sem jim všeč, ker sm mela teorijo, da sem jim na nek način všeč, da se jim zdim v redu in jih kao nism hotla 'razočarat', ker bi pač na kofetkih ugotovil, da nism tko 'popolna' kot se na prvi pogled zdim Grin sick, but true... ja včash je blo tako, dobr da je mimo Huh
mislm, da bi blo dobr spet dnevnik začet pisat Undecided

LP, dobr oprav pa sprobaj nasvete od lilith Kiss
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
veronica(Guest)
Guest




Re: ne znam!
Reply #10 - 01.02.2006 at 19:48:56
 
ammmm......sem spregledala kaj? zanima me, če si kozoroginja po horoskopu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aisha(Guest)
Guest




Re: ne znam!
Reply #11 - 01.02.2006 at 21:28:01
 
hej!
vsem thanks za naasvete...probam se držat:) in upoštevat...predvsem bit potrpežljiva, odprta in bolj zaupljiva::::še kak nasvet?
moram pa to napisat...sem šla čez vikend tako neobremenjeno ven se zabavat, sprostit...a glej ga...potrjujem dejstvo, ko ima vrag mlade, jih ima veliko. namreč uspe mi vzpostavit sti z ok fantom, a izvem, da ni iz slo...spet smola, se ne obnese na dolgi rok...kaj za dodat?Smiley
sem rak:)
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: ne znam!
Reply #12 - 03.02.2006 at 12:47:20
 
Ljubezen se ne da izsiliti in dokler se boš to trudila, je tudi ne boš našla - a stara modrost pravi Grin - kdor čaka dočaka  Wink

pa ne sekiraj se, če si pri 25 ih sama - poznam tudi dovolj starejših ki so same  Lips Sealed Grin - je pa bolje da si pri 25 ih sama, kot pa pri 18 ih oženjena - imaš sedaj še možnost se malo "zdivjati"

ne gre zato, da ne znaš - samo zato da ni še pravi čas - veruj in se prepusti toku

tud internetno  spoznavanje ni slaba ideja  Wink

uživaj - živiš samo 1x - v tem življenju  Wink
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
TheONE(Guest)
Guest




Re: ne znam!
Reply #13 - 24.03.2006 at 11:35:46
 
verona a ti puncam predlagas da se mal znorijo Smiley

me zanima kaj sele fantom  Grin

mejte se skrajno lepo  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Achilcrates
2
**
Offline

divinum est sedare dolorem

Posts: 86

Gender: male
Re: ne znam!
Reply #14 - 15.04.2006 at 17:34:02
 
Lilith wrote on 28.01.2006 at 12:19:41:
Nekje sem enkrat prebrala, da če si česa preveč želimo, lahko realizacija od presilne želje izgori.


Izgori motivacija. Toda samo, ce ostaja v "kotlu". Lahko ga zapusti skozi dva ventila. Hupo Smiley, ali pa v turbino Cool

Lepo pises, Lilith.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2