Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 25204 times)
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Gape če imaš kaj jajc...
01.11.2005 at 10:17:39
 

...napiši tule kako je bilo na onem sestanku
o stojčiju kot sramoti pozitivk ?
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Gape če imaš kaj jajc...
Reply #1 - 01.11.2005 at 11:59:34
 
stoychi wrote on 01.11.2005 at 10:17:39:
...napiši tule kako je bilo na onem sestanku
o stojčiju kot sramoti pozitivk ?


A se ti bele miši prikazujejo?

To si ti napisal: "Stojči ne bo več sramota Pozitivk" Tudi v komentarju si to zapisal.

Kolikor jaz vem, ni bilo nobenega takega sestanka. Mogoče pa Gape kaj ve, pa jaz ne vem. ??? Shocked

Začelo pa se je z mojim mailom, v katerem sem te lopo prosil, da ne prodajaš več svojih ključev v vsakem drugem članku. Da jih pač prodajaj v svojih člankih. Pa tega tvoj ego ni prenesel.

Bodi v miru.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Gape če imaš kaj jajc...
Reply #2 - 01.11.2005 at 12:33:00
 
stoychi wrote on 01.11.2005 at 10:17:39:
...napiši tule kako je bilo na onem sestanku
o stojčiju kot sramoti pozitivk ?


jest ti bom tko povedu

si biu u moji hiši, nč hudga ti nikol nism hotu, vedno sm ti skušu pomagat ...

kaj te je to popadl?

na temo stojčija ni blo sestanka
če smo pa kdaj na kakšnem (srečanju) kakšno o teb razdrl, nam pa tud ne moreš očitat ...



moja jajca pa kr pr mer pust



pa userje si na kakšen drug način začnite nabirat

tole ne bo nikamr pripeljal ...

lahko nam vse userje poberete ... pa kaj boste z njimi?



ja
nikol se ti še nism zahvalu za uno u sredo zadnjič
res ... hvala ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Gape če imaš kaj jajc...
Reply #3 - 01.11.2005 at 16:57:09
 

31 avgusta sem te vprašal sledeče:

"Na pozitivkah je tatjana Malec spet uprizorila enega svojih periodičnih izpadov sem že navajen.

Igor mi je v mailu omenil, da sem postal prava sramota pozitivk in da ste se zmenili, da me boste dali na stranski tir.

Zanima me, če je to res?"

Takrat si mi odgovoril:

"da bi se zmenili da bi kogarkoli dali na kakšen tir je neresnica, ker o tem jest nč ne vem in neglede na to da ne podpiram tvojga načina, te podpiram da delaš kar pač zmoreš tko kot zmoreš...."

Seveda pa je blatenje tatjane malec na moj račun pozneje šlo res preko vseh meja, ki jih je Igor Petek kot glavni urednik pozitivk mirno mimo vseh pozitivkinih pravil dopuščal:

"17:31 CEST
V svojem pljuvalniku se boš zadušil v izpljunkih, beda moralna. V tvojih izpljunkih, ki zasmrajajo ozračje in se lepijo na vse prispevke ima gojišče tvoja ingnoranca, brezskrupoloznost, neinteligenca, pokvarjenost, lenobnost za pošteno služenje svojega vsakdanjega kruha, gnilo izkoriščevalstvo in neizmerna hudobija. Kot človek si dno in sebe ne boš mogel nikoli več rehabilitirati, saj ljudje niso tako neumni, da ne bi razumeli, da si po človeški plati navaden poden. Ti živiš tako, da iščeš po forumih žrtve, lažno insceniraš svojo materialno stisko in jih ižemaš. Za to ti potrebuješ Pozitivke in forume ter zmenkarije, da loviš nanje ljudi, ki ti verjamejo in da jim sesaš kri s svojo sleparsko naravo. Si faliran študent, nikoli nisi prebral nobene pametne knjige, nikoli nisi delal, ne skrbiš za svojega otroka, tvoj edini "poklic", ki ga premoreš je nekaj naučenih besed o vdihu in izdihu, božanski svetlobi in vibracijah, ki se že tretje leto iz tedna v teden ponavljajo, morijo in poneumljajo bralce. Poleg tega se prostituiraš za denar, da prodajaš okrog svojo bedo, ki jo imeuješ "duhovnost" in iščeš nove žrtve, da bi jih molzel pod krilatico Prem Rawatovega imena.  
Za to potrebuješ tudi Pozitivke. Čestitam vam Uredništvo Pozitivk, da ste mi omogočili, da sem spoznala vašega cenjenega avtorja, ki bo vaš časopis za duhovno rast zagotovo dvignil v neslutene višine neba. Zares vzgojno vlogo opravljate kot medij in se vprašam po racionalnosti kako je mogoče, da si kaj takega dovolite."

Seveda kot že star pregovor pravi:

"To kar pišeš in govoriš o drugih to ti sam si"

je zgornje pisanje samo in zgolj osebna izkaznica velecenjene Tatjane Malec,
ki  s kakršnokoli resnico o meni nima prav nobene veze.

Medtem ko je igor petek na pozitivkah sproti brisal vsak moj nežaljiv komentar, ki se je začel z dragi, ali ljubo srčece, je malčevo pljuvanje čez mene bilo objavljeno kar tri dni, češ naj se o stojčiju sliši resnica.

Na moje vprašanje Igorju zakaj ni pobrisal tako žaljivih  komentarjev na moj račun je odpisal:

Igor:
Zakaj nisem pobrisal komentarjev? Nisem jih zaradi tega, ker niso bili žaljivi?

Moje vprašanje njemu:

Rad bi konkretno videl  
kje pa je kak moj žaljiv komentar Tatjani Malec,  
ker sam ga ne vidim nikjer?

Igor:

Je pač prišlo tako daleč, dragi Stojči, da so te ljudje razkrinkali, povedali resnico o tebi. In s svojimi zagovori nisi nič več prepričljiv. Le vedno globlje v svet neresnice padaš. In bolj kot boš drezal, več bodo ljudje o tebi povedali. In verjetno boš še naprej zatrjeval, da edino ti govoriš resnico, vsi ostali pa o tebi govorijo laži.

stojči:
Še enkrat predmet Pozitivk ni stojči, kaj počne in kaj ne,  
predmet Pozitivk je vsebina pozitivnih člankov in komentarjev, seveda če pa bo uredništvo dopuščalo tako negativno pljuvanje ki z vsebino člankov nima ama nobene veze, kot ga dopušča sedaj, se bodo Pozitivke prej ali slej spremenile v pljuvalnik, obisk bralcev pa bo dramatično upadel.

(To se bo tudi prej ali slej res zgodilo, v kolikor ne bodo ukinjeni komentarji, ker verjemi pljuvanje, ki se je dopustilo, se bo tudi nadaljevalo.
Vidim, da si jih trenutno uspešno zaradi "nadgradnje" blokiral.)

to sem zapisal, ti pa si zapisal, da o sestanku o stojčiju kot sramoti pozitivk nič ne veš.

O igorjevi verodostojnosti in kredibilnosti nima nobenega smisla karkoli pisat, ker je bilo na tem forumu glede tega že veliko napisanega.

Vendar je bil zanimiv Igorjev odgovor Andresu, ki ga je že spremenil:

"Ti verjemi stojčiju, jaz bom pa gapetu?"

ki ne rabi res prav nobenega komentarja.


Zanimivo pa bi bilo izvedeti, kakšno vlogo je pri stojčiju kot sramoti pozitivk odigral lastnik in direktor pozitvk, veliki povezovalec in veliki indigo duhovni snovalec Aleš Pevec?

Če je stojči za igorja, aleša in gapeta sramota je pač to vaša sramota,
z vašo sramoto sodelovati pa zame res nima ama prav nobenega smisla.
To je pravi razlog mojega prenehanja pisanja za pozitivke.
Pljuvalniki in negativke me nikoli niso zanimale.

Pri najboljši volji gape res ne vem kaj si hotel povedati glede userjev?

Še manj pa imam pojma glede one srede,
kaj si glede tega imel v mislih?

te lepo pozdravljam in ti želim vse naj naj
najbolj pa ti žem,
da se čimprej odvadiš kajenja,
ker ti to glede na tvoje kašljanje,
res že močno najeda tvoje zdravje.   Smiley
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Gape če imaš kaj jajc...
Reply #4 - 01.11.2005 at 18:49:52
 
*
Vidim, da si jih trenutno uspešno zaradi "nadgradnje" blokiral.
*
napaka
če bi jest lahko kej naredu bi oni že delal
komentarji
in pozitivka je že apgrejdana (u petek ponoč sm jo)
brez downtima
za mene je to neuspeh, da so komentarji crknl, je pa rešitev znana, samo narest je treba ...

nč bat ...

men clo že delajo ...



če mam kej jajc ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Gape če imaš kaj jajc...
Reply #5 - 01.11.2005 at 23:21:40
 
Stojči eden od tvojih prijaznih komentarjev, ki ga je hudobni Igor pobrisal.

Quote:
Nosi s seboj to ljubezen
Prispeval/a: stojči dne sobota, 27. avgust 2005 @ 17:25 CEST


Preljubo srčece od Tatjane,

Najprej si obriši svoja umazana "heroinsko igličasta" usteca,
iz tvojega prvega zgornjega komentarja
in nam raje napiši kako ljubezensko zgodbico s slikarjem.
V pisanju ljubezenskih zgodbic si res dobra. Smiley
No nadvse dobra si pa tudi v drugih neargumentiranih izmišljotinah.Smiley

Nazdravje! Smiley

Mir s teboj drago srčece !


---
stojči
[ Odgovori na To | Izbriši | 213.253.97.139 ]


In čeprav te je prosila, da jo pusti pri miru, si jo še naprej izzival:

Quote:
Prispeval/a: stojči dne nedelja, 28. avgust 2005 @ 00:23 CEST


Sem bral tvoje stare komentarje
in ljubo srčece od Tatjane,
saj vem, da bi mi rada povedala,
da me še vedno ljubiš Smiley



---
stojči
[ Odgovori na To | Izbriši | 213.253.97.139 ]
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Gape če imaš kaj jajc...
Reply #6 - 02.11.2005 at 00:02:31
 
Stojči, naj ti še enkrat povem, da si začel svojo vojno proti meni, ko sem te lepo prosil, da reklamiraj KLJUČE v svojih člankih, ker so se ljudje začeli pritoževati, da skaraj v vsakem članku ponujaš ključe.

Stojči, tole je laž:
Quote:
Igor mi je v mailu omenil, da sem postal prava sramota pozitivk in da ste se zmenili, da me boste dali na stranski tir.
 
Zanima me, če je to res?"


V nobenem mailu ti nisem tega rekel. Rekel sem ti, da ne boš več imel privilegijev, takšnih, kot si jih imel doslej. Torej članki ponedeljek-četrtek, popravilo preko sto člankov za nazaj, ker si želel imeti v podpisu navedeno stojči Stojan Svet. Nadalje, vsakokrat, ko si mi rekel, naj zamenjam sliko, sem ti jo zamenjal.
Zanikaj to, če lahko. Napiši, da lažem.

Zakaj sem ti ukinil tvoje privilegije? Zaradi tega, ker si po tisti moji prošnji za komentarje o ključih, postal do mene nesramen in ciničen. Naprimer...Dragi Igorček....
Zanikaj če moreš. Reci da lažem.

Prav tako veš, kakšna je Tatjana, da se hitro razburi, ti pa si jo kljub prošnji, da jo pusti pri miru, pihal na dušo, da jo ljubiš, itd..
Zanikaj če moreš. Reci, da lažem.

Quote:
Medtem ko je igor petek na pozitivkah sproti brisal vsak moj nežaljiv komentar, ki se je začel z dragi, ali ljubo srčece, je malčevo pljuvanje čez mene bilo objavljeno kar tri dni, češ naj se o stojčiju sliši resnica.

Na moje vprašanje Igorju zakaj ni pobrisal tako žaljivih  komentarjev na moj račun je odpisal:
 
Igor:
Zakaj nisem pobrisal komentarjev? Nisem jih zaradi tega, ker niso bili žaljivi?
 
Moje vprašanje njemu:

Rad bi konkretno videl  
kje pa je kak moj žaljiv komentar Tatjani Malec,  
ker sam ga ne vidim nikjer?
 
Igor:
 
Je pač prišlo tako daleč, dragi Stojči, da so te ljudje razkrinkali, povedali resnico o tebi. In s svojimi zagovori nisi nič več prepričljiv. Le vedno globlje v svet neresnice padaš. In bolj kot boš drezal, več bodo ljudje o tebi povedali. In verjetno boš še naprej zatrjeval, da edino ti govoriš resnico, vsi ostali pa o tebi govorijo laži.
 
stojči:
Še enkrat predmet Pozitivk ni stojči, kaj počne in kaj ne,  
predmet Pozitivk je vsebina pozitivnih člankov in komentarjev, seveda če pa bo uredništvo dopuščalo tako negativno pljuvanje ki z vsebino člankov nima ama nobene veze, kot ga dopušča sedaj, se bodo Pozitivke prej ali slej spremenile v pljuvalnik, obisk bralcev pa bo dramatično upadel.

Brisal nisem samo tvoje komentarje, ampak vse, ki so bili žaljivi, ali osebni. Jaz ne morem pomagat, če so se oglasili ljudje, ki si jih kakor koli prizadel. Meni je bilo vedno samo do tega, da se osebno ne žali nikogar na Pozitivkah.
Tudi, ko si Tatjani pisal, da naj pusti pri miru pršut, da je 50 kg predebela, si s tem vstopal v njeno osebnost.
Zopet lažem?

Quote:
Je pač prišlo tako daleč, dragi Stojči, da so te ljudje razkrinkali, povedali resnico o tebi. In s svojimi zagovori nisi nič več prepričljiv. Le vedno globlje v svet neresnice padaš. In bolj kot boš drezal, več bodo ljudje o tebi povedali. In verjetno boš še naprej zatrjeval, da edino ti govoriš resnico, vsi ostali pa o tebi govorijo laži.

Drži. Res sem to napisal, ker sem te imel dovolj. Ampak sem kljub vsemu, ko sem se ohladil, vse pobrisal. Konec koncev sem tudi jaz človek, kateremu včasih zavre kri, če me nekdo napada.

Quote:
(To se bo tudi prej ali slej res zgodilo, v kolikor ne bodo ukinjeni komentarji, ker verjemi pljuvanje, ki se je dopustilo, se bo tudi nadaljevalo.  
Vidim, da si jih trenutno uspešno zaradi "nadgradnje" blokiral.)

A boš ti nadaljeval? Pred tremi dnevi si zopet nalepil dva stara komentarja. Zakaj? Da bi se ponovno začelo kreganje?
In zopet sem te v mailu prosil, da ne lepiš starih komentarjev in da rajši napiši kakšen dober članek.
Zopet lažem?

Quote:
O igorjevi verodostojnosti in kredibilnosti nima nobenega smisla karkoli pisat, ker je bilo na tem forumu glede tega že veliko napisanega.

Moja verodostojnost je taka, da vedno pišem pod svojim imenom in se nišem še nikoli skrival za gostom. Lahko ti to rečeš za sebe? Tukaj bi lahko citiral tebe, ko praviš: Kar o drugih pišeš, to si".

Quote:
Vendar je bil zanimiv Igorjev odgovor Andresu, ki ga je že spremenil:

"Ti verjemi stojčiju, jaz bom pa gapetu?"

ki ne rabi res prav nobenega komentarja.

Kaj sem spremenil? A se ti blede?

Quote:
Aja, še to. Kje sva si kdaj bila midva enakega mnenja komu kaj zaupat? Ti zaupaj stojčiju, jaz bom pa Gapetu. Mi vedno vse v obraz pove.

Tak je moj stavek bil in ni bil nič spremenjen.

Quote:
Če je stojči za igorja, aleša in gapeta sramota je pač to vaša sramota,
z vašo sramoto sodelovati pa zame res nima ama prav nobenega smisla.  
To je pravi razlog mojega prenehanja pisanja za pozitivke.
Pljuvalniki in negativke me nikoli niso zanimale.

Nikjer ni nihče napisal, da si sramota pozitivk. Nikjer ni bilo nobenega sestanka zaradi tebe.

In če te pljuvalniki ne zanimajo, zakaj se zdaj tule usiraš in si pred dnevi zopet namalal stari komentar in hotel Tatjano dražit? A še hodiš gledat Negativke in pljuvalnik? Kllub temu, da te to ne zanima?

Vidiš Stojči, jaz sem ti kljub vsemu roko ponudil, sem ti napisal, da napiši kak članek, ker včasih si pisal dobre članke.

Moja roka je še vedno pripravljena.  
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Ales Zvezda
Guest




Re: Gape če imaš kaj jajc...
Reply #7 - 02.11.2005 at 08:21:09
 
Zdravo

Sem prebral tole vse skupaj, matr pa sploh ne vem kaj kdo hoče?

res?

Torej  bom ponovil par stvari, da se izognemo prerekanjem in da vsi poznamo pravila igre:

Iz pozitivk se brišejo vsi komentarji, ki kogarkoli žalijo ali pa na ponižujoč način podcenjujejo znanje, ki ga je posameznik napisal v svojem članku.

To velja za vse tudi za tatjano, andresa, stojčija...

Drugo kar je na pozitivkah ni stranskih tirov. Dejstvo. Vsi enake pravice in enak možnosti za objavo.

Pravila objav so taka, članke na osrednjo stran, novice če so res pomembne tudi, drugač v rubriko aktualno ali med dogodke. Pesmice ter modre misli v njune rubrike če jih je preveč(kar jih je skori vedno) nekatere res dobre pesmice ali modre misli pa tudi na osrednjo stran(samo da niso skoz isti avtorji gor).

Ta dva pravila sta jasna in velik tega o čemer se pregovarjate s tem odpade.

Drugo sestankov ni blo, vsaj jaz nism bil na nobenem.

Res je da ste se avtorji, ki ste bli na začetku dobri prijatelji, med sabo uspeli res dobr skregat in to zakaj?

zaradi par preceč odprtih komentarjev in par mnenj, ki so čist normalna, če so tvoji priajtelji ti bodo dali včasih tudi resno kritiko.

Tvoja naloga je da se nad tem zamisliš in jih upoštevaš, sej se ve vse pride da ti pomaga na tvoji rasti.

Sam majko milo, da od vas ki ste taki avtorji, ki mate full znanja pol dobimo tale rezultat, da tudi vi tega ne sprejmete radi, čeprav pišete pa velikrat o teh stvareh.

Tretje, ko se tko kregate, uredništvo dobiva full pisem v zvezi z vašim obnašanjem.
Zato je prav, da igor, ki vodi uredništvo, določene stvari pove avtorjem in brez skrbi stojči igor ne dela ne vem kakšnih razlik, je pisal tatjani, je pisal tebi... piše pač vsem, ki se jih kaj dotika, to je njegova naloga in od njega to vsi skupaj avtorji in soustvarjalci tudi zahtevamo in pričakujemo.
Do določene mere ima vedno prav in je prav da se to tudi upošteva.

Zdej na podlagi skupnega dogovora se potem stvari uredijo in to je in bo vloga nas vseh tako avtorjev kot uredništva.

In mislim da mora vsak videti tudi svoje stvari in se potruditi, da jih izboljša.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Gape če imaš kaj jajc...
Reply #8 - 02.11.2005 at 10:17:09
 
Zadeva je samo na prvi pogled nerazumljiva, dejansko pa ni.
Gre za povsem razumljive biološke procese in kot je že v naslovu nakazano, je vse to zaradi jajc in sicer zaradi polnh jajc.

(op.: samec se razpali zaradi samice, samica ga ne jebe za tri posto in pol nastane cela pizdarija ...)



Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Gape če imaš kaj jajc...
Reply #9 - 02.11.2005 at 12:11:55
 
Bardo_Thodol wrote on 02.11.2005 at 10:17:09:
Zadeva je samo na prvi pogled nerazumljiva, dejansko pa ni.
Gre za povsem razumljive biološke procese in kot je že v naslovu nakazano, je vse to zaradi jajc in sicer zaradi polnh jajc.

(op.: samec se razpali zaradi samice, samica ga ne jebe za tri posto in pol nastane cela pizdarija ...)





Hari bol!

Grin  Grin  Grin  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Gape če imaš kaj jajc...
Reply #10 - 02.11.2005 at 19:35:06
 

Ubogi iga kaj si hotel povedati s temle:

"Stojči, naj ti še enkrat povem, da si začel svojo vojno proti meni, ko sem te lepo prosil, da reklamiraj KLJUČE v svojih člankih, ker so se ljudje začeli pritoževati, da skaraj v vsakem članku ponujaš ključe."??

Torej svojo vojno proti tebi sem začel s Ključi.
Vojno v kateri ti sploh nimaš niti najmanjšega pojma kaj ti ključi sploh so?

Ključe sem itak ponujal ljudem samo in izključno v mojih članki in to samo v nekaj njih.

Ljudje so se začeli pritoževat? kateri ljudje? Navedi vsaj tri.

Gape mi je pisal, da je oni sestanek bil:
gape:

rajt ... sm prašu matejo
prav da smo govoril o tem
ampak ne o tem da te damo na stranski tir - to bi moralal bit nova reč - to kar mateja govori je o tem da bi koplet - velik del poezije začel preusmerjat na drug url...

tudi jaz sam hvalabogu dosti bolj verjamem gapetu, kot pa tebi in alešu.

Nadalje iga navajaš, da je sledeča tvoja navedba moja laž:

Quote:
Igor mi je v mailu omenil, da sem postal prava sramota pozitivk in da ste se zmenili, da me boste dali na stranski tir.  
 
Zanima me, če je to res?"

Če mi ti tega ti ne bi pisal,
zakaj bi potem jaz o tem spraševal gapeta?

Takole se bova zmenila:

Jaz trdim, da je zgornja trditev,
ki si jo ti meni v mailu zapisal resnica,
ti pa trdiš, da je to laž
torej eden od naju v tem primeru laže:

Prosiva to Najvišjo silo,
ki vse preveva,
naj se tistemu od naju,
ki se v tem primeri laže
organ med nogama
nikoli več ne dvigne. Smiley

fer prošnja  ali ne,
sem prepričan,
da se z njo globoko strinjaš.

Spoštovani Igor,
moje mnenje je,
da si popolnoma nesposoben za glavnega urednika Pozitivk iz prostega razloga,

ker ne znaš niti ločiti med žaljivim in nežaljivim komentarjem.

Od vseh mojih komentarjev si našel samo dva,
ki naj bi bila žaljiva,
od katerih je res žaljiv samo eden.

Na pozitivkah lahko najdeš kolikor češ žaljivih malčevih komentarjev, ki bi jih moral pobrisati, pa jih nisi.

V mojem žaljivem odgovoru malčevi sem jasno napisal, da se nanaša na njen za Jakata hudo žaljiv in umazan komentar:

Tatjana Malec:

"Kaj pomeni drhteče ljubljenje s samim seboj, ali je res to moment tako želene resničnosti? Plavanje po zraku so iluzije, so  "heroinska igla sreče", te iluzije se razblinijo, ko človek trči v resničnost, tukajšnjo zemeljsko in človeško. Uporaba takšne sreče ima svoje meje. Ljubezen po svojem bistvu ni preroško in ne svetniško hotenje. Ljubezen povezuje dve globoki življenjski potrebi: človeško bližino in neodvisnost….
Opevanje takšnega namišljenega samozadovoljstva ob preroštvu in svetništvu lastne samozadostnosti mi diši po Prem Rawatu. Fant, izogibaj se zavajajočih prerokov lažne sreče, ki je zgolj tržno blago spretnih trgovcev, ko pa je življenje tako preprosto in lepo brez tega."

Zadnjič sem se pogovarjal z Jakatom in mi je omenil, da nikoli ne bi pričakoval tak malčev komentar.
Odgovoril sem mu: "Vedi, da  to je prava tatjana malec."

In od kje je malčeva potegnila heroinsko iglo sreče?
Iz enega jakatovega komentarja o njegovi preteklosti.

In tisti moj žaljiv komentar je posledica tega, ker ti nisi pobrisal malčevega komentarja na katerega je malčevo opozorila celo titanic.

Ne igor kot sem ti že napisal, na pozitivkah je še veliko malčevih žaljivih komentarjev čez mene, mirana, Rawata, Jakata itd

Igor še enkrat kateri ljudje in kakšno resnico so ljudje pisali o meni?

Razem pljuvanja in žaljivk malčeve in pipsa,
ki ga dotlej mimogrede prej nikjer ni bilo
in seveda malčev izum neke neznane plavice, ki ima presenetljivo naslov maila plava.udba@email.si?

torej Igor naj se izkaže laž in naj se izkaže resnica
in naj nekomu od naju več ne vstane. Smiley

Na koncu vsakega življenja itak prevlada resnica,
če ne tu pa tam na oni strani smrti. Smiley

btw
Duhovnost, ljubezen, resnica
s travo in drogo dolgoročno
nikakor ne gresta skupaj,
vse kar se zgodi, je razpad sistema,
notranjega in zunanjega.

Vsem tukajšnjim odvisnikom želim,
da se čimprej rešite te nadloge,
ker vas ona vodi v vse globlje iluzije,
kako daleč od resnice pa je kdo od vas,
se že lepo vidi skozi vaše komentarje.

Vsem želim dobre želje in srečno življenje,
vsaj tako srečno, kakršno je že ves čas moje. Smiley

Če se komu zdi lahko moja nadaljnja pisanja bere na www.katedrala.si



Zbogom  Kiss


 



 
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Gape če imaš kaj jajc...
Reply #11 - 02.11.2005 at 20:39:21
 
Quote:
Ubogi iga kaj si hotel povedati s temle:
 
"Stojči, naj ti še enkrat povem, da si začel svojo vojno proti meni, ko sem te lepo prosil, da reklamiraj KLJUČE v svojih člankih, ker so se ljudje začeli pritoževati, da skaraj v vsakem članku ponujaš ključe."??

Torej svojo vojno proti tebi sem začel s Ključi.
Vojno v kateri ti sploh nimaš niti najmanjšega pojma kaj ti ključi sploh so?

Ključe sem itak ponujal ljudem samo in izključno v mojih članki in to samo v nekaj njih.

Ljudje so se začeli pritoževat? kateri ljudje? Navedi vsaj tri.


Vidim, da določenih stvari ne razumeš. Vojno proti meni nisi začel s ključi, ampak po tem, ko sem te opomnil, da ne ponujaj svojih ključev v vsakem drugem članku.
Kaj so ti ključi, me res sploh ne zanima in nimam pojma.
Po vsem tem kar si mi že obljubil in besede nisi držal, se bojim, da bi ti govoril, kdo vse se je čez tvoje komentarje pritoževal. Ker bi jih ziher začel masirat.

Si me prosil, naj ti pošljem pobrisane komentarje. Sem ti rekel, da ti jih ne bom, ker da jih boš malal nazaj na Pozitivke. Sveto si mi obljubil, da jih ne boš, da jih boš imel za svojo evidenco. In že čez dva dni si snedel besedo in jih začel lepiti nazaj. Še pred štirimi dnevi si dva takšna stara komentarja obesil na Pozitivke. Ne držiš besede.

Quote:
Gape mi je pisal, da je oni sestanek bil:
gape:
 
rajt ... sm prašu matejo
prav da smo govoril o tem
ampak ne o tem da te damo na stranski tir - to bi moralal bit nova reč - to kar mateja govori je o tem da bi koplet - velik del poezije začel preusmerjat na drug url...

tudi jaz sam hvalabogu dosti bolj verjamem gapetu, kot pa tebi in alešu.


Ne manipuliraj. Lani v tem času je bil ta sestanek in smo govorili o tem, da bi za poezijo naredili novo stran. Nato smo to rešili s tem, da smo naredili veliko slikico z linkom na poezijo, ker enostavno vseh pesmi ne moremo dat na prvo stran. Ti nisi pisal poezije. Tebe smo objavljali na prvi strani. Naj ti ponovim-to je bilo pred enim letom.

Quote:
Dragi Igorček,
popravil sem članek: O ljubi far in spremenil naslov;
v tebi, ki vse veš in vse znaš.
Upam, da bo zdaj dovolj dober za objavo,
ker ga ne mislim več popravljat,
mi je pa vseeno pomembno, da je objavljen.

To je lepo, da smo iskreni in si povemo vse v obraz
Nisem užaljen, ker nima na kaj biti in nimam do tebe
nobenih zamer, kakor tudi ne do tatjane malec.

Iskreno povedano pa sploh ne berem niti njenih člankov,
niti njenih komentarjev, ker gospa itak vsaj kar se mnene
tiče, nič zanimivega ne napiše, poleg tega pa se po njeni
stari navadi v vsakem komentarju itak odmika od vsebine
članka.

Zakaj sem želel ponovno objavo članka Gobezdalo da je kaj?
Ker je bila to želja nekaterih mojih bralcev in enega od
avtorjev pozitivk.

Dragi Igor tebi nič ne očitam in sem ti hvaležen za objave
in čudovite fotke, ki si jih objavljal v moje članke, iz
pozitivk se bom umaknil zaradi tega, ker bom začel delati
povsem druge stvari.

To bo pozitivkam tudi dalo novega vetra,


Je pa res moje pisanje kar poživilo sceno.

Ja res je, da se ne strinjam glede resnice, miru ljubezni,
modrosti Bogu itd kar z 99% ljudi, ker jaz govorim in pišem
iz sebe in se upam predavat o tem na katerikoli fakulteti,

ponudil sem se govoriti o Bogu celo teološki fakulteti,
vendar nisem dobil od njih nobenega odgovora.

S tem o čemer pišem se ukvarjam že dobrih trideset let on
to vsak dan, zato sebe smatram strokovnjaka na tem
področju,
ostali ljudje pa nekaj preberejo, potlej se pa delajo
pametne.

Mi je pa bilo v veliko zadovoljstvo in zabavo, da se je
skozi ta čas močno dvignilo število bralcev, ki so se
obnašali povsem spoštljivo in je bilo zares zelo malo
pljuvanja, samo od t-ja in tatjane, ko se ji je strgalo.

Tudi sam se letos še nisem kopal v morju, sem na sociali
47 000 sit na mesec, kar je še vedno bolje kot nič in še
vedno sem v dolgovih, ampak bom to kmalu rešil, ker bom
prodal vse, kar se bo prodati dalo...Smiley

Drugače pa obstaja kopalni vlak,
ki je cenejši kot običajen,
ki gre zjutraj do kopra in zvečer okoli osme nazaj.

no je pa tudi v banji vsaj za kake pol ure lahko tudi
morje, a ne?

Še enkrat hvala, imej se lepo, pa brez zamere Smiley

stojči

Tvoj mail o tem, zakaj zapuščaš Pozitivke. In to kar danes pišeš je dvojnost?

Quote:
Quote:
Igor mi je v mailu omenil, da sem postal prava sramota pozitivk in da ste se zmenili, da me boste dali na stranski tir.  
   
Zanima me, če je to res?"

Če mi ti tega ti ne bi pisal,  
zakaj bi potem jaz o tem spraševal gapeta?

Stojči, poglej. Imam spravljene vse maile in v nobenem ne pišem, da si sramota Pozitivk. Napisal sem ti, da tvoje obnašanje meče slabo luč na Pozitivke in to zaradi tega, kar je bilo z onimi zmenkarijami. Tudi te maile imam spravljene, tako da najprej razmisli, če boš rekel, da lažem.

Poglej, mislim, da nima smisla semle limati vseh mailov, ker jih je veliko in je notri veliko osebnega in to ne samo o meni in tebi. Jaz ne bi tega javno objavljal in izpostavljal ljudi. Lahko pa jih sprintam in se dobimo v LJ in se lepo pomenimo. Pa si poglejva v oči in si poveva vse. Tole pa res nima smisla. Sem tudi Gapetu in Alešu to predlagal. Gapetu itak zaupaš in verjameš. Torej ni panike. Lahko pa še koga zraven povabiš, sem ne kakšnih pretepačev.

Torej Stojči, snidenje in pogled v oči, če imaš kaj jajc...
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Ales Zvezda
Guest




Re: Gape če imaš kaj jajc...
Reply #12 - 03.11.2005 at 08:00:33
 
Stoči!!!

Da mi ne bi slučajen kdaj kaj rekel čez mene! Sam slučajen, da te ne obiščem osebno. A sva si na jasnem!

Tolk dobrega kot sem storil zate, DA RAJE NE IMEJ ENE SLABE STVARI V MISLIH!!! in da mi ne rečeš več raje  vrjemem gapetu, kot vama z igorjem, da te ne slišim več tega!

Ker jaz niti enkrat nisem nič govoril ne čez tebe in ne čez druge.

Če še ne razumeš, to kar mate med sabo mate med sabo, zato da napredujete, tega noben od vas ne vidi. Dejstvo je, da je to čist vaša star. Med nama je čisto in tko bo ostalo!!!

Da smo si na jasnem.

To, da si zdej slabe volje je čist tvoja stvar si se skregal s tatjano in jebi ga zdej ne nosi slabe volje na forum.

Lahk se pritožiš, če se ti zdi, da je igor pobrisla poste krivično. Je pa od igorja naloga, da pobriše če se mu zdi kaj spornega. Lahko da je blo sporno, da ni zbrisal kakšnega tatjaninga komentarja lahko, nič ne rečem si tudi ona kdaj zasluži verjetno.

In igor ji je to tudi večkrat povedal, jaz pa tudi kadar je blo treba.

Torej kot razumem, se ti je zgodila krivica, ker je igor zbrisal le tvoje poste ne tudi njenih? U redu.

Si povedal uredu, mogorče je res to nepravično, ampak a ob najmanjšem naporu odnehaš? a ni najboljši razgled in razsvetljenje ravno takrat ko greš čez ovire do vrha!!!
ala kaj? a če se nekdo ne strinja s tabo odhitiš stran in se jokaš ali kakšno kritiko preneseš kot dedec in rečeš ok, morda je bla tudi moja napaka in ma igor prav.
Ok, bom sprejel in ker vem da mam prav se bo to pokazalo in tudi to kar me ne uniči me utrdi.


Pa tudi na stranskem tiru nisi, ker smo/ste vsi enakopravni, edin tolk teh člankov si poslal, da jih je igor razporejal na več dni da nisi bil skoz ti gor.

Jaz tudi priznam, da si imel velik dobrih stvari in da si pripeljal velik dobrih ljudi sem gor, je pa tudi res da ma vsak tudi stvari, ki bi jih lahko izboljšal.
In da je prav da ti jih ljudje povejo, če jih ne sprejmeš takoj, maš pol pač težje lekcije sej ti je ja jasno?

A si užaljen ker si mislil, da smo te dali na stranski tir in da smo pozabili, da si nam precej pomagal in da si napisal full dobrih stari, ki so ravno tako pomagale, da so pozitivke imele več bralcev. Je to razlog, da misliš, da se tega ne zavedam? Jaz se dobro zavedam tega, je pa tudi res da so ti pozitivke in uredništvo to vedno vračale z enako mero dobrega. Marsi kdo je zaradi pozitivk postal znan in od tega zdej ima veliko dela na svojih predavanjih in svetovanjih.

Samo za tebe nikol nismo mel sestanka, in ga ne bomo mel niti zdej, smo se pa na katerem od njih verjetno pogovarjali o tem, da se prepirate. In da to ni ok, sploh en od vas !!?! Pa da ne boš zdej kaj rekel, zelo velikokrat smo se pogovarjali o tem kako naj ti pomagamo!!

Kar je gape zdej napisal o poeziji je igor potrdil, poezijo smo preusmeril v svojo rubriko in se je ne objavlja več na prvih straneh v toliki meri, pač pa eno do dve pesmice na dan.

Ti si bil vedno na prvi strani. Bom pa rekel tole, zdej boš sicer hud ampak, če stalno ponujaš eno stvar stojči in če vsem ponujaš tvoje stvari kot edino rešitev, ja nič čudnega da folk popizdi in se skregate.

In res je tko, pozitivke niso forum zato ni treba skoz ponujat svojih stvari.  Nared predavanja in tam razlagej , tistim ki jih to res zanima, ne pa kar vsem vsega... sem ti že dve let nazaj to svetoval...

Sploh pa popizdim če mi eden začne z ubogi ... ali pa ne razumeš dragi... ali pa

Najmanj pa to pričakujem od človeka kot si ti, a razumeš, velikrat sem ti rekel dej bodi mojster in nikol nisi šteknu tega.

TO pomeni, da v vseh ostalih vidiš mojstre. to je simpl stavr. In nikol ne začneš z ubogi ali pa glej moja pot je vaša pot in dela čudeže, kar to ni a razumeš, vsi mamo svojo pot in na vsaki poti imamo svoja spoznanja in svoja orodja in stojči povsod prepoznaj božanskot v ljudeh.

Jaz čist priznavam, da so stvari ki jih pišeš dobre sam ne me z njimi prepričevat in tudi ostalih ne.

Enako velja za tatjano in ostale, a razmeš napiši če koga potegne ok, če ne tudi ok...

To je tudi pravilo na pozitivkah ne ponujaj drugim svojega prepričanja in jim dovoli, da imajo svoj pogled in svojo pot.


Zbogom stojčim in hvala za vse dobro.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Gape če imaš kaj jajc...
Reply #13 - 03.11.2005 at 12:25:27
 
Quote:
To, da si zdej slabe volje je čist tvoja stvar si se skregal s tatjano in jebi ga zdej ne nosi slabe volje na forum.

Lahk se pritožiš, če se ti zdi, da je igor pobrisla poste krivično. Je pa od igorja naloga, da pobriše če se mu zdi kaj spornega. Lahko da je blo sporno, da ni zbrisal kakšnega tatjaninga komentarja lahko, nič ne rečem si tudi ona kdaj zasluži verjetno.

In igor ji je to tudi večkrat povedal, jaz pa tudi kadar je blo treba.

Torej kot razumem, se ti je zgodila krivica, ker je igor zbrisal le tvoje poste ne tudi njenih? U redu.


Aleš, brisali so se komentarji. In brisali so se Tatjanini in Stojčijevi. In brisalo se je več Tatjaninih, kakor Stojčijevih. Stojči je prijavljal zlorabe in sem vedno brisal. Imam tudi nekaj teh mailov v arhivu.

Quote:
Pa tudi na stranskem tiru nisi, ker smo/ste vsi enakopravni, edin tolk teh člankov si poslal, da jih je igor razporejal na več dni da nisi bil skoz ti gor.


Stojči ni bil na stranskem tiru. Stojči je bil od vseh najbolj privilegiran. Stojči je sam želel, da bi bili njegovi članki objavljeni z nekajdnevnim presledkom. Me je to prosil in sem naredil. Zaželel si je pon in čet in sem objavljal pon in čet. Nihče drug ni nikoli tega od mene zahteval ali prosil.

Stojčiju ni bila všeč slikica in mi je pisal in sem mu jo zamenjal.

Stojči je hotel imeti v preko sto člankov spodaj enak podpis, ki ga prej ni dajal gor in sem naredil. Sam veš, kako dolgo traja editiranje sto in več člankov.

Nato je Stojči začel name pritiskat, da bi imel nekje na Pozitivkah celo link, ki bi kazal vse njegove članke. Tega mu nisem mogel narediti in se je že takrat začel muliti.

Stojči si je zaželel, da bi objavljali Blagovest človeštva za vodnarjevo dobo in ker sam nima skenerja(tako je rekel) smo z oglasom poiskali in našli Klavdijo, da zdaj to skenira in pošilja v objavo. Zopet smo Stojčiju ugodili.

Torej, Stojči, res nisi bil na stranskem tiru. Bil si najbolj privilegiran avtor na Pozitivkah. Zakaj? Zato ker sem ti zaupal, večkrat sva se pogovarjala po tel. večkrat smo se srečali. In zato, ker si res pripomogel k dvigu branosti na Pozitivkah. Tega ti nihče ne oporeka.

Pri prvem izpadu med tabo in Tatjano si trijumfiral. Pobrisal sem vse njene komentarje in niti enega tvojega. In ko se je zadeva umirila, sem vaju oba prosil, da se zaradi osebnih nesoglasij kregajta privatno. Oba sta mi to obljubila.

Nekaj časa je bil mir. Nato se je zopet začelo. In ker dobro veš, da Tatjana res včasih burno odreagira, ji nisi pisal žaljivih komentarjev direktno, ampak si se posluževal raznih "Ljubo srčece od Tatjane", "Tatjana, jaz vem, da me še ljubiš" itd....skratka zelo prefinjeno podjebavanje in Tatjana je pač zopet vzrojila, kajti prosila te je, da je več ne kontaktiraš. Ampak tebi je bilo to očitno v veselje. In si nadaljeval, jaz pa sem vaju brisal. Takšnega te prej nisem poznal.

Nato sem te prosil, ko sem dobil že dosti pritožb čez tebe, da se poskusi omejiti z komentarji o ključih na svoje članke in da ne piši pod drugimi avtorji, kako nimajo prav, da bodo spoznali resnico le tako, če bodo pogledali tiste ključe. In ti si vzrojil in se začel nesramno vesti tudi proti meni. In zopet velikokrat tisti tvoj diplomatski "Dragi Igorček" (tako me je mama klicala, ko sem bil še čisto mali).

In ko sem ti rekel, da ne boš več imel privilegijev, si postal še bolj nasilen do mene. Ko na Pozitivkah ni več šlo, si se preselil na forum in me zbadal. In če sem ti kdaj odgovoril nazaj s kakšno krepko, je to čisto človeško. Vsi imamo napake, tudi jaz. In se jih zavedam, da včasih prehitro vzrojim, če me kdo pika.

In Igor je bil po tvojem, dokler si imel zgoraj omenjene privilegije, zelo sposoben urednik in si mi pel hvalospeve. Kar naenkrat pa nisem več sposoben.

Jaz se tolažim s tem, da si ti edini, ki mi oporeka pristranskost in nesposobnost. Z vsemi drugimi avtorji in komentatorji na Pozitivkah se pa lepo razumem. In se tolažim, da pa menda nisem tako slab, če mi takšne stvari očitaš le ti.

jaz se trudim po svojih najboljših močeh in kot sem že rekel, sem samo človek, ki tudi dela napake. Sem se pa vedno pripravljen opravičit, če nekomu naredim krivico. In še vedno zaupam v ljudi.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
leonarda
1
*
Offline

vir je v nas
Posts: 47
Ljubljana
Gender: female
Re: Gape če imaš kaj jajc...
Reply #14 - 03.11.2005 at 17:21:06
 
Tole ni vmešavanje, ker za kej tacga nimam nobenei pristojnosti, pa še čist premal vem in tud, če bi poznala vse ozadje, upam, da nebi mela želje razsojat.

Ker vas šele spoznavam, spremljam kaj pišete in sm šla pogledat tud na Katedralo, tuki mi je pa neki hecnga zadogajal in ker lohk na temu forumu baje vsak napiše kr če, na kerokol temo hoče, sm se odločla replayat

http://www.katedrala.si//artman/publish/article_115.shtml

tole ni niti komentar  niti obsodba niti podpora sam neki ne štekam...
jest si namreč v ozadju tega članka predstavljam človeka, ki pač ljubi, svoje sovražnike,  ( če ta termin v njegovem življenju sploh obstaja), al pa saj dela na tem, da njegov lajf postane izraz ljubezni, sicer pa ste mel ful dela okrog imena in je to mogoče en drug in pol use štekam ...

...mogoče pa sam drezam nekam, kamr mi ni mesto  Embarrassed

Nej vam bo vsak trenutek čudovit!
Back to top
 

...iz nič prihajamo in v nič se vračamo...&&...le čemu tak hrup vmes...&&
WWW WWW 268827344  
IP Logged
 
Pages: 1 2