Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 26046 times)
tia
Guest




molitev
23.10.2005 at 14:16:23
 
Spodnja molitev preverjeno deluje, kadar imate zeljo, za katero si vroce zelite, da bi se uresnicila.
Jaz sem jo nasla na internetu, sicer pa je bila objavljena v knjigi "Vodnik po desetem spoznanju in ohranjanju vizije" avtorjev Jamesa Redfielda in Carol Adrienne. Meni je pomagala in zato jo zelim deliti z vsemi, ki potrebujejo pomoc.


Molitve se lotite tedaj, ko ste sami in sprosceni, na primer zvecer pred spanjem. Sprostite se, se skoncentrirajte na svojo zeljo in medtem, ko pozornost usmerjate na zeljeno preberite molitev. Molitev morate ponoviti 3 dni zapored. Po treh dneh se vam bo zelja uresnicila, pa ceprav se vam zdi se tako nemogoce. Takoj, ko je zelja uslisana, morate objaviti molitev in navodila, ne da bi omenjali zeljo. Dodati morate le zacetnice imena in priimka.

MOLITEV S PROSNJO SVETEMU DUHU
Sveti duh, ki resis vse tezave in osvetljujes vse poti, tako da lahko dosezem cilj. Ti, ki mi dajes Bozji dar odpuscanja in pozabe vsega zla, ki mi je bilo storjeno in si z mano v vseh zivljenjskih trenutkih. V tej kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem, da tudi v prividu snovnega sveta nocem biti nikoli locen od tebe. Zelim biti s teboj v vecni slavi. Hvala za milost, ki jo izkazujes meni in mojim.

N.G.
Back to top
 
 
IP Logged
 
macka28
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 13
jesenice
Gender: female
Re: molitev
Reply #1 - 27.03.2008 at 15:57:20
 
Pozdravljam tvojo temo in namen le nje.... ampak bi nekaj iz lastnih izkušenj dodala.....

NE GLEDE na to, v koga ali kaj verujete.....pa najsi bo to preko Bruna Groeninga, ali drugih velikih mož, ali direktno Bogu, Vesolju, karkoli.....

Če z čistim srcem resnično prosite.... Vam bodo stali ob strani....že tako nam....vsakodnevno, ko nam prinašajo težje in lažje preizkušnje, a včasih, ko resnično vidijo, da ne bomo zmogli, nam pokažejo pot, pa čeprav je bilo prvotno mišljeno, da jo odkrijemo sami- po mojem.....

Sama nimam nikakršnega predznanja o nekih tantrah, fengshuih, al kaj so že..... ampak OGROMEN povdarek dam na svoja občutenja.... in dejansko se občuti, kdaj si v stiku z Božansko močno energijo.....

Ne vem....ne želim biti pametna drugim..... povem lahko samo kar občutim in kdaj.... vsak pa itak zase najbolje ve, kaj in kje mu najbolj ustreza oz.se čuti *povezanega*.... Se pa itak vsi učimo in iščemo nove poti celo življenje...

CMOKA vsem za lep dan Wink
Back to top
 

Sončni žarek, toplino in srečo v srcu vsem...&&&&...
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: molitev
Reply #2 - 08.03.2009 at 13:06:02
 
Quote:
Spodnja molitev preverjeno deluje, kadar imate zeljo, za katero si vroce zelite, da bi se uresnicila.
Jaz sem jo nasla na internetu, sicer pa je bila objavljena v knjigi "Vodnik po desetem spoznanju in ohranjanju vizije" avtorjev Jamesa Redfielda in Carol Adrienne. Meni je pomagala in zato jo zelim deliti z vsemi, ki potrebujejo pomoc.


Molitve se lotite tedaj, ko ste sami in sprosceni, na primer zvecer pred spanjem. Sprostite se, se skoncentrirajte na svojo zeljo in medtem, ko pozornost usmerjate na zeljeno preberite molitev. Molitev morate ponoviti 3 dni zapored. Po treh dneh se vam bo zelja uresnicila, pa ceprav se vam zdi se tako nemogoce. Takoj, ko je zelja uslisana, morate objaviti molitev in navodila, ne da bi omenjali zeljo. Dodati morate le zacetnice imena in priimka.

MOLITEV S PROSNJO SVETEMU DUHU
Sveti duh, ki resis vse tezave in osvetljujes vse poti, tako da lahko dosezem cilj. Ti, ki mi dajes Bozji dar odpuscanja in pozabe vsega zla, ki mi je bilo storjeno in si z mano v vseh zivljenjskih trenutkih. V tej kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem, da tudi v prividu snovnega sveta nocem biti nikoli locen od tebe. Zelim biti s teboj v vecni slavi. Hvala za milost, ki jo izkazujes meni in mojim.

N.G.


Izjemno lepa molitev, posebej lepo mi je tole:

potrjujem, da tudi v prividu snovnega sveta nocem biti nikoli locen od tebe


Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: molitev
Reply #3 - 08.03.2009 at 15:40:53
 
Ja saj tudi biti ne moreš ločen v snovnem svetu od svetega duha,ker je ta večno-sedaj vzrok in posledica snovnega sveta samega.

      AJIN-                AJIN SOF OR-                         AJIN SOF

akumuliran sn.s.-       sveti duh           -        realiziran snovni svet


Troedino večno-sedaj.Amen -konec molitve.
Back to top
« Last Edit: 08.03.2009 at 19:25:29 by Alojz in Sandib »  

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: molitev
Reply #4 - 18.03.2009 at 21:33:12
 
satis wrote on 08.03.2009 at 13:06:02:
Izjemno lepa molitev, posebej lepo mi je tole:

potrjujem, da tudi v prividu snovnega sveta nocem biti nikoli locen od tebe



Komu potrjuješ privid? Ko privid potrdiš kot realnost, potem ni več privid.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: molitev
Reply #5 - 11.04.2009 at 22:26:41
 
To temelji na podlagi vere, da je vse privid oz. le sanje.
Da ne bi tako verjel v snovni svet in bil zaslepljen s svojimi občutki....Ampak s tako vero izničim bistvo življenja...živim zato ,da živim polno življenje, ne pa, da nočem biti človek, ampak bog.

Tudi, če je vse privid, ima to nek smisel, ki ga je treba ozavestiti, ne pa bežati od tega z vero.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: molitev
Reply #6 - 12.04.2009 at 15:46:13
 
Robi wrote on 11.04.2009 at 22:26:41:
To temelji na podlagi vere, da je vse privid oz. le sanje.
Da ne bi tako verjel v snovni svet in bil zaslepljen s svojimi občutki....Ampak s tako vero izničim bistvo življenja...živim zato ,da živim polno življenje, ne pa, da nočem biti človek, ampak bog.

Tudi, če je vse privid, ima to nek smisel, ki ga je treba ozavestiti, ne pa bežati od tega z vero.


ROBI-zagovednež

Na čemu pa vera temelji? Ajde mojster 'konjederec',da te vidimo! Kiss
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: molitev
Reply #7 - 12.04.2009 at 19:40:59
 
Vera izpolnjuje notranjo praznino.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: molitev
Reply #8 - 13.04.2009 at 00:02:05
 
Robi wrote on 11.04.2009 at 22:26:41:
To temelji na podlagi vere, da je vse privid oz. le sanje.
Da ne bi tako verjel v snovni svet in bil zaslepljen s svojimi občutki....Ampak s tako vero izničim bistvo življenja...živim zato ,da živim polno življenje, ne pa, da nočem biti človek, ampak bog.

Tudi, če je vse privid, ima to nek smisel, ki ga je treba ozavestiti, ne pa bežati od tega z vero.

Quote:
Vera izpolnjuje notranjo praznino.

Kvasiš neizmerne neumnost. Privid ima smisel, zaradi
tvojega smiselnega občutka. Spomin imaš kot zlata ribica
in to je realnost, ki pa tudi če je na videz smiselna,
nima smisla. Je realnost, dejstvo.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: molitev
Reply #9 - 13.04.2009 at 00:05:51
 
Najboljše, da se zaletavaš v steno, saj stena je tudi privid.

Pa še ne pozabi.... tvoj občutek bolečine je tudi privid, zato lahko kar nadaljuješ v vsem večnem sedaj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: molitev
Reply #10 - 13.04.2009 at 00:32:41
 
Robi wrote on 13.04.2009 at 00:05:51:
Najboljše, da se zaletavaš v steno, saj stena je tudi privid.

Pa še ne pozabi.... tvoj občutek bolečine je tudi privid, zato lahko kar nadaljuješ v vsem večnem sedaj.

Si se čisto izgubil v svojem navideznem svetu? Kaj ima pa sedaj stena zvezo s tvojim malim akvarijem? Te bolečine te bodo že minile, le steno pusti na miru. Tako in tako jih samo občutiš ne čutiš.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: molitev
Reply #11 - 13.04.2009 at 08:27:34
 
Robi wrote on 12.04.2009 at 19:40:59:
Vera izpolnjuje notranjo praznino.


Smiley

Torej, iz tega sledi da, : kdor je nima, je notranje "prazen"  Cool .

Lp + Dp

Bošt' + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: molitev
Reply #12 - 13.04.2009 at 09:57:47
 
Quote:
Robi wrote on 13.04.2009 at 00:05:51:
Najboljše, da se zaletavaš v steno, saj stena je tudi privid.

Pa še ne pozabi.... tvoj občutek bolečine je tudi privid, zato lahko kar nadaljuješ v vsem večnem sedaj.

Si se čisto izgubil v svojem navideznem svetu? Kaj ima pa sedaj stena zvezo s tvojim malim akvarijem? Te bolečine te bodo že minile, le steno pusti na miru. Tako in tako jih samo občutiš ne čutiš.

Lp,Igor

Če ni stene, tudi akvarija ni.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: molitev
Reply #13 - 13.04.2009 at 13:03:09
 
Boštyxz wrote on 13.04.2009 at 08:27:34:
Robi wrote on 12.04.2009 at 19:40:59:
Vera izpolnjuje notranjo praznino.


Smiley

Torej, iz tega sledi da, : kdor je nima, je notranje "prazen"  Cool .

Lp + Dp

Bošt' + # Kiss#



A zato ste verniki tako polni sami sebe.  Roll Eyes  Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: molitev
Reply #14 - 13.04.2009 at 13:24:41
 
Robi wrote on 12.04.2009 at 19:40:59:
Vera izpolnjuje notranjo praznino.


ROBI Asi mogoče prdec spusti?  Vera izpolnjuje notranjo praznost. Ti si tudi veleum,ki misli,da je genij v resnici je pa samovšečen Pavliha.

Robi pokrij se čez glavo ne več pisat tule,ker me je že rahlo sram,da sem človek-tako kot si ti. Shocked

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2