Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 7545 times)
oleone
Guest




Razstrupljanje in uravnoteženje organizmaleone
22.07.2005 at 13:42:45
 
Ali ima že kdo izkušnje z napravo aqua detox za razstrupljanje organizma, mi v našem društvo delamo terapije pa me zanimajo tudi učinki terapije pri vas. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Razstrupljanje in uravnoteženje organizmaleone
Reply #1 - 20.08.2005 at 20:36:58
 
Quote:
 
Moja opažanja in izkušnja z Borisom iz LJ (stanuje na koncu Moste Polje) glede Aqua Detoxa:
- se združujejo v društva
- se povezujejo tudi z drugimi "alternativci" (recimo Boris z Jelko Sever, ki ima kapljice Reatival)
- pri drugem srečanju je začel sanjariti, da bi tudi jaz kupila mašino in delala za Primorsko, ki kao ni pokrita.

- filter, ki ga uporabljajo, ga čistijo v raztopini rjave barve, se ne spomnim zdej katera raztopina - ne samo za čiščenje, ampak tudi za boljše prevajanje elektrike oz. elektrod. Sprašujem se, če v resnici ta raztopina obarva vodo.

...

se mi zdi jodova raztopina


Amstel
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
mirko
Guest




Re: Razstrupljanje in uravnoteženje organizmaleone
Reply #2 - 04.10.2005 at 23:37:38
 
živjo
sem bil na treh terapijah.voda se zelo obarva,sam ne verjamem v to fiziko.za kakšne vidne rezultate pravijo da je treba ponoviti terapijo večkrat ???.sicer pa sem bil v Vipavi,torej je del primorske že pokrit.
lp,mirko
Back to top
 
 
IP Logged
 
zakica
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1

Re: Razstrupljanje in uravnoteženje organizmaleone
Reply #3 - 15.02.2006 at 14:04:36
 
Moja opažanja in izkušnje s Patricijo:
iz Ajdovščine na vrat na nos v Ljubljano, hude težave, nujna pomoč, na Primorskem ni nič, oh kako je vse to fajt, takoj k Svetini po zdravila, za zahvalo pa.:HVALA
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Razstrupljanje in uravnoteženje organizmaleone
Reply #4 - 16.02.2006 at 14:47:25
 
zakica wrote on 15.02.2006 at 14:04:36:
Moja opažanja in izkušnje s Patricijo:
iz Ajdovščine na vrat na nos v Ljubljano, hude težave, nujna pomoč, na Primorskem ni nič, oh kako je vse to fajt, takoj k Svetini po zdravila, za zahvalo pa.:HVALA

Hvala je bila izrečena za vašo pripravljenost priti mimo v Ajdovščino in plačilo z moje strani opravljeno, torej je vse čisto.

Kako to,da nisem bila pripravljena kupiti vaše Aqua Detox mašine... za koliko 5 -6 sto tisočakov že?...  je tudi moja stvar... vaša je očitno pač ta, da ponudite stranki, ki išče izboljšanje svojega zdravja, še možnost zaslužka, a ne? Tako to gre, ---- ponekod.

Pri komu bom poiskala nasvet, pomoč, izkušnje, je moja stvar!! Gospe Svetine pa niste odkrili vi, da bi bila vaša izključna domena.

Vaše izkušnje z mano, g. Boris, so pa irelevantne, kajti tema pogovora nisem jaz.







Poleti, g. Mirko, primorska še ni bila pokrita od koga drugega, po izjavi Borisa.

Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Pikanai
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 6
Ljubljana
Gender: female
Re: Razstrupljanje in uravnoteženje organizmaleone
Reply #5 - 01.03.2006 at 01:13:53
 
Živio!

Imam informacijo, da se bo podobno napravo za razstrupljanje dalo kupiti pri nas že za cca 62.000 Sit (ne, nisem pozabila kakšne ničle).  Shocked

Vse legalno, uradno, z garancijo in vsem ostalim.

Če te zanima kaj več, se oglasi...

Če ne, pa lep dan še naprej... Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Razstrupljanje in uravnoteženje organizmaleone
Reply #6 - 16.03.2006 at 23:26:46
 
Quote:
Strupeni nateg z namakanjem nog

Na članek o Aqua detoxu v Direktu nas je opozoril bralec po E-pošti. Ker se nam zdi prav, da tudi bralci Pozitivk spoznate to napravo tudi iz druge plati, ga objavljamo tudi na naših straneh.

Drago namakanje nog v polmilijonskih aparatih Aqua Detox, kar naj bi razstrupljalo telo, so pred dvema letoma v Angliji označili za nateg.

Bodite pozorni in dvakrat premislite, preden za skoraj pol milijona tolarjev kupite aparat Aqua Detox ali plačujete tretmaje po 3500 do 4000 tolarjev za pol ure, opozarja eden od bralcev Direkta vse druge bralce. Poroča, da sumljivi gospod iz okolice Postojne zadnje čase po Dolenjski ponuja kakor razstrupljevalne terapije, zlasti bolnim in naivnim, računov pa jim ne izda. "Pripoveduje jim, kako skozi pore na stopalih sistem posrka strupe iz telesa, govori pa jim o holesterolu, seču, keratinu itd., kar lahko človeško telo spravi ven le skozi jetra in ledvice," se zgraža naš bralec.

Več na: http://www.direkt.si/domov/moja_dezela/12252/

http://www.pozitivke.net/article.php/2006031614415795
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Razstrupljanje in uravnoteženje organizmaleone
Reply #7 - 18.03.2006 at 21:37:55
 
iz gornjega članka
Quote:
Naredili so preizkus in ugotovili, da je rjava barva vode posledica povečanja vsebine železa oziroma da gre za usedlino rje, ki nastane zaradi korozije elektrod - ne pa za posledico namakanja nog. Laboratorijska preiskava pa naj bi dokazala, da niti pred niti po namakanju stopal v vodi ni bilo pričakovanih človeških strupov! "


Quote:
 
- filter, ki ga uporabljajo, ga čistijo v raztopini rjave barve, se ne spomnim zdej katera raztopina - ne samo za čiščenje, ampak tudi za boljše prevajanje elektrike oz. elektrod. Sprašujem se, če v resnici ta raztopina obarva vodo.

... se mi zdi jodova raztopina


Zanimivo Gape, fajn, da si tole dal gor.... vsekakor mi je bilo jasno, da rjava barva ne kaplja iz mene  Grin.

Sem si pa vzela eno stekleničko te umazane vode, kjer sem prej nogice namakala za ... kolk že... 2. 500 sit... brez računa... in se pozanimala koliko bi me stala analiza vode... na žalost je bilo predrago, pa še bolj natančno bi morala vedeti, kaj naj sploh iščejo v tej vodi.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Pikanai
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 6
Ljubljana
Gender: female
Re: Razstrupljanje in uravnoteženje organizmaleone
Reply #8 - 24.03.2006 at 23:37:17
 
Rjava voda nastane zaradi železa v vodi - to lahko sprobamo pri navadni elektrolizi vode.

Poleg rjave barve pa se v vodi po koncu terapije pojavi tudi sluz, kot nekašne nitke, vonj po zdravilih (videla na lastne oči, pa tudi povohala  Shocked na predstavitvi aparata)...

Za to si pa ne bi upala ravno trditi, da je nateg... Sorry, ampak mene so prepričali, da sem si ga naročila...

Back to top
 
 
IP Logged
 
Richgirl
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 2

Gender: female
Re: Razstrupljanje in uravnoteženje organizmaleone
Reply #9 - 25.03.2006 at 00:22:23
 
Amstel, punca, ja kje imaš glavo?
Saj za tretma so si zalužili svoj denar. 4.000 je nula proti tistemu, kar ti bo zaračunal vodovodar, da ti v desetih minutah zamenja pipo, pa tudi namakanje nogic ti je koristilo, kar verjemi. Jest hodim k enemu refleksoterapevtu, ki mi jih zmeraj namaka in zmasira. Potlej se počutim kot prerojeno. Tukaj namesto dotika rok dobiš stimulacijo z blagim električnim tokom, zato si bom za doma tudi banco nabavila (ena refleksoterapija je 10.000!), sem na lastna ušesa slišala pričevanja pacientov in zdravnikov, kako se jim je zdravje popravilo samo zaradi tretmajev.
Enemu Direktu pa verjamem toliko kot temu, da mi je mlečne zobe odnesla zobna miška.
Prodaja tiste nelepo obarvane vode pa se mi zdi večja svinjarija kot to, kar si odnesla domov v steklenički. Jest bi jih poklicala in zahtevala denar nazaj. Saj palica raste za vsakega goljufivca in prej ali slej bo tepen, ampak kar je preveč, je preveč!
Če so te že ogoljufali, se lahko tolažiš vsaj s tem, da ti je tista čudna procedura vseeno koristila in da boš zdaj bolj zdrava!
La vita e bella! Lp
Back to top
 

Pravilno zastavljen cilj je že skoraj dosežen.&&Vaša bogatašinja!
 
IP Logged
 
Nace 1A(Guest)
Guest




Re: Razstrupljanje in uravnoteženje organizmaleone
Reply #10 - 09.05.2006 at 08:38:15
 
Dragi moji navdušenci. V današnjem svetu hitre izmenjave informacij me presune spoznanje, da niste poiskali primerljivih izdelkov na spletu (http://www.bioenergiser.co.uk/), kjer vam jih ponujajo za skromnih 199 funtov oz. 290 € ali po domače 70.000 SIT. Seveda bodo sledili komentarji, da gre za ponaredek in podobno. Ja zgodovina se ponavlja, dokler je v igri denar, bodo interesni logi prisegali na certifikate (iztiskane na domačem tiskalniku) na opravljena predavanja, pooblaščeno mrežo prodajalcev, terapevtov, skratka ljudi, ki se bodo potrudili izvrtati nekaj tisočakov iz vaše denarnice. Ko sem krožil po spletu sem odkril presenetljivo izhidišče, da je izdelek narejen v južni kitajski provinci, kjer izdelujejo tri različne modele (mimogrede, tovarniška cena ne presega 47 USD) namenjene trem ciljnim skupinam. In kadar izdelek po 500.000 SIT ponudite uporabniku bi naj že cena jamčila učinkovitost.... Pa ja, stara zvijača poceni zavajanja. Če odmislim krmilno elektroniko, kupim PVC kad (v Merkurju po največ 8.000 SIT) in ko dam pod drobnogled elektronski sklop, mi verjemite, da je v vsaki grafični kartici današnjih računalnikov veliko več visokotehnoloških sklopov, katerih razvoj stane nekaj 100 milijonov USD...., pa se prodaja že za nekaj 10.000 SIT. Sklep: če vas žuli denar, si privoščite bolj zdrav način življenja, začnite se ukvarjati z rekreacijo, verjemite, učinek na vaše telo bo večji, predvsem pa z vloženim denarjem ne boste podpirali cele verige t.i. certificiranih ponudnikov namakanja nog.

Lepo se imejte, ostanite v cvetju in pamet v roke ... NACE 1A
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Razstrupljanje in uravnoteženje organizmaleone
Reply #11 - 09.05.2006 at 15:29:26
 
Richgirl wrote on 25.03.2006 at 00:22:23:
Saj za tretma so si zalužili svoj denar. 4.000 je nula proti tistemu, kar ti bo zaračunal vodovodar, da ti v desetih minutah zamenja pipo, pa tudi namakanje nogic ti je koristilo, kar verjemi.


Ja, in, saj sem plačala...  Roll Eyes
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1