Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 9028 times)
pero
Guest




Kaj bi bile te sanje?
13.05.2005 at 17:22:24
 
Pozdravljeni,
Ne vem točno, če se obračam v pravi forum, pa vendar. Ponoči sem sanjal, dasem zamenjal svoje telo kakor bi zamenjal obleko. Enostavno se mi je zazdelo, da bi moral nekaj spremeniti in takoj sem imel na voljo novo telo, enako kot "original", samo novo. Kot bi menjal leto star avto za novega, enakega, potem pa sem videl svoje "izrabljeno" telo v prtljažniku nekega (verjetno mojega) avtomobila, z zastrašujočim izrazom na obrazu, videlo se je da v njem ni življenja.
Ponavadi ne sanjam takšnih stvari, zato me tole malo nevira in sem se obrnil na vas.

Hvala za morebitne odgovore in lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Kaj bi bile te sanje?
Reply #1 - 13.05.2005 at 17:30:08
 
pero, ne bi vedel,  mislim pa da si zamenjal že veliko oblek in da jih še boš ..

Wink
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Kaj bi bile te sanje?
Reply #2 - 18.05.2005 at 12:33:46
 
........... bi rekla, da si potreben popolne transformacije......lahko tudi, da nisi zadovoljen s svojim telesom - fizičnim izgledom.....lahko da...... pazi, s kom se družiš......... da res ne pristaneš v prtljažniku........ lahko da si vesolc  Grin Wink .... se ne hecam...... interpretacija je odvisna od mnogo dejavnikov, ki so se ti odvile v sanjah.....zato razmisli......


......
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
dada
Guest




Re: Kaj bi bile te sanje?
Reply #3 - 18.05.2005 at 12:45:11
 
Pero, avto je tvoje telo,
v prtljažniku si videl svojega duha,
ki je imel zastrašujoč izraz zato,
ker ni bil tam, kjer bi moral biti,
to pa je za volanom tvojega telesa.
Si se že transformiral in še več se boš,
ko boš za sabo pustil še vse preostale strahove,
to pa itak velja za vse.  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pero
Guest




Re: Kaj bi bile te sanje?
Reply #4 - 26.05.2005 at 21:23:59
 
Uau, tole pa so bile interpretacije. Avto je moje telo? Svašta, mogoče celo res, sicer pa sem dokaj nor na avtomobile (brati sem se naučil iz avtomagazina, nemščine pa iz autobilda  Grin) in ima mogoče to kaj veze. Moti me edino to, da znamka in model nista bila razpoznavna.  Tongue
Sicer pa je res, da sam s sabo nisem zadovoljen, pa ne vem najbolje, kaj mi manjka in kaj naj storim da se mi stanje izboljša.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pero
Guest




Re: Kaj bi bile te sanje?
Reply #5 - 26.05.2005 at 21:27:55
 
Aja, kaj pomeni, da sem se transformiral. Iz česa v kaj? Kaj lahko pričakujem?
No, sedaj pa se bom očitno moral že registrirati, ker mi je forum zanimiv, pa vsake toliko se mi kaj fletnega zgodi  Grin

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Kaj bi bile te sanje?
Reply #6 - 26.05.2005 at 22:08:55
 
Pero, mene predvsem zanima, kako si se v sanjah počutil, ko si videl svoje "staro" telo?
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
pero
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 2

Re: Kaj bi bile te sanje?
Reply #7 - 27.05.2005 at 12:26:11
 
Evo, registriran.  Grin

Počutil kako sem se? Na začetku sem bil presenečen in malo prestrašen, takoj zatem pa zelo pomirjen in takoj bolj samozavesten kot sem bil kadarkoli s starim (sicer do lasu enakim) telesom.

Res me zanima, kaj bi pomenila tista transformacija, ki vas jo je že več omenilo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
dada
Guest




Re: Kaj bi bile te sanje?
Reply #8 - 27.05.2005 at 16:58:06
 
transformacija zavesti je odpuščanje nižjih vibracij strahov, jeze, sovraštva, odpuščanje svojega trpljenja in notranja rast v zavest svojega zaupanja v sebe.
Back to top
 
 
IP Logged
 
pero
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 2

Re: Kaj bi bile te sanje?
Reply #9 - 27.05.2005 at 19:47:41
 
dada wrote on 27.05.2005 at 16:58:06:
transformacija zavesti je odpuščanje nižjih vibracij strahov, jeze, sovraštva, odpuščanje svojega trpljenja in notranja rast v zavest svojega zaupanja v sebe.


Sliši se dobro.  Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Iluzija
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 13
Ljubljana
Gender: female
Re: Kaj bi bile te sanje?
Reply #10 - 14.08.2005 at 22:41:45
 
Možno je, da se ti je (ali bo) zgodila kakšna večja sprememba v življenju ...  morda si zaključil eno obdobje in začenjaš novega Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
winstrol
2
**
Offline

I'll be back!
Posts: 55

Gender: male
Re: Kaj bi bile te sanje?
Reply #11 - 14.09.2006 at 22:25:47
 
Mene pa zanima, kaj mislite da bi lahko pomenle te sanje. Sicer bolj redko sanjam, vsaj kolkor ven, se manj pa se sanj spomnim zjutraj...z izjemo zadnjih dveh noci, ki sta prava nocna mora. Pred 2 dnevoma sem sanjal da sem nekje obkrožen z (mrtvimi) ljudmi ki so v krogu okrog mene, se mi priblizujejo, nekaj govorijo, se me dotikajo, mi jemljejo energijo, so na nek nacin vsiljivi in da me hocejo potegnit s seboj nekam pac. Sem se okrog pol4 zjutraj zbudil in ko sem pogledal okrog sebe sem se kdaj vedno mel tak cudn obcutek kot da v sobi nekaj je. Sem zaspal cez cas nazaj ampak cel cas kasneje sem bil v nekem vmesnem stanju se mi zdi, ko nisem ne prav spal ne bedel. Cez dan nic cudnega, vceraj zvecer pa nadaljevanje...bil sem pri PC-ju in sliko na TV je zacelo vlect na levo, kot da bi bla razvlecena, kasneje pa se je program (ne da bi to neposredno opazil ker nisem gledal TV) sam preklopil in zvok popolnoma utisal, sele po tem sem ces cas zaznal da nekaj ni vredu. Ksr kurjo kozo sem dobil v tistem pa se obcutek kot da se me je po zadnjem delu vratu dotaknila neka ledeno mrzla roka, samo za trenutek. Okrog pol3 zjutraj sem se nekako le spravil spat, sanje pa so se nadaljevale v tem stilu. Za razliko od prve noci se je na mene spravila samo ena oseba - moski, tocne podobe nimam, je pa mel svetlo rjave/blont skraužlane lase. Cel cas je nekaj rino v mene, nekaj hotel od mene pa ne vem tocno kaj...sem pa se ga branil na tak nacin da sem ga drzal za lase in mu jih drzal tak mocno da sem jih skoraj spulil. To stanje je trajalo kar dolgo, verjetno vsaj pol ure (gledano v realnem casu ne sanjah). Potem se je cisto umiril in jaz ne vem tocno zakaj sem ga spustil in sel na dvorišče, kjer sem z rokami prestavil en avto temno modre barve ob eno garazo, ki pa dejansko obstaja na dvoriscu - takšnega avta pa ni. Pri tem premikanju je bil nekako vpleten tudi moj kolega samo se ne spomnim tocno kako. Potem sem sel nazaj v stanovanje in bil totalno sokiran - blo je cisto prazno, edino ena rjava omara v jedilnici je ostalo, niti luci ni blo vec nobene, pa mraz. Od tu dalje se vec nicesar ne spomnim, mislim da sem se zbudil in spet mel tisti cudn obcutek. Ma kdo idejo kaj bi to naj pomenlo, zakaj se mi je kar na lepem zacelo to dogajat?

Ni pa to prvic da sem mel obcutek neke prisotnosti v prostoru, s to razliko da  tisto niso bile sanje ampak realnost v stanju budnosti. Malo me je strah po pravici povedano, nelagoden obcutek, ker ne vem kaj naj si mislim in sem se cez dan zabediran.
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Kaj bi bile te sanje?
Reply #12 - 15.09.2006 at 13:03:23
 
Men se zdijo zanimive te sanjske 'čudosti': ljudje, za katere veš da niso živi čeprav zgledajo kot živi; vlčenje slike na ekranu, čeprav bi morala bit normalna; utišanje in preklapljanje programov, čeprav niso bli utišani ali preklopljeni z npr. daljincem; prazna domača soba, čeprav je ni nihče izpraznu... Sanjske podobe v drugačni formi ali funkciji od običajne so priložnost, da se že v sanjah zaveš  'čudnosti' sanjske realnosti, se skratka  zaveš, da sanjaš. Pol se ti ne dogaja tako kot se je teb teb, da čudnost  sanjske resničnost 'privleče' v budnost, ampak da se budnost 'privleče' v sanje. Začne se interpretacija  sanj v v sanjah samih,  budno vodenje, raziskovanje  in kreiranje sanj samih... Ta 'čudnost' sanj (če li ni prehuda, tko kot je bla očitno zate) je vsaj zame priložnost za testiranje z reality checkom, ki  te, če ga uspešno prestaneš, pelje v buno/lucidno  sanjanje...
Back to top
 
 
IP Logged
 
winstrol
2
**
Offline

I'll be back!
Posts: 55

Gender: male
Re: Kaj bi bile te sanje?
Reply #13 - 15.09.2006 at 14:23:05
 
Sem razmišljal o vsem skupaj pa priso do zakljucka, da bi pa mogoce to lahko blo na kak nacin povezano s tem, da sem bil pred par dnevi v Auschwitzu na Poljskem, kjer je umrlo več kot milijon in pol ljudi in da mogoče sem odneso s seboj nekaj v podzavesti, za kar drugače niti ne vem in je prislo za mano. Danasnja noc je minila brez posebnosti, sem bil tak utrujen od vsega skupaj da sploh ne vem da bi se kdaj prebudil. Pa mogoče se ena povezava...tisti avto ki sem ga premikal po dvoriscu (z rokami, ne sede v avtu) in pri cemer je bil na nek nacin vpleten kolega...od tega kolega dedek umira in je doma na našem dvoriscu in je rekel, da mu podarja avto (ki pa ni enak kot sem ga jaz sanjal - ampak mogoce pa le je neka povezava)...mogoce bom kdaj celo zvedel
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Kaj bi bile te sanje?
Reply #14 - 15.09.2006 at 14:46:30
 
Povezava med  sanjsko  relanostjo in fizično so močne v t.i. fizičnih sanjah, čeprav  te povezave niso tko enoznačne kot bi si človek  želel in si z njimi po moje ni mogoče v real lajfu neposredno pomagat. Funkcija sanj je predelat pa  integrirat neke močne dnevne vtise v kolektivno nezavedno, navezat na  arhetipskimi vsebine. ki jih vsak nosi v seb in so hkrati tisti del kolektivne zgodovine, ki se je za človeka izkazala za pozitivno, saj so se ohranile skoz vse evolucijske faze človeštva.  Tko da take sanje kot jih opisuješ so pomebne predvsem po tem, ker nam omogočajo dostop in informacijo  o tem, kaj je tisto, kar je v nas samih res vredno/pomebno/avtetntično in ne tolk po tem, kolk so slika/odraz  dogajanja  v čutni/fizični realnosti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2