Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 9025 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Kaj bi bile te sanje?
Reply #15 - 15.09.2006 at 18:02:34
 
winstrol wrote on 14.09.2006 at 22:25:47:
Mene pa zanima, kaj mislite da bi lahko pomenle te sanje. Sicer bolj redko sanjam, vsaj kolkor ven, se manj pa se sanj spomnim zjutraj...z izjemo zadnjih dveh noci, ki sta prava nocna mora. Pred 2 dnevoma sem sanjal da sem nekje obkrožen z (mrtvimi) ljudmi ki so v krogu okrog mene, se mi priblizujejo, nekaj govorijo, se me dotikajo, mi jemljejo energijo, so na nek nacin vsiljivi in da me hocejo potegnit s seboj nekam pac.

taki pač so ...

se spomnem da si steroide ipd precej zagovarju svoje cajte ... še te reči ješ?
obstaja namreč zdej teorija, da ko si zadost nafilan s kemijo, ki je če čist nč druzga ne, na naftni osnovi, da tvoje telo postane 'inštalabilno' ... da se 'neki' lahko notr nainštalira ... podobno kot si se svoj čas ti ... podobno ...

iz opisa dogajanja bi blo kr ... logično ...

Quote:
Ksr kurjo kozo sem dobil v tistem pa se obcutek kot da se me je po zadnjem delu vratu dotaknila neka ledeno mrzla roka, samo za trenutek. Okrog pol3 zjutraj sem se nekako le spravil spat, sanje pa so se nadaljevale v tem stilu. Za razliko od prve noci se je na mene spravila samo ena oseba - moski, tocne podobe nimam

ZAHTEVI od njega, da ti pove kdo je in predvsem kakšen je njegov namen
sam zdej vedi da lahko ... pa boš lahko ... nameravi


titud wrote on 15.09.2006 at 13:03:23:
Sanjske podobe v drugačni formi ali funkciji od običajne so priložnost, da se že v sanjah zaveš  'čudnosti' sanjske realnosti, se skratka  zaveš, da sanjaš.

točno to
multo pomembno
zabij si to v glavo
to tko JE

ko sanjaš in maš zavest prklopleno in dogajajo čudnosti ... je to znak za to kar je reku titud in s tem in z zavedanjem da je mogoče, ti to tud uspe
in pol si šef
svojga lajfa
prvič


winstrol wrote on 15.09.2006 at 14:23:05:
mogoce to lahko blo na kak nacin povezano s tem, da sem bil pred par dnevi v Auschwitzu

Smiley
si pa faca
povezano je zihr
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
winstrol
2
**
Offline

I'll be back!
Posts: 55

Gender: male
Re: Kaj bi bile te sanje?
Reply #16 - 15.09.2006 at 19:20:34
 
Gape ne nori Grin Nikol nisem zagovarjal steroidov, ceprav mam tak nick, je pa res in priznam da me je svoj cas mikalo poskusit pa sem se zarad zdravja temu rajsi odpovedal. Vse se da dosečt z ogromno volje, pravilne prehrane in predvsem strogo disciplino. Priznam tudi, da lahko to vpliva v določenem obdobju na živce saj je logično, da če spremeniš navade in telo prisiliš v skrajne napore da se to more poznat tudi na živcih...ampak ne trajno, mogoče pri profesionalcih, to je pa ze druga zgodba Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Kaj bi bile te sanje?
Reply #17 - 16.09.2006 at 08:32:31
 
ti se kr smej

(ne preganjajo mene)


mogoče sm zamešu ... nima panike ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2