Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 5
(Read 40503 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
What.The.Bleep.Do.We.Know.2004
04.03.2005 at 20:48:43
 


WHAT THE BLEEP DO WE KNOW

...

...


http://www.whatthebleep.com/

http://www.imdb.com/title/tt0399877/



hudo dobr ... res


mi je zadnjič prjatu poslal mail
*
>> A si ze slisal za ta film?
>> http://www.whatthebleep.com/
>>
>> Kolikor sem slisal od frendov v USA je totalno dober (lahko da se tudi motijo;-)
>>
>> Igra nema oskarjevka Marlee Matlin - kar pa je najbolj pomembno pa je, da
>> je stvar izjemno zanimiva za vse obiskovalce gape.org. Jaz, na primer, sem
>> si spodnji citat pobral iz linka na "quotes"... in tam jih je se cel kup,
>> zanimivih in dobrih...
>>
>> Predlagam, da jih (tvoje gape.org obiskovalce, namrec)
>> animiras/organiziras, da bodo v cimvecjem stevilu poslali zahtevo Koloseju
>> (mogoce programskemu vodji, ce obstaja Wink da hocejo videti ta film na
>> velikem platnu... ce bodo dobili nekaj 100 zahtev, se bodo ze potrudili,
>> da bodo imeli v dvorani vec kot 5 gledalcev naenkrat...
>>
>> Kaj menis? Poglej si, pa mi povej =)
>>
*

kaj menim se vidi ... sm objavu ...

priporočam ogled vsakomur

če skušam mal napisat ...
je mešanica dokumentarca in 'filma' ... kjer skoz real life ene neme ženske pokažejo to o čemer govorijo modeli ... super pametni ...

več ne bi, razen tega da ... teme katere film obdeluje smo tuki gor obdeloval zlo natančno - do potankosti ... povečini pred časom ... starejši texti ...



...

...

...




gape wrote on 17.09.2005 at 18:37:50:
eto slovenski podnapisi za ta film ...
srt format:
http://gape.org/svetpogovorov/What.The.Bleep.Do.We.Know.2004.DVDRip.DivX5v1.1.sr...

in še zip (zapakiran srt), če bo koga sekiral kej:
http://gape.org/svetpogovorov/What.The.Bleep.Do.We.Know.2004.DVDRip.DivX5v1.1.zi...

seveda ... most wellcome če ima kdo kake konstruktivne pripombe in izboljšave, da se potem to da v širšo javnost.
Back to top
« Last Edit: 18.01.2006 at 10:53:30 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: What.The.Bleep.Do.We.Know.2004
Reply #1 - 04.03.2005 at 22:27:09
 
Smiley
Back to top
« Last Edit: 07.03.2005 at 17:23:08 by Petra. »  

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: What.The.Bleep.Do.We.Know.2004
Reply #2 - 04.03.2005 at 22:28:05
 
UPS, BEMU TI TE LINKE agape! Grin Tongue 8)


uuu 6444, ŠE MAL PA BOMu

&$$$
Back to top
« Last Edit: 07.03.2005 at 17:22:52 by Petra. »  

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: What.The.Bleep.Do.We.Know.2004
Reply #3 - 09.03.2005 at 13:59:08
 
Back to top
« Last Edit: 12.03.2005 at 19:17:05 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: What.The.Bleep.Do.We.Know.2004
Reply #4 - 12.03.2005 at 02:47:54
 
yes yes yes! I want it all, and I want it NOW!!!

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=knjige_filmi;action=display;num=1...

sem se pred časom že, s knjigo na to temo matrala, saj ne rečem, da ni zanimiva, v bistvu je odlična, sam v tem fulmu so pa še slike, zvok, sexy glasovi in iskrice v očeh.... tko, da za vse lenuhe, k ne marate brat, je film res ENA A!  Grin Wink

sam mal me skrbi zdej, moje mentalno zdravje, ker mi računalnik al neki kle v sobi, nimam sicer pojma kaj, tko lepo poje, da si sploh muske ne rabm naštimat... bom še mal poslušala kaj mi pojejo kvantni pohotneži... he he he...

edin kar me skrbi je, če je rabbit hole dost globoka zame?

btw, it is POLKA TIME!!! right now se pleše, a slište, vidte? čutite?
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: What.The.Bleep.Do.We.Know.2004
Reply #5 - 12.03.2005 at 03:21:33
 
skratka tko je lepo, v tukaj in zdaj kvantni fiziki,
da bi, če bi mela npr. kako firmo, pa fullllll enga praznega papirja, kao denarja...bi kupila 500 000 cdjev in bi film talala na vsak slovenski dom...

kao spam varjanta....samo kako hudo darilo tak spam...seveda samo predlagam... en, un na vezi, bo že slišal, k itak je vedno kje kdo k sliš, a ne minister gaber? Wink Grin

skratka, men osebno bi ful odgovarjal it u K4, do budalce, pa tam usput našoj omladini pošenkat CDje, kar tko mal, za foro...

saj to bi lahko tud kaka društva sponzorirala, pa vsak k je gledal ta film, he he...

sam jebi ga, jst kvačkam z mislimi, jih prej mal u srce namakam, k kri daje življenje, a ne, a ne...k men se ne da u neke resne, pa zamorjene službe več hodit, pa ne da se kdaj nism matrala, sam kaj, k sm skor ugasnila, no skratka, zdej se raje igram....u stilu petre pan...pa lih bjork-isobel poslušam, he he... mi to bl paše

a me kdo sliši?  UUU UUUU he he he
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: What.The.Bleep.Do.We.Know.2004
Reply #6 - 22.03.2005 at 12:32:48
 
...if thougt can do this to water, imagine what it could do to you...

Definitivno glavna misel ki sem jo dojel je sinteza vsega o čemer smo pisali in razglabljal tukaj na gape.org...

WE ARE ALL  ONE


zanimivo mi je dejstvo da sem sam prišel do zelo podobnih zaključkov pri NLP-ju in pri samohipnozi... in dejstvo da je FIZIKA - kvantna fizika prišla do istega  - ja istega ne enakega zaključka se mi zdi vredna moje pozornosti in ljubezni...

Sedaj vem da je res  edini zakon LJUBEZEN... Prosim vas za uslugo -  da pošiljate  1 misel na dan za naš planet vsak dan... potrebujete manj kot 2 sekunde da to storite...v tej eni misli pa naj bo ljubezen edino pravilo... želim vam lepo potovanje...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: What.The.Bleep.Do.We.Know.2004
Reply #7 - 22.03.2005 at 14:06:16
 
ce dobro premislim smo vsi razsvetljeni...

kdaj bomo mel žurko... kao mir po celem svetu
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: What.The.Bleep.Do.We.Know.2004
Reply #8 - 22.03.2005 at 14:19:29
 
Magla wrote on 22.03.2005 at 12:32:48:
Definitivno glavna misel ki sem jo dojel je sinteza vsega o čemer smo pisali in razglabljal tukaj na gape.org...

WE ARE ALL  ONE

je res, ampak le iz enga omejenga gledisca.

Quote:
zanimivo mi je dejstvo da sem sam prišel do zelo podobnih zaključkov pri NLP-ju in pri samohipnozi... in dejstvo da je FIZIKA - kvantna fizika prišla do istega  - ja istega ne enakega zaključka se mi zdi vredna moje pozornosti in ljubezni...

mam eno knjigo doma, k o tem notr pise. sicer je nisem ze dolg casa bral, pa jo bom najbrz zdej spet mal in pol porocam. v glavnem... le ni vse tko kot se sprva zdi. sploh to s kvantno fiziko in dokazi o enosti itd.

Quote:
Sedaj vem da je res  edini zakon LJUBEZEN...

in moja klasicna...

if we are all one, how can there be love, when for love you need at least two (lover and beloved)?

in ce smo vsi eno, kako to, da se nismo vsi realiziral ko se je en. ce pa se se ni noben, pol pa je nesmiselno na slepo govort, da je vse eno.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: What.The.Bleep.Do.We.Know.2004
Reply #9 - 22.03.2005 at 14:22:25
 
Magla wrote on 22.03.2005 at 14:06:16:
ce dobro premislim smo vsi razsvetljeni...

kdaj bomo mel žurko... kao mir po celem svetu

only wishful thinking...

mi smo res vsi razsvetljeni... ampak v potencialu. to pomen, da smo lahko, ne da smo ze. seme in jabolko nista eno in isto, ceprav brez enga ni druzga.

za dosezt razsvetljenje oz. mir je potrebno marsikaj narest in tud dobit blagoslov od ze mirnih. itak pa mir se ni najvisje mozno prijetno stanje zivega bitja.

nenasilje in ljubezen nista eno in isto.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: What.The.Bleep.Do.We.Know.2004
Reply #10 - 22.03.2005 at 17:54:07
 
okej jest sem  eden izmed razsvetljenih... in kmalu bom imel dokaze za to... recimo cez 5 let...trenutno sem še preveč navezan na hobije in razvade in na luštna dekleta...  Wink

ti pa kar misli da moraš nekaj narediti glede tega... če bi lahko bi te odvrnil od tvoje teorije da moraš nekaj storiti da boš razsvetljen - lahko pa ti povem da sem imel izkušnjo ki ni opisljiva.... ki je nekaj tako senzualnega in ljubeznivega... nekaj kar obstaja samo v mirujočem umu... takrat sem bil blagoslovljen da mi ni treba iti v nobeno skrajnost da bi dosegel v tem življenju razsvetljenje - ker sem ga že vsakič ko sem umrl sem bil za trenutek razsvetljen... smrt so ena izmed vrat... ne pa edina...  

dovoljenje za razsvetljenje je v tebi - dovoli si biti razsvetljen - ti si že razsvetljen

ljubiš lahko vesolje kot celoto... ljubiš lahko možnosti ki jih imaš ...  ljubiš lahko življenje - darilo univerzuma...ljubiš lahko svoje telo... ni ovire kaj bi lahko ljubil... ni omejitev...  

pojem da smo vsi eno pa je itak čista fizika   Grin  - osnova vsega...

Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: What.The.Bleep.Do.We.Know.2004
Reply #11 - 22.03.2005 at 21:37:38
 
razsvetljenje? kaj ti bo?

a ni vse kar moramo pogruntat, kako biti srečen?
in vsi pogoji za srečo so tu in zdaj...kot pravi Petra
največja iluzija je, da so pogoji za srečo nekje v prihodnosti

seveda so vedno hribi in doline, kislo in sladko ker sladko ne bi bilo tako sladko brez kislega, brez teme svetloba ne bi imela pomena...in po dežju je še vedno posijalo sonce Smiley

...jest sem pa toplo vodo odkril Grin

ma ja no, sam res...vse te debate o razsvetljenju...who the crappity smack *really* care about that?

in poj se najde folk ker ni srečen zato ker še ni razsvetljen...a dej no
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: What.The.Bleep.Do.We.Know.2004
Reply #12 - 23.03.2005 at 14:31:01
 
dobr si tole povedu... drugače pa je veselje in sreča samo misel na katero si osredotočen in to se mi zdi  tako enostavna da je smešno...

Richard Bandler je govoril da je ena izmed največjih bolezni današnje civilizacije RESNOST...kot SMRTNA RESNOST... to da je ena izmed treh najhujših bolezni... a  štekaš ... če je to bolezen potem je radost naravno stanje...

Tako da sreča je misel o tem kaj te osrečuje, zakaj te toliko veliko stvari osrečuje in kako bi lahko to srečo potenciral s številom google

Zdravje - miselno, telesno, čustveno in duhovno  je tvoja pravica...tvoj temelj ... ne pa pravica ljudi v belem ... svetujem ti da to pravico uporabljaš na redni bazi... prepojeno s tvojo ljubečo mantro

Veselje je čisto povsod kamor pogledaš... in tudi če mižiš ALI MEDITIRAŠ  je veselje LAHKO v tebi... samo prepusti se užitkom...

Užitek je lahko vsaka stvar.... mnogo možnosti... nekaterim je celo v užitek ko ga nekdo tepe med seksom....men ne... možnosti pa so neskončne...

Delo je ogromen vir  izkušenj in možnost za osebnostno napredovanje.  Ena izmed možnosti je da je delo zabavno in zanimivo.

Lahko grem še naprej o možnostih ki so ti na razpolago... glede česarkoli...    TI SI USTVARJALEC TEH MOŽNOSTI... IN JA TI SI REALIZATOR TEH MOŽNOSTI... IN SAMO TI LAHKO TE MOŽNOSTI SPREJMEŠ za  RESNICO..  
ZAKAJ?!?

KER TI SI BOG...
ti si del božje energije in kot tak si že popoln si že razsvetljen si že vesel in si če tako misliš najbolj srečno bitje na svetu...

Če ne pa se vprašaj kaj bi bilo najbolje misliti da boš srečen od tega trenutka dalje...

ti imaš moč in si soustvarjalec naše resničnosti...

razsvetljenje je zavedanje da si bog...

Torej v naslednji vaji lahko poizkusiš kaj to pomeni... manj kot 1 promil sam vsen bo lahko to tvoj najbolj srečen trenutek do sedaj

1. Spočij se (1 minuta)
2.meditiraj  (3 minute)
3. če ne znaš meditirati... naredi kaj kar ti ugaja in te sprosti... (recimo pripravi se do orgazma)  Grin
4. Vizualiziraj kako v tebi narašča prisotnost boga... vizualiziraj podrobno... in vizualiziraj da bo prisotnost božanske energije objela tvojo celo avro... Moja vizija bi vsebovala povečanjee moje avre z zlato barvo... če je moja avra v mislih samo 1-2 metra stran od telesa... bi se s povečanjem božje prisotnosti... povečala avra v vse smeri na 300m recimo... tko da bi bil jaz v središču te krogle in občutil blaženost... pomisli na trenutke ko si že bil blažen in to sedaj potenciraj...
vidi v tej vizualizaciji kako se ti vsi organi pomladijo in v trenutku ozdravijo... v tem potovanju začuti blaženost in občutek popolne ljubezni... predstavljaj si da si jedro atoma in da je tvoja avra energetsko polje okoli tebe... predstavlja si zvezda in da  si neskončen izvor energije...
predstavljaj si da si čudovito bitje z mnogimi možnostmi...

ČUZ VAJZLI   Wink
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: What.The.Bleep.Do.We.Know.2004
Reply #13 - 23.03.2005 at 14:34:26
 
lahko pa rečeš da je tole bull shit in greš gledat poročila ob 19:15 minut...

čeprav sem nasprotnega mnjenja da so poročila full of shit
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: What.The.Bleep.Do.We.Know.2004
Reply #14 - 23.03.2005 at 14:36:18
 
aja preber si kaj mam napisan od ajnštajna levo pri mojem nick name-u in spodaj kot moj podpis
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 5