Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 778 times)
melkijad__
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1

Ljubezen - brezplacni romanticni portal kje?
20.02.2005 at 15:31:00
 
Pozdravljeni!

Tole pisem ker so me Tina, Miki in Jasna19 sprasevali kje lahko dobite brezplacni romanticni portal. Trenutno vam lahko priporocim le enega, ki je najboljsa slovenska spletna stran namenjena ljubezni, spolnosti, pogovorom in spoznavanju, vam postrezejo z nasveti, clanki in poezijo, vas povabijo na srecanja kjer se vedno zbere prijetna druzba.
Preizkusil sem njihov pravi hit Forum, kjer si obiskovalci izmenjujejo svoje izkusnje, poglede na zivljenje ter Klepetalnico, kjer lahko v vecernih urah spoznate nove prijatelje in morda tudi novo ljubezen.
Zadeva je super saj je vodilo Poljuba: Pomagaj in pomagali ti bodo!

Preverite in sprobajte.
naslov: http://www.poljub.com

lp
M
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Ljubezen - brezplacni romanticni portal kje?
Reply #1 - 22.02.2005 at 13:19:23
 
melkijad__ wrote on 20.02.2005 at 15:31:00:
Pozdravljeni!

Tole pisem ker so me Tina, Miki in Jasna19 sprasevali kje lahko dobite brezplacni romanticni portal. Trenutno vam lahko priporocim le enega, ki je najboljsa slovenska spletna stran namenjena ljubezni, spolnosti, pogovorom in spoznavanju, vam postrezejo z nasveti, clanki in poezijo, vas povabijo na srecanja kjer se vedno zbere prijetna druzba.
Preizkusil sem njihov pravi hit Forum, kjer si obiskovalci izmenjujejo svoje izkusnje, poglede na zivljenje ter Klepetalnico, kjer lahko v vecernih urah spoznate nove prijatelje in morda tudi novo ljubezen.
Zadeva je super saj je vodilo Poljuba: Pomagaj in pomagali ti bodo!

Preverite in sprobajte.
naslov: http://www.poljub.com

lp
M


Kaj je to zopet ena poceni reklama.   Tongue

Fora je v tem, da so člani ponavadi zvesti forumom, ki so njim tako ali drugače blizu, ker vsak forum je unikat, in kar je še posebej pomembno, člani se ponavadi poznajo med sabo tudi osebno. Velja, da "forumaši" neradi presedlajo na druge portale ali forume, če jim vsebinsko niso blizu. Tako da tale novačanje članov, hm, v čem je poanta tega početja? Tako na oko bi ocenil, da je popvprečna starost aktivnih članov tega poljub.com  18 let, torej privlači specifično starostno skupino s podobnimi interesi - tuamkaj je recimo v ospredju spolnost, kar pa ne velja za tale forum, ki je bolj versko "new-agersko" naravnan.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1