Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 8973 times)
kommar
1
*
Offline

Kaj čakaš? Ljubi!!!
Posts: 16

Pomagajte!!!
18.09.2004 at 18:36:15
 
Imam en še kar kompleksen problem. Najprej bi vas nekaj vprašal: (moški) Kako pristopate k ženski, ki vam je všeč? (ženske) Kaj pričakujete od moškega? Ali imate rade, če dobite nepričakovano povabilo ali posvetilo?  Embarrassed

          Kaj mi je treba storiti, da dobim to korajžo?! Pa rad bi se vam zahvalil za nasvete! Hvala vsakemu posamezniku!  Wink
 

           
Back to top
 

Mislim, torej sem!
marjan_komprej@yahoo.co.uk  
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Pomagajte!!!
Reply #1 - 18.09.2004 at 18:55:59
 
Ženski nasvet: bodi kar si, bodi sproščen, bodi nevsiljiv, bodi spontan, bodi zabaven, bodi razumevajoč, bodi iskren, pa se bo zgodilo kar samo od sebe.

Moški nasvet: zgornji nasvet je lari fari, ki v bistvu pravi tole: bodi lolek, pa te bodo vse imele rade... kot prijatelja, romantično se bodo prepletale pa z drugimi, ki si, za razliko od tebe, upajo. Vidiš, tako laufa to ženskam. Njim se dogaja "samo od sebe", moški pa mora dejansko kaj naredit, da se mu dogaja, tako da se mi zdi, da od ženskih nasvetov ne boš kaj dosti pobral.

kommar wrote on 18.09.2004 at 18:36:15:
Kaj mi je treba storiti, da dobim to korajžo?!


Karkoli v "kritičnem" trenutku narediš, čez 100 let se tega nihče več ne bo spomnil (ne glede na posledice).
Back to top
« Last Edit: 19.09.2004 at 20:19:45 by X »  

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Pomagajte!!!
Reply #2 - 18.09.2004 at 19:01:07
 
kommar wrote on 18.09.2004 at 18:36:15:
Imam en še kar kompleksen problem. Najprej bi vas nekaj vprašal: (moški) Kako pristopate k ženski, ki vam je všeč? (ženske) Kaj pričakujete od moškega? Ali imate rade, če dobite nepričakovano povabilo ali posvetilo?  Embarrassed

          Kaj mi je treba storiti, da dobim to korajžo?! Pa rad bi se vam zahvalil za nasvete! Hvala vsakemu posamezniku!  Wink
   


Nepričakovano povabilo ali posvetilo...hm, odvisno od koga. Meni je lahko zelo neprijetno, če kaj takega dobim od nekoga, ki mi kot moški ne potegne... ker se potem ubadam s tem, kako ga kar najmanj boleče odsloviti... nebolečih načinov pa skorajda ni.

A bi ti malo več povedal o tem, kakšno korajžo potrebuješ?

Če prav slutim tvoj problem, potem slabo bereš neverbalno govorico žensk. Mogoče bi ti bil v pomoč kak prijatelj, vrstnik, ki je v vzpostavljanju medosebnih odnosov uspešnejši od tebe.  Lahko gresta skupaj ven, pa ti skuša on skozi svoje oči razlagati, kako doživlja interes nasprotnega spola.


Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Pomagajte!!!
Reply #3 - 18.09.2004 at 19:05:04
 
Aja, pa še ena življenjska modrost- kadar si nekaj fuuuuul želimo- ponavadi nič od tega. Kadar se sprijaznimo, da tega ne bomo imeli, nam pa samo pade.

Konkretno moje izkušnje - kadar sem si želela koga novega spoznati- nikoli nič pametnega. Kadar pa sem si rekla- za moške nočem niti slišati več - puf, kot v pravljici, sami primerni kandidati so pričeli "deževati".
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: Pomagajte!!!
Reply #4 - 19.09.2004 at 14:49:18
 
Se strinjam s tem, da je ključ uspešne komunikacije v tem, da sogovornika/co, pozorno gledamo, kaj nam hoče povedati, ne pa samo poslušati, kaj govorijo njegove/njene besede.

Če hočeš o neverbalni komunikaciji zvedeti kaj več, pobrskaj po knjižnici, ponudbe je dovolj.
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Pomagajte!!!
Reply #5 - 19.09.2004 at 20:39:43
 
Lilith wrote on 18.09.2004 at 19:05:04:
Aja, pa še ena življenjska modrost- kadar si nekaj fuuuuul želimo- ponavadi nič od tega. Kadar se sprijaznimo, da tega ne bomo imeli, nam pa samo pade.

Konkretno moje izkušnje - kadar sem si želela koga novega spoznati- nikoli nič pametnega. Kadar pa sem si rekla- za moške nočem niti slišati več - puf, kot v pravljici, sami primerni kandidati so pričeli "deževati".


genau

podpis:sinjeoka
Grin  Grin  Grin  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Pomagajte!!!
Reply #6 - 20.09.2004 at 00:05:24
 
Winkja, vsi so odlično svetovali ...
mene pritegne k moškemu pozornost in nežnost pa tudi kanček nagajivosti vmes...
res je pomembna tudi neverbalna komunikacija , ker , če si pozoren na to , kmalu vidiš in začutiš odziv...tak ali drugačen..
je pa odvisno vse od tega , kaj takrat želiš...ti sam...


Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Pomagajte!!!
Reply #7 - 20.09.2004 at 09:36:48
 
kommar wrote on 18.09.2004 at 18:36:15:
Imam en še kar kompleksen problem. Najprej bi vas nekaj vprašal: (moški) Kako pristopate k ženski, ki vam je všeč? (ženske) Kaj pričakujete od moškega? Ali imate rade, če dobite nepričakovano povabilo ali posvetilo?  Embarrassed

          Kaj mi je treba storiti, da dobim to korajžo?! Pa rad bi se vam zahvalil za nasvete! Hvala vsakemu posamezniku!  Wink
 

             


Moraš ji dati jasno vedeti, da se zanimaš zanjo in da bo vedela, da si ji všeč, za to pa boš moral biti zelo angažiran, da ji boš lahko dvoril na različne načine. Ponavadi so punce bolj sramežljive, ali pa tudi ne, in nimajo rade hektike, da si neučakan, da recimo konkretno pristopiš do nje in ji rečeš, da ti je všeč, tu jo lahko kvečjemo spraviš v zadrego, zato je pomembna postopnost in jasna časovna razmejitev - korak za korakom. Ampak vedno si je treba UPATI, ne smeš omahovati, sicer nikoli ne boš zvedel, če kaj čuti do tebe in si se lahko uštel, kar pa bi bila škoda, če ti je zelo všeč in verjameš, da bi lahko bilo kaj več med vama, pa si zaradi strahopetnosti stisnil rep med noge...
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Pomagajte!!!
Reply #8 - 20.09.2004 at 11:54:23
 
exodus wrote on 20.09.2004 at 09:36:48:
Moraš ji dati jasno vedeti, da se zanimaš zanjo in da bo vedela, da si ji všeč, za to pa boš moral biti zelo angažiran, da ji boš lahko dvoril na različne načine. Ponavadi so punce bolj sramežljive, ali pa tudi ne, in nimajo rade hektike, da si neučakan, da recimo konkretno pristopiš do nje in ji rečeš, da ti je všeč, tu jo lahko kvečjemo spraviš v zadrego, zato je pomembna postopnost in jasna časovna razmejitev - korak za korakom. Ampak vedno si je treba UPATI, ne smeš omahovati, sicer nikoli ne boš zvedel, če kaj čuti do tebe in si se lahko uštel, kar pa bi bila škoda, če ti je zelo všeč in verjameš, da bi lahko bilo kaj več med vama, pa si zaradi strahopetnosti stisnil rep med noge...


Ta nasvet pa je res treba upoštevati, saj je prišel "izpod peresa izkušenega moškega in iskanega strokovnjaka"  Wink

Kolko si jih že upecal na to tvojo taktiko in tvoj šarm, Exo ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Pomagajte!!!
Reply #9 - 20.09.2004 at 14:27:16
 
lola wrote on 20.09.2004 at 11:54:23:
Ta nasvet pa je res treba upoštevati, saj je prišel "izpod peresa izkušenega moškega in iskanega strokovnjaka"  Wink

Kolko si jih že upecal na to tvojo taktiko in tvoj šarm, Exo ???


Ja, kako kolko? So ženske številke in si pišemo na steno črtice koliko smo jih že imeli? Ne, to se mi zdi zame osebno poniževalen in nezrel odnos do žensk. Kvantiteta nima nobene veze, važna je samo kvaliteta, vsaj za moje pojme. Najbolj modro ravna tisti, ki si izbere eno samo kvalitetno ali kvalitetnega. Sicer pa človek sprašuje za nasvet in jaz sem mu povedal svojega, saj to še nič ne pomeni, če ima kdo mnogo "izkušenj", da je zaradi tega boljši "izvedenec" za ženske, pravzaprav je to odraz ponavadi nezrelosti, če se kdo s tem hvali...
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Pomagajte!!!
Reply #10 - 20.09.2004 at 14:38:19
 
exodus wrote on 20.09.2004 at 14:27:16:
važna je samo kvaliteta, vsaj za moje pojme.



Pa se je že kdaj kje izkazala ta tvoja kvaliteta  ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Pomagajte!!!
Reply #11 - 20.09.2004 at 14:45:41
 
lola wrote on 20.09.2004 at 14:38:19:
Pa se je že kdaj kje izkazala ta tvoja kvaliteta  ???


Nisi me razumela, ne govorim o svojih kvalitetah, ampak o kvalitetni punci, za katero sem mnenja, da razpolaga s temi prvinami.
Back to top
 
 
IP Logged
 
kommar
1
*
Offline

Kaj čakaš? Ljubi!!!
Posts: 16

Re: Pomagajte!!!
Reply #12 - 21.09.2004 at 16:07:31
 
exodus wrote on 20.09.2004 at 09:36:48:
Ampak vedno si je treba UPATI, ne smeš omahovati, sicer nikoli ne boš zvedel, če kaj čuti do tebe in si se lahko uštel, kar pa bi bila škoda, če ti je zelo všeč in verjameš, da bi lahko bilo kaj več med vama, pa si zaradi strahopetnosti stisnil rep med noge...


Poglej exodus! Ne smem omahovati? A to pomeni, da je treba kar stopiti k njej in ji povedati kar jaz čutim! Torej kaj mi pa priporočate na to, da si bom UPAL storiti vse to. Ker za ene je to čist na izi, zame npr. pa je to nekaj težkega in bi rad to težavnost zmanjšal. Kaj mi priporočate? ( star sem pa 18 let, če koga slučajno zanima) Hvala za nasvete!!!!
Back to top
 

Mislim, torej sem!
marjan_komprej@yahoo.co.uk  
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Pomagajte!!!
Reply #13 - 21.09.2004 at 17:59:53
 
Glej, kommar, tveganje zavrnitve zmanjšaš, če se preko neverbalne komunikacije prepričaš, ali si punci všeč.
Prepričaš se tako, da jo pozdraviš in če te je vesela, napr. se tii nasmehne in te pozdravi nazaj, potem si ji simpatičen. Druga varianta je, če je punca tiste vrste, ki se rade gredo igrice, kar pomeni, da se ne zmeni zate, od daleč te pa opazuje- to preveriš tako, da včasih na hitro pogledaš v njeno smer, ko misli, da je ne opazuješ. Tudi takšni punci si verjetno zanimiv, samo težje je do nje pristopiti.

Postopnost približevanja je v tem, da sprva le pozdravljaš, čez teden spregovoriš z njo kaj več- napr. pohvališ nekaj, kar ti je všeč na njej ali pokomentiraš katerega od vajinih skupnih profesorjev... (ah, jaz sem čisto not v srednješolska leta zdaj padla Grin  ).

Ko pa enkrat ugotoviš, da si punci všeč, moraš samo še ugotoviti, ali te hoče kot fanta ali kot prijatelja. To izveš tako, da jo napr. povabiš v kino. Če pristane, je to dober znak, ne veš pa še točno, pri čem si. Pelji jo gledati kak film z vsaj malo grozljivo vsebino. Poskusi jo prijeti za roko- če to dovoli, pol si na konju, bravo. Če ne, se še zmeraj lahko zgovoriš, da si jo hotel samo potolažiti, ker jo je strah.

Lilith (ki sama sebi ne verjame, da je pravkar fragmente priročnika za osvajanje započela  Shocked  )
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Pomagajte!!!
Reply #14 - 22.09.2004 at 13:57:06
 
Kommar, bodi naraven. Resničen. Tak kot si. That's all. Drugo nič ni kaj dost pomembno. Dobra volja, voljnost sprejeti kar je, je tista, kar mene pritegne.

Pa kaj, če te zavrne. Pravijo, da je velik pogum, če smo se pripravljeni soočiti s strahom pred zavrnitvijo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2