Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3033 times)
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Pošlje faks in gre..
09.09.2004 at 21:52:48
 
Pride tip, prosi za uslugo, narekuje text, pošlje faks in gre.
Obsedim, in ne vem kaj naj si mislim.

-
AMNESTY INTERNACIONAL BETHOVENOVA 7 LJUBLJANA

POBUDA spodaj podpisani pošiljam pobudo zoper nadlegovanje in ogrožanje živlenja od strani srbskog državljana patriarha Pavla Stojčeviča iz Beograda, stanujučog na Košutnjaku,imetniku srbskih dokumentov, in podčinjenih mu župnika Milana Dudukoviča iz Opekarniške 12 Celje pa tudi metropolita iz Trsta Jovana Pavloviča, stanujočega via Dolorosa Trst in Ilica ul. 7/II iz Zagreba in podčinjenih župnikov Perana Boškoviča iz Ljubljane in kolegov. Sem invalid prve kategorije, poročen z slovenko in trdim da navedene osebe se ukvarjajo z nadlegovanjem mojih bivalnih prostorov, mojega zasebnega živlenja, imajo homoseksualne orgije v moji postelji, kradejo noge in čevlje, ukvarjajo se z črno magijo in smrtjo. Hočejo da postanem druga oseba, Aco iz Šabca, v katerem je ti. Rajska belka, oz. smrt, oz. Patriarh Pavle. Mojo invalidnost je povzročila prometna nesreča z kačo smrti, a zdaj hočejo vsi videt skozi mene. Pripeljali so mi pokojno žlahto, me obrekujejo, vržejo na mene mrliško črko »U« ustaški simbol, z njim mi je Pavel Stojčevič žigosal dlan, z tako imenovanim žigom antikrista, vrže na mene kljukasti križ in me zastruplja z svojo ženo piče v katerem je Adolf Hitler v Šapcu.
Vse so pripeljali v moje stanovanje in na ozemlje republike Slovenije, nadleguje me tudi njena slepa hčera, in foter od Aceja. Vsi navedeni so srbski državljani, kateri se svobodno sprehajajo po Sloveniji in po mojih bivalnih prostorih.
Nosijo hudičevo knjigo, in zastrupljajo ljudi in naravo. Sicer pa so slepi ker so potekli od Satana in smrti katera je imela odnos seksualne narave z njim. Narav se je pobunila in se dogajajo potresi. Zdaj vas vprašam kakšna je to kršitev človekovih pravic Slo. Državljanov, drugače mislečih kot so oni.
Mene so silili in izsiljevali da sem se poročil, pismo sem dobil iz pravoslavne cerkve v Ljubljani, kje so imeli ti sicilijanski mafijaši shod. Zdaj bi z svojo mutavostjo  z VMA imeli resnico vsepovsod.  Navedeni Dudukovič iz Celja mi v obraz pove, če me draži duša tiste stasite slepke sedmega kolena antikrista. Prosim da pravilno tumačite protokol o varstvu človekovih pravic in temeljnih svoboščin protokol številka 11 in dodatkom 4.,6.,7.

Protokol 1., osmi člen 1.: Pravica do spoštovanja zasebnega in družinskega živlenja.
9 člen 1.: Svoboda mišljenja, vesti in vere.
3 člen.: PREPOVED MUČENJA
Protokol 2., 1 - Varstvo premoženja:
Protokol 2., - Pravica do živlenja.

Protokol II., 1 - Varstvo premoženja: kot edini dedič, sem od pokojnika nasledil hišo in kmetijo v BiH. On hoče vse dat žlahti iz Šabca. Grozili so mi z pištolo 4km, pa tudi v hiši. Moja pokojna žlahta je dobila pekel, po letih, ker so ubijali mene in Jezusa Kristusa.
Jaz sem edini dedič in hočem dat do vedenja Pavlu Stojčeviču, ki je ukradel tudi od mojega zaslužka 10.000 Evrov in dal na banko Šabac, da morilec od moje mame živi od obresti in mojega denarja. Njen cekin je od srbskega Boga in je simbol žene Stipana Paveliča in vsa grozodejstva ki so jih počeli z vedenjem patriarha Pavla. Kmetijo potrebujem ker sem invalid z minimalnimi prejemki. Rad bi prepisal na slovensko državljanstvo, kot ima sosed. On pa vedno tisto zataji. Štiri leta nisem šel domov zaradi groženj. Pove da mi je žena umrla. S tim me vznemirja, njegovi potomci iz Šabca se tako izživljajo nad mano in mojo lastnino z hudičevo knjigo in hudičevimi čudeži.
Menim da mi je kršena ta pravica.

II člen, pravica do živlenja.
On, Pavel Stojčevič, z hudičevo ruko in mrliči, stalno napada blisk v mojih možganih in moj razum, sploh z kačjim štapom v katerem so  Velimir Pavelič (degen) in sin od Makseja Luboriča in Arkanovi klavci, vsi pokojniki. Njegova hčera ki je v njem sta ista slepka ,in njen sin Aco so mi hoteli oči in možgane spit 2004 v lastnem stanovanju.
Prosim da pravilno raztumačite kakšna je to kršitev če vas napade takšen 91 letnik z takšnimi ljudmi iz Šabca v sebi, a na koncu ironično pove da hoče celo bit v človeku. Dobil je 800 let pekla, v katerega bo šel ko bo umrl, izobražen je štiri leta OŠ v Kučancih v Slavoniji in na takšen način od izobraženih vse izve.
Prosim da mi verjameta in v dobro Slovenije in njenih državljanov ukrepate. Hotel jel lulat celo skozi kipec u Štrasburgu, simbolom EU. Rad bi videl skozi vsakega otroka,nasploh pa mene majhnega. S tem krši pravice otrok, kjer iritirajo plačljivega hudiča delnicu ti. 300 kosmatih.

III člen, prepoved mučenja.
Branje misli človeka je kršenje pravic človekovega zasebnega živlenja in misli, in to pravico mi krši Sv.Savo – Peran Boškovič in njegova žena Joka Boškovič (sv.Petka) kot tudi sin Goran Boškovič, ki radi pridejo v moje stanovanje, a v omačem kraju so me nagnali. Zraven pripeljejo samostan Vujin pi gornem Milanovcu Srbija, kjer je ustoličen Pavel Stojčevič. Oni so homoseksualci, on i sv.Savo, dvakrat so me poskusili posilit v čmar, trikrat so streljali na mene nejegovi župniki.. Dokaz proti nadlegovanjem bi bil odtis njegovih čevljev in nog z katerimi gazi in brca mene in otroka,mene majhnega v meni. V moje stanovanje je pripeljal tudi Dražo Mihajloviča in kokardu, simbol zla, skupaj z Markom Populotis in kolega, kot tudi Igoman Jovan iz tistega samostana imaju okoli pasu mrliško črku »U«,  kljukasti križ, kokardu, Titejeve cevi, zraven nosiju Kugo in s tem povzročajo nespečnost, bolezni in strese in podobno. Zraven njih hodi sin od Gorbačova, Vladimir Sergejevič, bere hudičevo knjigo, rad se izživlja in skupaj z Pavelom Stojčevičem Gojkotom zastruplja naravo in ljudi.  Zraven njih hodi pokojni Tito. Vrgli so vse svoje duše v hudičevo knjigo, tudi Titovejo.

Prosim da ukrepate proti takšnemu mučenju.
V moje stanovanje je pripeljal40 hčer hudičevih, Liljana Zelen, Mirajana Miloševič, Kristina Milatovič in druge, katere občujejo z njegovimi 91 letnimi rogi.
Menim, da je to mučenje državljana Srbije nad državljanom Slovenije.
Zraven je pripeljal še smrt Judeža Iškarjota ki bi občevali z sin in mater živi ljudi in mrliči. Kot dokaz proti njemu so TV posnetki na katerih je viden Gojko Pavel Stojčevič v družbi R.Karađiča, Arkana , Miloševiča Divjaka in drugih klavcev. Njegovo desno oko je udarjeno v peklu z bičem od strani Jezusa Kristusa,ker mu je Bog dal takšen bič da se zavaruje od hudiča. On v peklu ima s tem pravico branit sebe.  Desni roki od Pičeja Gojkota  sodijo v Haggu ker je to v glavi S.Miloševiča, dejansko pa se gre za prah Adolfa Hitlera. Tisto vrže v hrano in kavo in s tem bere misli. Sicer pa je bil mutast na VMA.
Prosim da pravilno protumačite mojo pobudo in v upanju da boste razumeli vam pošiljam še zraven pobude ki sem poslal na Slovenske človekove pravice (Hanžek) in Evropske ljudske pravice.

Lep pozdrav, nasvidenje in hvala

-

Vmes pove da mu je Jezus Kristus pisal pismo iz Vesolja.

..danes je dogajalo.



Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Pošlje faks in gre..
Reply #1 - 09.09.2004 at 22:11:02
 
Shocked Shocked Shocked
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Pošlje faks in gre..
Reply #2 - 09.09.2004 at 22:12:50
 
...veš kako sem jaz pogledal, in kak sem se ob tem počutil?

Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Pošlje faks in gre..
Reply #3 - 09.09.2004 at 22:14:12
 
...daj povej Wink Grin
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Pošlje faks in gre..
Reply #4 - 09.09.2004 at 22:16:16
 
??? Shocked ???in....
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Pošlje faks in gre..
Reply #5 - 09.09.2004 at 22:18:31
 
Prvo sem mislil okej, bom naredil dobro delo, tip bo neko pritožbo spisal za Amnesty Internacional, np, bom pomagal, potem pa so začeli taki stavki padat, sem bil šokiran, tip pa ful resen v vsem tem. Ne vem no..
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Angelus
1
*
Offline

Angeli nam ploskajo...

Posts: 39
Ravne na Koroškem
Gender: male
Re: Pošlje faks in gre..
Reply #6 - 21.10.2004 at 14:05:03
 
NORIŠNICA!!!! Shocked Shocked Shocked
Back to top
 

Ko bi le bil tako napreden, da bi lahko bil otročji...
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Pošlje faks in gre..
Reply #7 - 21.10.2004 at 23:56:17
 
japka wrote on 09.09.2004 at 22:18:31:
Prvo sem mislil okej, bom naredil dobro delo, tip bo neko pritožbo spisal za Amnesty Internacional, np, bom pomagal, potem pa so začeli taki stavki padat, sem bil šokiran, tip pa ful resen v vsem tem. Ne vem no..


Al je tip utrgan ali pa se je norca delal iz tebe. ??? Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Pošlje faks in gre..
Reply #8 - 01.03.2005 at 22:25:33
 
Grin
Ne bi rekel da se dela norca kr sma zdaj že 3x pošiljala fax na Amnesty internacional v London in tudi na slovensko podružnico, pa sodelavka je tudi imela priložnost opravit to dobro delo.  In tip vedno čist resen in čist not.
Razložil je še da ko vozi avto da nekdo sedi zraven njega, včasih pa tudi na njegovem sedežu, in mu poskuša potegnit volan nekam po svoje.
Ne vem, a očitno ima tipo težave.

bomo videli kako in kaj
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Pošlje faks in gre..
Reply #9 - 01.03.2005 at 22:32:14
 
mogoče pa je samo že prestopil, pa ma mal bl twilight zone izkušnje? saj 5D ni sam za pozitivce, lol Grin
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Pošlje faks in gre..
Reply #10 - 01.03.2005 at 22:35:42
 
..zanimivo mi je postalo ko je razložil, da po tistem ko je bil dve sekundi mrtev, ko je umrl, in se vrnil, da zdaj oni, ti bad osebki,  hočejo gledat skozi njega. Ker on je že bil tam.

Petra. wrote on 01.03.2005 at 22:32:14:
mal bl twilight zone izkušnje



Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Pošlje faks in gre..
Reply #11 - 01.03.2005 at 22:38:05
 
saj veš everything is possible, but nothing is real...še vedno je vse kar je, da sanjamo skupinske sanje....matrix Grin

btw, priporočaj mu kak ekstazi Wink tko k ameriška vojska postravmatične sindrome zdravi Grin
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Pošlje faks in gre..
Reply #12 - 01.03.2005 at 22:41:58
 
Grin X-a mu ne bom omenjal..  
Je pa prepričan da je njegovo faxiranje obrodilo sadove - poskus prepovedi uporabe nacističnih simbolov v EU.
 .. čist možno da ima to iz Jugo vojne.
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Pošlje faks in gre..
Reply #13 - 02.03.2005 at 10:27:39
 
a misliš, da tip hoče, da mu pomaga kdo? mogoče bi se lahko na Mirana (pozitivke), ki se ukvarja z exorcizmom, obrnil?
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1