Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 5737 times)
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
programiranje kristalov
14.08.2004 at 14:45:01
 
Mi lahko kdo kaj pove o programiranju kristalov?
tnx
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Alex.je.posranec
Guest




Re: programiranje kristalov
Reply #1 - 14.08.2004 at 15:48:32
 
japka wrote on 14.08.2004 at 14:45:01:
Mi lahko kdo kaj pove o poslušanju rasti trave?

Lahko tudi hitri naslov mentalne institucije.
tnx

Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: programiranje kristalov
Reply #2 - 14.08.2004 at 22:07:18
 
Ti mi očitno ne moreš.  Grin

Kdo drug?
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: programiranje kristalov
Reply #3 - 14.08.2004 at 23:45:10
 
jest ne bi komplicirala,
ko bi se počutila tko, kot želim, da kristal vpliva, bi se nanj osredotočla, al pa ga kr v roko prjela, če ga mam na dosegu.

Aja, če kristal programiraš za neki, česar še nimaš, se med programiranjem naravnavaš na tisto, kar si želiš...

kristal je pomojem samo posrednik, oz.. karkoli je posrednik med tabo in ..tabo/bogom? al čim že
Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: programiranje kristalov
Reply #4 - 15.08.2004 at 09:06:24
 
Dober odgovor. Dobro si povedala/nakazala.
Mentalno programiranje, isto kot mentalno čiščenje kristalov?, če štekam..

Kristali, posredniki..   med in...     hmm, ja,  ..pa kristali so še akumulatorji, gobezdači, skrivnostneži, tisti ki grejejo, tisti ki nihalo tresejo, tisti ki vejo in molčijo dokler ni čas, pomagači-smerokazi,   ..frendi. Svašta..  Grin




Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: programiranje kristalov
Reply #5 - 15.08.2004 at 09:13:46
 
i guess

če upoštevam, kraljestvo kristalov, kot kraljestvo živih bitij... :
ti maš enga človeka, recmo mamico (to je zgolj primer  Grin) za posrednika, ki ti daje občutek varnosti. To ga maš zarad vzorcev, tko si navajen, da se pr mamici varno počutiš, pač posledica preteklih dogodkov...
če verjameš, da se lahko varno počutiš tud zarad kristala, neka...

vedno pa gre za nekaj, kar je v tvoji glavi, ti misliš, da ti drugi dajo varnost, po resnici si jo pa sam omogočiš... zato so drugi posredniki, varnost pa išči v sebi. Je pa lahko fulj kulj, da verjamemo v stvari izven sebe, ker si lahko s to vero pomagamo, kadar nam primanjkuje vere v lastne sposobnosti

Grin Cheesy

ja  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape.bluzi
Guest




Re: programiranje kristalov
Reply #6 - 15.08.2004 at 09:21:24
 
pa vi niste resni

pejte rajš travo kadit

al pa se vsaj pretvarjajte da ste zakajeni ko take nore stvari pišete

vsaj ne bo kdo mislu da je kej narobe z vami
Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: programiranje kristalov
Reply #7 - 15.08.2004 at 09:22:00
 
Eva wrote on 15.08.2004 at 09:13:46:
ti misliš, da ti drugi dajo varnost, po resnici si jo pa sam omogočiš...
itak..
..sami delamo na sebi, za sebe - sebe

je pa mi kul, kristali in vse to, nove stvari, vedno nekaj.. vesolje

Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: programiranje kristalov
Reply #8 - 15.08.2004 at 10:37:42
 
japka wrote on 15.08.2004 at 09:22:00:
itak..
..sami delamo na sebi, za sebe - sebe

je pa mi kul, kristali in vse to, nove stvari, vedno nekaj.. vesolje


jest mam včasih kar napad, na kristale recmo, al pa na moj novi svečnik iz himalajske soli.  Kr naenkrat se mi zazdi tko lep in čutim, da ga moram prjet v roke.. res pol pa od kristala do kristala, pa jih kar po mnogo naenkrat držim v pesti in pustim, da učinkuje v skladu z najvišjim ciljem (kaj pa jest vem, kako je to  Grin) ko mi eni niso več všeč, ji spustim, pol so mi všeč drugi, pograbim druge in prekladam te kamne po rokah in če se opazujem pr tem, se mi zdi, da res utrgano izpadem takrat
ampak nič, si mislim, da gre za eno obliko zdravljenja, privlačne energije kristalov in v bistvu me navdušuje to, da me lahko tko pritegnejo - kot bi bla zadeta Wink, res  men je super  8) Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: programiranje kristalov
Reply #9 - 15.08.2004 at 12:13:13
 
en k ga poznam ima, se mi zdi da se temu reče, orgonski top.Preko računalnika shraniš v ene kapsule določene informacije in pol sevaš kristale in jih informiraš...al pa sliko nekoga če ga želiš zdravit.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: programiranje kristalov
Reply #10 - 17.09.2004 at 22:23:24
 
spucaš kristal...
  • z vodo
  • s soncem
  • z luno
  • s kakih listkom k kao oddaja good vibration
  • s pomočjo zemlje
  • s pomočjo reikija/bioenergije


najbolje pa je kr z vsem zgoraj

potem pa še z meditacijo očistiš v smislu

enega power stavka... sedaj si očiščen in tvoja energija je pozitivna... or whatever (zanalašč nism dau najboljšega primera)

potem pa je dobro tut mau preverit kaj so že pisali za tak kristal ... za kaj naj bi bil dobr

potem pa lahko to še malo popraviš... čeprav ni nujno da je kristal rumene barve ravno za tretjo čakro... je pa to sigurno bolj primeren kot pa...kaj jest vem ta zelen

tko da najlažje je programirat kameno strelo oziroma vse kretene...mislm kremene...kot so ametist, roževec, citrin... itd

jest najraj v bistvu spoznavam kristale brez programov... na način da jih prosim za dovoljenej da vstopim v njihovo svetlobo in si pol predstavljam da grem res s telesom v kristal... in na to meditiram...
včasih me odnese stran

pri prošnji dodam še to da prosim za ozaveščanje vzrokov, ki so me pripeljali do določenega kristala....

moj najljubši kristal je ametist... je tudi prvi


glede programiranj je že nekaj napisanga...

različni kristali imajo različno frekvenco na kateri nihajo... in zato je dobr glede programiranja da se na to osredotočiš... recimo za čiščenje strupov iz telesa se mi zdi univerzalen kamena strela..so pa baje še eni bolj specifični...

za čustva roževec... itd...

Pr men je tko da na začetku sm čutu ful... zdej sm se pa že tko navadu ... da jih niti čistim ne več...

zdi se mi da je to kokr pripomoček... k dostikrat prov pride... ampak samo to... pripomoček... povdarek pri pravilni uporabi
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1