Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3678 times)
LII
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 3

Živorad M. Slavinski
08.02.2004 at 19:44:10
 
Mene pa zanima, če je že kdo bil na kakšnem seminarju Slavinskega, Sunjata, PEAT......itd, in ali se izplača?
Namreč, po branju Sunjate, ki je moram reči fantastična knjiga, se sprašujem, zakaj na tak seminar, če pa se jo lahko občuti tudi brez seminarja. Je pa res, da vsaj jaz, dostikrat potrebujem potrditev (shame on me) da sem na pravi poti, in mogoče je pa v tem fora teh seminarjev.
Da so za ljudi, ki ne morejo še  hodit sami, ha,ha,ha?

Povejte, če je kdo bil, me res zanima.....
Back to top
 
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Živorad M. Slavinski
Reply #1 - 12.02.2004 at 21:32:25
 
Cheesypoznam živorada ker sem delala z njim že pred 15 leti in poznam njegove tehnike in lahko ti povem da je knjiga premalo.na seminarjih pokaže tehniko in izvajanje le te in ti razjasni kar ne razumeš.lahko ti po trd im da je res avtoriteta in splača se.in še nekaj ,za razliko od ostalih je človeški in nikoli ni vzvišen.moram tudi povedati da vse kar znam dolgujem njemu
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Kr_eten
Guest




Re: Živorad M. Slavinski
Reply #2 - 13.08.2004 at 02:25:03
 
arelena wrote on 12.02.2004 at 21:32:25:
Cheesypoznam vibratorja ker sem delala z njim že pred 15 leti in poznam njegove tehnike in lahko ti povem da je enkrat premalo.na masturbacijah pokaže tehniko in izvajanje le te in mi razjasni kar ne razumem.lahko ti po trd im da je res trdo in splača se.in še nekaj ,za razliko od ostalih je kovinski in nikoli ni mlahav.moram tudi povedati da vse kar znam dolgujem njemu

Back to top
 
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Živorad M. Slavinski
Reply #3 - 13.08.2004 at 02:31:02
 
Winkvem , hudo ti je in vendar , bolje bi bilo, če se ne bi tako bal in bi se direktno pogovoril z menoj...si upaš? Kiss
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Kr_eten
Guest




Re: Živorad M. Slavinski
Reply #4 - 13.08.2004 at 06:10:21
 
arelena wrote on 13.08.2004 at 02:31:02:
Winkvem , hudobolna sem in vendar , bolje bi bilo, če se ne bi tako bala in bi se direktno pogovorila s psihiatrom...si upam? Kiss

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alex
Ex Member




Re: Živorad M. Slavinski
Reply #5 - 14.08.2004 at 07:05:00
 
Q. wrote on 13.08.2004 at 06:10:21:
vem , hudo bolan sem in vendar , bolje bi bilo, če se ne bi tako bal in bi se direktno pogovoril s psihiatrom...si upam?

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alex.je.posranec
Guest




Re: Živorad M. Slavinski
Reply #6 - 14.08.2004 at 08:46:36
 
Alex wrote on 14.08.2004 at 07:05:00:
vem , hudo bolan sem in vendar , bolje bi bilo, če se ne bi tako bal in bi se direktno pogovoril s psihiatrom...si upam? Sem pač Alex posranec
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1