Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2775 times)
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Exodus - energijski prehod
13.08.2004 at 15:51:53
 
Slovenci smo norci  Shocked... v dobrem smislu... pa ne samo v extremnih športih ampak tudi v ostalih extremih... kot je recimo področje bioenergije

bioenergetik in kristaloterapevt
Jože Ulčar ml.
http://icreator.net/exodus/


je delal 10 let na hologramih - likih ki jih je videl ali nevemkako čutil v meditacijah... in rezultat tega je

exodus - lat.:"IZHOD"

Včeraj sem prvič imel možnost videti 3 različne exoduse  in takoj začutil pretok blage pomirjajoče energije...

zdej ni mi jasno zakaj ni samo en univerzalen exodus k bi pač izboljševal, harmoniziral in tako dalje... po vsej verjetnosti mi ni jasno zato, ker nisem še vseh preizkusil, kaj šele delal svoje teste...
namreč moje mnenje je da verjeti na besedo je slabotno dejanje..... biti odprt na besede in jih tudi stestirati pa je nekaj drugega...je izkušna ali vedenje o določenen pojmu

zato bi sedaj prosil za vašo pomoč

če imate exodusa in ga uporabljate dajte deliti izkušnje in nasvete na tem forumu... pravilo pa je da poveste izkušnje tako kot jih čutite...

torej sodelavka k je imela exodus v roki 4 minute... ni čutila nič...

jaz na drugi strani pa čutim precej... in bi rad izločil placebo efekt... to pa lahko naredim samo tako da delam na tem in delim izkušnje z vami... ne pa z nekom k verjame v tablete    Grin  oz. tako zvano  farmacijo torej področje medicine ki se bo v naslednih 15 letih zmanjašal za 90%.  
Kako?

Z našo pomočjo... tale forum je forum za ozaveščanje in kot tak si lahko delimo informacije na vseh področjih in moje področje je samozdravljenje ... najboljše samozdravljenje je preventiva...
pa to ni
štetje kalorij ali vegeterijanstvo ali celo pransko zdravljenje...

na primer preventive je da če kadite - da s kajenje prenehate... Roll Eyes

zdej pa že kompliciram...

moje izkušne z telimi exodusi so naravnost ekstatične saj izboljšuje tudi reiki pretok oziroma ga ojača... me pa moti zasoljenost cen...
ne da ni vredno... samo ni dostopno... 6 škatlc cigaret lahko kupim s tem  Grin...

ta najmanjši so  3.000
ta sredn   6.000
ta največji pa kr  15.000

gre za plastificiran papir, ki ima sicer lepe oblike in ne dvomim v njegovo delovanje... ampak... če bi bil narejen zato kar v reklami piše ...

:" Exodus je izhod iz labirinta, v katerem se včasih znajdemo. Je darilo Luči in Ljubezni človeškemu rodu. Duhovni, materialni, čustveni in fizični potenciali posameznika, se lahko ob rednem delu razvijejo v mogočne darove."

...potem bi bilo doboro upoštevat da 50% vseh ljudi v enem dnevu porabi skupaj 2 dolarja...  ???  in še več ljudi porabi na dan 1 dolar

pa še SLO razmere
več kot 50% ljudi ima plačo pod 100.000 SIT...
cca 12% brezposelnih

Če bi hoteli to reklamo uresničit v mogočne darove...potem bi vsaj jest dal enega od exodusov za recimo 1/3 cene...  

ali

da se naučimo sami o vzrokih delovanja in potem izdajamo svoje recimo :" podstavke za kozarze" nabiti z energijo kozmosa s pomočjo bioenergetikov in reikistov in... po evropskih standarih za ceno max 5 eurov...



Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Exodus - energijski prehod
Reply #1 - 13.08.2004 at 16:16:20
 
Magla wrote on 13.08.2004 at 15:51:53:
Slovenci smo norci  Shocked... v dobrem smislu... pa ne samo v extremnih športih ampak tudi v ostalih extremih... kot je recimo področje bioenergije

Hehe  
...

Ne vem kaj zdaj škrtariš, se boš pa ja lahko odpovedal tistim nekaj škatlcam cigaret, saj tu gre vendar za kozmično energijo  8)

pa še tako fajn si že vse izračunal in ekonomsko utemeljil ...




Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Exodus - energijski prehod
Reply #2 - 13.08.2004 at 16:52:05
 
jah
jest mam 2
tazlatga in tavijolčnga
tazlat je dobr za bolečine odpravljat ...
tavijolčn pa za tazgornje nivoje v red spravljat
enkrat sm mel tavijolčnga pod pojstlo ... nič spal ... sm reku jožetu, je reku ... ja ... če se hočeš brez spomina zbudit en dan kr ponavlji to ...
drgač pa ... nekih 'izkušenj' niti nimam
men je šprovzaprov vseen kwa dela in zakaj (placebo al pa kej druzga) ... važn da nardi svoj deu ...
in exodusi so ga kr opravl ...
sm jih pa mal cnej kupvou ... k jih je model še testiru u bistvu ...

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1