Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 12458 times)
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Zakaj mladci raje jezdijo stare kobile?
Reply #30 - 09.08.2004 at 09:25:55
 
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
psiholog
Guest




Re: Zakaj mladci raje jezdijo stare kobile?
Reply #31 - 09.08.2004 at 15:41:52
 
3. Phallic Stage (Age 4 - 5)

   Erogenous Zone in Focus: Genital

   Gratifying Activities: Masturbation and genital fondling

   Interaction with the Environment: This is probably the most challenging stage in a person's psychoséxual development. The key event at this stage, according to Freud, is the child's feeling of attraction toward the parent of the opposite séx, together with envy and fear of the same-séx parent. In boys, this situation is called the "Oedipus Complex" (aka the Oedipal Complex), named after the young man in a Greek myth who killed his father and married his mother, unaware of their true identities. In girls, it is called the "Electra Complex".

   Boys, in the midst of their Oedipus Complex, often experience intense "castration anxiety", which comes from the fear of punishment from the fathers for their desire for the mothers. Girls' Electra Complex involves "thingy envy". That is, according to Freud, the girl believes that she once had a thingy but that it was removed. In order to compensate for its loss, the girl wants to have a child by her father. Success or failure in the Oedipus conflict is at the core of either normal psychological development or psychological disorder. If a child is able to successfully resolve the conflict, he or she will have learnt to control their envy and hostility and begin to identify with and model after the parent of their own séx, and are ready to move on to the next developmental stage.

   Phallic Fixation:

       *   For men: Anxiety and guilty feelings about séx, fear of castration, and narcissistic personality.
       *   For women: It is implied that women never progress past this stage fully and will always maintain a sense of envy and inferiority, although Freud asserted no certainty regarding women's possible fixations resulting from this stage. Similarly, Freud admitted uncertainty on the females' situation when he constructed the "thingy envy" theory in the first place.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Zakaj mladci raje jezdijo stare kobile?
Reply #32 - 09.08.2004 at 23:45:58
 
exodus wrote on 06.08.2004 at 19:39:12:
Marjana, si že čula za metodo izločanja, če ni črno je belo, če ni Iga (ta je zelo sumljiv zaradi zgod. okoliščin)



Grin Grin Grin

Exo, daj še kaj povej o zgod. okoliščinah. (saj si mislil zgod.=zgodovina). Da bom še jaz kaj vedel o moji zgodovini.

Pa ne mi pisat, da se prisiljeno smejim. Smeškoti so pristni. Grin Grin Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Zakaj mladci raje jezdijo stare kobile?
Reply #33 - 23.09.2004 at 09:38:50
 
exo ne vem. tud ne vem zakaj stari kozli jahajo mlade kobile.
exo mal je vseeno poenostavljeno tole.
včasih leta niso merilo za nič.
včasih ne pomeni nič, koliko si star, ampak kako zgledaš in kaj ter koliko imaš v glavi.
če gre samo za seks, imaš mogoče prav. če pa gre za nek ljubezenski odnos si 100% falil.
Kaj naj se pa menim z mladičem?
pa še nekaj.
osebno bi imela raje 10 let mlajšega žrebca, ker bi istočasno umrla, ker vas ženske preživimo. evo to.
pa tudi osebno imam raje mlado meso, kot pa kakšnega ata. sem enga mela očeta, pa bi ne rabla še kakega.
pa seksat z mladim dečkom ni sploh slobo. vem sem probala.
sam to.
lp
Anđi
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Zakaj mladci raje jezdijo stare kobile?
Reply #34 - 23.09.2004 at 13:51:58
 
Angel wrote on 23.09.2004 at 09:38:50:
exo ne vem. tud ne vem zakaj stari kozli jahajo mlade kobile.


Zaradi status simbola, prestiža, da lahko koketirajo in se postavijo pred ostalimi moškami, morda pa gre za jalov poskus, da bi obudili svojo mladost in se dokazali. Morda zaradi nizkega samospoštovanja in samozavesti, pa skušajo nekaj na silo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Zakaj mladci raje jezdijo stare kobile?
Reply #35 - 23.09.2004 at 13:58:18
 
Quote:
Grin Grin Grin

Exo, daj še kaj povej o zgod. okoliščinah. (saj si mislil zgod.=zgodovina). Da bom še jaz kaj vedel o moji zgodovini.

Pa ne mi pisat, da se prisiljeno smejim. Smeškoti so pristni. Grin Grin Grin


....ka pa jaz vem, ti si prešprical verouk, jaz pa zgodovino, tako da ne bi znal podrobnejših odgovorov, ampak pravijo, da imajo stene ušesa... hi hi No, saj je vseeno, ne morem te tukaj razgaliti pred vsemi, a zgledam taka "baraba"?  Grin  Grin (pozabi Iga, bom tiho kot miška, razen če mi kdo plača, ki je bolj radoveden in bi rad zvedel kaj več). Lahko pa me ti preplačaš, pa bom tiho... Cheesy

ah, saj je vseeno....  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Zakaj mladci raje jezdijo stare kobile?
Reply #36 - 23.09.2004 at 14:05:55
 
Angel wrote on 23.09.2004 at 09:38:50:
exo ne vem. tud ne vem zakaj stari kozli jahajo mlade kobile.




Jaz pa vem.

Da je vprašenje zgrešeno  Roll Eyes


Vprašati bi se morali, zakaj stari kozli ne bi naskočili kakšne mlade kozice?

In zakaj mladi petelini ne bi smeli na starejše kokoške?



uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Zakaj mladci raje jezdijo stare kobile?
Reply #37 - 23.09.2004 at 21:46:58
 
exodus wrote on 23.09.2004 at 13:58:18:
....ka pa jaz vem, ti si prešprical verouk, jaz pa zgodovino, tako da ne bi znal podrobnejših odgovorov, ampak pravijo, da imajo stene ušesa... hi hi No, saj je vseeno, ne morem te tukaj razgaliti pred vsemi, a zgledam taka "baraba"?  Grin  Grin (pozabi Iga, bom tiho kot miška, razen če mi kdo plača, ki je bolj radoveden in bi rad zvedel kaj več). Lahko pa me ti preplačaš, pa bom tiho... Cheesy

ah, saj je vseeno....  Wink


A veš, da sploh nisem šprical verouka. Sem bil priden.  Wink Tongue

Jaz ti ne bi nič plačeval. Ti me kar razkrij. Itak nimam kaj skrivat. Tongue 8) Grin

Vidim pa, da si ti redno obiskoval predmete spletkarstvo, intrigarstvo in podobne zadeve. Tongue Tongue Tongue Roll Eyes
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Zakaj mladci raje jezdijo stare kobile?
Reply #38 - 24.09.2004 at 10:39:31
 
zato, ker jim pa-še. pa-še-pa-še-paše.
preprosto-a ni?

LP
anđi
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
majcha
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 41

Re: Zakaj mladci raje jezdijo stare kobile?
Reply #39 - 24.09.2004 at 13:26:28
 
exodus wrote on 08.08.2004 at 17:52:05:
Jaz moji taboljši polovici govorim  mucka, srček, kobilica, bombonček,  princeska, lepotica....  Saj veš, kako pravijo, da kar je skrito očem in ušesom ni greh; kar dela desnica, naj ne ve levica - hvalabogu, da ne ve moj "sladkorček", da exo skače gor po Gape forumu in je včasih malo poreden, ko mu kake beseda uide, ki pa nikakor ni bila mišljena kot zlonamerna - saj veste tako kot sem, ena velika dobričina, da me vsi izkoriščate mojo dobroto.


Grin


hahaha...tale konc pa je smešen že zabaven Wink...ne exo, iskreno povedan si eden najbolj iskrenih piscev jaz verjamem, ki nima dlake na jeziku in pove kjerkoli ravno tisto kar misli, upam, dase ne motim Wink
in to je treba sam spoštovat Wink

jah no, kar se tvoje "kobilice" tiče, hehe, je lahko sam vesela, da jo kličeš po omenjenih imenih, ker jaz sem iz strani mojega najdražjega tud: driskica, uška
muc (no čezdali bolš mi gre). pa sej ga razumem, če sm kdaj sitna, sam tele driskice se je tud sicer mal preveč navadu, men pa niti najmanj ne diši  Undecided Tongue...on je kao drekc pol, sam to ni isto Wink

kar pa zadeva tole temo:
jap tud jest mam starejšega dečkota, tam 7 let nekje Wink in res se nekak marsičesa na novo učim....imela sem kazga mlajšega prej, pa noben ni bil mlajši od mene, sicer pa upam, da bom ostala pr tem kar sem, ker mi je res ful lepo in nama kar dobr sklapa in seveda upam in nekak verjamem, da on čuti tud tako Wink

zaenkrat we kar rules on! evo half pa pol english....
leta pa sicer niso bla nikol pomembna
p.s.: naj omenim samo še to, da so tud 25 -letniki lahko do oknca nezreli in se jimpribližno ne sanja, kaj bi pravzaprav radi, lahko pa za 19 letnika velja ravno obratno, če ga življenje v to nekako potisne Wink


Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Zakaj mladci raje jezdijo stare kobile?
Reply #40 - 27.09.2004 at 09:07:54
 
pa naj še kdo reče, da se nimamo pestro. Grin
vsak na svoj način. Grin
eni tud na nemogoč, Grin
mal utrujajoč. Grin

sebe si ne predstavljam na kakem starem kozlu nikol.
more bit res bad,
lizat staro meso.
lp
Angel Grin
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
invisible
1
*
Offline


Posts: 47

Gender: male
Re: Zakaj mladci raje jezdijo stare kobile?
Reply #41 - 03.12.2004 at 02:45:34
 
Ker so starejse boljse? Grin Pac se boljse pocutim ob njih...vlivajo vec zaupanja, so bolj spontane, se znajo stvari lotit na pravi nacin, izžarevajo več seksapila, ponavadi najdem pac vec skupnih tock...to bi blo to. Mlajse pac nisem nikol mel.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3