Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1981 times)
Kr_eden
Ex Member




Udarec Ega
01.08.2004 at 00:10:30
 
Ko ego udari, takrat pa začnejo padati nizke.
Ni važno, kako se napiše, važno je, KDO NAPIŠE  Grin

Interesantno je brati odzive na poste, kateri se zapisujejo na forumu, res je, ni važno kako se napiše post, kakšen je odgovor ali sploh ima smisel odgovor na zastavljeno vprašanje, važno je samo, kdo napiše odgovor.
Tudi, če je odgovor dokaj točen, se v njemu noče videti smisla te točnosti, ampak se napiše, da pač ni to kar je nekdo pričakoval, ker mu mogoče ta oseba ne ustreza, se pravi, ego brani to osebo, da od tega človeka pač ja ne bo vzel odgovora, ki je lahko dokaj točen, ker je pač  ta osebek beda, neinteresanten, bluzator ali pač za kar ga že ima ta oseba, samo človek ni in njegovi odgovori so brezpredmetni.

Seveda, je pa interesantno, da nekdo napiše nekaj čisto izven konteksta pa je za to osebo mogoče sprejemljivo, ker je pač ta oseba njemu blizu in mu skoraj leži na duši.
In seveda, ta oseba je dvignjena do božanskih višav in je car, sploh, oh in ah Wink

Recimo, takole se da videti sprejemanje ljudi, kako jih sprejemamo in na kakšni stopnji smo.
Ker, če smo sprejemljivi za vse in si želimo recimo, da neko stanje prebrodimo, smo hvaležni za vsak odgovor, ki nam je vsaj malo v pomoč, če pa tega ne želimo in delujemo kvečjemu s tem namenom, da diskriditiramo nekoga ali neko skupino ljudi, potem pač delujemo s tem namenom in se na odgovor odzovemo skorajda sovražno in poniževalno ter uporabljamo slabšalne besede.

Znano pa je, da kaj hitro pritegnemo na svojo stran množico ljudi s takšnimi dejanji, ker večina hitro podleže takšnim slabšalnim situacijam.

Pa saj bo bolje Wink


Bluzator Kr_eden  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Udarec Ega
Reply #1 - 01.08.2004 at 08:32:08
 
Eh, jaz sem pa mislila, da smo mi vsi bitja ljubezni. In da vsak ravna s čustvi drugega človeka najbolje kot lahko. Shocked Roll Eyes

sarkastična Lilith
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Udarec Ega
Reply #2 - 01.08.2004 at 08:47:33
 
 Winkja, mišljenje takole ...na pamet , določanje , etiketiranje ipd. je res odlika EGA..vse kaj drugega pa je doživljanje , vedenje in delovanje... Roll Eyes
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Udarec Ega
Reply #3 - 01.08.2004 at 09:16:40
 
Lilith wrote on 01.08.2004 at 08:32:08:
Eh, jaz sem pa mislila, da smo mi vsi bitja ljubezni. In da vsak ravna s čustvi drugega človeka najbolje kot lahko. Shocked Roll Eyes

sarkastična Lilith



Grin Grin Grin No ja, res je, da smo vsi bitja ljubezni, samo, da eni pač potlačijo to svojo vseobsegajočo, univerzalno ljubezen in se pač raje ukvarjajo s svojim egom in delenjem ljudi na dobre in slabe Wink

Drugače pa, VSI SMO BITJA LJUBEZNI Wink

Tudi ti, Lilith Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Udarec Ega
Reply #4 - 01.08.2004 at 13:24:27
 
zakaj ne poveš kr direktno, z linki, nicki ipd
zakaj (spet) kr neko skupino zlagaš, katero pol naslavljaš?

veš da v Ljubezni (brezpogojni) ni skupin?
tistih k jih maš manj rad in tistih ki jih maš bolj rad.

misliš da boš s skupino, ki si jo tko opisu da se noben glih ne more vanjo postavt dosegu čiščenje skupnega vzorca?
ki pa itaq ni to kar si ti predstavljaš, ampak čist neki druzga

probi rajši ugotovit kdo je kle v vzorcu - egu ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Yvonne
2
**
Offline

Živi in pusti živeti
Posts: 91
Slovenia
Gender: female
Re: Udarec Ega
Reply #5 - 01.08.2004 at 14:09:37
 
8)Nihil est in intwžellectu, quod non antea fuerit in sensu....

Winkvse je najprej v čutih, šele nato v razumu Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Udarec Ega
Reply #6 - 01.08.2004 at 20:00:25
 
Quote:
Ni važno, kako se napiše, važno je, KDO NAPIŠE.
Bluzator Kr_eden.


To si dobro ugotovil. Po moje do tega pride največkrat zato, ker lahko generalno potegnemo enačico med kako = kdo.

Važna je tudi konsistenca. Ker se stvari berejo, tut če niso glih men namenjene npr., lahko vsakdo opazi spekter bolj ali manj simpatičnih reakcij oziroma razsežnosti posameznika. Tko se nekak spoznavamo. In tko, lahko ugotoviš, da so eni bl konsistentni kt tadrugi. In s temi se lahko bl resno pogovarjaš po moje, ker pri drugih nikol ne veš kdaj in kaj jim bo ven udarl.  Pol si pa pač bl pazljiv. Proces učenja pač, nič posebnega. Lp.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Udarec Ega
Reply #7 - 02.08.2004 at 07:16:49
 
Mae wrote on 01.08.2004 at 20:00:25:
To si dobro ugotovil. Po moje do tega pride največkrat zato, ker lahko generalno potegnemo enačico med kako = kdo.

Važna je tudi konsistenca. Ker se stvari berejo, tut če niso glih men namenjene npr., lahko vsakdo opazi spekter bolj ali manj simpatičnih reakcij oziroma razsežnosti posameznika. Tko se nekak spoznavamo. In tko, lahko ugotoviš, da so eni bl konsistentni kt tadrugi. In s temi se lahko bl resno pogovarjaš po moje, ker pri drugih nikol ne veš kdaj in kaj jim bo ven udarl.  Pol si pa pač bl pazljiv. Proces učenja pač, nič posebnega. Lp.



Se strinjam Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Udarec Ega
Reply #8 - 02.08.2004 at 07:17:31
 
Yvonne wrote on 01.08.2004 at 14:09:37:
8)Nihil est in intwžellectu, quod non antea fuerit in sensu....

Winkvse je najprej v čutih, šele nato v razumu Wink



Wink Wink Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eten
Guest




Re: Udarec Sperme
Reply #9 - 10.08.2004 at 17:36:52
 
Quote:
Ko mi sperma udari v jajca, takrat pa začnejo padati nizke.
Ni važno, kako se drka, važno je, KDO DRKA in ponavadi sem to jaz  Grin

Interesantno je brati odzive na neumne poste, katere zapisujem na forumu, res je, ni važno kako napišem post, kakšen je moj odgovor ali sploh ima smisel moj odgovor na zastavljeno vprašanje, važno je samo, da mi pride.
Tudi, če je moj odgovor dokaj trčen, se v njemu ne vidi smisla te točnosti, ampak napišem, da pač ni to kar je nekdo pričakoval, ker mu mogoče jaz ne ustrezam, se pravi, jajca mi gorijo, da od tega človeka pač ja ne bom okusil semena, ki je lahko dokaj gosto, ker je pač  ta osebek (jaz) beda, neinteresantna, bluzator ali pač za kar me že imate, samo človek nisem in mojii odgovori so brezpredmetni.

Seveda, je pa interesantno, da napišem nekaj čisto izven konteksta pa je to zame mogoče sprejemljivo, ker mi je pač čivava blizu in mi skoraj leži na smrdljivih jajcih.
In seveda, jaz sem dvignjen do božanskih višav in sem car, sploh, oh in ah... če verjamete Wink

Recimo, takole se da videti sprejemanje ljudi, kako jih sprejemam in na kakšni stopnji sem.
Ker, če sem sprejemljiv za vse in si želim recimo, da neko stanje prebrodim, ssem hvaležen za vsak odgovor, ki mi je vsaj malo v pomoč, če pa tega ne želim in delujem kvečjemu s tem namenom, da diskriditiram nekoga ali neko skupino ljudi, potem pač delujem s tem namenom in se na odgovor odzovem skorajda sovražno in poniževalno ter uporabljam slabšalne besede.

Znano pa je, da kaj hitro pritegnem na svojo stran množico ljudi s takšnimi dejanji, ker večina hitro podleže takšnim slabšalnim situacijam.

Pa saj bo bolje Wink


Bluzator Kr_eden  Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1