Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 10165 times)
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
LittleStar se umika
27.07.2004 at 21:08:45
 
Sem prestavil iz izjave leta, ker tja ne sodi. Smiley

Quote:
« Reply #68 on: Today at 3:43pm »  Quote  Modify  Remove  

--------------------------------------------------------------------------------

Torej, umikam se s foruma, ker druge alternative več ne prepoznam. Ne prenesem več obsojanja za nekaj kar me boli in čutim in vem, da to nisem. Tu na forumu sem se ustvarila ali ste/so me kot eno osebo, katera mi je pričela ustvarjati nasilje nad dušo. Sama grem s tem namenom, da mi bo dobro. Še vedno iskreno verjamem, da ni kriva Lilith za to, da se slabo počutim, ne kdo drug. Predvsem zaradi tega, ker sem na lastni koži občutila obsojanje za Lilithin nedavni odhod s foruma. Pravijo, da se neha tako da nehaš. Zgleda, da ne znam drugače  kot tako, da tega ne oznanim, da imam na nek način priče in si otežim morebitno klečeplazenje nazaj. Bob ne daj.  Hvala vsem, ki ste me bili veseli in jih zdaj v tem trenutku ne vidim.  

Bodite dobro in radi se imejte.  

*

Lilith pa se opravičujem, da sem tole z današnjega instant msg-ja dala javno, eno stran sem enostavno morala izbrati. Če tega ne bi storila, pa bi ostalim naredila krivico, ker bi jih pustila v nevednosti.  





Lilith:
Jaz ti raje pišem privat, nočem osebnih obračunavanj na forumu, ker me zelo iztirijo.

V splošnem je bil tvoj odnos do žrtve-zločinca viden na Sindromu pijanca, osebno si se me pa lotila na Resnici o D. in L. - tam si me tudi prizadela.

Meni v bistvu ni jasno, kak se vedno znova uspem zahaklati s teboj, saj si tega ne želim. Samo izgleda je to najina karma, al kak? Ne vem, nisem dovolj pametna.  



LittleStar:
Oprosti, ampak meni več ne proradi takole na privat. Če si me že tako javno obtožila pol mej "jajca" to tudi tam povedat. Tudi ti namreč mene zelo prizadela. Ker sem ti v D.L. hotela samo pomagat - pri sindromu pijanca pa se pac nisem strinjala.



Lilith:
Ej,  
tudi ti meni oprosti, ampak jaz se več ne mislim truditi okrog tebe. Bedno mi je priti na chat, pa skozi paziti, da te bom ja pozdravila, pa da se ti ja ne bom kaj zamerila, da se ne boš pol spet obešala name.

Ni mi všeč tvoj odnos. In ne bom več pazila, kako se obnašam do tebe.  In če hočeš imeti vojno, jo pač imej, ampak sama s sabo...jaz se bom najverjetneje umaknila in na tvoje provokacije ne bom več reagirala.
Mi moj mir veliko več pomeni kot pa tvoje počutje.



LittleStar:
Enako. In vseeno hvala, da si namesto mene napisala. Umaknit se ne rabiš, ker se bom jaz.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: LittleStar se umika
Reply #1 - 27.07.2004 at 21:10:37
 
Quote:
« Reply #68 on: Today at 3:55pm »  Quote  Modify  Remove  

--------------------------------------------------------------------------------

on Today at 3:43pm, LittleStar wrote:Torej, umikam se s foruma, ker druge alternative več ne prepoznam. Ne prenesem več obsojanja za nekaj kar me boli in čutim in vem, da to nisem. Tu na forumu sem se ustvarila ali ste/so me kot eno osebo, katera mi je pričela ustvarjati nasilje nad dušo. Sama grem s tem namenom, da mi bo dobro. Še vedno iskreno verjamem, da ni kriva Lilith za to, da se slabo počutim, ne kdo drug. Predvsem zaradi tega, ker sem na lastni koži občutila obsojanje za Lilithin nedavni odhod s foruma. Pravijo, da se neha tako da nehaš. Zgleda, da ne znam drugače  kot tako, da tega ne oznanim, da imam na nek način priče in si otežim morebitno klečeplazenje nazaj. Bob ne daj.  Hvala vsem, ki ste me bili veseli in jih zdaj v tem trenutku ne vidim.  

Bodite dobro in radi se imejte.  

*

Lilith pa se opravičujem, da sem tole z današnjega instant msg-ja dala javno, eno stran sem enostavno morala izbrati. Če tega ne bi storila, pa bi ostalim naredila krivico, ker bi jih pustila v nevednosti.  





Lilith:
Jaz ti raje pišem privat, nočem osebnih obračunavanj na forumu, ker me zelo iztirijo.

V splošnem je bil tvoj odnos do žrtve-zločinca viden na Sindromu pijanca, osebno si se me pa lotila na Resnici o D. in L. - tam si me tudi prizadela.

Meni v bistvu ni jasno, kak se vedno znova uspem zahaklati s teboj, saj si tega ne želim. Samo izgleda je to najina karma, al kak? Ne vem, nisem dovolj pametna.  



LittleStar:
Oprosti, ampak meni več ne proradi takole na privat. Če si me že tako javno obtožila pol mej "jajca" to tudi tam povedat. Tudi ti namreč mene zelo prizadela. Ker sem ti v D.L. hotela samo pomagat - pri sindromu pijanca pa se pac nisem strinjala.



Lilith:
Ej,  
tudi ti meni oprosti, ampak jaz se več ne mislim truditi okrog tebe. Bedno mi je priti na chat, pa skozi paziti, da te bom ja pozdravila, pa da se ti ja ne bom kaj zamerila, da se ne boš pol spet obešala name.

Ni mi všeč tvoj odnos. In ne bom več pazila, kako se obnašam do tebe.  In če hočeš imeti vojno, jo pač imej, ampak sama s sabo...jaz se bom najverjetneje umaknila in na tvoje provokacije ne bom več reagirala.
Mi moj mir veliko več pomeni kot pa tvoje počutje.



LittleStar:
Enako. In vseeno hvala, da si namesto mene napisala. Umaknit se ne rabiš, ker se bom jaz.  




S tem, ko greš iz foruma, ne boš ničesar rešila. Vsepovsod kjer se boš prijavila, se bo našla kakšna Lilith in kaj ? boš potem povsod zbežala in se umaknila ?
To ne vodi nikamor in nima nobenega smisla, verjemi mi.

Še najboljše boš naredila, da ostaneš, enkrat se bosta že pobotali, ni hudič  

Premisli  


Razmišljajoči Kr_eden  



Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: LittleStar se umika
Reply #2 - 28.07.2004 at 12:34:39
 
Beg...beg je iluzija.
Slej ko prej se moraš soočiti...s seboj. Sprava s seboj je sprava s svetom.
Back to top
 
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: LittleStar se umika
Reply #3 - 28.07.2004 at 12:47:00
 
en_bk wrote on 28.07.2004 at 12:34:39:
Beg...beg je iluzija.
Slej ko prej se moraš soočiti...s seboj. Sprava s seboj je sprava s svetom.


Tako, zakaj to nekaj v javno objavljate poste, ki se ne ticejo vseh nas, ampak je slo za pivatne pogovore. To se ne dela LittleStarr, to je bilo med vama, vpletanje tretjih oseb  in delanje iz sebe nedolzne zrtve pomeni nic drugega kot iskanje zaveznikov za vnovicni boj, natancneje iskanje POTUHE in opravicila ali celo pricakovanja, da sedaj, ko nameravaš iti, da bi popljuvali Lilith, ker si podzavestno želiš, da njo za vse okrivimo za tvoj odhod, tebe pa objokujemo, da zanikamo tvoj lastni delež krivde, ki je botroval k razkolu med vama. To je le iskanje zaveznikov in preoblacanje volka v ovcje kozuh, ko lobiras rekrute, ki te bodo podprli v boju zoper Lilith. To ti z njo razcisti, tu mi nimamo nic. Umijemo si roke kot Poncij Pilat, ko je moral obsoditi Jezusa, da je preprecil izgrede mnozic - slo je za izsiljevanje, ker pri njem ni videl objektivne krivde.....  Lips Sealed
Back to top
 
 
IP Logged
 
tretji
Guest




Re: LittleStar se umika
Reply #4 - 28.07.2004 at 13:01:29
 
apostat wrote on 28.07.2004 at 12:47:00:
vpletanje tretjih oseb  
Ni edina



LittleStar - ostani  Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: LittleStar se umika
Reply #5 - 28.07.2004 at 13:30:13
 
Quote:
Ni edina



LittleStar - ostani  Kiss


Tretji  ???

Če nekomu nudiš podporo, tretji, imej jajca, da to narediš brez skrivanja.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: LittleStar se umika
Reply #6 - 28.07.2004 at 22:36:07
 
apostat wrote on 28.07.2004 at 12:47:00:
Tako, zakaj to nekaj v javno objavljate poste, ki se ne ticejo vseh nas, ampak je slo za pivatne pogovore. To se ne dela LittleStarr, to je bilo med vama, vpletanje tretjih oseb  in delanje iz sebe nedolzne zrtve pomeni nic drugega kot iskanje zaveznikov za vnovicni boj, natancneje iskanje POTUHE in opravicila ali celo pricakovanja, da sedaj, ko nameravaš iti, da bi popljuvali Lilith, ker si podzavestno želiš, da njo za vse okrivimo za tvoj odhod, tebe pa objokujemo, da zanikamo tvoj lastni delež krivde, ki je botroval k razkolu med vama. To je le iskanje zaveznikov in preoblacanje volka v ovcje kozuh, ko lobiras rekrute, ki te bodo podprli v boju zoper Lilith. To ti z njo razcisti, tu mi nimamo nic. Umijemo si roke kot Poncij Pilat, ko je moral obsoditi Jezusa, da je preprecil izgrede mnozic - slo je za izsiljevanje, ker pri njem ni videl objektivne krivde.....  Lips Sealed


Tole bi pa se pa strinjal z Exotom.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
inkvizicija
Guest




Re: LittleStar se umika
Reply #7 - 28.07.2004 at 22:55:00
 
Po mojem mnenju je Exo najbolj kompetentna oseba, da napiše to, kar je napisal.

On ne bi nikoli, povdarjam NIKOLI, napisal o drugem nekaj privatnega, nekaj, kar ni za vsaka ušesa. nikoli ni pobral kaj s chata, iz osebnega pogovora ali iz IM o drugem in nalimal ali špekuliral tukaj na forumu, še posebej, če bi to očrnilo drugega. Mislil Lilith in Little Starka, kaj se pa gresta, da privatnosti dajeta v javnost.

Si bo treba Exota večkrat za vzgled vzeti.  Shocked
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: LittleStar se umika
Reply #8 - 29.07.2004 at 04:32:14
 
Quote:
Po mojem mnenju je Exo najbolj kompetentna oseba, da napiše to, kar je napisal.

On ne bi nikoli, povdarjam NIKOLI, napisal o drugem nekaj privatnega, nekaj, kar ni za vsaka ušesa. nikoli ni pobral kaj s chata, iz osebnega pogovora ali iz IM o drugem in nalimal ali špekuliral tukaj na forumu, še posebej, če bi to očrnilo drugega. Mislil Lilith in Little Starka, kaj se pa gresta, da privatnosti dajeta v javnost.

Si bo treba Exota večkrat za vzgled vzeti.  Shocked



Inkvizator, roka, tole je pa d best napisano Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: LittleStar se umika
Reply #9 - 29.07.2004 at 09:56:40
 
Quote:
Mislil Lilith in Little Starka, kaj se pa gresta, da privatnosti dajeta v javnost.


Prosim, v tej zadevi se spravi na Little Starko, mene pa kar pri miru pusti. Nimam nič s tem. Roll Eyes
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: LittleStar se umika
Reply #10 - 29.07.2004 at 10:05:49
 
Quote:
Sem prestavil iz izjave leta, ker tja ne sodi. Smiley



Tu mač, mislim, kako si drzneš moderirat thread katerega nisi avtor niti nič.

Lahko bi obvestil me vsaj privat, ne pa da morava obračunavat tkole javno...

Ob prvi priliki mi vrni vse moje svinčnike, pa uno rumeno radirko, ki ti je bila še posebej všeč in da na zelen textmarker slučajno ne pozabiš.



Iga, en objemček in tole je šala, joke, hec, da ne boš tega vzel za res.

V vsakem glažu je tok resnice koker je njegov volumen, pa če je not vina, voda al pa zrak. Kaj je notri loči le pivec, volumen pa lahko prepoznajo vsi ki sedijo za mizo.!!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: LittleStar se umika
Reply #11 - 29.07.2004 at 19:27:35
 
Quote:
Po mojem mnenju je Exo najbolj kompetentna oseba, da napiše to, kar je napisal.
 Shocked


Saj vem, mater kak sn jaz dober pa pameten - the best. Na svoj šarm, inteligentnost, lepoto in smisel za humor dobim vsako žensko. Bi me hotla vzet katera punca s foruma, če bi imel traktor Ursus? yeah....  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: LittleStar se umika
Reply #12 - 29.07.2004 at 23:56:30
 
Gru Gru wrote on 29.07.2004 at 10:05:49:
Tu mač, mislim, kako si drzneš moderirat thread katerega nisi avtor niti nič.

Lahko bi obvestil me vsaj privat, ne pa da morava obračunavat tkole javno...

Ob prvi priliki mi vrni vse moje svinčnike, pa uno rumeno radirko, ki ti je bila še posebej všeč in da na zelen textmarker slučajno ne pozabiš.



Iga, en objemček in tole je šala, joke, hec, da ne boš tega vzel za res.

V vsakem glažu je tok resnice koker je njegov volumen, pa če je not vina, voda al pa zrak. Kaj je notri loči le pivec, volumen pa lahko prepoznajo vsi ki sedijo za mizo.!!!


Ne pozabi da si ti meni dolžan še tisto modro peresnico in šestilo. Najprej ti meni vrni. Tongue Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: LittleStar se umika
Reply #13 - 02.08.2004 at 10:09:30
 
Quote:
Ni edina



LittleStar - ostani  Kiss



Ok Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: LittleStar se umika
Reply #14 - 02.08.2004 at 11:37:12
 
Quote:
Ok Grin


Rekla si, da greš? Sem se že veselil, da te ne bo treba prenašati.  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2