Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3113 times)
Kr_eden
Ex Member




Povzetek. ;)
08.07.2004 at 22:56:48
 
Prav nasmejati se moram.  Grin Grin Grin Grin Grin

Pa gremo k bistvu, zakaj sem se moral nasmejati. ?

Nasmejati sem se moral zaradi tega, ker, ko vas berem, vse te povzetke po temu ali onemu piscu, prav smešno je, človek bi rekel, ko že tako povzemate, da že prav slepo verjamete vsem tem piscem, ki so nekoč nekaj napisali.
Pa mislite, da so bili vsi ti pisci nezmotljivi, da so napisali vse 100% točno in da se v vsej svoji človeški miselnosti niso motili ?

Dragi moji, res je, da se učimo iz generacije v generacijo in da se učimo na napakah, vendar vsi ti povzetki, kakšen smisel ima vse to ?
Mogoče tega, da pokažete širni Sloveniji in bralcem Gape foruma, da ste načitani in da znate pisati povzetke  Grin Grin Grin
Kaj pa lastni povzetki, naši, naši miselni povzetki, khm, bodo najbrž zamrli, če bomo samo neke povzetke pisali od drugih piscev.
Sej ne rečem, da se kje pa kje uporabi kot argument ali pa za razbistritev neke zadeve povzetek od nekoga, vendar zadnje čase je teh povzetkov ogromno.

To je moj povzetek iz moje knjige možganov.  Grin Grin Grin


Nepovzetarski Kr_eden  Cheesy Cheesy Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Povzetek. ;)
Reply #1 - 08.07.2004 at 23:59:11
 
Na tem forumu je preveč povzetkov. Vsi ti pisci verjetno niso bili nezmotljivi. Na napakah se učimo. Pišimo lastne povzetke.

Povzeto po Kr_enemu.

Grin Grin Grin 8) Tongue Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Povzetek. ;)
Reply #2 - 09.07.2004 at 08:49:01
 
Quote:
Nasmejati sem se moral zaradi tega, ker, ko vas berem, vse te povzetke po temu ali onemu piscu, prav smešno je, človek bi rekel, ko že tako povzemate, da že prav slepo verjamete vsem tem piscem, ki so nekoč nekaj napisali.
Pa mislite, da so bili vsi ti pisci nezmotljivi, da so napisali vse 100% točno in da se v vsej svoji človeški miselnosti niso motili ?



Kadar jaz pišem povzetke, ne gre za to, da bi jaz slepo verjela piscu. Nasprotno, gre za to, da med branjem knjig naletim na misli, ki so MOJE. Shocked Mislim, pa kako je lahko nekdo drug že veliko časa pred menoj imel moje misli? Roll Eyes

Ok, malo heca...ampak res, naletim na besedilo, ki zavibrira z mojo dušo, ki govori točno o tem, kako jaz čutim, doživljam, razmišljam.

Me nič ne moti, če ti misliš, da nimam 100% prav. Saj jaz zapišem stvari sem z enim samim namenom - da bi lahko o njih razmišljali.
In veliko bolj berljivo je, če zapišem v obliki povzetka. Ker se bojim, če bi čisto iz sebe pisala, bi bila to takšna solata brez repa in glave, kot jo včasih nepovzetkarski Kr_eden zapiše. Wink
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Povzetek. ;)
Reply #3 - 09.07.2004 at 11:55:10
 
ja ja  Grin teorija zarote je bla skovana že pred vsaj 5000 leti, širom sveta...  Grin Shocked Shocked Shocked
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Povzetek. ;)
Reply #4 - 27.07.2004 at 05:47:46
 
Quote:
Na tem forumu je preveč povzetkov. Vsi ti pisci verjetno niso bili nezmotljivi. Na napakah se učimo. Pišimo lastne povzetke.

Povzeto po Kr_enemu.

Grin Grin Grin 8) Tongue Grin



Bravo Iga, iz tebe bo še neki  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Povzetek. ;)
Reply #5 - 27.07.2004 at 05:52:51
 
Lilith wrote on 09.07.2004 at 08:49:01:
Kadar jaz pišem povzetke, ne gre za to, da bi jaz slepo verjela piscu. Nasprotno, gre za to, da med branjem knjig naletim na misli, ki so MOJE. Shocked Mislim, pa kako je lahko nekdo drug že veliko časa pred menoj imel moje misli? Roll Eyes

Ok, malo heca...ampak res, naletim na besedilo, ki zavibrira z mojo dušo, ki govori točno o tem, kako jaz čutim, doživljam, razmišljam.

Me nič ne moti, če ti misliš, da nimam 100% prav. Saj jaz zapišem stvari sem z enim samim namenom - da bi lahko o njih razmišljali.
In veliko bolj berljivo je, če zapišem v obliki povzetka. Ker se bojim, če bi čisto iz sebe pisala, bi bila to takšna solata brez repa in glave, kot jo včasih nepovzetkarski Kr_eden zapiše. Wink



Saj ne rečem, da včasih res naletiš na besedilo, ki zavibrira s tvojo dušo, kot, da je praktično tisto napisano tvoje in recimo da tvojemu postu še dodatno moč.
Vendar, kolker sem dobil občutek pri branju nekaterih postov, se vse preveč uporablja, neko tujo napisano stvar.

No, včasih res napišem kaj brez repa in glave, je pa moje.
Ni povzeto iz te ali one knjige.

No, pa recimo kaj se še meni zdi hecno, da nekateri prav ob vsaki prebrani knjigi zavibrirajo z kakim povzetkom iz knjige, khm, a ni to malo čudno.
Vsaj jaz tako ne čutim.

Če pa bi kdo rad vibriral in bral dobro knjigo, pa naj prebere knjigo Upognjeno rebro Wink


Nepovzeto po Kr_enmu  Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Povzetek. ;)
Reply #6 - 27.07.2004 at 20:03:49
 
Hmmmmmmm  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Hmmmmmm  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Khm  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Hmmm, a noben več ne piše povzetkov, da bi nam malo napisal in razložil, zakaj to dela  Grin

Povzetkarji, kuc-kuc  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Marijeta
Guest




Re: Povzetek. ;)
Reply #7 - 29.07.2004 at 14:10:54
 
Grin Grin Grinsamo to.... Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Povzetek. ;)
Reply #8 - 03.08.2004 at 07:32:09
 
Hvala, ker ste dokaj zmanjšali pisanje POVZETKOV  Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Povzetek. ;)
Reply #9 - 03.08.2004 at 08:02:21
 
Quote:
Hvala, ker ste dokaj zmanjšali pisanje POVZETKOV  Grin Grin


Takoj grem enega napisat. Smiley
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Povzetek. ;)
Reply #10 - 03.08.2004 at 08:03:08
 
Lilith wrote on 03.08.2004 at 08:02:21:
Takoj grem enega napisat. Smiley



Lejo  Grin Grin Grin Grin Grin


Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Yvonne
2
**
Offline

Živi in pusti živeti
Posts: 91
Slovenia
Gender: female
Re: Povzetek. ;)
Reply #11 - 06.08.2004 at 08:15:38
 
Quote:
Dragi moji, res je, da se učimo iz generacije v generacijo in da se učimo na napakah, vendar vsi ti povzetki, kakšen smisel ima vse to ?

To je moj povzetek iz moje knjige možganov.  Grin Grin Grin


Nepovzetarski Kr_eden  Cheesy Cheesy Cheesy

Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Povzetek. ;)
Reply #12 - 07.08.2004 at 15:35:41
 
Hmmmmmm  Grin

Deluje  Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eten
Guest




Re: Povzetek. ;)
Reply #13 - 09.08.2004 at 18:14:12
 
Quote:
Prav nasmejati se moram samemu sebi.  Grin Grin Grin Grin Grin

Pa gremo k bistvu, zakaj sem se moral nasmejati samemu sebi. ?

Nasmejati sem se moral samemu sebi zaradi tega, ker, ko se berem, vse te povzetke po temu ali onemu piscu, prav smešno je, človek bi rekel, ko že tako povzemam, da že prav slepo verjamem vsem tem piscem, ki so nekoč nekaj napisali.
Pa mislite, da sploh vem kaj sem pravkar napisal , da sem napisal vse 100% točno in da se v vsej svoji opičji miselnosti nisem zmotil ?

Dragi moji, res je, da se učim zelo počasi in da se učim na napakah katerih imam preveč, vendar vsi ti povzetki, kakšen smisel ima vse to ?
Mogoče tega, da pokažem širni Sloveniji in bralcem Gape foruma, da sem nenačitani in da ne znam pisati povzetke, ker sem totalni infantil Grin Grin Grin
Kaj pa lastni povzetki, naši, naši miselni povzetki, khm, bodo najbrž zamrli, če bom samo neke bedarije pisal iz svoje zmedenosti.
Sej ne rečem, da se kje pa kje uporabi kot argument ali pa za razbistritev neke zadeve povzetek od nekoga, vendar zadnje čase je teh zmedenosti moje norosti ogromno.

To je moj povzetek iz mojega močnika vakuuma.  Grin Grin Grin


Neprisebni Kr_eden  Cheesy Cheesy Cheesy

Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1