Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 7077 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Kako "osrečiti" žensko
Reply #15 - 20.06.2004 at 10:00:31
 
Jakob_Ostrjan wrote on 19.06.2004 at 15:54:17:
Zaradi tega spoznanja se celo nagibam k mišljenju, da se za pravo ljubezen v partnerstvu ni potrebno truditi. Pač pa za pravo ljubezen do sebe. Ko ti to uspe, uspešno in srečno partnerstvo pride samo od sebe...


pomirjujoča misel Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Kako "osrečiti" žensko
Reply #16 - 08.08.2004 at 10:01:02
 
alterego wrote on 17.06.2004 at 13:09:43:
Ko sem prebiral dnevnik o sebi, katerega si zapisujem tukaj na forumu, ko sem si vse  napisal kar naj bi počel, so me napadli takoj in to kar po vrsti, Jakob, Iga, Andres in Inkvizicija sem pomislil na tole:

-večina moških je mišljenja, da je garant za neko zvezo le to, da dobro "povaljaš" žensko, mogoče mi bo uspelo, pa se sprašujem, če je res to, da ženska samo čaka na moj thingy in na čisto nič drugega.
Moj je trd in pripravljen, rad bi osrečil katero, je že trenutek nastopil, da začnem ?
Od tod izhaja tudi moj izraz "osrečiti" žensko, ker še nekateri moški tega ne veste in fantazirate, da ste neki jebači, meni si vzemite za vzor, da je ženska srečna zaradi tega, ker je seksala z vami.
Če z menoj, potem je resnično srečna Grin
Kako plitko in površno razmišljanje imate, jaz že vem, kažem vam na totalno nepoznavanje ženske psihe!
Vprašajte mene o takih zadevah, da se ne boste smešili pred drugimi.
Ženski moraš nuditi veliko veliko več kot seks, tudi vina in kruha ji moraš kdaj pa kdaj dati, da jo lahko zares osrečiš, če je pa spolno ne morete osrečiti, ker ste že v letih, se svobodno javljam, da to počnem namesto vas, tukaj sem mislil na kruha in vino, predvsem pa se ji moraš znati čustveno odpreti, ko je pijana tak ne ve za sebe, da se ne fiksaš izključno samo na potrebo po fizičnem kontaktu, ampak da se ji v celoti posvetaš, čustveno in telesno, da zadostiš njene potrebe po nežnosti, bližini in komunikaciji, da ji izkazuješ ljubezen, flirtaš z njo, jo ljubkuješ in izkazuješ pozornost.
Moški seveda tega ne potrebujemo in zato nam tega ženske niso dolžne zagotavljati.

Problem je v tem, da moški v večini primerov čustveno zanemarjajo žensko, to vem iz lastnih izkušenj, dolgoletna tradicija, ker si mislijo, če jo seksualno zadovoljujejo, da je to vse, kar si je želela. Tu se sedaj vidi, koliko impotentnežev s "trdim" je med moškimi, ki v bistvu ne znajo zadovoljiti ženske, saj ne znajo prisluhniti njenim globljim potrebam, ki pa se ne vežejo in jo zreducirajo zgolj na seksualnost, ampak ženska kot moški je veliko več kot samo spolno bitje...
To vem vse iz lastnih izkušenj mojega trdega prijatelja
 Grin

Tongue

Back to top
« Last Edit: 10.08.2004 at 03:33:59 by Kr_eden »  
 
IP Logged
 
umrljivi
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 39

Re: Kako "osrečiti" žensko
Reply #17 - 11.09.2004 at 03:58:23
 
alterego wrote on 17.06.2004 at 13:09:43:
Ko sem prebiral članke o Severini, ki so ji napisali, Jakob, Iga, Andres in Inkvizicija sem pomislil na tole:

-večina moških je mišljenja, da je garant za neko zvezo le to, da dobro "povaljaš" žensko, da ženska samo čaka na thingy in na čisto nič drugega. Od tod izhaja tudi izraz "osrečiti" žensko, ko so nekateri moški zamišljate in fantazirate, da je ženska srečna zaradi tega, ker je seksala z vami. Kako plitko in površno razmišljanje, ki kaže na totalno nepoznavanje ženske psihe! Ženski moraš nuditi veliko veliko več kot seks, da jo lahko zares osrečiš, predvsem pa se ji moraš znati čustveno odpreti, da se ne fiksiraš izključno samo na potrebo po fizičnem kontaktu, ampak da se ji v celoti posvetaš, čustveno in telesno, da zadostiš njene potrebe po nežnosti, bližini in komunikaciji, da ji izkazuješ ljubezen, flirtaš z njo, jo ljubkuješ in izkazuješ pozornost.

Problem je v tem, da moški v večini primerov čustveno zanemarjajo žensko, ker si mislijo, če jo seksualno (ne) zadovoljujejo, da je to vse, kar si je želela. Tu se sedaj vidi, koliko impotentnežev s "trdim" je med moškimi, ki v bistvu ne znajo zadovoljiti ženske, saj ne znajo prisluhniti njenim globljim potrebam, ki pa se ne vežejo in jo zreducirajo zgolj na seksualnost, ampak ženska kot moški je veliko več kot samo spolno bitje...

Tongue


Ko si prebiral članek, si ga najbrž vrgel na roko  Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
sweety
1
*
Offline


Posts: 27

Gender: female
Re: Kako "osrečiti" žensko
Reply #18 - 13.09.2004 at 18:16:08
 
umrljivi wrote on 11.09.2004 at 03:58:23:
Ko si prebiral članek, si ga najbrž vrgel na roko  Cheesy


šele sedaj opažam, da imaš neverjetno visokointeligenčne vice, ki se jim reče 'vic stoletja' ... sem si oddahnila, ko sem do konca prebrala in opazila, da niso o blondinkah  Grin Grin
Grin
Back to top
 

Kadar srce joče, za tistim, kar je izgubilo, se duh smeji zaradi tistega, kar je našel...
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Kako "osrečiti" žensko
Reply #19 - 20.09.2004 at 09:57:07
 
evo ponovno.
noben moški te ne more osrečititi, tko, kot te tudi noben moški ne more spravit v nesrečo. srečo nosimo v sebi.
če sem sama srečna, lahko srečo delim z nekom, prav tako nihče ne more uplivat name, če sem nesrečna.
to je vsa skrivnost sveta. prežvečena zadeva.
Anđi
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Pages: 1 2