Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 18107 times)
LittleStar
Ex Member




Re: lastnosti (novega) človeka
Reply #45 - 02.07.2004 at 11:08:31
 
Sem ubogala svoj notranji glas, da napišem to tud javno, ker pac nisi nicesar na to rekel ali spremenil.

Škoda, da ni vidna cela slika včerajšnega chata, ko sem ti med drugim tudi povedala, da te imam rada, da upam, da to veš, in da so moje takšne in podobne pripombe le odraz tega.  Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: lastnosti (novega) človeka
Reply #46 - 02.07.2004 at 11:15:20
 
Quote:
Sem ubogala svoj notranji glas, da napišem to tud javno, ker pac nisi nicesar na to rekel ali spremenil.

Škoda, da ni vidna cela slika včerajšnega chata, ko sem ti med drugim tudi povedala, da te imam rada, da upam, da to veš, in da so moje takšne in podobne pripombe le odraz tega.  Kiss


Da te ja ne voleh, ostavio bih sve na miru

 Wink Wink Wink Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
majcha
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 41

Re: lastnosti (novega) človeka
Reply #47 - 23.09.2004 at 19:22:09
 
tole je pa mal tko... Shocked

ne razumem o katerem novem človeku govorite, ampak imam občutek, da tistem, ki ga ne bo Wink

verjetno naštevate ideale, vendar me zanima, kje vidite smisel?
mislim, da nam je vsem jasno, kaj je dobro, torej "da" in kaj je slabo, torej "ne"

vedno se lahko trudiš za tisti "da" in razlog da izbiraš "da" je že to,da imaš ljudi s katerimi prideš v stik rad.

je pa povsem človeško, da se ti kdaj zgodi, da reagiraš z "ne" v nekem afektu, vendar je v tem še vedno nekaj "da"-ja, ker namenoma nikdar ne bi tega storil (ponavadi gre za to, da človek izgubi pogum in v strahu, da bi bil prizadet sam izusti nekaj kar ni želel, da to prepreči).

Seveda bomo iz strani drugih pokaseral v življenju kar nekaj "ne"- jev, ampak sami se odločamo, ali bomo to preboleli in sami ne bomo ustvarjal zla, ker vemo kako to boli...ali pa bomo reagerali maščevalno in počeliisto, kar pomeni, da smo izgubili upanje za tisti željeni "da" in ga verjetno tudi živeli ne bomo.

In res mislim, da vsi vemo, kaj je tukaj "da" in kaj je "ne" Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: lastnosti (novega) človeka
Reply #48 - 30.09.2004 at 15:11:04
 
gre za zavestno odločitev kaj ja in kaj ne

torej +
samozavest
igrivost
duhovitost
dostojanstvo
etika/morala
empatija

-
negativnost do sebe
negativnost do ostalih
strahovi


ste se pa že kr dobr razpisal....
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: lastnosti (novega) človeka
Reply #49 - 07.10.2004 at 12:03:29
 
+ uporaba vseh izdelkov iz konoplje,

- nafta, plin, več al manj vsi trenutno najbolj uporabljani načini pogona, farmacija, odvetniki, vojska, policija, politika, religija
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4