Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 4572 times)
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: materinstvo
Reply #15 - 22.06.2004 at 22:00:22
 
soncnica wrote on 21.06.2004 at 20:05:41:
oj!

Picola lepo da si se oglasila.
Jaz še kar čakam na komentarje naših mamic  Grin
Ne vem, ali  mislijo, da ne morejo nič povedati, ali je stvari preveč... ne vem. Ali pa jih vse skupaj ne zanima. Tudi možno.

Ne želim si tako močno otroka, da bi za vsako ceno silila v to.
Bolj me je "presenetilo" to, da sem sploh začutila željo. Da lahko tako drugače čutiš, ko si starejši oz. zrelejši. Sebe nisem nikoli videla kot kak materinski tip. Rada sem imela otroke, vendar "tuje". Ko začne jokati naj gre nazaj k mami.
Vem, ni vse tako rožnato. Odrekati se moraš. Ne spiš, tok maš dela, da se ven ne vidiš...
A se splača.  Wink



Imaš prav. odrekati se moraš, ampak je vse poplačano z nasmehom otroka, ko se kaj udari in zajoče in se pol stisne k tebi in ga potolažiš in čutiš tisti stisk, ko se prižema k tebi in si z njim eno. In ti v naročju zaspi in čutiš otrokovo dihanje na svojih prsih.

jaz sem si otroka močno želel in hvala bogu, želja se mi je uresničila.

Zdaj je že v puberteti in se stvari včasih komplicirajo Roll Eyes Shocked, ampak se vedno najde rešitev in kompromis.

Sončnica, ti kar veselo na delo, čutim, da boš dobra mati. Cheesy
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: materinstvo
Reply #16 - 23.06.2004 at 15:11:25
 
picola wrote on 21.06.2004 at 16:20:37:
Al zdej moram še mal počakat,da se zbudi v meni tista neustavljiva želja al kaj... To si nisem še čist do konca razložila.Mame,kaj pravte...Kako je s tem?


Jaz bi rekla, da ne čakat na neustavljivo željo. Naj se ti kar zgodi, itak mislim, da se večini žensk materinstvo zgodi. Meni se je zgodilo, materinski nagon je prišel kasneje.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2