Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 9
(Read 25989 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Spolna propaganda
Reply #15 - 11.06.2004 at 15:20:24
 
Quote:
m, saj te nihče ne sili brati postov od Iga-a. Ne vem, zakaj se vedno spotikaš in zgražaš ob pisanju drugih ljudi, kaj kdo napiše. To je svoboden forum, odprt, in kot taki tudi nudi to opcijo, da lahko vsak napiše, kar mu paše, zdaj pa, če vidiš ti v tem problem, je tebi lastni problem. Konfrontacija ni potrebna, razen če ne iščeš povoda za prerekanje, kot sedaj npr.?    
 
Sprijazni se, to ni nek hermetično zaprt forum, pa nikar ne pričakuj, da boš srečala ljudi, ki ti bodo ugajali in ustrezali tvojim osebnim predstavam, kakšen naj bi bil forum in ljudje na njem...

Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue



Grin Grin Grin

(sem mislila, da se opazi Wink)
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Spolna propaganda
Reply #16 - 11.06.2004 at 15:23:55
 
Iga, saj te nihče ne sili brati postov od m. Ne vem, zakaj se vedno spotikaš in zgražaš ob pisanju drugih ljudi, kaj kdo napiše. To je svoboden forum, odprt, in kot taki tudi nudi to opcijo, da lahko vsak napiše, kar mu paše, zdaj pa, če vidiš ti v tem problem, je tebi lastni problem. Konfrontacija ni potrebna, razen če ne iščeš povoda za prerekanje, kot sedaj npr.?    
 
Sprijazni se, to ni nek hermetično zaprt forum, pa nikar ne pričakuj, da boš srečal ljudi, ki ti bodo ugajali in ustrezali tvojim osebnim predstavam, kakšen naj bi bil forum in ljudje na njem...
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Spolna propaganda
Reply #17 - 11.06.2004 at 15:24:34
 
X, saj te nihče ne sili brati postov od Ige. Ne vem, zakaj se vedno spotikaš in zgražaš ob pisanju drugih ljudi, kaj kdo napiše. To je svoboden forum, odprt, in kot taki tudi nudi to opcijo, da lahko vsak napiše, kar mu paše, zdaj pa, če vidiš ti v tem problem, je tebi lastni problem. Konfrontacija ni potrebna, razen če ne iščeš povoda za prerekanje, kot sedaj npr.?    
 
Sprijazni se, to ni nek hermetično zaprt forum, pa nikar ne pričakuj, da boš srečal ljudi, ki ti bodo ugajali in ustrezali tvojim osebnim predstavam, kakšen naj bi bil forum in ljudje na njem...
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Spolna propaganda
Reply #18 - 11.06.2004 at 15:24:48
 
X, saj te nihče ne sili brati postov od X. Ne vem, zakaj se vedno spotikaš in zgražaš ob pisanju drugih ljudi, kaj kdo napiše. To je svoboden forum, odprt, in kot taki tudi nudi to opcijo, da lahko vsak napiše, kar mu paše, zdaj pa, če vidiš ti v tem problem, je tebi lastni problem. Konfrontacija ni potrebna, razen če ne iščeš povoda za prerekanje, kot sedaj npr.?    
 
Sprijazni se, to ni nek hermetično zaprt forum, pa nikar ne pričakuj, da boš srečal ljudi, ki ti bodo ugajali in ustrezali tvojim osebnim predstavam, kakšen naj bi bil forum in ljudje na njem...
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Spolna propaganda
Reply #19 - 11.06.2004 at 15:29:47
 
X, xxx xx xxxxx xx xxxx xxxxx xxxxxx xx X. Xx xxx, xxxxx xx xxxxx xxxxxxxx xx xxxxxx xx xxxxxxx xxxxxx xxxxx, xxx xxx xxxxxx. Xx xx xxxxxxxx xxxxx, xxxxx, xx xxx xxxx xxxx xxxx xx xxxxxx, xx xxxxx xxxx xxxxxx, xxx xx xxxx, xxxx xx, xx xxxxx xx x xxx xxxxxxx, xx xxxx xxxxxx xxxxxxx. Xxxxxxxxxxxxx xx xxxxxxxx, xxxxx xx xx xxxxx xxxxxx xx xxxxxxxxxx, xxx xxxxx xxx.?    
 
Xxxxxxxxx xx, xx xx xxx xxxxxxxxxx xxxxx xxxxxx, xx xxxxx xx xxxxxxxx, xx xxx xxxxxx xxxxx, xx xx xxxx xxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx, xxxxxx xxx xx xxx xxxxxx xx xxxxxx xx xxxx...
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Spolna propaganda
Reply #20 - 11.06.2004 at 15:43:41
 
mal mede. u iber. a to vročina dela?

pol pa piše, da mam jest zmedene poste.

ajsi, ajsi, ne vem, ne vem, kaj pomenijo samo x-i?!

kr neki!

A
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Spolna propaganda
Reply #21 - 11.06.2004 at 16:01:06
 
Angel wrote on 11.06.2004 at 15:43:41:
ne vem, ne vem, kaj pomenijo samo x-i?!

kr neki!


Valjda, saj zato pa x velja za spremenljivko ( = poljubno vrednost).

(kako je lepo videt, kako si nekateri ljudje znajo sami odgovorit na lastna vprašanja.) Grin Grin
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Spolna propaganda
Reply #22 - 11.06.2004 at 16:07:39
 
X wrote on 11.06.2004 at 15:29:47:
X, xxx xx xxxxx xx xxxx xxxxx xxxxxx xx X. Xx xxx, xxxxx xx xxxxx xxxxxxxx xx xxxxxx xx xxxxxxx xxxxxx xxxxx, xxx xxx xxxxxx. Xx xx xxxxxxxx xxxxx, xxxxx, xx xxx xxxx xxxx xxxx xx xxxxxx, xx xxxxx xxxx xxxxxx, xxx xx xxxx, xxxx xx, xx xxxxx xx x xxx xxxxxxx, xx xxxx xxxxxx xxxxxxx. Xxxxxxxxxxxxx xx xxxxxxxx, xxxxx xx xx xxxxx xxxxxx xx xxxxxxxxxx, xxx xxxxx xxx.?    
 
Xxxxxxxxx xx, xx xx xxx xxxxxxxxxx xxxxx xxxxxx, xx xxxxx xx xxxxxxxx, xx xxx xxxxxx xxxxx, xx xx xxxx xxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx, xxxxxx xxx xx xxx xxxxxx xx xxxxxx xx xxxx...

???
mislim kdor zna pa zna  Grin
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Spolna propaganda
Reply #23 - 11.06.2004 at 16:13:46
 
ja je lepo tudi brati:

x & Y =

no kaj?

nč. Severina?

sploh pa, da se vrnem na temo. menim, da se spolnost v biti sploh ne propagira tako, kot bi se lahko. izuzemimo filme, pa revije pa net., je vse bolj tako za otroke strašit narejen.

spolnost sama kot taka, je še marsikje drugod po svetu tabu tema.

mogoče zaradi versko moralnih norm, ali pa cenzure. je delno to kar prav, že zarad mladine in otrok. tudi na netu, bi mogol vsaj mal bremzat zarad mularije kake strani, al pa neredit dostop samo polnoletnim in bolj zrelim osebam, ne pa da otroci gledajo in berejo vse mogoče in nemogoče, pol so pa samo zmedeni in nič drugca.

mi je ravno ob tejle Severini prišlo na misel, kako zelo bad je mogl bit vse skupaj tud za njo. ne samo, da so jo gledal na vseh mogočih PC-jih in slekel totalno s svojimi komentarji do nacga, tud bi lahko sama kaj več nardila, da bi to preprečla. ko je vse skupaj prišlo v javnost, je bilo definitivno prepozna. žal.

morem pa rečt, da je čedna ženska, pa me uni bedni komentarji enih žensk, ki najdejo na njej ne vem kakšne pomakljivosti ful motjo. je luštana, pa silikonski žnabli gor al pa dol, sem vidla smo slike, fima ne.

mal prav al ne?
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
alterego
Ex Member




Re: Spolna propaganda
Reply #24 - 11.06.2004 at 18:23:26
 
Angel wrote on 11.06.2004 at 16:13:46:
ja je lepo tudi brati:

x & Y =

no kaj?

nč. Severina?

sploh pa, da se vrnem na temo. menim, da se spolnost v biti sploh ne propagira tako, kot bi se lahko. izuzemimo filme, pa revije pa net., je vse bolj tako za otroke strašit narejen.

spolnost sama kot taka, je še marsikje drugod po svetu tabu tema.

mogoče zaradi versko moralnih norm, ali pa cenzure. je delno to kar prav, že zarad mladine in otrok. tudi na netu, bi mogol vsaj mal bremzat zarad mularije kake strani, al pa neredit dostop samo polnoletnim in bolj zrelim osebam, ne pa da otroci gledajo in berejo vse mogoče in nemogoče, pol so pa samo zmedeni in nič drugca.

mi je ravno ob tejle Severini prišlo na misel, kako zelo bad je mogl bit vse skupaj tud za njo. ne samo, da so jo gledal na vseh mogočih PC-jih in slekel totalno s svojimi komentarji do nacga, tud bi lahko sama kaj več nardila, da bi to preprečla. ko je vse skupaj prišlo v javnost, je bilo definitivno prepozna. žal.

morem pa rečt, da je čedna ženska, pa me uni bedni komentarji enih žensk, ki najdejo na njej ne vem kakšne pomakljivosti ful motjo. je luštana, pa silikonski žnabli gor al pa dol, sem vidla smo slike, fima ne.

mal prav al ne?


Severina ni glih zvezda, pač okusi so različni. Mislim, da je šlo za propagandno potezo, da je tale privatni filmček prodala in zraven  zaslužila lepe denarce, sicer ne vem, kako bi prišli ti posnetki na internet. $$$
Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Spolna propaganda
Reply #25 - 12.06.2004 at 11:55:15
 
Mislim da je bil film res njej ukraden in potem dan na net ali pa je dečko iz zlobe dal film na net, sama mislim da ni lansirala tega v širni svet.  

Mi je pa polepšala tisti dan in serveri so padali, marsikatera se trudi pa ji nekaj taksnega nikoli ne bo uspelo. Severina pač......
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: Spolna propaganda
Reply #26 - 12.06.2004 at 12:11:16
 
Po večletnem opazovanju sebe in življenje okoli, mi je prav pred kratkim kliknilo: na svetu imaš dve vrsti ljudi. Eni se ukvarjajo z lastnim seksom, ostali pa s tem, kako seksajo drugi...

Pa še mal zlobe: če bi se meni zgodilo to, kar se je Severini, bi me bilo sram. Pa ne zaradi dejstva, da me pol sveta vidi, kako seksam, pač pa zato, ker to počnem zelo zelo slabo!
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Spolna propaganda
Reply #27 - 12.06.2004 at 12:32:48
 
Jakob_Ostrjan wrote on 12.06.2004 at 12:11:16:
zelo zelo slabo!

dobr si reku
Grin
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Spolna propaganda
Reply #28 - 12.06.2004 at 13:01:57
 
japka wrote on 12.06.2004 at 11:55:15:
Mislim da je bil film res njej ukraden in potem dan na net ali pa je dečko iz zlobe dal film na net, sama mislim da ni lansirala tega v širni svet.  


Mislim enako. Mislim celo, da je tipček to vnaprej tudi načrtoval. Ko sem analizirala psihologijo njunega akta, nisem nikjer zaznala niti en kanček nežnosti. Tisti poljub je bil izsiljen, pobožal je ni niti enkrat. Niti postfestum. Sploh pa tisti njegov končni pogled v kamero pove vse. Videla sem zlo. Uglavnem, tuga.

Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
alterego
Ex Member




Re: Spolna propaganda
Reply #29 - 12.06.2004 at 13:45:35
 
japka wrote on 12.06.2004 at 11:55:15:
Mislim da je bil film res njej ukraden in potem dan na net ali pa je dečko iz zlobe dal film na net, sama mislim da ni lansirala tega v širni svet.  


Kaj vse se ne naredi za  denar? Pomisli, zgodijo se ropi, tatvine, celo umori, vse za  denar.....
Lips Sealed
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 9