Pred nekaj dnevi, ko ravno nisem mogel spati, sem sredi noči gledal eno modno oddajo, v kateri so se manekenke sprehajale po modnih pistah. Vprašal sem se, zakaj so suhice - kar se modnih kreatorjev tiče - ideal lepote?
Po dolgem razmišljanju sem ugotovil, da modni kreatorji vidijo dlje kot povprečen človek in da razmišljajo zelo praktično. Recimo, pri suhi ženski kolk zagotovo gleda ven iz boka do te mere, da se ga, zahvaljujoč obliki kosti kolka, da koristno uporabiti kot odpirač za flaše. Pa njihove tanke ročice so verjetno odlične, ko je treba odmašiti zamašen odtok v kopalnici ali kuhinji, ker lahko sežejo precej globoko.
So kar prebrisani ti modni kreatorji, ni kaj.
No, da pa ne bom samo govoril o drugih, in da motiviram tudi tebe (ja, TEBE, ki zdajle to bereš), da boš kaj napisal, bom napisal še lastno stališče.
Evo, mene pri ženski najbolj privlačijo... njeni možgani. Ženski možgani so ful seksi. Zelo hot. Privlačni. Uf, uf, samo pomislil sem nanje, pa sem že cel zrajcan.
Da me boste bolj razumeli, evo slike ženskih možgan:

Zdaj pa recite, le kdo ne bi z užitkom naskočil nekaj tako lepega?