Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3096 times)
maxtor
3
***
Offline


Posts: 100

Gender: male
Veliko a malo o nicem in vsem
02.06.2004 at 23:50:16
 
Evo zdej ko ze dolgo nisem nic pisal morm neki da ne boste mislil da me ni vec tuki Wink

Nekaj mojih dognanj (pisal bom po domace upam da se boste znasli)

Voda. Nas odzeja. Ja ampak tudi duhovno. Ko boste imeli slab dan (ne ko vas sef nadere ampak ko se tako pocutite) postudirajte koliko vode ste popili.

Hladno vreme. Ja za letos sem ze pozimi obljubil bolj hladno vreme ampak sedaj studiram da malo "popustim" Wink Moznost imam imeti tako vreme do zacetka junija ali pa celo septembra ce so zelje taksne.

Snowball: cool, kok si kej. Si se naspal? Prakticiras kar sem ti rekel.

Prihodnost; ni vedn dobr vedit vse naprej ker potem ni vec zanimivo.

Exco: ,...... ............ ....................... ................................... malo se zamisli, kaj si zelis in kaj bos naredil na tem. Mislim bolj duhovno podrocje.

Kot sem ze snowu rekel. Podrite zidove okoli sebe. Bo boljsi razgled! Zidovi so vase skrbi, pretirane zelje,...

Strah: - strah pred nevednjostjo, ker ce bi vedeli se ne bi bali (potem bi iskali resitve)

Ljubezen: - dosti podobno kot upanje. Eno najmocnejsih clovekovih orozij. Karin fant in srceva kraljica. Treba je paziti da se ne obrne proti cloveku, kot sem ze rekel je eno najmocnejsih orozij

Temna stran: blato Ne valjajte se po blatu ampak se ostanite ocisite in poletite kot ptice.

Bog je sila, kot veter na morju. Ne da se ga prijeti, ne da se ga vonjati niti okusiti. Je moc ki lahko v vase jadra zanese moc s katero boste prisli kamor boste hoteli.

Gledanje na daljavo: men je zgleda prirojeno, drugace pa priporocam da se zamislite na eno osebo, ki vam je ljuba. Sprostite se in pustite da vas misli same nesejo. Ce obcutite jezo do osebe, to verjetno pomeni da je oseba jezna,... Gledanje je pa vsaj pri meni tako kot bi gledal "zatemnjeno sliko". Za barve se je treba fino zbrati ostalo se gre Wink

Ce se ne morate za nekaj odlociti si predstavljajte da ste si ze to kupili, dobili, sprobali,... in si predstavljajte kako se pocutite sedaj.

Tisti, ki imate se kaj domislije, jo ohranite. Domislija je energija, ki vam bo pomagala razvii vase sposobnosti. Zakaj pa mislite da so otroci vedno dobre volje. Wink

Nc fajn se mejte in se se kej cujemo Wink


Lp vsem

P.S.: pa nobenih zamer, drgac pa poslte kak PM ce kirga kej zanima
Back to top
 

Glava nacrtuje a srce vodi in razum se sprasuje a um(visji jaz) ima odgovore
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Veliko a malo o nicem in vsem
Reply #1 - 03.06.2004 at 08:59:00
 
lepo, da si se oglasil
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Veliko a malo o nicem in vsem
Reply #2 - 03.06.2004 at 09:43:57
 
maxtor wrote on 02.06.2004 at 23:50:16:
Hladno vreme. Ja za letos sem ze pozimi obljubil bolj hladno vreme ampak sedaj studiram da malo "popustim" Wink Moznost imam imeti tako vreme do zacetka junija ali pa celo septembra ce so zelje taksne.


Prooooooooooosim, ne do septembra!!!!!!!!!!

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
maxtor
3
***
Offline


Posts: 100

Gender: male
Re: Veliko a malo o nicem in vsem
Reply #3 - 03.06.2004 at 20:13:05
 
Ja mal se mi ne da gor oglasat, ko pa ni nic "pametnega" Wink Wink Wink da bi dodal. Raje igram igrce Wink z bratom.

No sej ce kir kej rab nej kr pove.
Back to top
 

Glava nacrtuje a srce vodi in razum se sprasuje a um(visji jaz) ima odgovore
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Veliko a malo o nicem in vsem
Reply #4 - 04.06.2004 at 08:58:59
 
Katere igrce pa špilata kaj?
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Veliko a malo o nicem in vsem
Reply #5 - 04.06.2004 at 09:50:39
 
maxtor wrote on 03.06.2004 at 20:13:05:
Raje igram igrce Wink z bratom.


Vložit čas v igro, pa še z bratom, je itak ah in oh, nad vsem. Zelo v redu.  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Veliko a malo o nicem in vsem
Reply #6 - 04.06.2004 at 21:26:22
 
mi je crknu disk od računalnika ko sm pršu domov tisti dan, in nov je bil Undecided

sam je različno, enim gre lažje če si vizualizirajo kako padajo blokade in vidijo skozi zidove tako da si predstavljajo kako padejo tej zidovi Smiley

drugim gre pa lažje tako da požrejo vase to blokado in grejo naprej
rezultat je itak zmeri isti..eden gre višje zaradi moči volje ki jo je porabil za odvržt blokado, drugi pa ker je s tem ko je požrl blokado, dobil nazaj energijo ki mu jo je do zdaj jemala

hočem rečt da vsak mora dobit en svoj sistem ki ga ne piše v nobeni knjigi, sto ljudi, sto stajlov

prakticiram bolj malo kar si reku, tisto s stresanjem hlačnice je pa fajn Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
maxtor
3
***
Offline


Posts: 100

Gender: male
Re: Veliko a malo o nicem in vsem
Reply #7 - 05.06.2004 at 22:48:10
 
Vse je odvisno od cloveka. ENim gre vizualizacija, drugi kej drugega. Js pac mam svoj nacin. Ena primarnih nalog je da uspostavim stik z vodnikom oz. visjimjazem. Sej neke vrste ga mam sam rad bi se bol "indirektno" povezavo.

Treba je bit kul pa bo vse OK.
Back to top
 

Glava nacrtuje a srce vodi in razum se sprasuje a um(visji jaz) ima odgovore
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Veliko a malo o nicem in vsem
Reply #8 - 08.06.2004 at 17:36:48
 
In kaj to je?
Biti kul...skuliran...
Biti ne biti...
tu je zdaj vprašanje...
umreti...

ah šekspir je že vedel...
ta štos je star kot svet...

Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Veliko a malo o nicem in vsem
Reply #9 - 09.06.2004 at 09:29:54
 
maxtor wrote on 02.06.2004 at 23:50:16:
Hladno vreme. Ja za letos sem ze pozimi obljubil bolj hladno vreme ampak sedaj studiram da malo "popustim" Wink Moznost imam imeti tako vreme do zacetka junija ali pa celo septembra ce so zelje taksne.


Valentinaa wrote on 03.06.2004 at 09:43:57:
Prooooooooooosim, ne do septembra!!!!!!!!!!


Hvala, Maxtor!


Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1