Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 6
(Read 22746 times)
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Banati da ali ne
02.06.2004 at 15:47:21
 
Eno vprašanje za vse uporabnike tega foruma. Torej za registrirane člane in goste.

Ali onemogočiti gostom pisanje in ga dovoliti le registriranim uporabnikom. Konec koncev je tako na mnogih forumuh.

Ali brisati žaljive komentarje ali jih pustiti?

Ali banati tiste userje, ki pišejo žaljivo? Tule lahko tudi prag opišete, kje je tisti trenutek, ko je treba nekoga skenslat, če seveda zagovarjete skenslanje.

Torej beseda je vaša. Pa prosim brez imen in obtoževanja v tem topicu. Samo mnenja. Vse drugo brišem. Brišem samo v tem topicu, da se razumemo.

Ker to je naš skupen forum in seveda vsi želimo, da ostane naš in kot tak seveda čim boljši.

Hvala.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Banati da ali ne
Reply #1 - 02.06.2004 at 15:55:59
 
1 Znane nadležne uporabnike pustiti na miru do 2. julija.
Če se bodo nevmesne reakcije oziroma njihov stil postanja ponavljal se jih bana.  
2 Naložit delo  Gapetu za pregled vsakega gosta, ki naj bi bil sumljiv, ki  naj nebi prišel sem kot resnično nov gost ali tisti, ki je login in/ali pasword izgubil. Če se bodo  znani registrirani gosti širili do 2.septembra   se zapre tudi postanje gostom.
3 Zapreti IP samo tistim uporabnikom, ki trenutno delajo sranje.  Naprej pač ostaja odprto za vse kot je sedaj.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Banati da ali ne
Reply #2 - 02.06.2004 at 16:10:24
 
Ne razumem, zakaj bi ble žalitve razlog za bananje. Človk z žaljenjem drugega itak več pove o seb kot o tistmu, ki ga žali. Če  sami  nismo  sposobni  prenest žalitev, pol si prav nobeno uslugo ne delamo s tem, da se pred lastno užaljenostjo ščitimo na način, da si adminstrativno ne dopustimo žalit.  

Če začnemo z bananjem,  pol bodmo v tem vsaj do konca dosledni tko kot smo dosledni zdej, ko nobenga ne banamo. Vsak naj bana vsakega, ki ga žali, pa da vidmo, kje  se bo to ustavlo. Vsekakor  bo form lep in čist,  toda čemu bo služu?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Banati da ali ne
Reply #3 - 02.06.2004 at 16:13:28
 
Napaka. Ne bana se zaradi žalitev.  Osebno to vidim kot zaradi urejanja te štale, ki je tudi pred tabo.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Banati da ali ne
Reply #4 - 02.06.2004 at 17:00:35
 
Andres wrote on 02.06.2004 at 16:13:28:
Napaka. Ne bana se zaradi žalitev.  Osebno to vidim kot zaradi urejanja te štale, ki je tudi pred tabo.

Andres



Iga sprašuje, če smo zato, da se lotevamo izkoreninjat žalitve:
Quote:
Ali brisati žaljive komentarje ali jih pustiti?

Ali banati tiste userje, ki pišejo žaljivo? Tule lahko tudi prag opišete, kje je tisti trenutek, ko je treba nekoga skenslat, če seveda zagovarjete skenslanje.


Štalo (kot jo ti vidiš na forumu) pa seveda ne povzročajo samo žalitve ampak bluzenja in  iskanje pozornosti zaradi pozornosti, ki vsaj na videz  nima zveze z ničemer drugim kot z vzbujanjem pozornosti. To početje sicer  ni  razvidno iz  igitove liste razlogov za bananje, bi se  pa čiščenje štale  na to področje zihr razširlo. Zato je  po moje boljš nč grozit pa nč banat, ker to je za mnoge še dodaten motiv za preskušanje lastne korajže in  tolerance moderatorajev/admina.    
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Banati da ali ne
Reply #5 - 02.06.2004 at 17:10:41
 
Potem naj pa Iga spremeni vprašanje.  Res je, prav imaš. Ni isto bluzenje, iskanje pozornosti, ter žalitev.
A vseeno naj se bluzatorji prilagodijo večini, drugače jim ni za pomagat.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Banati da ali ne
Reply #6 - 02.06.2004 at 18:34:28
 
titud wrote on 02.06.2004 at 17:00:35:
Iga sprašuje, če smo zato, da se lotevamo izkoreninjat žalitve:

Štalo (kot jo ti vidiš na forumu) pa seveda ne povzročajo samo žalitve ampak bluzenja in  iskanje pozornosti zaradi pozornosti, ki vsaj na videz  nima zveze z ničemer drugim kot z vzbujanjem pozornosti. To početje sicer  ni  razvidno iz  igitove liste razlogov za bananje, bi se  pa čiščenje štale  na to področje zihr razširlo. Zato je  po moje boljš nč grozit pa nč banat, ker to je za mnoge še dodaten motiv za preskušanje lastne korajže in  tolerance moderatorajev/admina.    


Iga nič ne grozi. To je prvo.

Iga noče nič izkoreninjat.

Iga sprašuje obiskovalce foruma, kakšno je njihovo mnenje do brisanja, bananja, itd.

Itak, da mene tisti, ki žali ne moti, saj s tem kaže svoj obraz.

Pa rečmo takole. Naj namesto žaljenja rečem analiziranje osebnosti, napadi na osebnost in podoben šmorn?

Zakaj sem sploh ta topic odprl? Zato ker bi banali in brisali, eni pa ne.

In očitno se narodu jebe, ker topic je bil odprt že štiridestkrat, oglasila pa sta se le Titud in Andres.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: Banati da ali ne
Reply #7 - 02.06.2004 at 18:43:41
 
Quote:
Eno vprašanje za vse uporabnike tega foruma. Torej za registrirane člane in goste.

Ali onemogočiti gostom pisanje in ga dovoliti le registriranim uporabnikom. Konec koncev je tako na mnogih forumuh.



Roll Eyes pa ne onemogočat gostom pisanje.. pol jz ne bom mogla napisat kej takega kar me vmes gane in mi olajša dušo Shocked
itak se zaenkrat nimam namena registrirat, ker mam pač en določen mnenje o registr. (na hitrco: se mi zdi, da moraš zato da si en registriran član tud kej koristnga narest za to v kar si včlanjen, jz pa zaenkrat!! nimam ideje kaj koristnga bi lahk nardila za forum Grin Grin.. ampk to je seveda sam moj skromn mnenje.... oh ja, spet kompliciram ane? Roll Eyes)
sploh pa se kot gost na gapetu čist v redu počutm in mi nč ne manjka Smiley

kar se bananja tiče se čist strinjam s titudom (no z nemu se tko v večih stvareh, na večih področjih strinjam, k fant ma pač smisu za zadeve razjasnt.. go titud 8))


no pa dobr opravte Kiss

Lp sparks
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Banati da ali ne
Reply #8 - 02.06.2004 at 18:55:32
 
Sparkle, ni panike. Le problem nastane, ko nekdo odda post pod tvojim imenom. In prideš pol na forum in vidiš nekaj, kar sploh nisi ti pisala.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: Banati da ali ne
Reply #9 - 02.06.2004 at 18:58:24
 
Sem deklica mlada, vesela......

Vidiš takoli to izgleda. Grin Grin

Lp iga
Back to top
 
 
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: Banati da ali ne
Reply #10 - 02.06.2004 at 18:59:15
 
ne dajat idej 'huliganom' Grin
zaenkrt se mi kej tazga ni se zgodl... bom hitr trkala v les Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Banati da ali ne
Reply #11 - 02.06.2004 at 19:09:23
 
NE
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
miha--
Guest




Re: Banati da ali ne
Reply #12 - 02.06.2004 at 19:38:08
 
ce banat al ne..
je pomoje odvisno od tega kasn je namen foruma...


Back to top
 
 
IP Logged
 
miha--
Guest




Re: Banati da ali ne
Reply #13 - 02.06.2004 at 19:42:08
 
pristavil bi se:
da, ce se recimo spravim brskat za nazaj po forumu
, so razni brezvezni komentarji (oz karkoli pac kar ne pase v topik) zelo moteci pri branju in zelo poddaljsujejo cas ki ga porabis.. ce prej ne zgubis zanimanja oz. volje oz. upanja da bos kej pametnga zvedu ..Smiley

tko da.....
scena je da ce so ksne tematske debate, da se topik moderira in brise stvari ki zraven ne pasejo...
spet so pa drugi topiki oz nevem k se ne moderirajo ...
tko da lah tam se razbacijo uni ce hocjo...

na nekem forumu sm opazu da imajo to razdeljeno oz dvojno vse skupaj (1 je moderirano drugo pa ne) in potem tisti ki posta topic, si lahko izbere, a bo topik moderiran ali ne.. torej ce bodo zravn razne offtopic scene al ne...

Back to top
 
 
IP Logged
 
miha--
Guest




Re: Banati da ali ne
Reply #14 - 02.06.2004 at 19:43:45
 
toprej se opravicujem sem malce zmeden..
hotel sem namrec povedati da s tem neb blo treba banat, tam kjer ni moderirano pac ni moderirano pa naj se dogaja karkoli....

tako da ima vsak svoj prostor in nobenemu niso kratene kakrsnekoli pravice..
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 6