Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 12835 times)
A.
Ex Member




Re: moj forum
Reply #15 - 06.01.2004 at 05:24:59
 
če že pol naj smetnjak dobi še ne pridevnik, recimo prijazni ali dobri smetnjak.

to bi forum bolj podpiral, ampak v stilu tega da bi to bil en topic v sistemih, kamor bi copy pastal stvari, ne dir, dira forum ne podpira
Back to top
 
 
IP Logged
 
kr_eden
Ex Member




Re: moj forum
Reply #16 - 06.01.2004 at 05:30:03
 
Naredi novi direktorij tam spodaj in lepo vse kar je takšnega, da je že staro in neuporabno za večino lepo zbaši tja noter.
Enostavno.

A ime, obdelano, predelano, prežvečeno, zastarelo, stare zadeve, zgodovina foruma.....

Ne da se mi več.

Smetnjak pa res ni dober naslov, pol bi še lahko kdo pomislil, da je vse tam noter zanič. Za smeti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: moj forum
Reply #17 - 06.01.2004 at 11:04:58
 
ou kr eden, to mi je všeč dabestično, evo sem si želel take stavri, da bi skupi sodeloval, se dopolnjevali pri teh zadevah.

dobrodošel.  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: moj forum
Reply #18 - 06.01.2004 at 11:36:18
 
Kar se tiče samo reklam, bi lahko odprli v eni sobi rubriko: Priporočili so nam (al pa kej tacga), pa jih vse tja premaknili... za tisto reklamiranje, ki bo še prišlo, ker unega za nazaj je povsod dost, ne vem, kdo bo vse to preiskal...
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: moj forum
Reply #19 - 06.01.2004 at 11:41:23
 
Quote:
tole bom prestavil v razno!

za avtorja tega sporočila pa še tole obvestilo, cena za objavo nenaročene in neodobrene reklame na našem forumu je 20.000 sit.

Donacijo lahko nakažete na:
Društvo za ozaveščanje in osebnostno rast Sonce
Beleharjeva 41, 4208 Šenčur
tr: 02068-0092427939
davčna št: 21600619
nismo davčni zavezanci, za namen plačila se napiše:
Donacija za forum.


Se pravi, samo da vam reklame ne vskočijo, ko nekdo obišče GAPE forum, morate odšteti 20k na leto ali mesec? Koliko stane celotni webhosting, če bi vse stroške sešteli?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: moj forum
Reply #20 - 06.01.2004 at 13:07:54
 
Petra. wrote on 05.01.2004 at 20:48:46:
gape tale ideja glede smetišča je fajn.  Shocked Smiley
Se pridružujem temu mnenju. Običajno ni najbolje kar brisati, saj se zadeve, ki ne vzbudijo interesa, same po sebi "izgubijo" nekje v ozadju.

Torej ganz vse na deponijo! Cheesy
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
smetnjak ---- was - Re: moj forum
Reply #21 - 07.01.2004 at 10:51:57
 
smetnjak je smetnjak ... koš se reče ... po anglešk se pa temu reče deleted items

bedast bi blo poste premikat ... jest sm to mislu blj tko, da če uleti kakšen tak thread, ki se nekomu (ponavad alešu) zdi za zbrisat ga naj premakne tja (če ma pooblastila seveda (je moderator za ta dir)), seveda po protokolu ki smo ga dogovoril za premikanje threadov.

jest bi res rad da je forum resničen ... čim bolj ... in če nekdo bedarijo nalima ... je pač b****

to ne pomeni da je forum bedast, ampak da obstaja bedast uporabnik tega foruma ... in to definitvno ne pomeni da so vsi uporabniki foruma bedasti ...


smetnjak je pač smetnjak ... nekdo se je odloču, da to kar je nekdo napisu je pa smet ... zakaj bi blo treba rečt, da je to lepa, al pa prijazna, al pa celo smiselna SMET ... smet je smet ...


glih sva se o tem z matejo včeri pogovarjala ...

da če rečeš ne, s takim posebnim tonom ipd, da to lahko pomen tud ja.
to je za mene nesprejemljivo.
kot je za mene posledično nesprejemljiivo okraševanje besede, za katero obstaja jasen dogovor kaj pomeni, z nekimi dodatki (pa naj bojo to pridevniki al pa smajliji), in s tem spreminjanje njenega pomena somewhat ...
(v ne govorjeni besedi ... tj ... pisani)


tuki mi je to še tolk bolj pomebno zaradi znanih razlogov ... pisanje textov čim bližje resnici, moji resnici ... resničnosti ... ki ni nujno Resnica ... Resnico itak iščemo in po moji definiciji je Resnica povprečje vseh resnic ... bolj ko se nekdo približuje Resnici, bolj se Resnica spreminja in je zato u bistvu nikol ne moreš dojet, čim jo, si pak razsvetljen ... se reče ... Resnica se skoz spreminja, verjetno bo počas tej Resnici treba rečt skupna zavest vseh nas ki naj postanemo eno z Njim.

in če čem narest mašino, ki bo pljuvala ven našo - 'Forumovsko Resnico' rabm vse podatke ... čim več podatkov od čim več resničnih ljudi, ljudi ki živijo sebe, ali vsaj stopajo po tej poti.



ps
tale thread bi jest kr rinejmu
in ga muvnu v sistem ... k un forum je itak čist prazen in se ne gre o tistem forumu tale thread omapak o tem našem forumu ... moj forum scena ...

ps2
aleš ... od kje si prletu s tisto kaznijo 20 čukov in to?


ps3
v smetnjaku bi morali bit threadi lockani ... pomoje ... razprav v smetnjaku bi ne smelo bit ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: moj forum
Reply #22 - 07.01.2004 at 12:31:32
 
men je bliz tole zgorej od gapeta  Smiley

samo namest smetišča nared 'spam', ker  pol se bo boljš razumel, da so notr taki, ki uletavajo po pocen pozornsot, ki pa ni nujno čist ničvredna  Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




e: moj forum
Reply #23 - 07.01.2004 at 13:11:27
 
zarad mene si lahk narediš drugje smetišče, recimo na disku in sam take poste not zbiraš, da ti bodo realnost odsevalo.  Grin

men pa je tle dobro to, da je forum čist, brez smetnjaka oz z nekim kao vmesnim prostorom recmo topicom kamor se bo te stvari odlagal, da bo gape na tekočem.

spam al ap smetnjak to je ideja, ki nikjer na ostalih forumih ne živi, niti ni trend da bi kdaj živala, in na forumu ni potrebna, spam se čez čas zbriše, smetnjak pa to tu kot razumem se naj nebi. čemu potem?

in glej spet mamo uno standardno jebo 80% zgubljamo čas z smetmi, a razumemo 80% z stvarmi, ki so popolnoma nepomebne in bi si vse prihranili, če bi jih zbrisal.  enostavno delete in naprej gledamo.

tko je to.

čist nihče nebi nič zgubil, če bi jih zbrisal.

zdej pa ker se nekaterim s tem kao, da ukvarjat oz jih to vleče, sej pravim smetarji so carji družbe, rabmo smetnak. ampak ne kar en. to pač ne. smetarji ja, ampak prebivalci pa ne.

deponijo mora pol snovalec zdizanjirat in zdizajnirana je kot topic v sistemu in pogovori o forumu, da je blizu gapetu.

tko to jaz vidim.

nič svojega od smetnjaka al pa spam dira al pa kaj drugega, samo čas in prostor zgubljamo, kar rabimo je topic z imenom dobri smetnjak in copy paste in delete!!!

zakaj dobri zakaj pridevnik, ker ne zbrišemo ker niso smeti in ker ima namem da gape dobiva dobre real podatke.
zato ker je dober in stvari tam lahko so in ostanejo.

thats all zdej pa teh 80% časa ko ga porabite za bedastoče porabite rajš za to, da se mate radi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: e: moj forum
Reply #24 - 07.01.2004 at 13:40:34
 
Quote:
80% zgubljamo čas z smetmi, a razumemo 80% z stvarmi, ki so popolnoma nepomebne in bi si vse prihranili, če bi jih zbrisal.  enostavno delete in naprej gledamo.

tko je to.

čist nihče nebi nič zgubil, če bi jih zbrisal.


Samo ne veš, kaj spada v teh 80%, nikoli zagotovo ne veš. Lahko mogoče (pa še to ne zihr) veš za sebe, ne moreš pa za nekoga drugega. A se ti je že kdaj zgodilo, doma na primer, da si stvar vrgel stran, čez nekaj dni bi jo pa rabil? To je sicer poceni primerjava, ampak vseeno. A smo čistuni, al kaj. Energija lahko teče tudi preko ali pa celo skozi odvečne stvari, ima power.

Kdo bi pa sploh presojal? Kdo si sploh drzne presojati?






Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: e: moj forum
Reply #25 - 07.01.2004 at 14:34:23
 
Quote:
samo čas in prostor zgubljamo
...

dobri smetnjak in
copy paste in delete!!!


copy + paste + delete ... so (vsaj) tri operacije

move je ena

time is a bitch ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: moj forum
Reply #26 - 07.01.2004 at 17:59:45
 
ah valentina ne jez se no  Wink

sej sem napisal to naredimo tako da se copy pastne v en poseben topic.

Je pa tko včasih je pametno tudi delitnt kaj ane. Recva iz hiše drugač se ti nabere miljon stvari.

sej veš kako je to.  

Hiško je včasih treba pospravit stran zmetat kaj, da je lepo, da je prostor za kaj novega, da sploh dihaš, da teče energija.

sodit res ne moreš, se pa odločaš.

tle pa zaupamo skupnim občutkom, zato se tudi tu gor menmo, saj vedno kaj dobrega pogruntamo na konc Wink  Kiss

vsi skupaj ane Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: moj forum
Reply #27 - 08.01.2004 at 10:50:48
 
Quote:
ah valentina ne jez se no  Wink


Se sploh ne jezam.

Ampak izraz smetnjak mi pa ne sede. Spam pa ja.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: e: moj forum
Reply #28 - 08.01.2004 at 11:37:54
 
Quote:
zarad mene si lahk narediš drugje smetišče, recimo na disku in sam take poste not zbiraš, da ti bodo realnost odsevalo.  Grin

do zdej sm pobrisu tolk mal postov da za to ne rabim smetnjaka ... če pa naj dam(o) tebi poolastilo za brisanje, pol rabmo neki kamor boš to premiku.
noben drug itak nč ne briše.

* spam al ap smetnjak to je ideja, ki nikjer na ostalih forumih ne živi*
itak da ne ... pokaž mi en forum ki ma tolk liberalno politiko do svojih uporabnikov ... in da ima uporabnike tud ... seveda ...

če se tebi zdi da je na forumu 80% smeti ... kulj ...

* čist nihče nebi nič zgubil, če bi jih zbrisal. *
na nek način bi zgubu tist ki je sporočilo napisu
in tud tist ki bi ga zbrisu ... če čist nč druzga ne, čas zihr ...


jest sploh ne vidim threada ampak direktorij ... dragi snovalec  Wink


*Recva iz hiše drugač se ti nabere miljon stvari. *
eno je če v hiši živiš sam
drugo pa je če živiš v bloku ... recimo
tale forum je bolj blok s skupnimi ležišči ... če bi ga že mogu primerjat z nepremičnino

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: e: moj forum
Reply #29 - 08.01.2004 at 13:39:32
 
Vse se zgodi z nekim namenom. In tudi to se je.

Jest sem ta namen šu pogledat, shekat.

Je gape že napisu, da me je vidu prijavljenega tam.

Zanimal me je komu je blo napisano da naj plača 20 čukov za tale thread.

Me je kar sram ratal, ko sem ugotovu da so to najstniki, oz. skupinica mlajših deklic, ob koncu osnovne in začetku srednje šole.

Aleš ne-kontroliran izpad.  Roll Eyes

Boš njihovim staršem izstavu račune?

Jest sem to:
Quote:


dojel kot dobrovljno vabilo. Škoda ker s takim delovanjem pokažemo nezrelost, netaktičnost in nesprejemanje.

Mislim...



u jebasem šele zdej vidu??
sem modifajt prtisnu namet quote sory e.


tole sem hotel stanfat:
Quote:
Vse se zgodi z nekim namenom. In tudi to se je.

Jest sem ta namen šu pogledat, shekat.

Je gape že napisu, da me je vidu prijavljenega tam.

Zanimal me je komu je blo napisano da naj plača 20 čukov za tale thread.

Me je kar sram ratal, ko sem ugotovu da so to najstniki, oz. skupinica mlajših deklic, ob koncu osnovne in začetku srednje šole.

Aleš ne-kontroliran izpad.  Roll Eyes

Boš njihovim staršem izstavu račune?

Jest sem to:
Quote:


dojel kot dobrovljno vabilo. Škoda ker s takim delovanjem pokažemo nezrelost, netaktičnost in nesprejemanje.

Mislim...


marička to pa boli e.

jouu, jouu...

ampak vse pride z namenom ane? sem dans enmu to razlagal evo pa sem dobil nazaj  Grin

ok, kaj naj rečem valda spodbujamo vse v uresničevanje idej, valda smo tudi mi hotl, da bi čim več ljudi zvedl za nas.

tega ne pozabljam zato je tudi free na sončni in pozitivkah. ane?

sej tud tle je free sam naj se v tapravo rubriko da.

je tole en tak namen zgleda, da se mi dogovorimo kako bomo ostalim pomagal in da bo še vedno to kar mamo namen ohranjal.

sej vsi skupi pol že uredimo in najdemo za vse dobre stvari.
Back to top
« Last Edit: 08.01.2004 at 20:25:49 by A. »  
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3