Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 12392 times)
Kr_eden
Guest




Izjavljam in se hkrati opravičujem.
31.01.2004 at 16:48:45
 
Rad bi se opravičil vsem administratorjem in tistim, ki lahko vidijo zaprti del foruma za eno veliko laž in igro katero sva igrala z eno osebo.
Kajti v vsej svoji podlosti sem na kolenih prosil to osebo naj zapiše o meni nekaj pozitivnih stvari, da bi me vi vsaj deloma imeli v lepši in boljši luči, ker sem podel in nizkoten sem to izrabil in prišel do tega na podlagi izkoriščanja zaupanja neke vam drage osebe.
Ker sem pokvarjen in zvit mi je ta oseba nasedla in napisala o meni nekaj pozitivnih besed, prosim, da temu ne verjamete, kajti to je laž in igra katero sem zaigral ob pomoči le te osebe.
Nisem duhovnež in nikoli nisem bil, sem le barabin in prevarant kateri uživa ob zajebavanju in izkoriščanju drugih ljudi, predvsem duhovnih ljudi in jih prav z užitkom moti na njihovi poti k Svetlobi.
Ker je v meni več teme kot svetlobe sem prijadral na ta forum prav z namenom, da csaj nekaj ljudi spravim z prave poti ali d ajim vsaj delno zaustavim proces širjenja zavesti na poti k Božji Luči.
Pokvarjen sem in podel, zato se sedajle ob napadu pozitivnih misli kesam pred vsemi vami, tudi tistimi, ki ne vedo za kaj gre.
Če mi lahko mi odpustite, če ne, tudi prav.
Opravičujem s etudi osebi katero sem tako grdo in podlo izkoristil, da je o meni napisala nekaj kar ni res.

Zato vsi kateri ste vedeli vsaj prebližno kakšen je moj namen biti tukaj ste imeli prav, seveda se nisem dal saj sem poln samovšečnosti in nabitega egota, špila mi 200 na uro, ne 100.

Ker pa ob vsej tej svoji pokvarjenosti in barabinstvu tega sam ne uvidim ampak samo ob takšnih izpadih napada pozitivnega mišljenja se kesam tudi za vnaprej, če bom še napisal kaj neumnega, neumestnega, žaljivega, provokativnega in črnega.

Tak pač sem in zgleda, da bom tak ostal, zato prosim vse kateri ste brali moje poste, vaje in mantre ne jemljite tega resno, sploh pa ne uporabljajte teh stvari ker so zlonamerne, dobro skrite kode katere vas peljejo v črno ne pa v belo stran življenja.

Hvala vam na branju, predvsem pa na razumevanju mojega stališča, pokvarjenega in podlega.

Nič kar sem tukaj gori napisal ni res, je vse plod moje neumnem bujne, ponorele domišljije.

Pokesani, pokvarjeni bedak in kreten Kr_eden
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Izjavljam in se hkrati opravičujem.
Reply #1 - 31.01.2004 at 20:39:59
 
Quote:
Nič kar sem tukaj gori napisal ni res, je vse plod moje neumnem bujne, ponorele domišljije.



To ni prvič ko sam sebe ponižuješ.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: Izjavljam in se hkrati opravičujem.
Reply #2 - 31.01.2004 at 21:16:08
 
Andres wrote on 31.01.2004 at 20:39:59:
To ni prvič ko sam sebe ponižuješ.

Andres



To ni poniževanje samega sebe, to je ena iskrena ispoved.

Eh Andres, ti ne razumeš  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Izjavljam in se hkrati opravičujem.
Reply #3 - 31.01.2004 at 22:52:26
 


Quote:
To ni poniževanje samega sebe, to je ena iskrena ispoved.

Eh Andres, ti ne razumeš  Wink



Ti si bil iskren samo na začetku ko si prišel na forum.  Potem pa nič več.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: Izjavljam in se hkrati opravičujem.
Reply #4 - 31.01.2004 at 23:00:30
 
Andres wrote on 31.01.2004 at 22:52:26:
Ti si bil iskren samo na začetku ko si prišel na forum.  Potem pa nič več.

Andres



...

Eh Andres, ti res ne zastopiš ali pa nočeš ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Izjavljam in se hkrati opravičujem.
Reply #5 - 31.01.2004 at 23:05:44
 

Tudi nočem se ustavljat ob spotikajočih se gostih.

Andres


Quote:
Quote:
Takole Exo, prosim, brez mojega imena in vmešavanja le tega, kajti jaz nisem uradni član foruma sem le gost in ni lepo, da gosta mešaš v te vaše prijetno spodbudne debate.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Izjavljam in se hkrati opravičujem.
Reply #6 - 31.01.2004 at 23:05:46
 
... ... ...

Ne ne motiš se, sej ji nisem verjela, jest že skos vem, kakšen si in da se te je treba pazit, ker drugač človek takoj pod tvoj vpliv pade in ti začne rožice sadit... Roll Eyes in odkar te poznam, ful mantram in molim, une tekste sem pa tud sam z enim očesom brala (tadruzga sem mela pa na sv.pismu) in v glavnem bi te prosila, da bl na kratko piši, k drugač bom počas škilit začela... Tongue Grin
(btw, kere rože maš pol rajš... marjetice al vijolice ... ...)
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: Izjavljam in se hkrati opravičujem.
Reply #7 - 31.01.2004 at 23:07:51
 
Andres wrote on 31.01.2004 at 23:05:44:
Tudi nočem se ustavljat ob spotikajočih se gostih.

Andres



...  si si končno prišel gor.

Takega te imam rad.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: Izjavljam in se hkrati opravičujem.
Reply #8 - 31.01.2004 at 23:08:22
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Izjavljam in se hkrati opravičujem.
Reply #9 - 31.01.2004 at 23:14:53
 
Quote:
Kwa se pa ti režiš  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

kaj misliš? Grin Grin Kiss Grin
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: Izjavljam in se hkrati opravičujem.
Reply #10 - 31.01.2004 at 23:27:07
 
Brez veze, da ti jaz napišem kaj mislim, kajti moje misli so lažne in podle  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Izjavljam in se hkrati opravičujem.
Reply #11 - 31.01.2004 at 23:31:06
 
Kr_eden

Jz te mam ...

Še vedno pa mislim, da se nisem hecala glede sanj .

Včasih pa se res ..., kje je Aleks, ki je bil na samem začetku Ob meni in z menoj - Iskren in Svetel

...

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: Izjavljam in se hkrati opravičujem.
Reply #12 - 31.01.2004 at 23:42:19
 
Moonlight wrote on 31.01.2004 at 23:31:06:
Kr_eden

Jz te mam mustangbijeli.naspletu.com/050103hrm_prv.gif

Še vedno pa mislim, da se nisem hecala glede sanj .

Včasih pa se res mustangbijeli.naspletu.com/080402ask_prv.gif, kje je Aleks, ki je bil na samem začetku Ob meni in z menoj - Iskren in Svetel

mustangbijeli.naspletu.com/082502no_prv.gif




Starči, ne sekiraj se.

Predvsem pa, jaz sem pravi podlež in bolje, da niti ne pomisliš, da bi me imela rada, same podlosti počnem, vsakega človeka izkoristim potem pa zavržem, ko ni več koristi, zato tudi jaz nikogar nimam rad.

Tak sem.

Glede sanj, hja, tist sem kar tak napisal, pač, svinja piše svinjske stvari.  Wink

Tak sem in nobena svetloba me ne bo popravila, ker je ni.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Izjavljam in se hkrati opravičujem.
Reply #13 - 01.02.2004 at 12:04:54
 
Quote:
Rad bi se opravičil vsem administratorjem in tistim, ki lahko vidijo zaprti del foruma za eno veliko laž in igro katero sva igrala z eno osebo.
Kajti v vsej svoji podlosti sem na kolenih prosil to osebo naj zapiše o meni nekaj pozitivnih stvari, da bi me vi vsaj deloma imeli v lepši in boljši luči, ker sem podel in nizkoten sem to izrabil in prišel do tega na podlagi izkoriščanja zaupanja neke vam drage osebe.
Ker sem pokvarjen in zvit mi je ta oseba nasedla in napisala o meni nekaj pozitivnih besed, prosim, da temu ne verjamete, kajti to je laž in igra katero sem zaigral ob pomoči le te osebe.
Nisem duhovnež in nikoli nisem bil, sem le barabin in prevarant kateri uživa ob zajebavanju in izkoriščanju drugih ljudi, predvsem duhovnih ljudi in jih prav z užitkom moti na njihovi poti k Svetlobi.
Ker je v meni več teme kot svetlobe sem prijadral na ta forum prav z namenom, da csaj nekaj ljudi spravim z prave poti ali d ajim vsaj delno zaustavim proces širjenja zavesti na poti k Božji Luči.
Pokvarjen sem in podel, zato se sedajle ob napadu pozitivnih misli kesam pred vsemi vami, tudi tistimi, ki ne vedo za kaj gre.
Če mi lahko mi odpustite, če ne, tudi prav.
Opravičujem s etudi osebi katero sem tako grdo in podlo izkoristil, da je o meni napisala nekaj kar ni res.

Zato vsi kateri ste vedeli vsaj prebližno kakšen je moj namen biti tukaj ste imeli prav, seveda se nisem dal saj sem poln samovšečnosti in nabitega egota, špila mi 200 na uro, ne 100.

Ker pa ob vsej tej svoji pokvarjenosti in barabinstvu tega sam ne uvidim ampak samo ob takšnih izpadih napada pozitivnega mišljenja se kesam tudi za vnaprej, če bom še napisal kaj neumnega, neumestnega, žaljivega, provokativnega in črnega.

Tak pač sem in zgleda, da bom tak ostal, zato prosim vse kateri ste brali moje poste, vaje in mantre ne jemljite tega resno, sploh pa ne uporabljajte teh stvari ker so zlonamerne, dobro skrite kode katere vas peljejo v črno ne pa v belo stran življenja.

Hvala vam na branju, predvsem pa na razumevanju mojega stališča, pokvarjenega in podlega.

Nič kar sem tukaj gori napisal ni res, je vse plod moje neumnem bujne, ponorele domišljije.

Pokesani, pokvarjeni bedak in kreten Kr_eden



No zdaj pa probi to še iz srca napisat... Wink Te bom lažje razumela. Wink Smiley
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: Izjavljam in se hkrati opravičujem.
Reply #14 - 01.02.2004 at 13:21:56
 
Iz srca   Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Nimam srca, mislim takole, imel sem ga, pa sem ga tukaj gori izgubil  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Srce je važno, saj vem, sam moje srce, ki je ostalo je podlo, pokvarjeno  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Mogoče, nekoč  Wink

Tak sem, kaj morem  ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3