Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 8206 times)
exorcist
Ex Member




Re: Spolna odvisnost
Reply #15 - 06.05.2004 at 14:57:45
 
Quote:
Ko si prišel si na velik zvon obešal tvoje hodenje k maši, krščanstvo, njega nauke in podobno. V koš si metal vse ostalo, zmerjal z drhaljo in podobnimi izrazi vse kar ni bilo krščanskega. Na chatu si vprašal kdo je kaj, ti pa si bil - katolik.
A zdaj nisi več?

Oziroma, kakšen katolik pa si?


Ti pa res nič en zaštekaš, ne da se mi odgovarjat, ker me vedno narobe razumeš, potem pa sem raje tiho. Vidiš moj podnapis: "Stran od mene, gadja zalega!" Vidiš tebi te ne kapne, da je to zgolj moja provukativna gesta. pOvsem druge reči bi napisal na RKC forumu, pač tako za hec. Zdaj pa, če ti nekužiš heca in ironije, pač en kužiš, če si trd si trd.... Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Spolna odvisnost
Reply #16 - 06.05.2004 at 15:12:05
 
Ne Exorcist, jasno in glasno si povedal da si kristjan, in jasno in glasno zmerjal in žalil vse ki to niso.
Ni tu nič kapiranja ali pa nekapiranja, da si kristjan so bile tvoje besede.

A zdaj več nisi?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Spolna odvisnost
Reply #17 - 06.05.2004 at 18:36:12
 
exorcist wrote on 06.05.2004 at 14:57:45:
Ti pa res nič en zaštekaš, ne da se mi odgovarjat, ker me vedno narobe razumeš, potem pa sem raje tiho.

Zdaj pa, če ti nekužiš heca in ironije, pač en kužiš, če si trd si trd.... Grin


Exo, meni ni vseeno za take igrice kot se jih greš ti.

Po eni strani igraš absolutističnega moralista, vsevednega, in se obnašaš, kot da drugi so pa butasti in vsak dialog, ki ni po tvojem okusu obsodiš, napadeš in skritiziraš.

Nato, pa če slučajno poštekaš, ali ti kdo argumentirano postavi zid, oziroma kar poštekaš, ker nisi zabit, zmanipuliraš to v hece in ironije.

To je podlo in hinavsko ljudi na tak način preizkušat - temu v tvojem žargonu pravijo greh.

P.S: In spet se vsi motimo in le ti imaš prav  Grin Grin Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Spolna odvisnost
Reply #18 - 06.05.2004 at 18:44:16
 
Gru Gru wrote on 06.05.2004 at 18:36:12:
P.S: In spet se vsi motimo in le ti imaš prav  Grin Grin Grin Grin Grin


Saj vem, da imam prav. Si morebiti podvomil v resničnost mojih izjav, he, he? Grin

Ne vem, jaz res nimam občutka, da bi se delal vseveda ali da bi koga ozmerjal za butla. To ni res, ker spoštujem vse ljudji, ampak malo težje razumem njihovo razmišljanje, posebaj, če mi je tuje?  Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Spolna odvisnost
Reply #19 - 06.05.2004 at 18:47:03
 
exorcist wrote on 06.05.2004 at 18:44:16:
Ne vem, jaz res nimam občutka, da bi se delal vseveda ali da bi koga ozmerjal za butla. To ni res, ker spoštujem vse ljudji, ampak malo težje razumem njihovo razmišljanje, posebaj, če mi je tuje?  Tongue


Ne obračaj besed, ker nisem rekel, da si koga ozmerjal za butla, temveč, da komuniciraš z ljudmi na način kot da so butli.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Spolna odvisnost
Reply #20 - 06.05.2004 at 18:53:48
 
Gru Gru wrote on 06.05.2004 at 18:47:03:
Ne obračaj besed, ker nisem rekel, da si koga ozmerjal za butla, temveč, da komuniciraš z ljudmi na način kot da so butli.


mater , kak si trdi (hecam se) Grin

Jaz nimam tega občutka, oprosti? nikoli se nisem in se nikoli nimam za kaj več, prej nasprotno... ne vem, zakaj imaš tako zmoten vtis o meni? Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Spolna odvisnost
Reply #21 - 06.05.2004 at 18:55:52
 
Z ljudmi pa exič komunicira kot da so butli zato, ker sploh nima občutka za medosebne odnose, kar lepo dokazuje tole:

exorcist wrote on 06.05.2004 at 18:36:02:
O kakšnih odnosih govoriš, sva jih kdaj imela, jaz z vsemi ljudmi držim distanco, z enimi manj, z drugimi bolj, preden se ne prepričam, kdo kaj je, da prokužim situacijo.


Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Spolna odvisnost
Reply #22 - 06.05.2004 at 21:31:45
 
Lilith wrote on 06.05.2004 at 18:55:52:
Z ljudmi pa exič komunicira kot da so butli zato, ker sploh nima občutka za medosebne odnose, kar lepo dokazuje tole:




ma nemoj, kak si me te spregledala tako na lahko, to je tako kot tvoje incestne štorije, ki niso za nikamor... Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Spolna odvisnost
Reply #23 - 27.05.2004 at 16:53:35
 
Spregledati je lahko, razumeti je težje!
Se bom nekak uštula u debato, čeprav ne vem, kaj bi avtor rad slišal. Da smo, al da nismo obsedeni od seksa?
Od sebe pa ful mal napiše tale EX_, zavije se v neko tančico skrivnosti, čaka, kaj bomo mi naklofal, pa se očitno na moč zabava, ko bere...he, he...
Kaj bi rad slišal EX_?
Obsession je pač tud en na moč dobr prfum, lahk napišem, da sem jaz obsedena z njim. Od seksa?
Kako pa si lahko od tega obseden?
Ko preveč človek premišljuje o kaki stvari, ali človeku, ali dogodku.. pa postane obseden s to stvarjo, ali človekom ali dogodkom. Ni ravno lih normal stanje obsedenost veš, bi uni dr.-ji dejali, da je nenormalno-pa pustimo tančice skrivnosti pri miru in jih raje ne potegujmo čist it teleškov. Bomo nagi in goli ostali...
Pa, če te nekaj obsede, pomen po domač, da si mal čez mejo normale, pa da nam vleka meje in črte, ker so žal pretanke...bom previdno pisala...
Spolno področje ljudi je občutljiva tema, gledano bolj filozofsko skozi tale forum, ki je tud tko mišljen,- pa ni lih kako bi se rekl- modro pisanje. Smo vsi pod kožo krvavi, eni bolj, eni manj, pa vsakega nekaj osrečuje, ene očitno tud telesne vaje, da pa so od njih obsedeni, je pa moteče. A ni?
Če prašaš mene, me žal seks še ni obsedel, bolj bi lahko rekla, da sem se do ušeš zaljubila v kaki osebek, pol pa sem vidla nebesa...
Na pekel ali podzemlje se pa ne spoznam prav dobro, še nisem tam bla, tko, da ne vem, kam bi s to temo...Mogoče eni enim ženskam kar tko na pamet rečejo, da so NIFOMANKE, so baje te obsedene s seksom, al pa hudičem, kva pa vem, jih ne poznam.
Odkrito napisano, bi ti iz vsega srca kr eno tako prvošla, bi mogoče pol videl nebesa...pa angela, da bi se ti kr bliskal... al pa hudiča. Ne vem.
Torej napiš od česa si ti obseden, me na noč zanima, pa mal skrbi, da nimaš le pomanjkanje seksa, pa tuki gor ene išeš. Mogoče se pa motm. Pa me prepričaj v nasprotno.
Se beremo a ne, za danes sem definitvno končala, da nam rata obsedena od tegale klofanja po testaturi, pa da mi nau EX-kako diagnozo postavu.
na vero pa žal nič ne dam, ker ne verujem v nobenega boga, da naš spet hudiča iz mene izganju.
Fjjjjjjjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuu grem nazj v nebesa...me eden Angel tam čaka!
lp
Embarrassed
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Spolna odvisnost
Reply #24 - 27.05.2004 at 19:06:52
 
Angel wrote on 27.05.2004 at 16:53:35:
Kaj bi rad slišal EX_?
Embarrassed


Ja, kaj poveste, to poslušam... Pa da vidim, v kolikor je vaše mišljenje recimo različno od mojega... predvsem pa vas skušam razumeti, saj so odgovori zelo raznoliki in pestri...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Spolna odvisnost
Reply #25 - 28.05.2004 at 14:49:50
 
Aha, raznoliki in pestri odgovori...tili bodo pa še sočni in sploh in oh vroči... Kiss(joke)

V iskanji lastne identitete so ravno najstniki najboljši in imajo najbolj bujno domišljijo, se ve. Ne bo pisano po nobeni knjigi, bodo delno kar resnične zgodbe, jih poslušam od marsikatere - na živčnem zlomu baziranih besedah kake mame...(poslušam jih z velikim veseljem, se ve) Embarrassed

Ena: je mela sina, ki ji ni blo jasn, kaj mulc dela po cele dneve v postelji. Za ves vesolni svet je bil eno veliko zaspano bitje, prespal bi vse šolske ure, pa kosila in večerje. Recmo to, da so dolg časa tko misl. Je pa veliko listal po revijah in očitno sanjaril. Navsezadnje so pogruntal, kaj dogaja-baje je po cele dneve drkal. - ej ne me vlečt za besede, ne vem kako so pršili do tega, niso kometiral, tak je epilog zgodbe. Je bil obseden mulc od drkanja. Kdo bi vedel, če se mtka ni. Bi obsodbe ble prehude.

Dve:starši v upanju, da otroci-najstniki se ve, ful radi smučajo, posojajo ključe od svojega vikenda na Krvavcu, ker kaj pa češ, je blo dost snega letos, pa a ni fino, da se radi smučajo, sej je to zdravo, pa hvala bogu, da ne hodjo po zakajenih lokalih in delajo bedarij. In uleti oče mal na ogled, kako mularija smuča. Bi ne verjel, če bi ne povedal. Po cele dneve so ležali v posteljah, ne vem ali so mel skupinski seks, baje se niso smučal skori nikol, so se pa fletn dol dajal, jih je oče zalotu, ko so napol goli po uni koči skakal...Epilog-lih obsedeni niso bli, so pa definitivno živel zelo zdravo v uni naravi, so vsaj mal migal, pa po besedah sosedov imel kr orng orgije... Bi ne želela pisat o zasvojenosti, ker so konzumiral tudi narkotike-torej?

Tri: ta mi je najbolj všč. Naša soseda je bila od kar pomnim vdova, dandanes je stara že kr neki desetletij, že njena sinova sta odrasla desca. Pa kadarkoli smo se mulci okrog bajte podil in spraševal tamaladva, zakaj je mtka zmerom tko zrihtana in šmeks, sta rekla, da mata pač onadva velik stricev. Je blo res en kup dokej dobrih avtov pred uno bajto, pa resnično je njuna mamica zgledala dobr, dišala je vedno, to mi je ostalo še od une otroške glave v mojem spominu. Ja ne vem, ali je kuhala kavo unim stricem, večina je pa vedla od brihtnih sosed, da je vesela vdova, ki se rada dol daje, pa še obojestranske koristili so vsi imeli.

Smo vsi mi mal čuden, bi se bralo-a ne. Zasvojen biti s seksom so al niso une nimfomanke, ki nimajo nikol dovolj dost, mogoče pa so to tudi kr eni Adami, ki menjajo Miške, tko, da ne veš več čigava je katera noga...

Se ni za sekirat. Jaz pravim ŽIVI in pusti drugim ŽIVETI. Kako živijo, naj uživajo, jim privoščim!
Mislim, da na tem forumu ne bo nihče napisal kaj resnično konkretnega, boš mogo zamenat forum, al pa jit mal na cesto in ljudi vprašat. Saj eni zelo radi sočno opisujejo svoje ali pa tuje zgodbe, nekateri z bujno domišljijo pa še malo naložijo...

Pa dejva možnost še komu, mogoče pa bo kdo kej napisu...
Uživej!
lp
Angel Kiss
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Pages: 1 2