Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 22
(Read 60046 times)
exorcist
Ex Member




Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #15 - 09.04.2004 at 13:51:48
 
N. wrote on 08.04.2004 at 09:29:19:
Grupni sex večina obsoja.

Če pa delaš nekaj, kar se obsoja, potem pa (še sploh če to obsojaš sam)... (saj veš kaj sledi).



ha ha ha, kako sranje pa ti govoriš, celo sofisticiran crap
, brezpomenski... še lahko to 1x poveš, mi ki smo bolj nori, pa te ne razumemo, ko se izrazaš tako inteligentno.... nekja si hotela povedat, to je očitno, samo kaj pa to je, pa je veliko vprašanje... Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #16 - 09.04.2004 at 14:28:27
 
vida wrote on 09.04.2004 at 11:41:29:
Saj, tipično.
Najbrž te niti ne zanima, zakaj nekateri to obsojajo  ???


Ja prav zanima me, zakaj nekateri to obsojajo. Ali zakaj "večina" to obsoja?
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #17 - 09.04.2004 at 14:41:58
 
Quote:
Ja prav zanima me, zakaj nekateri to obsojajo. Ali zakaj "večina" to obsoja?

ja, fajn da te zanima.
Išči in našel boš  Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #18 - 09.04.2004 at 16:26:44
 
Quote:
Ja prav zanima me, zakaj nekateri to obsojajo. Ali zakaj "večina" to obsoja?


Kume moj.

Zakaj narod to obsoja. Zato ker bi vsaj v eni fazi življenja vsi to radi poskusili.    Nasploh velja pravilo, da vsaka ženska potihem le misli, da bi bila z dvema.    Enako velja za moške.  Ampak moški to priznamo. Izjema je Exco Grin Grin, medtem ko ženske so bolj zadržane.

Sam je problem če ena al en tega res ne želi in s tem spada v najmanjši odstotek populacije, jim folk tega tudi verjamem ne, ker pač nekako normalno je, da folk misli  na več seksualnih položajev.   Najvišja stopnja  spomina na razdevičenje je torej  seks z dvema moškima Wink Wink Ali dvema ženskama.
Exco do te stopnje kot vemo še ni prišel, zato pa piše tako  kot piše. Kajpak se v vsakem postu šali. Smiley

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #19 - 10.04.2004 at 01:16:51
 
vida wrote on 09.04.2004 at 14:41:58:
ja, fajn da te zanima.
Išči in našel boš  Cheesy


Iščem, pa ne najdem. Me boš malo usmerila?  ??? Smiley8)
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #20 - 10.04.2004 at 01:18:00
 
Andres wrote on 09.04.2004 at 16:26:44:
Kume moj.

Zakaj narod to obsoja. Zato ker bi vsaj v eni fazi življenja vsi to radi poskusili.    Nasploh velja pravilo, da vsaka ženska potihem le misli, da bi bila z dvema.    Enako velja za moške.  Ampak moški to priznamo. Izjema je Exco Grin Grin, medtem ko ženske so bolj zadržane.

Sam je problem če ena al en tega res ne želi in s tem spada v najmanjši odstotek populacije, jim folk tega tudi verjamem ne, ker pač nekako normalno je, da folk misli  na več seksualnih položajev.   Najvišja stopnja  spomina na razdevičenje je torej  seks z dvema moškima Wink Wink Ali dvema ženskama.
Exco do te stopnje kot vemo še ni prišel, zato pa piše tako  kot piše. Kajpak se v vsakem postu šali. Smiley

Andres


Bi se kar strinjal s tabo, kume. Wink Smiley
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #21 - 10.04.2004 at 16:55:42
 
Quote:
Ampak zakaj obsojanje? Ker je nemoralno? Zakaj obsojati, če so vse vpletene persone zavestno privolile v to?


Zakaj obsojati? Mogoče, poudarek na mogoče zato, ker ni čisto simbol neke ljubezni, ker imajo/mo ljudje neka prepričanja (negativna v tem primeru), ki nas privedejo do strahu v smislu: kam bo vse to privedlo, kaj se bo še zgodilo...
Jaz konkretno s  tem ne strinjam, ne obsojam (torej ni nekih negativnih močnih občutkov pri tej temi) pa tega tudi zaenkrat ne. (Če bi pa bil Robi pri kakšnem takšnem seksu vpleten osebno zraven, bi bilo pa tukaj že kaj več, kot pa ne strinjanje).

Smiley

N.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #22 - 10.04.2004 at 17:08:38
 
m wrote on 09.04.2004 at 12:50:57:
Prvi stavek, govoriš o večini. OK, recimo, čeprav, kak veš?


Ne gre za vedeti. Seveda ne morem biti 100% za druge, le kdo pa lahko je. Pač predvidevam. Predvidevam po tem, da je zelo majhen krog tistih, ki se spuščajo v takšne intimnosti,  (vsaj v Sloveniji), ker se o tem ne govori glasno, oz. če se, se z neko negativnostjo, itd.

Dej, M. , saj pa sama to dobro veš.

In navsezadnje, je zadnjič eden izmed moških, ki se je
že udeleževal takšnih srečanj (je iz istega kraja), rekel za eno izmed sopartnerk, kako rada seksa, da vsakomur da, in da pri vsem skupaj še ne uporablja nobene kontracepcije oz. kondomov. In se pri tem smejal, oz. vse to govoril v nekem zaničljivem tonu.
Ja no, če to ni eno izmed obsojanj, kaj pa je?
Meni osebno se je pri tem vse zamerilo, ker zelo dobro vem, da moški pa verjetno drugi tudi, vse te opazke poenotijo na vse ženske ali pa na dobršen del žensk. Kar poglej si excercistov topik, ki ga je pred kratkim odprl.

m wrote on 09.04.2004 at 12:50:57:
Drugi stavek pa itak ne pove nič, če misliš da bi nam moralo bit jasno, kaj je na to temo v tvoji glavi, se motiš - oz. bom tako rekla: meni se ne sanja kaj si hotla povedat.


In kaj sem hotla povedat, ja to, če bi ta dama (za katero sem prej navajala primer) slišala te besede, ji pomoje ne bi bilo glih vseeno. Ker če bi bilo (vsem tem vseeno), in bi bilo vse skupaj tako zelo zavestno ali karkoli že, potem takšna udejstvovanja ne bila tako zelo "skrita" , torej da ne zveš imen,  da se o kraju po tihem sušlja... ampak bi bilo recimo tako javno, kot je javno, kje lahko kupiš cigarete.

N.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #23 - 10.04.2004 at 17:13:01
 
Quote:
Ja kakšno zavedanje pa naj bi bilo? Ali je lepše slišati prostovoljni pristanek v takšen odnos?


Koliko pa je zavestno, če ne veš, kaj vse prinese neko dejanje naprimer, za sabo (oz. kako se boš pri teh posledicah počutil sam?).

Da ne govorim o tem, da so mnenja drugih skrita v njih samih, tebi pa govorijo vse prej, kot pa resnico.

N.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #24 - 10.04.2004 at 17:17:23
 
exorcist wrote on 09.04.2004 at 13:51:48:
ha ha ha, kako sranje pa ti govoriš, celo sofisticiran crap
, brezpomenski... še lahko to 1x poveš, mi ki smo bolj nori, pa te ne razumemo, ko se izrazaš tako inteligentno.... nekja si hotela povedat, to je očitno, samo kaj pa to je, pa je veliko vprašanje... Grin


Ja, je za vse skupaj pač potrebna neka "kmečka" logika.  Sem pri vsem tem iskanju nekaj "višljega", ... pač prišla nazaj do sebe.  


N.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #25 - 10.04.2004 at 17:18:09
 
Quote:
Ja prav zanima me, zakaj nekateri to obsojajo. Ali zakaj "večina" to obsoja?


Kaj pa Iga ti, ti obsojaš?


N.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #26 - 10.04.2004 at 17:22:05
 
Andres wrote on 09.04.2004 at 16:26:44:
Kume moj.

Zato ker bi vsaj v eni fazi življenja vsi to radi poskusili.    


Ne obsoja zato, ker bi to radi poizkusili.
Bi prej rekla, da obsoja zato, ker oni tem "bi poizkusili" ne podležejo (al kak naj se izrazim) prav zaradi nekih moralnih zadržkov, drugi pa te moralne zadržke vztrajno ignorirajo in obsojajo tiste, ki jih zaradi njih obsojajo.
In potem drug drugega obsojajo.



N.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #27 - 10.04.2004 at 21:24:01
 
Quote:
Ne obsoja zato, ker bi to radi poizkusili.
Bi prej rekla, da obsoja zato, ker oni tem "bi poizkusili" ne podležejo (al kak naj se izrazim) prav zaradi nekih moralnih zadržkov, drugi pa te moralne zadržke vztrajno ignorirajo in obsojajo tiste, ki jih zaradi njih obsojajo.
In potem drug drugega obsojajo.


N.


Beseda moralni zadržek je fantastičen izgovor ko je treba modrc odpet. Torej. To je fantastičen izgovor pred svojo lastno sramežljivostjo. Vsakdo pa le sam ve, kaj v sebi si potiho misli, kakšne tihe skrite želje ima.  In o teh velika večina ne govori.


Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #28 - 11.04.2004 at 00:23:42
 
Quote:
Kaj pa Iga ti, ti obsojaš?


N.


Ne, ne obsojam. Obsojam pa nasilje.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Kaj menite o skupinskem seksu?
Reply #29 - 11.04.2004 at 01:10:57
 
Quote:
Ne, ne obsojam. Obsojam pa nasilje.



Fantastično kume.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 22