Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 10268 times)
A.
Ex Member




poslanstvo
29.03.2003 at 23:06:23
 
ravno zdej delamo na poslanstvu pa me zanima kako ste odkril svoje poslanstvo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Io
4
****
Offline


Posts: 284
Ljubljana
Gender: female
Re: poslanstvo
Reply #1 - 30.03.2003 at 02:24:19
 
Jaz sem ga odkrila s ciljem, da se ponovno rodim v svetlobi.
To se pravi z procesom očiščenja ega in obračanju k svetlobi. Od nekdaj sem imela ta cilj ne glede v kakšni mayi sem bila.
Ko sem si očistila nižje energetske nivoje (9), se mi je začelo odpirati samo od sebe, seveda pa je na poti en cel kup preiskušenj, ki pa te samo še bolj jačajo.

Meditiranje, poslušanje sebe, modrosti in vroča želja po več je zame bila prava kombinacija: Smiley
Back to top
 

Sem kar sem...vem pa da sem del tebe
WWW WWW irenabartol  
IP Logged
 
maxtor
3
***
Offline


Posts: 100

Gender: male
Re: poslanstvo
Reply #2 - 10.02.2004 at 13:06:57
 
Js sem svojega "spoznal" ze v osnovni soli, ko sem sam sebe naucil "prerokovati" iz kart. Recmo da imam "dokaj" veliko glavo in ni samo zrak notri  Cheesy.
Ko se mi je zacelo odpirati se mi je zacelo zelo. Se pa lazje razvijam ce opazujem, kako se ostali obnasajo do mene in sam prevzamem njihova mislenja jih preucim in sestavim v svojo kocko zivljenja. Da bi rekel, da lahko premikam stvari ni to to. Lahko pa delam stvari iz ozadja  Shocked Shocked. Recmo samo, da je dobro da vem s kom imam opravka, kaj si zeli in kaj pricakuje od mene. Pa se nekaj. Sam sem si razvil "lestvico" ocenjevanja s katero vem ce sem kaj slabega storil, brez tega, da me "strafne"" visja sila. Jo prej popravim in nadaljujem kot recimo sistem proti "zdrsovanju"  Wink Wink
Back to top
 

Glava nacrtuje a srce vodi in razum se sprasuje a um(visji jaz) ima odgovore
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: poslanstvo
Reply #3 - 22.02.2004 at 00:02:52
 
Smiley
sem ravno mislil odpreti nov topic o poslanstvu, pa vidim, da ga je že A.
Ja zanimivo bi bilo,
če bi tu vsak od vas razmislil in napisal,
kaj s mu zdi, da je njegovo poslanstvo. Wink
Kiss Kiss Kiss
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: poslanstvo
Reply #4 - 23.02.2004 at 17:00:12
 
Smiley
na internetu sem poiskal nekaj strani,
ki iz horoskopa napovedujejo usodo
in bil zelo presenečen, ko sem ugotovil,
da vse, kar mi napoveduje horoskop naj počnem,
že itak počnem,  
ali si tudi ti ugotovil kaj naj bi po horoskopu počel?

Kiss Kiss Kiss
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: poslanstvo
Reply #5 - 25.02.2004 at 11:06:07
 
men je tudi horoskop potrdil to kar sem, samo odkrit sem moral sam oz to prenest v življenje oz še naprej od tega živet.

ta zadnji del se šele dobro učim.

drugače pa sem sam odkril svoje poslanstvo v tem, da sem sledil sebi, svojim vodnikom, se učil od drugih in sledil temu toku bom rekel dogodkov, ki ti prinaša stvari, ki ti odpira pot.

zdi se mi, celo, da so vodniki najbolj prispevali k temu stanju duha, k izkušnjam, k tej poti.

vidim pa da gre takole, ko dojameš kaj je prav, je tudi prav narediš svoje sam potem pa se odpret tudi univerzum in ti da možnost da narediš kar si prišel naredit.
Back to top
 
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: poslanstvo
Reply #6 - 28.02.2004 at 16:46:42
 
Smileykot prisluhnemo klicu zvona,tako sledimo klicu srca vsak na svoj način...kar pride,in kar naenkrat veš zakaj delaš,kar delaš
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: poslanstvo
Reply #7 - 29.02.2004 at 20:56:03
 
A.
Quote:
 men je tudi horoskop potrdil to kar sem, samo odkrit sem moral sam oz to prenest v življenje oz še naprej od tega živet.


mene zanima kaj ti je horoskop potrdil glede tebe in tvojega poslanstva ki si ga potem prenesel v življenje in od tega živiš ?

z drugimi besedami, "kdo si ti" in "kakšno je tvoje poslanstvo" ?


Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
goinup
3
***
Offline

Za nosom...
Posts: 220
Djibuti
Gender: male
Re: poslanstvo
Reply #8 - 10.03.2004 at 14:40:49
 
Kako sploh ugotoviti svoje poslanstvo?

Jaz si to predstavljam takole: Zamislim si, kakšen bi bil svet brez mene, koliko ljudi bi bilo veselih in koliko žalostnih (ali celo mrtvih) => se pravi, da je moje poslanstvo več, kot le uživanje v dobri hrani (horoskop)  Grin
Back to top
 

Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.&&Ap,&&G
 
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: poslanstvo
Reply #9 - 10.03.2004 at 16:01:33
 
kje se dobi ta horoskop stojchi?
Back to top
 
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: poslanstvo
Reply #10 - 10.03.2004 at 17:51:44
 
Smiley
draga sparkle Kiss

ene par naslovov mi je dala eva, neki se mi zdi, da sem dobil od kali, drugače sem pa šel na google in iskal po vseh mogočih straneh, našel sem tudi indijski horoskop (zanimiv) pa kitajski skratka pestro in zabavno pa horoskopno poročilo od edgarja caycea o prejšnjih življenjih in nalogah, ki jih je potrebno razrešit v tem, skratka na horoskope nikoli nisem nič dal, po prebranem sem se pa premislil in pravim, je nekaj v tem.
Zdajle se spomnim enega zanimivega od njih in sicer:
www.astrology.com
veliko užitka ob branju, mogoče bosta eva in kali še kaj dodale.
lp Kiss
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: poslanstvo
Reply #11 - 10.03.2004 at 20:31:31
 
jest katastrofa no..
men piše v horoskopih, da bom nekje pr 37 letu začela s kariero Grin in da mi bo pravzaprav šele tam pr 40h ratal jasno, da vse, kar sm do zdej delala, sm ga nabluzila, in se bom pol šele spomnila, kaj je tisto pravo, kar želim počet..  prav tko mi piše, da me zanima velik stvari in da se je zato težko za eno odločit in se je kopletno lotit
seveda sm jest to pridno prekreirala...
hočem rečt, da horoskop ni nujno da ti pomaga, res si pa lahko rečem tko kot stojči: ugotovila sem, da počnem že zdaj vse, kar v horoskopu piše Grin Grin
no, to ni čist res, ampak enih stvari še nisem, ene pa, ki sem jih že, sem kr nehala :--

http://grupovenus.com/infoi.asp
tukej si lahk caycejevega naročiš, je dost seka-stičen
Back to top
 
 
IP Logged
 
goinup
3
***
Offline

Za nosom...
Posts: 220
Djibuti
Gender: male
Re: poslanstvo
Reply #12 - 11.03.2004 at 10:49:29
 
Lahko pa poizkusiš tudi tega:
http://dzk.gajba.net/

Malce drugačna varianta, ampak zelo zanimiva.
Back to top
 

Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail.&&Ap,&&G
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: poslanstvo
Reply #13 - 11.03.2004 at 14:01:11
 
če bi res našli poslanstvo, ne bi tle teorizirali o njem,ampak bi ga živeli  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: poslanstvo
Reply #14 - 11.03.2004 at 14:19:09
 
Smiley
kdo pa pravi, da ga ne Grin Roll Eyes Kiss
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Pages: 1 2