Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 3539 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Prava stvar
Reply #15 - 06.03.2004 at 08:29:31
 
bom spet prilimala besede ene modre punce Smiley

Quote:
ravno zdej si ti mene spomnila na ful važno stvar, da se človek ne sme vezat na lepe izkušnje v strahu da boljših nikol več ne bo doživel, ker si ravno s tem zapre možnost, da bi kaj lepšega sploh še doživel



pa se druge...

Quote:
Ko sem se spraševala... kdaj "zakaj, zakaj....  je tako" .... sem le enkrat dobila odgovor... in ko strela z jasnega mi je psotalo jasno, "da zato, ker je zame še nekaj boljšega naprej na poti".. to je težko priznati....
Ker to "boljše" ... z vidika ega, jemlje vrednost sedanjemu.... "stanju, človeku"... Samo ni tako. Ta boljši je v bistvu... samo še... nov premik, širitev mej.
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Prava stvar
Reply #16 - 06.03.2004 at 14:24:05
 
Quote:
"Res sem prepričan, da ima vsak od nas samo eno možnost - eno samo pravo priložnost -, potem je konec za vedno. Mislim, da ne moreš kar vse življenje začenjati znova. Potem to ni več prava stvar, ne? Kako naj bo prava, če se pojavi vsakih par let? To je delanje norca iz prave stvari."



mah, tip je šele začel razmišljati  Roll Eyes

v vsakem trenutku imamo samo eno pravo priložnost in miljon pravih možnosti, da je ne izkoristimo

v vsakem trenutku smo vsaj načeloma lahko samo na enem mestu

in vsak trenutek je tudi že začetek novega trenutka in novih pravih priložnosti, ki jih izkoristimo ali pa tudi ne

(vsaj kar se moških tičev tiče pa hkrati več kot ene naši tiči ne zmorejo - v naslednjem trenutku pa se luknja že lahko zamenja   8))



uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2