Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 ... 11
(Read 32790 times)
sungod
1
*
Offline

Zabavi nikad kraja. :)

Posts: 14

Re: Zaigran orgazem
Reply #90 - 19.07.2004 at 11:55:42
 
Mislim, da kvalitetnemu seksu, ki nenazadnje vkljucuje tudi zenske orgazme in seveda se mnogo vec od tega, posvecamo premalo casa. In potem se nam zgodi, da naenkrat ugotovimo, kako nas seks ne zanima vec. Napaka. Ni se nam treba sprijazniti s slabim seksom, temvec moramo od zivljenja zahtevati najvec, in se malce preko. To se posebej velja za zenske.
Back to top
 

Ne se sekirat. Na koncu bo vse OK.
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Zaigran orgazem
Reply #91 - 19.07.2004 at 12:41:17
 
sungod wrote on 19.07.2004 at 11:55:42:
Ni se nam treba sprijazniti s slabim seksom, temvec moramo od zivljenja zahtevati najvec, in se malce preko. To se posebej velja za zenske.


Zakaj posebej za ženske?

Mogoče si mislil bolj ženski princip v človeku in da vzamemo vajeti bolj v svoje roke, akcija (yang)?

Ampak, zahtevati?  Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Zaigran orgazem
Reply #92 - 19.07.2004 at 13:01:46
 
sungod wrote on 19.07.2004 at 11:55:42:
Mislim, da kvalitetnemu seksu, ki nenazadnje vkljucuje tudi zenske orgazme in seveda se mnogo vec od tega, posvecamo premalo casa. In potem se nam zgodi, da naenkrat ugotovimo, kako nas seks ne zanima vec. Napaka. Ni se nam treba sprijazniti s slabim seksom, temvec moramo od zivljenja zahtevati najvec, in se malce preko. To se posebej velja za zenske.


Kvaliteten seks je med drugim "posledica" kvalitetnega medsebojenga odnosa in ljubezni.

Kvaliteten seks vključuje tudi ženske orgazme. Prej sem želela poudariti, da orgazem ni edino merilo za kvaliteten seks, ki vključuje še mnogo več, kot le orgazem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: Zaigran orgazem
Reply #93 - 19.07.2004 at 19:08:37
 
[quote author=sungod link=board=spolnost;num=1077131677;start=90#90]Mislim, da kvalitetnemu seksu, ki nenazadnje vkljucuje tudi zenske orgazme in seveda se mnogo vec od tega, posvecamo premalo casa. In potem se nam zgodi, da naenkrat ugotovimo, kako nas seks ne zanima vec. Napaka. Ni se nam treba sprijazniti s slabim seksom, temvec moramo od zivljenja zahtevati najvec, in se malce preko. To se posebej velja za zenske. [/quote]

Odnos mora biti sestavljen iz čustvene podstati - biskvita, ki je trden, šele nakar na vrh pride smetana (sex), ki je labilna, ampak zelo ukusna, da se ti kar topi v ustih - torta bi bila brez smetane pusta; smetana je tista pika na i nekega odnosa, ampak ne najpomembnejša. Večina jih dela to napako, da so slabi "gradbeniki", da za osnovo postavi labavo smetano kot želatino, gor pa navrže kompaknejši biskvid, zato se celotna torta zruši, ker je isto, kot da bi temelje hiše postavil na morast, na močvirnato območje, na živi pesek, da slej ko prej celotna zfradba potone ali pa se zruši...

Večina moških tukaj gori piše, če samo omenim kakega Andresa, Igo, Lancelota in Jakoba, kot teenagerji, misleč, da je ženska nek aparat, v katerega vtakneš thingy kot avtomat na žetone, da ti izvrže željen napitek - da lahko žensko zgolj s seksom zadovoljiš... Kje pa, treba ji je nuditi veliko veliko več, seveda to velja tudi za moške, ker obstaja tudi cel kup brezobzirnih žensk, posebaj "možače", ki znajo biti zelo plehke. Ampak tako pač je, ker živimo še zaenkrat v dokaj patriarhalno prežeti kulturi - ampak obstaja že precej "modernih" parov, tudi v Sloveniji.... Taki moški, ki sem jih zgoraj opisal, so ponavadi impotentneži s trdim, saj ne znajo ženske čustveno zadovoljiti. Ti moški in ženske so 19:18 19.7.04taki, da sami varajo, ali pa so varani, pa tega niti ne vejo, ker so pač bolj površinski....    Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
inkvizicija
Guest




Re: Zaigran orgazem
Reply #94 - 19.07.2004 at 22:03:15
 
Exo, kaj ti spet seka?

Lahko pa izbereš eno izmed treh možnosti (če odštejemo lunino sevanje), za razlago tvojega več kot pričakovanega izpada:
- mama te spet maltretira
- gledal si Wahre Liebe pa se ti je libido spet zbudil, drkat pa ne  
  upaš
- tvoja nagledana ženska te ne jebe pet posto

Jaz stavim, da je kombinacija vsega trojega.

Aja, naj ti še izdam to skrivnost: jaz, Iga in Jakob smo bili za vikend v enem lokalu v LJ, kjer imajo table dance. Andres pa se žal ni mogel udeležiti. Tam smo seveda predebatirali temo o zaigranem orgazmu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Zaigran orgazem
Reply #95 - 19.07.2004 at 22:42:11
 
Quote:
Aja, naj ti še izdam to skrivnost: jaz, Iga in Jakob smo bili za vikend v enem lokalu v LJ, kjer imajo table dance. Andres pa se žal ni mogel udeležiti. Tam smo seveda predebatirali temo o zaigranem orgazmu.


Cccc, pa ste se mi zdeli dečki pri oni mizi v kotu nekam znani...  Roll Eyes Grin
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Zaigran orgazem
Reply #96 - 19.07.2004 at 23:25:09
 
apostat wrote on 19.07.2004 at 19:08:37:
Večina moških tukaj gori piše, če samo omenim kakega Andresa, Igo, Lancelota in Jakoba, kot teenagerji, misleč, da je ženska nek aparat, v katerega vtakneš thingy kot avtomat na žetone, da ti izvrže željen napitek - da lahko žensko zgolj s seksom zadovoljiš...


Če že pišeš take, pol pa še napiši, kje sem jaz kaj takega o ženskah pisal.

In če že omenjaš moje ime, potem še prej odgovori na kaj drugega, kar sem ti že v tem topicu napisal. In ko ti kdo z argumenti stopi na prste, potem se kao umakneš in prideš nazaj, ko misliš, da je že pozabljeno vse tvoje kokodakanje.

Exo, ti si en navaden klovn. ...

Da ne bo kdo mislil, da se resno jezim. Ker Exota že dolgo ne jemljem resno.  Tongue 8)
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Zaigran orgazem
Reply #97 - 19.07.2004 at 23:26:54
 
Quote:
Aja, naj ti še izdam to skrivnost: jaz, Iga in Jakob smo bili za vikend v enem lokalu v LJ, kjer imajo table dance. Andres pa se žal ni mogel udeležiti. Tam smo seveda predebatirali temo o zaigranem orgazmu.


Hi, hi, bo klovn Exo tole še zares vzel. 8) Grin

Čeprav ideja ni slaba. Tongue Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: Zaigran orgazem
Reply #98 - 19.07.2004 at 23:33:47
 
Quote:
Če že pišeš take, pol pa še napiši, kje sem jaz kaj takega o ženskah pisal.

In če že omenjaš moje ime, potem še prej odgovori na kaj drugega, kar sem ti že v tem topicu napisal. In ko ti kdo z argumenti stopi na prste, potem se kao umakneš in prideš nazaj, ko misliš, da je že pozabljeno vse tvoje kokodakanje.

Exo, ti si en navaden klovn. www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/aktion041.gif

Da ne bo kdo mislil, da se resno jezim. Ker Exota že dolgo ne jemljem resno.  Tongue 8)


aha, evo jih, še en dokaz, zelo buren in čustven izgred, zadetek v črno, Ahilova peta je bila zdramana,da sem vas zadel v živec, kar potrjuje mojo teorijo.... Kaj je sedaj tukaj po sredi, varanje? Morda... Vse je mogoče...  Grin

PS: Kontradiktornmo se izražaš, če me ne bi resno jemal, se ne bi razburjal, to pa je bil pravi čustveni izgred, kar pomeni, da si me še kako resno vzel hi hi...

Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Zaigran orgazem
Reply #99 - 20.07.2004 at 01:27:35
 
apostat wrote on 19.07.2004 at 23:33:47:
aha, evo jih, še en dokaz, zelo buren in čustven izgred, zadetek v črno, Ahilova peta je bila zdramana,da sem vas zadel v živec, kar potrjuje mojo teorijo.... Kaj je sedaj tukaj po sredi, varanje? Morda... Vse je mogoče...  Grin

PS: Kontradiktornmo se izražaš, če me ne bi resno jemal, se ne bi razburjal, to pa je bil pravi čustveni izgred, kar pomeni, da si me še kako resno vzel hi hi...

Grin


Grin Grin Se ti zdi? Ma veš, da te ne jemljem resno. Le včasih ti hočem kaj dopovedat, pa čeprav vem že vnaprej, da se te ne bo prijelo.  Tongue

Ko boš prvič doživel orgazem pri ženski, (hm, to je nit tega topica) boš pa lahko šel z nami na tabledance.  Grin

Exo, veš zakaj nisem nikoli maral cirkusev? Ker v njem nastopa preveč klovnov. Klovno pa mi niso simpatični.  Tongue Tongue Grin Grin Čeprav si ti prvi klovn, kateremu se včasih nasmejim. Cheesy
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Zaigran orgazem
Reply #100 - 20.07.2004 at 09:28:04
 

a bi še malo o medgalaktičnih potovanjih? Grin
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Zaigran orgazem
Reply #101 - 20.07.2004 at 09:32:38
 
dajmo raje o krčevitih nasmeških  Grin
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: Zaigran orgazem
Reply #102 - 20.07.2004 at 09:57:44
 
Quote:
Grin Grin Se ti zdi? Ma veš, da te ne jemljem resno. Le včasih ti hočem kaj dopovedat, pa čeprav vem že vnaprej, da se te ne bo prijelo.  Tongue

Ko boš prvič doživel orgazem pri ženski, (hm, to je nit tega topica) boš pa lahko šel z nami na tabledance.  Grin

Exo, veš zakaj nisem nikoli maral cirkusev? Ker v njem nastopa preveč klovnov. Klovno pa mi niso simpatični.  Tongue Tongue Grin Grin Čeprav si ti prvi klovn, kateremu se včasih nasmejim. Cheesy


Uhuhu, to kopico smeškotov pa si nalimal malo z bridkim priokusom, nekam žalostni so videti - tvoj krohot ni najbolj prepričljiv.... Izhod v sili, ko začne človeku teči voda v grlo? hi hi Grin

Saj sem te razumel in te ne bom več razkrinkaval, bom te pustil na miru - nikoli ne veš, kdo vse bere ta forum, pa stvar se me ne tiče, ampak sem prav presenečen, kako si odreagiral, kar mi pove še dodatno informacijo o tebi in daje potrditve na nekatere moje dvome, ki se šušljajo naokorg... Molčal bom kot grob... (morda) hi, hi... Saj se lahko potuhneš pod okrilje večinskega mnenja, da me nihče resno ne vzame, čeprav govorim resnico.... Resnica zna boleti, vem, vem.....  Tongue

Z vami na table dance, ah Iga, pri 15 letni hčerki, pa menda ne boš znorel, (druga poberteta se začne v krizi srednjih let, takrat nekateri moški malo pobezljajo), kaj vse si lahko misli o tebi, moral bi ji dajati vzgled - morda ji ga tudi daješ, ampak po moje bi ti bilo hudo, če bi si našla takega moškega kot je oči... hi hi (malo sem zloben) Grin

PS: Imaš le to srečo, da me nekateri ne jemljejo preveč resno. Če bi me, ne bi niti teh stvareh govoril, ki ti jih sedaj... Bom te pustil na miru, samo ne ti meni pisati tako umetelno o zakonu, o odnosu moškega do ženska in podobno, če se sam teh stvari ne držiš kaj preveč. To ne gre tako - sam ne znam, bi pa druge učil...  Wink



Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Zaigran orgazem
Reply #103 - 20.07.2004 at 10:07:01
 
apostat wrote on 20.07.2004 at 09:57:44:
Z vami na table dance, ah Iga, pri 15 letni hčerki, pa menda ne boš znorel, (druga poberteta se začne v krizi srednjih let, takrat nekateri moški malo pobezljajo), kaj vse si lahko misli o tebi, moral bi ji dajati vzgled


Pa daj Exo, ti nimaš pojma. Pa kaj otroci, pa vzgledi, eni raje skoz žuramo. V življenju si je pač treba vzet, kar hočeš.  Naj te ne raznese od faušije (ali pa od lažne morale).
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Zaigran orgazem
Reply #104 - 20.07.2004 at 10:18:18
 
lola wrote on 20.07.2004 at 10:07:01:
Pa daj Exo, ti nimaš pojma. Pa kaj otroci, pa vzgledi, eni raje skoz žuramo. V življenju si je pač treba vzet, kar hočeš.  Naj te ne raznese od faušije (ali pa od lažne morale).


Ah, lola, pa kak ne razumeš?
Ko rodiš, se tvoje življenje konča. Pozabi partyje, pozabi life, treba je samo še trpeti, da boš svojemu otroku dajala vzgled trpeče matere-svetnice. Tongue

Lilith (ki bo jutri najverjetneje s plavo očko okrog hodila)
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 ... 11