Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 9063 times)
Karmen.
Guest




Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #15 - 18.11.2002 at 12:59:06
 
Clovecnjak to ni noben hec?!

Rabim svoj password nazaj gape. clovecnjka je zamenjal clovecnjak in človečnjak in uporabljal moj IP pri tem. Že spet ??? Jest ne vem fantje, kaj je vaš problem, prosim, da ga čimprej odpravita Wink
Razen tega, da mi je nekdo snel IP in password, verjetno človečnjak. Ko boš pa človek mi boš dal mir verjetno! Ampak jaz miru zdaj res ne rabim, rabim svoj nick nazaj. In sem od 4. ure zjutraj pokonci (s tem da sem v tzadnjih treh dneh spala skupaj 6 ur - prisostvovala pri rojstvu prvorojenke na forumu)! Torej kaj naj naredim? Tudi ogromno časa izgubljam zaradi takih komplikacij! Morda bi pa lahko delala naprej, brez da bi se mi kot en taprav nestrpne spravljal na oddane poste in čistil sceno s takimi prijemi?!  Saj vendarle veš clovek, s kakšnim veseljem delim znanje s tabo! Posredno pa še z drugimi. Če ti še ni jasno vprašaj Samsona, Bardota, bpja, še gapeta sem in tje??? samo jsta pa ne, ne prenese moje kritike. Pa me nič ne ogroža, naj se malo umiri, pa je.

Kaj torej? Andres clovecnjak je lahko uporabljal moj IP in potem še človečnjak, pa to zdaj ni pomembno! Nihče ni poskusni zajec, kvečjemu kak zajec-kla! Sem Karmen. pika. Odklop. A se boš ti že enkrat našel-a, da ti to do-povem?


Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #16 - 18.11.2002 at 15:16:00
 
Tvojega IP naslova ne more uporabljati nihče drug, ker se vsakemu dodeli avtomatsko s strani ponudnika interneta in je različen od vseh drugih IP naslovov na internetu.

Če imaš probleme z identiteto in te to moti, se enostavno registriraj, pa jih ne bo več. Za črnimi psevdonimi lahko vsakdo piše karkoli, tudi pod drugim imenom in v tem primeru res ne moremo vedeti, kdo je dejansko avtor, ne glede na stil pisanja. Registriranega psevdonima pa ne more uporabljati nihče drug, kot le tisti, ki se je registriral in v tem primeru smo lahko vedno prepričani, da je od istega avtorja.

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #17 - 18.11.2002 at 15:32:33
 
Quote:
Rabim svoj password nazaj gape. clovecnjka je zamenjal clovecnjak in človečnjak in uporabljal moj IP pri tem. Že spet ??? Jest ne vem fantje, kaj je vaš problem, prosim, da ga čimprej odpravita Wink

kaj naj s tabo karmen
na mail iz katerega si se prijavila sem ti poslal novi password ... kaj hočeš točno? še več pozornosti?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
clovecnjak
Guest




Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #18 - 18.11.2002 at 16:11:19
 
Kakšna zmeda zarad teh  šššššššššššumnikov    Cheesy
Le kdo jih je pogruntal... Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2