Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 9066 times)
clovecnjak
Guest




jecljanje - hipnoza ?
05.11.2002 at 01:13:23
 
Jecljam že več kot 10 let pa sem nekje prebral da se da to učinkovito odpravit s hipnozo.  
Ve kdo kaj o tem in ali ve kdo za koga v Sloveniji ki se ukvarja s tem?
Hvala
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #1 - 05.11.2002 at 07:50:22
 
Clovecnjak, edini, ki ga poznam, da se ukvarja s hipnozo, je dr. Pajntar. Ne vem pa, ali se ukvarja tudi z odpravljanjem jecljanja ali ne.

Mnenja, ki jih slišiš o njem, so različna, od pozitivnih do negativnih in menim, da je le osebna izkušnja tista, ki nekaj pomeni.

Predlagam, da ga pokličeš in vprašaš, ali se ukvarja tudi s tem, kar teži tebe. Tudi prvi vtis o njem si boš tako ustvaril in na podlagi le-tega tudi lažje odločil za (ali pa ne) obisk pri njemu.

Aja, njegov GSM: 041 737 659.

m.


Back to top
 
 
IP Logged
 
HIPNOTIZER
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 8

Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #2 - 15.11.2002 at 20:20:06
 
Quote:
Jecljam že več kot 10 let pa sem nekje prebral da se da to učinkovito odpravit s hipnozo.  
Ve kdo kaj o tem in ali ve kdo za koga v Sloveniji ki se ukvarja s tem?
Hvala

Včasih se da včasih pa ne .Najbolj pomembno pa je da poznaš vzrok zaradi katerega si začel jeclat,razen če ni prirojeno.
Back to top
 
 
IP Logged
 
clovecnjak
Guest




Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #3 - 15.11.2002 at 21:02:02
 

Sem prebral hipnotizer kot razen "če ni prepozno". Aja sem zgoraj pozabil povedat, da mi je 28 let. Ne ata ne mama nista jeclala, za kaj več pa ne mogel zatrno rečt.

Sem se pa že vprašal, če je mogoče kaj pripomore to, da zadnje čase zelo malo komuniciram? Kaj vem.

Sem poklical številko, pa ni odziva. Na to številko se nihče ne javi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #4 - 15.11.2002 at 23:43:55
 
CheesyJecljanje je mogoče odpraviti s psihiatričnimi prijemi (psihoanaliza, hipnoza,...), če je psihogenega izvora, tj., če gre za posledice nevrotične narave. Če pa je fiziološko pogojeno, potem pa ne bi bilo mogoče zdraviti na ta način, mogoče pa vendarle kako drugače. Modro bi bilo, če bi šel na preglede, kar preko svojega osebnega zdravnika. To napako se da pogosto dobro odpraviti!

Pa veliko sreče želim! Smiley Smiley Smiley
Samson
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #5 - 15.11.2002 at 23:45:06
 
Smiley Clovecnjak, prezrl sem tvojo skrb zaradi let. Nič ni prepozno, saj si vendar še zelo mlad!

lp Samson
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
clovecnjak
Guest




Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #6 - 16.11.2002 at 00:10:23
 
Prepozno Samson...Roll Eyes Nekako mi v tem okolju edino kaka ženska rokca Grin še vliva zaupanje . Teh "splošnih zdravnikov", kot jim praviš, kar mrgoli okoli mene, psihiatrov in takih hipnotizerjev pa ne J***. Že od nekdaj (da ne bo pomote).

Back to top
 
 
IP Logged
 
HIPNOTIZER
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 8

Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #7 - 16.11.2002 at 23:35:23
 
Zakaj pa pol sprašuješ če se da to odpravit z hipnozo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
človečnjak
Guest




Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #8 - 17.11.2002 at 04:00:04
 
HIPNOTIZER wrote on 16.11.2002 at 23:35:23:
Zakaj pa pol sprašuješ če se da to odpravit z hipnozo?

Ja saj ta hipnoza z ženskimi rokcami je pa ta najboljša  8)
Bi še enkrat ponovil, da ne bo nesporazuma; hipnoze in druge razne tretmane, ki ti posegajo v telo s to tujo energijo je nujno dobro preverit. Vsako posebej. Da ne naredijo mnogo mnogo več škode.

Zato sprašujem vas na tem mestu, saj če bo kdo dal odgovor, ki ga potrebujem; kaj niste zdravi ljudje v zdravem okolju ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
clovecnjak
Guest




Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #9 - 17.11.2002 at 11:10:10
 
KDO SE IGRA Z MOJIM NICKOM?

SAMO PRVI POST JE BIL TUKAJ MOJ ! STAR SEM 24 IN NE 28, AMPAK SE MI ZDI DA BI SI ŠE NEKADO RAD ODPRAVIL JECLJANJE KAR JE PRAV AMPAK SI RAJE SPREMENI NICK !! JAZ SEM BIL PRVI S TEM NICKOM !!!    Angry

HVALA ZA RAZUMEVANJE
Back to top
 
 
IP Logged
 
HIPNOTIZER
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 8

Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #10 - 17.11.2002 at 14:22:24
 
Tel.št nisem  napisal nobene,tudi na provokacije in neresna vprašanja ne odgovarjam.Za mene je tema zaključena.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #11 - 17.11.2002 at 14:33:55
 
Človečnjak in Človečnjak... in ostali!

Vam želim odkriti, sedaj le na kratko, eno posebnost tega forum. Podpiramo enojne nicke in človeka v enosti. Podpiramo to, kar nas dela čiste, kar nas z drugimi zbližuje.


Kiss
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #12 - 17.11.2002 at 17:26:28
 
Quote:
KDO SE IGRA Z MOJIM NICKOM?

SAMO PRVI POST JE BIL TUKAJ MOJ !

HVALA ZA RAZUMEVANJE

te razumem(o) ... se opravičujem(o)

edino kar lahko narediš je da se registriraš ... tako drastično zmanjšaš možnost da bi drugi uporabljali tvoj nick (vpraš samsona) ... z nickom gosta tega ne moreš pričakovat od tako hizofrenih ljudi kot so slovenci ... očitno

se še enkrat opravičujem vsem vpletenim ... clovecnjakova izjava se glede na ip števike zdi resnična ... fant ni napisal vmesnih postov ...

jest celo vem kdo jih je ... po ip številkah vsaj ... SKLEPAM ... moram pa priznat da imam(o) s tem težave v zadnjem času, ne samo mi, tudi drugi forumi imajo te težave, se pa redki forumi tega zavedajo ... težave odpravljamo ...

hvala za potrpljenje ... zadnje kar bi nameravali so shizofreni uporabniki ... jih (vas?nas?)  ne naganjamo ampak jih vabimo, da to ozavestijo, lahko (tudi) z našo pomočjo ...

OM NAMAH SHIVAJA
Back to top
« Last Edit: 17.11.2002 at 22:29:47 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #13 - 17.11.2002 at 22:25:08
 
uff......hudo.......clovecnjaka je zamenjal človečnjak ......človek, ki si je nadel vse kar mu je manjkalo.....strešice......in postal je kompletenn.......hudo......lep odgovor......malce hudomušen......ampak lep......to se ceni......no malo potrpljenja .....sej nismo tko butast forum da bi se šli policaje in lopove.......včasih je taka ukanica ......zelo simpatična gesta,,,.........in meni je prav inteligentna potegavščina.........zakaj pa ne-.........clovecnjak.......brani se.......nekdo je stopil na tvojo zemljo.........lahko teces s palico za njim lahko pa mu precitas killing joke po monthy phytonu.

lp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: jecljanje - hipnoza ?
Reply #14 - 18.11.2002 at 07:47:37
 
Quote:
jest celo vem kdo jih je ... po ip številkah vsaj ... SKLEPAM ... moram pa priznat da imam(o) s tem težave v zadnjem času, ne samo mi, tudi drugi forumi imajo te težave, se pa redki forumi tega zavedajo ... težave odpravljamo ...



Gape, saj ni potrebno napisat kdo, lahko pa napišeš, da ta IP uporablja oseba x in oseba y, pa še mogoče oseba z. Mi je žal takšnih, ki pridejo polni upanja, da bodo dobili kakšen nasvet in potem dobijo en kup zajebancije.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2