Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 8
(Read 25461 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Predlagam
Reply #45 - 18.02.2004 at 11:11:22
 
očitno me nekam uvrščaš
sicer ne vem točno kam, pa mi je tud vseeno
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Predlagam
Reply #46 - 18.02.2004 at 11:13:25
 
obstaja neomejeno prostorov kamor se lahko zbezi, ampak ni pa niti enega kamor bi se lahko skril... pred Absolutom.

zato je boljs (za nas in za ostale), ce se odlocmo prostovoljno in zavestno delovat v skladu z Njegovimi zeljami.

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Predlagam
Reply #47 - 18.02.2004 at 11:14:44
 
m wrote on 18.02.2004 at 11:11:22:
očitno me nekam uvrščaš
sicer ne vem točno kam, pa mi je tud vseeno


ti zraven nicka piše besedica "administratorji" in med FAQ je zapisano kaj to pomeni...

..in nikamor drugam...

..in se umikam iz najine debate, ker nikamor ne pelje...
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Predlagam
Reply #48 - 18.02.2004 at 11:18:00
 
sinjeoka wrote on 18.02.2004 at 10:38:01:
kar je za nekoga izboljšava je za drugega brca v temo...splošni konsenz o tem kaj je izboljšava v vašem primeru pa se boste morali insajderji zmenit sami, namesto da se prepucavate takole javno..v končni fazi ste vi krmarji foruma in mu zato določate politiko... jaz kot outsider pa se lahko prilagodim vaši "izboljšavi" ali pa pokam kufre, če mi kaj ne bo všeč



sinjeoka wrote on 18.02.2004 at 11:14:44:
ti zraven nicka piše besedica "administratorji" in med FAQ je zapisano kaj to pomeni...



pol ti je jasno da 'administratorji' nimajo kaj dosti opravit s forumom, kamoli da bi bli krmarji

pa lep dan Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Predlagam
Reply #49 - 18.02.2004 at 11:19:24
 
m wrote on 18.02.2004 at 11:11:22:
očitno me nekam uvrščaš
sicer ne vem točno kam, pa mi je tud vseeno

vsak izmed nas je nekam uvrscen in to v skladu z :

- rezultati nasih prejsnih aktivnosti,
- trenutnih aktivnosti,
- in zeljami.

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Predlagam
Reply #50 - 18.02.2004 at 19:06:37
 
Quote:
Skratka vse tole  mi deluje precej zmedeno. A lahko kaj vec napises o tem, kaj bi res rada in kako zelis to dosect.

lp bp


Rada bi red. Torej, naj zaradi mene nekdo piše ne vem, da sem to in to, če že mora, ampak naj piše v za to namenjenem delu foruma vsaj. Saj vem, da se marsikaj odvija kot del debate (in zato obsedi na določenem topica, ki pa nima nič z odprto temo). Če že to ljudje potrebujejo, naj odprejo temo, ne vem, tukaj povem/o točno to kar mislim/o, če že mora.
Ali pa : iščem svoj način izražanja in potem tam izraža svojo kreativnost. Vse to beri, kot da pišem pod narekovaji.
Ali bi lahko vzpostavili vsaj red? Mogoče?

Ko sem napisala, če gremo odpret nov forum, sem to napisala zato, ker ne verjemem več, da bi se dalo še tukaj kaj naredit. Po viziji naredit, seveda. Ne vem, če drugim takšen forum ustreza, potem ga pač naj imajo. Takšnega kak je, in se seveda ni potrebno nikomu ozirat na moje pripombe, želje.
Nikogar nisem silila, da bi nehal pisati to ali tako kar piše, ampak sem samo predlagala, da bi šli v drugo smer. Ker ta se mi ne zdi glih najboljša. Meni ne. Vsaj meni ne. Govorim za sebe, in ne tudi za Robita, da ne bo kdo tako bral.
Ok, bp?

N.
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Predlagam
Reply #51 - 18.02.2004 at 19:42:18
 
Aha red. Ce si to prevedem v meni razumljiv jezik (zame pravijo, da ne vem kaj je to red in ce clovek pogleda na mojo pisalno mizo, to gotovo drzi Tongue) to pomeni, da zelis, da se forum sklada s tvojimi koncepti in predstavami. Kar je cisto ok (ceprav pravijo nekateri cudaki in kao modreci, da je vcasih -- pa ne zmeraj --boljs puscico v drugo stran obrnit).

No zdaj razumem imam zgleda zelo dolgo lajtengo. Ce zelis imet forum, ki bo ustrezal tvojim predstavam, bo res najbolje in najenostavneje, da si postavis svojega. Ti zelim veliko srece in uspeha pri tem (ker vse drugo je  po mojem se precej tezje -- recimo mobilizirat ljudi, najti konsenz, najti skupni imenovalec, skleniti kompromis, prepricati nekoga, da neha driskat okrog in podobno).

Kiss

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Predlagam
Reply #52 - 18.02.2004 at 22:41:42
 
Aha, pr tem smo kaj si bojo pa drugi mislili... Grin Mislili si bojo točno to kar si pač bojo. In to je to.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Predlagam
Reply #53 - 18.02.2004 at 22:52:36
 
Quote:
Se spomniš, ko se je ena slikica, ki jo Miro pripopal pobrisala, kaka štala je nastala?

Mimogrede,
jaz se spomnim, a ni SE slikica POBRISALA sama ...
... pa Miro je tudi ni.

Roll Eyes
ARS
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Predlagam
Reply #54 - 19.02.2004 at 11:17:19
 
mene to preveč teži, ne morem več držat v sebi:

ta forum je samo krinka, maska za to, da se 'administratorji' tam v insajderskem delu naslajamo nad tem, kar vi ostali tu pišete

'Truman Show' scena

se posipam s pepelom, upam da mi boste kdaj lahko odpustili
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Predlagam
Reply #55 - 19.02.2004 at 11:32:57
 
m wrote on 19.02.2004 at 11:17:19:
mene to preveč teži, ne morem več držat v sebi:

ta forum je samo krinka, maska za to, da se 'administratorji' tam v insajderskem delu naslajamo nad tem, kar vi ostali tu pišete

'Truman Show' scena

se posipam s pepelom, upam da mi boste kdaj lahko odpustili


kolikor sem jaz razumela FAQ ste administratorji tisti, ki določate politiko (usmeritve) foruma .. v praksi pa jo izvršujejo operativci "moderatorji" in "admin" z recimo temu hackerskimi posegi, brisanjem....

In da trenutno ni toliko problem v "moderatorjih" in "adminu", kot je problem v administratorjih, ki se ne znajo, ne morejo (ali kaj drugega), zmenit kako vodit forum. Imam občutek, da ste do sedaj težave reševali s konsenzom (sporazumno - soglasno), v tem momentu pa konsenza niste sposobni več izpogajat, ker se vaši pogledi pač tako močno razlikujejo.

Možnosti, ki jih jaz vidim sta 2.

1. Da iz sistem konsenzualnega (soglasnega) odločanja prestopite na princip večinskega odločanja in o problemih glasujete...večina zmaga.

2. ali pa da se ustanovi nov sistem z drugačno politiko in se oba sistema furata vzporedno.."odpadniški"  Grin administratorji se pač izpišejo iz vrst gapetovih administratorjev in se vpišejo med administratorje noveg foruma in naprej kreirajo svojo politiko ( vsebinsko usmeritev)
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Predlagam
Reply #56 - 19.02.2004 at 11:33:46
 
m wrote on 19.02.2004 at 11:17:19:
mene to preveč teži, ne morem več držat v sebi:

ta forum je samo krinka, maska za to, da se 'administratorji' tam v insajderskem delu naslajamo nad tem, kar vi ostali tu pišete

'Truman Show' scena

se posipam s pepelom, upam da mi boste kdaj lahko odpustili

ja jest mam itak ze skoz en tak obcutek, da se tukaj pri marsikomu skriva zadaj precej vec, kot se tukaj pokaze Tongue

glede na to, da se zelo dosti ljudi zapici ob ta vas naziv administratorji to morda samo pomeni, da bi si morali najti kak ustreznejsi naziv, ker ima sicer ta beseda podoben ali celo isti pomen kot upravnik. (zanimivo je, da pa pomeni administratorka nekaj cisto drugega)

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Predlagam
Reply #57 - 19.02.2004 at 11:37:39
 



ma stvar itaq dela - zelo



ja naziv bi bil pa lepši "posvečeni" to pa res  8)




uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Predlagam
Reply #58 - 19.02.2004 at 12:22:28
 
sinjeoka wrote on 19.02.2004 at 11:32:57:
kolikor sem jaz razumela FAQ ste administratorji tisti, ki določate politiko (usmeritve) foruma


pol pa nisi ravno dobro razumela

jaz sem 'not' zato, ker sem urednica na Pozitivkah
lahko pa tudi, da se s tem samo slepim  Roll Eyes
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Predlagam
Reply #59 - 19.02.2004 at 12:28:14
 
m wrote on 19.02.2004 at 12:22:28:
pol pa nisi ravno dobro razumela

jaz sem 'not' zato, ker sem urednica na Pozitivkah
lahko pa tudi, da se s tem samo slepim  Roll Eyes


Grin  Grin  Grin  Grin

zdajle sem se pa do ušes nasmejala ...

ali niso pozitivke del foruma? ali ti slučajno kot urednica pozitivk ne določaš uredniške politike beri vsebine pozitivk in s tem takisto vplivaš na usmeritev foruma?

In da kot administratorka svojim kolegom ne poveš tudi svojega mneja o dotični problematiki "kaj je ostalo od foruma", če se ne motim imate podobno debato odprto tudi tam ... impulzi, ki jih jaz od vas na tej strani dobivam so naravnost porazni ... in si kar tipična Slovenka ... po principu sorry to pa ni moja stvar 8) in si peremo roke  Zakaj se potem sploh trudite z zaprtim delom foruma?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 8