Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 8
(Read 25185 times)
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Predlagam
13.02.2004 at 12:53:07
 
Predlagam, da se odpre še en forum.
Novi forum.
Kjer bomo zopet začeli od začetka.
Kjer se bomo spraševali, komentirali, debatirali, in ne (da ne omenjam kaj) vse ostalo.

Torej, da se povrnemo k začetkom. Začetki so bili dobri, imela sem občutek, da se bom nečesa naučila. O sebi. S tem, ko bom brala zaključke, misli, razmišljanja drugih, da bom kaj več spoznala tudi o sebi.

Kje je že to?  ???

Brez zamere, ne velja za vse, ampak sedaj je tukaj preveč ... preveč tistih, takih (ljudi, postov...), zaradi katerih ne berem več vrstic, ker se mi ne zdi vredno jih brati.

Rečte temu nostalgija, ampak pogrešam "stare" čase. Mogoče sem postala samo prestara, ampak ne bi hodila sem gor samo zaradi izražanja svoje moči. Le kaj naj bi imela od tega? Če bi hotela za vsako ceno imeti prav in tako tudi delovala, kot da imam prav.

Ne vem... Kaj pravite, gremo imet drug forum, gremo drugam?

N.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Fish
Guest




Re: Predlagam
Reply #1 - 13.02.2004 at 12:57:23
 
Quote:
ampak ne bi hodila sem gor samo zaradi izražanja svoje moči. Le kaj naj bi imela od tega? Če bi hotela za vsako ceno imeti prav in tako tudi delovala, kot da imam prav.
 Smiley  Smiley  Smiley  Smiley  Smiley

Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Predlagam
Reply #2 - 13.02.2004 at 13:14:06
 
za to idejo ste forum postavili v napačen medij...sicer pa administratorji imate svoj zaprti del...pa ostani tam
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Predlagam
Reply #3 - 13.02.2004 at 13:23:51
 
Quote:
Predlagam, da se odpre še en forum.  
Novi forum.

Torej, da se povrnemo k začetkom. Začetki so bili dobri, imela sem občutek, da se bom nečesa naučila. O sebi. S tem, ko bom brala zaključke, misli, razmišljanja drugih, da bom kaj več spoznala tudi o sebi.

Hehe, kot da bi si zaželeli drugo ogledalo, ker nam ni več všeč, kar vidimo v tem, ko se vanj pogledamo ...




Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Predlagam
Reply #4 - 13.02.2004 at 13:41:02
 
Bardo_Thodol wrote on 13.02.2004 at 13:23:51:
Hehe, kot da bi si zaželeli drugo ogledalo, ker nam ni več všeč, kar vidimo v tem, ko se vanj pogledamo ...



Grin

Kiss


jaz vsekakor ostajam...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Predlagam
Reply #5 - 13.02.2004 at 14:04:08
 
Nena, nazaj ne gre
stvari nikol ne ostanejo iste
in tud v prihodnje bodo spet drugačne
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Predlagam
Reply #6 - 13.02.2004 at 15:33:39
 
ma ja, kej nared, da bo ta forum tak, kot un po kterem te nostalgija daje
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Predlagam
Reply #7 - 13.02.2004 at 16:10:37
 
a ti to resno? a misliš, da bi nov forum pa rešil trenutno situacijo? Forum je kakršen je, v bistvu je lep in poln vsega, sam poiskat je treba, komur se da, bo to naredil, čigav namen to pač ni, tega ne bo...tko je to... tukaj in zdaj
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Predlagam
Reply #8 - 13.02.2004 at 16:20:23
 
Tak  je real life. Iz njega se tudi lahko učiš, jaz se, predvsem o ljudeh.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Predlagam
Reply #9 - 13.02.2004 at 16:23:42
 
Valentinaa wrote on 13.02.2004 at 16:20:23:
Tak  je real life. Iz njega se tudi lahko učiš, jaz se, predvsem o ljudeh.




A o meni tudi  Grin Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Predlagam
Reply #10 - 13.02.2004 at 16:47:54
 
Quote:
A o meni tudi  Grin Grin Grin Grin



Ne vem, če je tebe že kdo skužil. Ti si tako zapleten, al pa je to le varka. Torej, spoznala sem, da obstajajo tudi tipi, kot si ti, in da spreminjaš razpoloženje, kot aprilsko vreme.

He he, Dajnomir, za valentinovo -->...



Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Predlagam
Reply #11 - 13.02.2004 at 16:54:10
 
Preteklost naj nebi obremenjevala naših duš, prihodnost je precej oddaljena da bi lahko z odprtimi očmi sanjali o njej, zato nam ostane sedanji trenutek, kjer se lahko srečaš s svojim življenjem in so-človekom ki ti stopa naproti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Predlagam
Reply #12 - 13.02.2004 at 21:36:50
 
Gru Gru wrote on 13.02.2004 at 16:54:10:
Preteklost naj nebi obremenjevala naših duš, prihodnost je precej oddaljena da bi lahko z odprtimi očmi sanjali o njej, zato nam ostane sedanji trenutek, kjer se lahko srečaš s svojim življenjem in so-človekom ki ti stopa naproti.




pa čeprav smo to, kar smo, predvsem zaradi tega, kar smo bili in kar bi si želeli biti  Wink



uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Predlagam
Reply #13 - 13.02.2004 at 22:50:21
 
t wrote on 13.02.2004 at 21:36:50:
pa čeprav smo to, kar smo, predvsem zaradi tega, kar smo bili in kar bi si želeli biti  Wink



uživajte!


Še vedno ujeti v ta sedanji trenutek.....  Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Predlagam
Reply #14 - 16.02.2004 at 08:56:00
 
Quote:
Predlagam, da se odpre še en forum.
Novi forum.
Kjer bomo zopet začeli od začetka.
Kjer se bomo spraševali, komentirali, debatirali, in ne (da ne omenjam kaj) vse ostalo.

Torej, da se povrnemo k začetkom. Začetki so bili dobri, imela sem občutek, da se bom nečesa naučila. O sebi. S tem, ko bom brala zaključke, misli, razmišljanja drugih, da bom kaj več spoznala tudi o sebi.

Kje je že to?  ???

Brez zamere, ne velja za vse, ampak sedaj je tukaj preveč ... preveč tistih, takih (ljudi, postov...), zaradi katerih ne berem več vrstic, ker se mi ne zdi vredno jih brati.

Rečte temu nostalgija, ampak pogrešam "stare" čase. Mogoče sem postala samo prestara, ampak ne bi hodila sem gor samo zaradi izražanja svoje moči. Le kaj naj bi imela od tega? Če bi hotela za vsako ceno imeti prav in tako tudi delovala, kot da imam prav.

Ne vem... Kaj pravite, gremo imet drug forum, gremo drugam?

N.


Smiley Res si me dodobra nasmejala. Priznaš, da malo pa ti na otročje vleče? Grin Wink


Ok, da ne bom tako nekonstruktivna: si že slišala za to, da kamorkoli greš, greš zraven? Grin Al pa, da je vse tu, le videti je potrebno, al pa da romati brez svoje sence je iluzija...? Grin Drugače pa maš moj blagoslov, čudeži se dogajajo tistim, ki vanje verjamejo Smiley
















Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 8