Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 5007 times)
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Male skrivnosti velikih mojstrov
Reply #15 - 16.02.2004 at 09:40:53
 
Jest sem glih opravu en pardnevni tečaj za kadrovsko/poklicno svetovanje. Se je vse vrtel  okrog komunikacije pa odnosov, pri čemer naj bi odnos psihološko temeljil na čarobni privlačnosti do različnosti, koketiranju, osvajanju (ne zavajanju!) in partnerstvu v odnosu. Za istimi stvarmi te šopajo na vsakem izobraževnaju pa če gre za trgovce, socialne/kadrovske  delavce  al pa managarje. Zato ni čudn, da sem tole tvojo kazalo razumu kot priročnik za vzpostavljanje partnerskega odnosa, saj cach the cash ni nč drugega kot partnerski odnos, zgrajen po moje  na sicer bolj na zavajanju kot osvjanju, ampak veriži se lahko le dokler obstaja medsebojno zaupanje parntnerskega tipa.

Zanimiv, da se mi je enaka asociacija na veriženje  pozitivnega zaupanja kot se je zgodila teb, ko si primerjal naše odnose in teme  na tem forumu s kazalom v tej hrvaški knjigi, zgodila tud men v enem vzporednem topiku:

Quote:
Vidim, da je ta situacija a. jem močna in se ven vleče tud  drugim  tem topiku . Da je to tista caka, v katero  se slej ko prej zapne vsak resen obiskovalec foruma oz.  vsak, ki se je na njem zataku ne da bi sam točno vedu, zakaj se je.  Ker vsak se mora slej ko prej soočit s tem,  da rabi pomoč drugega in hkrat tud s tem, da je sam vir pomoči drugmu. Da med tema pomočema ena povezava in da je vsak za pomoč, ki je prejme od drugega,  odgovoren, da mu ni bla šenkana in da je dolžan širit kot lastno   pomoč naprej drugim al pa nazaj tistmu, od katerga jo je dobu. Da je pomoč edin kapital tega foruma, ki ga je zato po najboljših močeh dolžan vsak  vlagat drug v drugega, ker edino, če kroži, se oplaja. To je kot  antonova veriga (catch teh cash): če jo kdo pretrga nardi blokado, veriga se pretrga  in ogrožen je cel sistem. A. to šteka, nas opozarja na krhkost sistema in hkrat na njegov neskončen potencial, zato tud zapada v obe skrajnosti od totalnoge malodušja in negativizma  do evforičenaga  pozitivizma. Ta uklenjenost v verigo, ta privezanost drug na drugega  nas iritira,  ampak tko pač je. Vsak, ki se dela freelancerja, padalca, prostega strelca al pa navdnega seratorja to preprsto ni, je s svojo pristnostjo na forumu že del veriženja, pa če si to prizna al pa ne, čeprav zarad njega zgleda mreža ohlapna.  A. bi preprsoto rad vsakga na to opozoru pa s tem  verigo očvrstu in  samo  naš problem  je, če tega nočmo sprejet, ker nesprejetje našega položaja   v ničemer ne spreminja sistema, kaj šele zanika.  


??? Roll Eyes Undecided Smiley Wink  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Male skrivnosti velikih mojstrov
Reply #16 - 16.02.2004 at 11:47:28
 
Quote:
P.S. Devi in Sparkle imata pa pijaco v dobrem.

o yeah Cheesy ...
a bi to lahko služilo kot en dober izgovor, da se kje dobimo v mal večjem številu z vsemi, ki bi te še/spet radi vidli, bp Smiley?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: Male skrivnosti velikih mojstrov
Reply #17 - 16.02.2004 at 16:36:49
 
Quote:
P.S. Devi in Sparkle imata pa pijaco v dobrem.


p.s.
Quote:
p.s.:če mi je slučajn ratal podarim nagrado terriki, k si tko želi popivanja z bpjčkom  


ampk mam rešitev:ker se je iz 'pjače kokr hoče' spremenil v ' (1) pjačo v dobrem', lahk častiš 3 pjače-vsaki (devi, teri, moja malenkost) eno Roll Eyes itak si na bolšem kokr pa tista prva ponudba... če pa ostanemo sam pr 2, pa valda teri pjača v dobrem je tvoja... opa-razn če nagrada ni prenosljiva Grin Grin

LP sparks
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Male skrivnosti velikih mojstrov
Reply #18 - 16.02.2004 at 18:09:59
 
Quote:
p.s.

ampk mam rešitev:ker se je iz 'pjače kokr hoče' spremenil v ' (1) pjačo v dobrem', lahk častiš 3 pjače-vsaki (devi, teri, moja malenkost) eno Roll Eyes itak si na bolšem kokr pa tista prva ponudba... če pa ostanemo sam pr 2, pa valda teri pjača v dobrem je tvoja... opa-razn če nagrada ni prenosljiva Grin Grin

LP sparks

Hopla konopla ...

kukr hoces je blo, ce odgovoris pravilno. pri tebi je bil odgovor tako zelo priblizen, tako da je vse, kar je vec kot kozarec tople vode, moja cista dobra volja in ne obljuba ali dolznost.

moja dobra volja ni blago. zato ni predmet pogodb, barantanj, trgovanj, pogajanj ampak zaenkrat samo moje dobre volje. ker sicer lahko moja dobra volja rata moja slaba volja, te pa, verjemi mi, niti noces srecat.

itak pa bom ta teden vecere prezivljal v postelji ob kozarcih tople vode, ki jim sicer pravim caj. tako da ce zelis prit po zasluzeno nagrado, si dobrodosla, kupcek bacilov ali virusov dam pa zraven tako za dobro vago brez vsakih pogajanj. Tongue

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Male skrivnosti velikih mojstrov
Reply #19 - 16.02.2004 at 18:30:55
 
titud wrote on 16.02.2004 at 09:40:53:
Jest sem glih opravu en pardnevni tečaj za kadrovsko/poklicno svetovanje. Se je vse vrtel  okrog komunikacije pa odnosov, pri čemer naj bi odnos psihološko temeljil na čarobni privlačnosti do različnosti, koketiranju, osvajanju (ne zavajanju!) in partnerstvu v odnosu. Za istimi stvarmi te šopajo na vsakem izobraževnaju pa če gre za trgovce, socialne/kadrovske  delavce  al pa managarje. Zato ni čudn, da sem tole tvojo kazalo razumu kot priročnik za vzpostavljanje partnerskega odnosa, saj cach the cash ni nč drugega kot partnerski odnos, zgrajen po moje  na sicer bolj na zavajanju kot osvjanju, ampak veriži se lahko le dokler obstaja medsebojno zaupanje parntnerskega tipa.

Zanimiv, da se mi je enaka asociacija na veriženje  pozitivnega zaupanja kot se je zgodila teb, ko si primerjal naše odnose in teme  na tem forumu s kazalom v tej hrvaški knjigi, zgodila tud men v enem vzporednem topiku:

Meni pa zgleda, da paleta problemov niti ni tako zelo siroka. Ma mogoce Lilith prav, ko se je spet spomnila na Maslowa, ki ga sicer vlecejo za lase na vsakem takem seminarju in ki je trdil, da imamo vsi podobne potrebe (ceprav jest tistega o hierarhiji ne jemljem ravno za cisto suho zlato).

zato pa te potrebe zadovoljujemo po zelo razlicnih ovinkih

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
S
Guest




Re: Male skrivnosti velikih mojstrov
Reply #20 - 17.02.2004 at 10:20:18
 
Quote:
itak pa bom ta teden vecere prezivljal v postelji ob kozarcih tople vode, ki jim sicer pravim caj. tako da ce zelis prit po zasluzeno nagrado, si dobrodosla, kupcek bacilov ali virusov dam pa zraven tako za dobro vago brez vsakih pogajanj. Tongue

bp


emmm... ok glede na tvojo dobro voljo, vseen podarjam več k kozarc tople vode teriki-sej veš obluba dela dolg Wink

kar se tiče večerov ob topli vodi in izmenjavi bacilov, pa se kamot zmenva, ker bo izmenjava zlo poštena Grin... mam namreč tut viruske, pa ksn bacil bi se vrjetn tud dau tradeat 8)

LP S Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
GEMfrik
Guest




Re: Male skrivnosti velikih mojstrov
Reply #21 - 26.03.2004 at 18:10:34
 
Tista knjiga je "Uspješan put" in je v 4 delih. Dobi jo vsak, ki se z vplačilom 2290EUR (560.000 SIT) vključi v denarno piramido GEM Collection. Več o tem na http://forumi.siol.net/topic.asp?TOPIC_ID=14187&whichpage=1
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2